Skocz do zawartości

Historia Memów - Aleksander Jabłonowski [Wojciech Olszański]


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, matthewx napisał:

Omzrik to kiepskie źródło, a co posłów to nie można "cuknąć"? Jak to szkodniki i to oni powinni siedzieć.

Po prostu tam był ten film, dlatego wstawiłem. Groźby śmierci w stronę dziecka to potencjał do niezłej traumy w dorosłym życiu, nie sądzicie?

OMZRIK dobrą robotę robią, faszystów do prokuratury, jedyna fundacja, którą wsparłem finansowo oprócz fortioru. Niestety szef niezbyt porządny, ale nie można mieć wszystkiego.

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wprost.pl/kraj/11167501/patostreamer-jaszczur-skazany-w-kolejnym-procesie-surowy-wyrok.html

 

xD

Cytat


Jeśli poprą ustawę, to skazują się na śmierć i my te listy śmierci tworzymy. (...). Ja, Wojciech O., znany w internecie jako Aleksander Jabłonowski, chcę ich zabić. A dlaczego nie?! Bo jestem przepełniony radosną nienawiścią i chcę ich śmierci!- deklarował otwarcie.

 

Jemu się tylko lekko ulało, bo żona mu spadła z rowerka.

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, horseman napisał:

Ale zadajecie sobie sprawę, że to nie jego córka? On ma dwóch synów, których zostawił gdy mieli po kilka lat. Mówił o tym w wywiadzie u Jaruzelskiej... 😎

Porzucenie wychowania dzieci wcale nie polepsza sprawy xD

Myśle, ze całe jego zachowanie jest sprzeczne z Credo naszego forum.

14 godzin temu, matthewx napisał:

Pasierbica. Dla mnie ten wyrok to skandal, ale czego się spodziewać w ukropolin.

Czyli nie groził nikomu śmiercią? Czy co masz na myśli? Rozumiem, ze wg Ciebie każdy względem każdego może się identycznie zachowywać? Chyba, ze za niski wyrok to się zgadzam z Tobą w 100%, ale kasta często celebrytom popuszcza niestety :( 

Edytowane przez Patryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obecnie Jabłonowskiego cenię już tylko za charyzmę i memiczność, nieraz potrafił swoimi performencami wywołać uśmiech.

Światopoglądowo jesteśmy na antypodach w wielu miejscach. Też nie przepadam ogólnie za OMZRiK.

Chociaż uważam, że A.J. nie powinien pójść siedzieć za słowa które wypowiedział, raczej powinien dostać maksymalnie zawiasy, ale przesiedział

pierwszy wyrok i szykuje się na drugi:

 

Wojciech Olszański skończył odsiadywać wyrok. Za niedługo znów wróci do więzienia

"Przestępca Wojciech Olszański zakończył wczoraj odbywanie pierwszego wyroku bezwzględnego pozbawienia wolności - niedługo po uprawomocnieniu kolejnego wyroku Olszański znowu trafi do Zakładu Karnego tym razem na prawie 2 lata" - informuje w najnowszym poście na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych fundacja.

 

"Olszański wyszedł złamany, w swoich pierwszych słowach dziękował wielokrotnie i bardzo grzecznie funkcjonariuszom Służby Więziennej za to, że dobrze go traktowali" - przyznaje.

 
Olszański obiecał też wczoraj publicznie, że nie będzie więcej agresywny w swoich programach i przyznał, że zaczął słuchać Radia Zet. Stwierdził też, że pobyt w więzieniu uświadomił mu, że nie jest taki twardy jak o sobie myślał - dodaje Ośrodek.

Jak informuje, Olszański miał też poprosić, by przekazano ministrowi Zbigniewowi Ziobrze, że " nie jest już prorosyjski".

 
Wygląda na to, że program resocjalizacji w przypadku więźnia Olszańskiego zaczyna powoli działać - kwituje Ośrodek.

Przed Olszańskim kolejne procesy sądowe

"Przypominamy, że za chwilę rozpoczną się dwa kolejne procesy wobec przestępcy Olszańskiego" - informuje dalej. Pierwszy z nich będzie dotyczył gróźb kierowanych pod adresem pracowników Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych fundacja.

Drugi proces z kolei potrwa w związku z rozpowszechnianiem przez Olszańskiego treści nienawistnych wobec Żydów i Ukraińców.

Kolejny trzeci potężny proces dotyczący wydarzeń kaliskich obejmie już nie tylko przestępcę Olszańskiego, lecz również jego partnera Marcina Osadowskiego, innego antysemitę Piotra Rybaka oraz dwóch innych Kamratów - czytamy na Facebooku.
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KolegiKolega napisał:

Otworzył się na nowe doznania? Ubogacił się kulturowo, przełamał własne bariery i ograniczenia? Schylił się po mydło?

 

Nie zrozumiałeś, to za wysokie progi dla ciebie.

Wracaj do wątku o wirusie i postów jak to byś pałował nieszczepów zomowską pałą.

 

 

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Myślę że już "odsiedział" swoje...

 

Myślę, że to mogła być ironia, bo na mini-wiecu po wyjściu, swoje przemówienie spuentował słowami "muszą mnie kurwa zabić, żebym się zmienił."

IMO ma jeszcze opcje spróbować przekroczyć granicę z Białorusią i prosić Łukaszenkę o azyl, jak nie chce tych pozostałych 18 miesięcy [nie wiem, czy to już prawomocne]

odsiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cst9191 napisał:

aluzja do litery Z na ruskich czołgach

 

16 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Olszański miał też poprosić, by przekazano ministrowi Zbigniewowi Ziobrze, że " nie jest już prorosyjski".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Olszański obiecał też wczoraj publicznie, że nie będzie więcej agresywny w swoich programach i przyznał, że zaczął słuchać Radia Zet. Stwierdził też, że pobyt w więzieniu uświadomił mu, że nie jest taki twardy jak o sobie myślał - dodaje Ośrodek.

 

Tak na szybko sprawdziłem wierzytelność tych informacji i powiem szczerze, że są to tylko rewelacje mediów głównego ścieku.

Określenia typu przestępca, patostreamer czy lider prorosyjskich nacjonalistów bardzo często sie tam przejawiają.

Także to tylko narracja przedstawiana przez nich i propagowana szeroko w manosferze by tego człowieka jeszcze bardziej negatywnie przedstawić.

 

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Myślę, że to mogła być ironia, bo na mini-wiecu po wyjściu, swoje przemówienie spuentował słowami "muszą mnie kurwa zabić, żebym się zmienił."

 

No i tutaj jest cały Wojtek i w to bym bardziej uwierzył😁

 

Tak czy inaczej nie dadzą mu spokoju bo w Polsce nie ma wolności słowa.

 

17 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Obecnie Jabłonowskiego cenię już tylko za charyzmę i memiczność, nieraz potrafił swoimi performencami wywołać uśmiech

 

Tutaj o kobitkach😆

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tutaj o kobitkach😆

 

Na tiktoku szoty z hasztagiem jablonowski przekroczyły 100 milionów wyświetleń:

 

https://www.tiktok.com/tag/jabłonowski

 

Nie korzystam z tej platformy prawie w ogóle, ale tam się ostało sporo perełek które całkiem zręcznie są osadzane w nowym kontekście, np:

 

 

https://www.tiktok.com/@kashpper/video/7200014805120355589

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2021 o 04:25, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ciekawy materiał. 

Gość wiele rzeczy mówi mądrych, tylko dyskredytuje się swoimi odpałami dosyć licznymi, przez co traci wiele potencjalnych fanów. Słyszałem, że siedzi teraz w więzieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.