Skocz do zawartości

Historia Memów - Aleksander Jabłonowski [Wojciech Olszański]


Rekomendowane odpowiedzi

@Młody_Pelikan Coraz częściej przykro patrzeć jak upada człowiek, który jeszcze kilka lat temu był autorytetem dla młodych ludzi.

Rozumiem być ekspresyjnym, czasem przekląć ale ostatnio to coraz częściej Wojtek przesadza z tą agresją.

Zobacz nawet Marcin jest przerażony jego zachowaniem😬

Wojtek daje się podpuszczać lewakom i na wizji wychodzi na wariata natomiast powinien reagować śmiechem i merytoryką gasić oponentów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Iceman84PL napisał:

Wojtek daje się podpuszczać lewakom i na wizji wychodzi na wariata natomiast powinien reagować śmiechem i merytoryką gasić oponentów.

 

Ostatnio rzucił mi się w oczy niezły trolling z Jabłonowskim:

 

comment_1622298168pm6Ksh5W7GRjb0RlUb1Wij

 

Pewnie się zirytował widząc to heh.

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Obliteraror Widziałem i lekko mnie to zdziwiło. Oczywiście nie spodziewałem się, że do właściciela mieszkania przywoła wiązankę "z czym masz problem, sk#####ynu"

i "matka twoja k^^^ą była" z delikatną wzmianką o bagnecie francuskim, ale liczyłem na bardziej zdecydowaną reakcję.

 

Chociaż z drugiej strony to rozumiem, że tak zachowawczo zareagował heh.

Pewnie gdyby akcja działa się w jego mieszkaniu i sąsiad by się przypruł o hałas, możnaby liczyć na jakieś dymy, a tak zostawił inicjatywę Osadowskiemu. ☺️

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pamiętam Jabłonowskiego z lat 2015-16 jako oryginała, który wypowiadał się grzecznie, spójnie i merytorycznie - nawet przyjemnie się tego słuchało. To, co dzieje się z nim od kilku lat, to jest... - nie wiem, ale z pewnością pogorszyło mu się. Nawet jeżeli nikt inny takich pięknych kurrew nie rzuca.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu

Mnie już się skończyła zajawka tą twórczością - dalej mam w większości pozytywny odbiór jeżeli chodzi o niego, jakoś go polubiłem po prostu heh, ale parę jego poglądów [odpierdolcie się od PRLu itd] nie do przeskoczenia dla mnie. Kto uważa PRL za chujowe państwo - ignorant albo qrwa ż...ska. 😊 

 

Zastanawiałem się, że może z niektórymi wstawkami jest jak z płaską ziemią u maga działkowego sanjayi - jak ktoś płaska ziemię zaakceptuje, to i inne treści będzie przyjmować bezkrytycznie. 😊

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, zychu napisał:

Pamiętam Jabłonowskiego z lat 2015-16 jako oryginała, który wypowiadał się grzecznie, spójnie i merytorycznie - nawet przyjemnie się tego słuchało. To, co dzieje się z nim od kilku lat, to jest... - nie wiem, ale z pewnością pogorszyło mu się. Nawet jeżeli nikt inny takich pięknych kurrew nie rzuca.

Czasy się zmieniły, przewidział segregację covidową.

Jaki kraj, taki komentator :D 

10 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

[odpierdolcie się od PRLu itd] nie do przeskoczenia dla mnie. Kto uważa PRL za chujowe państwo - ignorant albo qrwa ż...ska. 😊 

Bo ma perspektywę.

Widział kraj po wojnie, zniszczony, osłabiony, martwy.

Jeżeli teraz skończyłaby się wojna taka jak II w. ś, to nasze pokolenie by nie dało rady tego odbudować i osiągnąć osiągnięcia PRL.

PRL odbudował Polskę od podstaw. Były przewały, afery- a teraz nie ma ? 

Za PRL urodziło się ok. 20 mln Polaków, a teraz w dobrobycie ? - zdychamy jak kaczki po starym chlebie. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.