Skocz do zawartości

Historia Memów - Aleksander Jabłonowski [Wojciech Olszański]


Rekomendowane odpowiedzi

To jest hit. Swoją drogą, te szoty przypomniały mi praszczura memów (sprzed dekad), który jeszcze w moich czasach licealnych rozchodził się drogą dyskietek 3,5 cala -  mam M1 do wynajęcia : ))

 

 

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Obliteraror napisał:

To jest hit. Swoją drogą, te szoty przypomniały mi praszczura memów (sprzed dekad), który jeszcze w moich czasach licealnych rozchodził się drogą dyskietek 3,5 cala -  mam M1 do wynajęcia : ))

 

 

 

Chyba pierwszy raz tutaj nie wiedziałem, którą ikonką skomentować. 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Obliteraror napisał:

szoty przypomniały mi praszczura memów (sprzed dekad), który jeszcze w moich czasach licealnych rozchodził się drogą dyskietek 3,5 cala -  mam M1 do wynajęcia : ))

 

Kiedyś to słyszałem heh.

Z prastarych telefonów, które wypłynęły do internetu pamiętam najbardziej łynną aferę tartaczną "gdzie pieniądze są za las".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

"gdzie pieniądze są za las".

 

Tak, ale babcia była później. Zdzisiu od M1 to bodajże jakoś 1996/1997, czasy parkingu strzeżonego czynnego całą dobę : ) Nie znalazłem oryginału, ale pogrobowców w podobnym duchu.

 

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kulturalna mężczyzna:

 

 

☺️

 

14 godzin temu, Obliteraror napisał:

Tak, ale babcia była później. Zdzisiu od M1 to bodajże jakoś 1996/1997, czasy parkingu strzeżonego czynnego całą dobę : )

 

Rozumiem, jedynie wspomniałem o czymś dla mnie archiwalnym z czasów internetu łupanego, a w 96/97 roku nawet nie umiałem jeszcze

czytać [jedynie nauczyłem się w wieku 3 lat jednej książki na pamięć i nawet wiedziałem, kiedy stronę przekładać☺️], więc dużej części twórczości z tamtego okresu najprawdopodobniej nie znam. ☺️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dwa lata nie działałem w FL Studio, ale słuchając poniższego fragmentu aż by się chciało wysamplować parę tekstów Jabłonowskiego pod jakąś agresywną

techniawkę:

 

 

Taka rytmiczna i dynamiczna jest ta analiza drzewa genealogicznego, w sam raz pod jakąś muzyczkę. ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jabłona lubię posłuchać ale podkurwia mnie on jak beka, noż kurwa jak jakieś 5 lenie dziecko... i on chce być brany na poważnie...

W dniu 7.04.2021 o 14:34, Dworzanin.Herzoga napisał:

Co można gadać ale przystojny on był a jego żona też była bardzo ładna :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2021 o 01:32, Dworzanin.Herzoga napisał:

Jestem serio ciekawy Waszych reakcji na ten materiał,

 

Całkiem nieźle to wyszło👍 lubię jego wiersze, opowiadania, piosenki zwłaszcza o pijanym prusaku

już na necie nie mogę jej znaleźć jak by ktoś kiedyś znalazł i wstawił było by super😁

To nagranie przypomina nagrania synchronizacyjne gdzie sobie ubierasz słuchawki i się można relaksować😉

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem na nagranie z Wojtkiem i Marcinem z przed 3 dni.

Jak dla mnie Wojtek coraz bardziej odjeżdża i daje się podpuszczać lewakom.

Nawet Marcin już na to reaguje w sposób humorystyczny.

Nie wiem czy przypadkiem gdy beka na końcu nagrania nie miał wychlane😁

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Jak dla mnie Wojtek coraz bardziej odjeżdża i daje się podpuszczać lewakom.

 

Jak dla mnie, to i tak zareagował w wyważony sposób, biorąc pod uwagę stężenie kurestwa i celowych przekłamań, żałosnej polaryzacji i tępej agresji jest w tej pseudo-preśmieczej pioseneczki pseudo-racjonalnych paranoików, do której jak rozumiem, się odnosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/23/2021 at 11:23 AM, Adameo said:

Na podstawie tego filmu można wyrobić sobie opinię merytoryczną

 

Byłem na tym spotkaniu na sali robotników chłopskich jak pracowałem i pomieszkiwałem w Łodzi. Moje odczucia. "Jabłonowski to cham, prostak, prowokator i szkoda na niego czasu, ale trzeba przyznać że memiczny.

 

@Iceman84PL mam pytanko :D

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.