Skocz do zawartości

Historia Memów - Aleksander Jabłonowski [Wojciech Olszański]


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze z drugiej strony barykady sobie odsłuchałem dzisiaj Żebrowskiego, odwiecznego wroga universum Jabłonowskiego.

Od '55 sekundy powinno odpalić.

 

 

 

W dniu 12.03.2021 o 13:00, Obliteraror napisał:

Oglądam głównie Porębę z nim na Kierunku Wschód (ciekawy program)

 

Ostatnio wyszło, że Poręba grał epizodycznie w 3 surrealistycznych filmach produkcji rosyjskiej, gdzie jacyś transwestyci występowali.

Jabłonowski się zagotował, jak ktoś go zapytał o ocenę tych ról filmowych. 😊

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Universum nigdy nie przestanie zaskakiwać 🙂 

Ps. Jabłonowski w dniu kobiet przyznał, że dwie kobity chciały by je tylko zapłodnił, a one później same wychowywały ich synów, chciały tylko genów Jabłona, a on za to wychowywał nie swoją córkę. Pokręcone jest życie bohaterów radzieckiego Universum :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się konwencjonalnie czegoś zdziałać, to teraz pajacują, bo z tego dobry pieniądz chyba jest skoro jakąś tam internetową telewizję otworzyli. Żałosne i smutne to już tylko jak patostreamy. No trudno Korwin też tylko pajacować z Braunem i innymi umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lukas3k napisał:

Proszę tutaj mocny film Radosława Patlewicza o "Jaszczurze":

 

Kiedyś to oglądałem, chociaż już za bardzo nie pamiętam tego materiału. Wcześniej wrzuciłem w tym temacie też krytyczną ocenę Leszka Żebrowskiego na temat Jabłonowskiego.

Pamiętam też reakcję A.J. na ten film Patlewicza który zalinkowałeś:

 

 

Póki co, Patlewicz dalej żyje. 😊

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lukas3k napisał:

No, ale nad tym, że mu mocno pocisnął wyciągając takie rzeczy nie ma co dyskutować.

W pewnych bardziej cywilizowanych kręgach za obsmarowywanie członków rodziny dostaje się w ryj bez ostrzeżenia.

Ale większość polactwa to nie są cywilizowani ludzie... A Patlewicz to pospolite gówno, czego dowód powyżej - nie potrafi dojebać Olszańskiemu, to dobiera się do rodziny. Przecież ta szmata powinna co najmniej zęby stracić - to jest poziom pisowskich dziennikurewek.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zychu napisał:

W pewnych bardziej cywilizowanych kręgach za obsmarowywanie członków rodziny dostaje się w ryj bez ostrzeżenia.

 

Nie wiem czy faktycznie obraził jego córkę jakimś ostrzejszym epitetem lub pomówieniem, bo słabo pamiętam tamten materiał i nie dam rady teraz tego obejrzeć.

 

Jednak Jabłonowski też potrafił do dzwoniącego powiedzieć "bo twoja matka kurwą była, bo babka kurwą była, bo prababka kurwą była" - chociaż ten happening polityczno-artystyczny

rządzi się swoimi prawami. 😊

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ W ogóle poważne rozkminy nad tym tematem nie przystoją poważnym ludziom... Ale w sobotnie wieczory nie jestem poważny. :P

Tu nawet nie chodzi o epitety, ale o sam fakt dobierania się do rodziny. Podobnie było z Karoniem - można by go w wielu kwestiach merytorycznie rozłożyć, ale to już wymaga solidnej pracy - no to zaczęły się insynuacje - co on za jeden? z czego żyje? z czego żył? ile zarabia? czy ktoś go zadaniuje? (moje ulubione)

I tak to działa ten polski smrodek. Obrzydliwe.

 

Poza tym Jabłonowski nie ubliżający innym ludziom nie wprowadza już tego radosnego vibe'u. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał:

Poza tym Jabłonowski nie ubliżający innym ludziom nie wprowadza już tego radosnego vibe'u. :)

 

No ja te bluzgi w większości odbieram jako przykład insult comedy. 😊

Można się uśmiechnąć, słuchając co lepsze szoty.

 

Jedynie życzenie śmierci lub choroby, które czasem mu się zdarza, jest IMO bardzo słabe i mi się nie podoba heh.

Jedyny wyjątek, który mnie rozbawił w takiej konwencji, to to, co tutaj odjebał:

 

https://streamable.com/cptn8n

 

Poezja.

😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu ja nie jestem fanem Patlewicza. Ale za to co zrobił z wybitnym polakożercą rabinem Chojeckim z Lublina, który by Polskę oddał w całkowite poddaństwo Izraelowi, gdyby tylko mógł to wielki szacunek.

W każdym razie też uważam, że nie powinno się mieszać w konflikty rodziny przeciwnika. Niestety Wojtek też lubi wyzywać od synów pań lekkich obyczajów swoich przeciwników. Ich ojcom też ubliża.

Zatem w tym przypadku karma wróciła chociaż po części i Wojtek zobaczył jak to miło.

 

Jak zaczniesz sprawdzać, czym zajmowali się rodzice większości dzisiejszych polityków, dziennikarzy i ogólnie pełniących wysokie stanowiska publiczne to aż strach...

Edytowane przez Lukas3k
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2021 o 22:42, Dassler89 napisał:

 I zgodzę się, że ewenutalnie wskazałbym na Mikkego, problemem jednak jest to - że 

 

...że Polacy po 1-szej kadencji sejmu III RP nigdy nie wybrali jego partii  jako partii rządzącej.

W dniu 11.03.2021 o 22:42, Dassler89 napisał:

 I zgodzę się, że ewenutalnie wskazałbym na Mikkego, problemem jednak jest to - że 

 

...że Polacy nigdy nie wybrali jego partii  jako partii rządzącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas3k Widziałem te filmy, tzn jeden fragment z tego filmu, który wykorzystał Patlewicz.

Już jakiś czas temu Jabłonowski, kiedy został zapytany czy widział występy Poręby, odpowiedział tak:

 

 

Krążyły w necie od przynajmniej kilku lat, ale do tej pory nikt się nimi nie zainteresował.

A Poręba na ten moment w ogóle się do tego nie odniósł. Ja tam nic do tych występów nie mam, chociaż średnio mi pasują do bycia ultra-tradycjonalistą jak sam siebie określił. 😊

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas3k Tutaj wesoły mix wiadomo z kim:

 

 

Poniższy komentarz z yt mnie rozbił trochę:

 

Cytat

Może Maćko chciał powiedzieć nie , że jest skrajnym tradycjonalistą tylko SKRAJNYM TRANSWESTYTĄ ale się przejęzyczył ?

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.