Skocz do zawartości

Prezent dla Pani na urodziny - prośba o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Panie rezerwatki,

 

Pani, z którą jestem w relacji obchodzi całkiem niedługo urodziny, a ja chciałbym kupić jej na prezent coś dobrego. Niestety jestem mistrzem nietrafionych prezentów stąd moja prośba o pomoc. Będą oczywiście kwiaty, ale chciałbym dorzucić coś ekstra. 

 

Co odpada:

- Biżuteria (Pani ma jakieś alergie .itp, i nie lubi nosić)

- Rzeczy związane z hobby. Uważam, że to najgorszy z możliwych pomysłów. Regularnie wystawiam na OLX chińskie bidony i rękawiczki rowerowe, bo ludzie uważają, że to super prezent. Nie nie jest.

- Karnet na siłownię. Byłbym hipokrytą bo to ja powinienem coś zrzucić, nie ona :D

 

Tak więc, czym lubicie być obdarowywane?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, horseman napisał:

Szanowne Panie rezerwatki,

 

Pani, z którą jestem w relacji obchodzi całkiem niedługo urodziny, a ja chciałbym kupić jej na prezent coś dobrego. Niestety jestem mistrzem nietrafionych prezentów stąd moja prośba o pomoc. Będą oczywiście kwiaty, ale chciałbym dorzucić coś ekstra. 

Jaki budżet? Nie musi to być rzecz materialna. Możesz jej kupić karnet do spa czy na masaż, a możesz kupić lot tandemowy na paralotni.. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Jaki budżet? Nie musi to być rzecz materialna. Możesz jej kupić karnet do spa czy na masaż, a możesz kupić lot tandemowy na paralotni.. 

 

Myślę, że około 100zł. To ma być upominek. 

 

10 minut temu, brat mniejszy napisał:

Teraz w modzie jest thermomix 😁

Odrazu mieszkanie na nią przepiszę i samochód  :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na kwiaty (chyba, że takie z dumpster divingu są spoko), może jakiś wypad do kina w salce VIP, nie wiem czy to się w 100 zł mieści. Ja tam lubię praktyczne prezenty, nie czułabym się obrażona dobrej jakości nożem lub patelnią, ale chyba takimi prezentami nie warto ryzykować haha. Coś więcej napiszesz o tej dziewczynie? Ja tam się zawsze prosto z mostu pytam co komu brakuje, bo sama nie lubię prezentów na siłę. Aaa jeszcze możesz jakiś voucher do Empiku (lub innego sklepu) na to 100 zł i wtedy sama może sobie jakąś książkę ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej dostałabym coś co możecie wykorzystać w alkowie. Tu by już preferencje indywidualne musiały zdecydować co by to mogło być: czy  zabawka czy ciuszek czy wizyta na seansie seksu na żywo czy masaż. Inwestowanie w seks jest dla mnie bardzo ważne. No ale dla innej osoby to może być zupełnie nietrafiony prezent. Musiałbyś nam więcej o tej Damie odpowiedzieć. Plusy za brak sknerstwa! Obyś był zwrotnie hojnie obdarowany.

 

Z innej beczki: uwielbiam audiobooki, jakiś karnet z Audioteki zawsze mile widziany.

 

Stówka – godny budżet 👌

Edytowane przez Colemanka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli perfumy to zobacz jakich używa (nie ma, a używa). 

 

Jeśli karta podarunkowa to nie Rossman, a prędzej Douglas (ale co kto lubi, tu nie byłbym tak ortodoksyjny).

 

Wejdź na grupon i znajdź jakaś atrakcję u siebie w mieście: gokarty albo coś podobnego i idźcie razem.  

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem na swoim przykładzie , co ja chciałabym dostać jako kobieta: 

biżuterię, ale jak wspomniałeś odpada.

Perfumy, ale te wyższej klasy. 

Książki (zależy od upodobań, jednak ja celowałabym w coś, mi wydaje się wartościowe jako dającemu).

Zegarki. 

Prezent marzeń, coś z katalogu do wyboru. Np. lot balonem, spadochron czy pobyt w spa. Kolacja dla dwojga. Degustacja win. Wycieczka w odległe tereny. Albo jazda Ferrari. 😛

 

Edytowane przez JudgeMe
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś ładna, koronkowa piżamka, na przykład taka.

Zestaw jakichś majteczek, na przykład takie i takie

Ręcznie robiony ceramiczny kubek

Ekskluzywne akcesoria do włosów stąd

Coś do kuchni, na przykład zestaw do sushi lub patelnia do pancake'sów

Lub może luksusowy tort (ta cukiernia jest najlepsza według mnie w Polsce, mniam) i mały bukiet czy róża. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.