Skocz do zawartości

laska z tindera-pozytywne wrażenia


Rekomendowane odpowiedzi

Poznałem jakiś czas temu dziewczynę na tinderze. Krótko o niej, w moim wieku (24), przyszła pani notariusz (jest w trakcie aplikacji notarialnej), jest z domu dobrze sytuowana, w domu raczej rządzi tata. Generalnie wydaje się być na poziomie, nie było odpisywania zdawkowo raz/2dni, 2 dni temu spotkaliśmy się. Wydawała się w porządku rozmawialiśmy o mojej branży, jej pracy. planach na przyszłość. Ogólnie pozytywne zaskoczenie w porównaniu do innych lasek z tindera z którymi do tej pory się spotykałem. Np. ostatnia historia z atakiem na mnie którą opisałem w innym wątku. Tutaj zupełnie na odwrót.

 

Moje pytanie czy gdzieś tutaj jest haczyk?

Czy na coś szczególnie uważać?

Nie chce wpakować się w żadne problemy, dlatego zakładam ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kaszalot napisał:

Moje pytanie czy gdzieś tutaj jest haczyk?

Na pewno ktoś by haczyk znalazł. Pytanie czy jego haczyk realnie jest haczykiem. 

11 minut temu, kaszalot napisał:

Czy na coś szczególnie uważać?

Na to by treści z forum nie wytworzyły psychozy i zaburzeń lękowych triggerowanych przez przyzwoite zachowanie się kobiety. 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E człowieku jak już się umówiłeś to wleć we flow i tyle :) Szkoda tworzyć czarnych myśli.

 

A ja to od wczoraj mam tindera i wywalam to gówno, 3 rozmowy sobie zainicjowałem, wymiana wiadomości nagle stanęła w martwym punkcie. No a człowiek jednak jak to człowiek - czeka, może się odezwie. A do mnie tak nie. Ja nie czekam. No to wyjebałem chwasta, usunąłem apkę.

Edytowane przez Carl93m
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem póki co nie warto szukać dziury w całym.

 

Jest fajnie, niech znajomość się rozwija, zobaczysz co będzie dalej.

Pierwsze spotkanie, każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony.

Spotykaj się, obserwuj, analizuj, czytaj forum a gdyby trafiły się jakieś alarmowe lampki na pewno je wyłapiesz lub ktoś z bardziej doświadczonych braci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język komunikacji:

 

Godzinę temu, kaszalot napisał:

jakiś czas temu

1. No jakiś...

 

Godzinę temu, kaszalot napisał:

raczej rządzi

2. No raczej...

 

Godzinę temu, kaszalot napisał:

Generalnie wydaje się

3. No generalnie...

 

Godzinę temu, kaszalot napisał:

Wydawała się

4. No wydawała...

 

Godzinę temu, kaszalot napisał:

Ogólnie pozytywne zaskoczenie

5. No ogólnie...

 

Godzinę temu, kaszalot napisał:

Moje pytanie czy gdzieś tutaj jest haczyk?

 

Piszesz byle jak. Zero konkretów. Jeśli pani ma mindset na prawo-cyferki to potarga tobą.

Może rozochocisz ją cieleśnie ale później będzie miała w dupie myślenie w typie "jakoś-raczej-generalnie-ogólnie".

 

A może nie... :) 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, GriTo napisał:

Piszesz byle jak. Zero konkretów.

Miałem wypunktować to domniemane byle jakie gówno ale byłeś szybszy. Szacun!

 

Ale i tak pocisnę autora tematu, konto ponad 3 lata stażu i kurwa co? Dalej czopek bluepillowy siedzi w dupie? Niczego nie nauczyłeś się przez te 3 lata? Powinieneś dostać ostrzeżenie bo takie tematy są co tydzień!!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pani notariusz ma konto na tinder o bracie trafiła ci się perełka i na pewno jest inna niż te puszczalskie szony😆

Przypominam tinder to aplikacja do szybkich ustawek na seks zapytaj się jej od kiedy ma konto wtedy z dozą prawdopodobieństwa

będziesz mógł mniej więcej się zorientować, że jest po karuzeli kutang z przebiegiem dwu lub nawet u dobrych zawodniczek trzy cyfrowym.

