Skocz do zawartości

Historia Memów - Aleksander Jabłonowski [Wojciech Olszański]


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
3 godziny temu, Obliteraror napisał:

 

O, Poręba. Ten, który spuszczał się nad kadyrowcami. xDDDDDD

 

 

 

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

 

>Bartosiak tworzy emocje!!!

C-658VsXoAo3ovC.jpg

 

 

W dniu 7.06.2022 o 10:54, Iceman84PL napisał:

Tutaj dłuższe nagranie tylko dla wytrwałych😉

 

 

 

Leszek Żebrowski wyjaśniał tych dwóch panów. 

 

 

 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

 

Oglądajcie dopóki są na necie nagrania Wojtka.

Rządzący chcą tego człowieka wymazać z pamięci Polaków bo się go boją.

Po latach już wiemy, że to co mówił Wojtek sprawdziło się w większości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk, nawet tak prosty przekaz jest ponad twoją inteligencję.

 

Olszański sam jest aktorem i mówi wprost: aktor to kurwa. No i ma sporo racji, bo do niedawna nie był to poważany zawód.

 

I co miał odpowiedzieć randomowi, który jest zwykłym chujem i mu na rodzinę wjeżdża? W mordę dać mu nie miał jak.

Olszański nigdy nie stawiał się w roli "ideału głowy rodziny", nie propagował też nigdy tradycyjnych wartości rodzinnych. Nie wiem, o co się plujesz.

Chłop sam przyznał, że gdy inni "kombatanci" byli internowani w hotelach, on sobie "pił, dupcył i jeździł konno".

A co? Nie można? :P 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk

Wyjmujesz jakiś filmik gdzie Jabłonowskimu ulało się po śmierci żony i powiedział co powiedział po czym zestawiasz mój wpis na temat nie propagowania zdrad? 

Co ma jedno do drugiego? 

Masz ból tyłka, że facet powiedział jak jest. To, że dla ciebie to patostreamer to twoja sprawa. Skoro wierzysz propagandzie mediów głównego ścieku to też twój wybór. 

Czemu nikt nie protestuje przeciwko prawdziwym patusom w necie, którzy mają rzesze fanów i sponsorów a jada po człowieku, który zalazł za skórę władzy dla której był niewygodny bo budził ludzi ze snu. 

Jak ktoś będzie miał ochotę to obejrzy nagrania, które naprawdę są sensowne i merytoryczne.

Natomiast jak tobie się nie podoba to po co wchodzisz i siejesz ferment. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Iceman84PL napisał:

Wyjmujesz jakiś filmik gdzie Jabłonowskimu ulało się po śmierci żony i powiedział co powiedział po czym zestawiasz mój wpis na temat nie propagowania zdrad? 

Co ma jedno do drugiego? 

Masz ból tyłka, że facet powiedział jak jest. To, że dla ciebie to patostreamer to twoja sprawa. Skoro wierzysz propagandzie mediów głównego ścieku to też twój wybór. 

Dużo wniosków o mnie zebrałeś, piękna dedukcja. Gdzie cokolwiek o mediach głównego ścieku pisałem? Czy YT to wg Ciebie niszowe medium w takim razie?

Mówienie o córce, że jest kurwą to ''ulało się''? xD ''Ulało się'' to mógłbyś tłumaczyć, gdyby powiedział coś w stylu ''wypierdalaj''. 

 

Z jednej strony piszesz o zasadach, wartościach, że kiedyś to były porządne wzorce, a z drugiej propagujesz postać, która każdym czynem i słowem zaprzecza jakimkolwiek wartością o których piszesz. Hipokryzja niesamowita.  Pomijam oczywiście krzywdzenie córki takimi słowami.

Rozumiem, że jak typ z tematu o dymaniu mężatki też przechodzi ciężkie chwile (śmierć rodzica załóżmy) to też jest usprawiedliwiony? 

20 minut temu, Iceman84PL napisał:

Natomiast jak tobie się nie podoba to po co wchodzisz i siejesz ferment. 

Chcę po prostu wiedzieć komu trzeba żyć wg zasad/wartości i kiedy. Czy jak mi żona umrze to będę mógł dymać mężatki? Napiszesz wtedy: 'no cóż chłop przechodzi ciężkie chwile''?  A jeżeli jesteś jaszczurem, potężnym aktorem (xD) to wtedy możesz mówić na córkę kurwa, grozić śmiercią swoim przeciwnikom ''internetowym'', obrażać osoby o innej orientacji seksualnej? 

 

Równi i równiejsi, Orwell też o tym pisał.

 

User bzyknie zajętą: ty chuju, ścierwojadzie, kiedyś to by ci morde obili za to

Olszanski nazwie córkę kurwą: oj przechodzi ciężkie chwile xDDDD

 

 

32 minuty temu, Iceman84PL napisał:

który zalazł za skórę władzy dla której był niewygodny bo budził ludzi ze snu

Kogo obudził? Ja widziałem tylko grupki na fb: Kamractwo Holandia/Anglia/Niemcy , którzy byli mocno przeciw przyjmowaniu uchodźców xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wspaniały człowiek

https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/719320339169720/

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-01-31/bydgoszcz-grozby-smierci-na-wiecu-antyszczepionkowcow-posel-po-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury/

 

Córce nie szczędził to czemu obcym dzieciom miał szczędzić :D

 

Oni tylko przechodzą w życiu cięzkie chwile bracia.

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.