Nie nastawiaj się baw się tą sytuacją a na kolejnym spotkaniu ją przetestuj porządnie i pozwól sobie na więcej wtedy zobaczysz jej prawdziwą twarz.

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moriente napisał:

@Iceman84PL jak to od kiedy ma konto, od wczoraj, założyła pierwszy raz z ciekawości 😂

 

No wiesz w jeden dzień kobiety na tinder mają 200 polubień około 100 wiadomości od napalonych ogierów także kto wie co ta dziewczyna zrobi😁

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaszalot napisał:

w domu raczej rządzi tata.

 

Czyli rządzi mama.

 

 

2 godziny temu, kaszalot napisał:

nie było odpisywania zdawkowo raz/2dni

 

Z takimi się nie rozmawia, takie się kasuje od razu.

 

Niczym  szczególnym się nie wyróżniła.

 

 

Dziewczyna jest po prostu miła, podobasz jej się, chce się na Ciebie nadziać, ale to nie oznacza, że jest w porządku dziewczyną.

 

Stawiasz ją na piedestale i idealizujesz.

 

Następnym krokiem jest postawienie jej popiersia w ogrodzie.

 

Zainwestuj w marmur, w końcu jest wspaniała i zasługuje na to co najlepsze.

 

Na Tinderze nie ma kobiet do związków, są tylko Tinderówki. 

 

Laski do obciągania i żeby Ci było dobrze.

 

 Ogólnie raczej nie oczekuj od współczesnych kobiet dobrego materiału na dziewczynę, czy też żonę, bo się przejedziesz na temacie, zwłaszcza od Tinderówek :D 

 

Lepiej dmuchać na zimne i miło się zaskoczyć.

 

Ja się jeszcze nigdy miło nie zaskoczyłem, może ty będziesz mieć więcej farta, ale raczej nie.

 

Czerp szczęście z wewnątrz siebie, nie licz na innych ludzi, że dadzą ci szczęście, bo dadzą Ci tylko ułudę, za którą słono zapłacisz.

 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, Jednorożec napisał:

Są jeszcze normalne kobiety na tym świecie (szczerze w to wierzę). Może po prostu trafiłeś na taką i tyle.

 

No dobra, sprowadziliście mnie na ziemię. Wydawała się poprostu spoko co jest na tyle rzadko że aż wzbudziło moje podejrzenia. Spotkam się pewnie z nią jeszcze i będę obserwować co się dzieje. Może się ten tamat wydaje wam dziwny ale po ostatniej akcji z laska z tindera wole być czujny

 

8 godzin temu, zuckerfrei napisał:

To szampana się nie napijesz... Smutne to.

Chce się napić jednocześnie nie przejebać sobie życia. A perspektywy na przyszłość wydają się być dobre.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, kaszalot said:

. A perspektywy na przyszłość wydają się być dobre.

Perspektywy na przyszłość to możesz zacząć ostrożnie oceniać gdzieś po 2 latach, w tym min. 6 miesiącach pod jednym dachem i przynajmniej jednej ciężkiej życiowej sytuacji. 

 

A tak, to sobie wosk polej na andrzejki i też ci wyjdą perspektywy. 

Edytowane przez maroon
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Przyszła pani notariusz ma konto na tinder o bracie trafiła ci się perełka i na pewno jest inna niż te puszczalskie szony😆

Przypominam tinder to aplikacja do szybkich ustawek na seks zapytaj się jej od kiedy ma konto wtedy z dozą prawdopodobieństwa

będziesz mógł mniej więcej się zorientować, że jest po karuzeli kutang z przebiegiem dwu lub nawet u dobrych zawodniczek trzy cyfrowym.

Nie nastawiaj się baw się tą sytuacją a na kolejnym spotkaniu ją przetestuj porządnie i pozwól sobie na więcej wtedy zobaczysz jej prawdziwą twarz.

Ja pierdole 

 

 

 

Coraz częściej myślę o ograniczeniu korzystania z Forum dla własnego zdrowia. 

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.