Skocz do zawartości

Mozart gitary akustycznej


gnukij1

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu jestem zachwycony, tym co prezentuje przed światem nasz diament z Kielc, Zwycięzca MBTM 9 edycji - Marcin Patrzałek.

Na jego nagrania natknąłem się przypadkiem, oglądając nagranie z amerykańskiego mam talent. 

 

 W 2018 roku zwyciężył w piątej edycji włoskiego programu Tu Si Que Vales. 

 

Jestem zachwycony tym,  w jaki sposób eksponuje swój talent.  Ekspresja jego duszy, MEGA - TALENT, to zbyt małe słowo.
Cieszę się, że rośnie nam  ktoś, kto jest wizytówką kraju znad Wisły. Jestem dumny po prostu, a jeszcze bardziej podekscytowany.

 

Szkoda tylko, że w Polsce mało o nim się mówi. Na szczęście robi karierę w Stanach, wybił się. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS gówno? niesamowite podsumowanie wirtuozerii😆 Może ci się nie podobać, ale nie opowiadaj głupot chociaż.

 

Gość ogarnia kilka sekcji muzycznych na raz. Jest mistrzem fingerstyle – techniki gry na  gitarze pozwalającej na jednoczesne prowadzenie melodii, linii basu, perkusji i podkładu akordowego. Jest wizjonerem, od którego mogą się gitarzyści uczyć, robi niesamowite show, wiele nagrań zrobił, gdzie ludzie się zachwycają. 

 

@Boromir tak jest. Jest sporo wirtuozów gitary, pragnę podkreślić jego styl tworzenia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gnukij1 napisał:

gówno? niesamowite podsumowanie wirtuozerii😆 Może ci się nie podobać, ale nie opowiadaj głupot chociaż.

 

Gość ogarnia kilka sekcji muzycznych na raz. Jest mistrzem fingerstyle – techniki gry na  gitarze pozwalającej na jednoczesne prowadzenie melodii, linii basu, perkusji i podkładu akordowego. Jest wizjonerem, od którego mogą się gitarzyści uczyć, robi niesamowite show, wiele nagrań zrobił, gdzie ludzie się zachwycają. 

 

 

Chodziło mi o program typu  " Talent show ", grajek zaś  ma spore umiejętności, natomiast nie przemawia do mnie tego typu wirtuozeria, dla mnie nie jest to prawdziwą muzyką, pełną artyzmu i prostego piękna.

 

Lubię klasykę gitarową, nie tego typu fanaberie, przeróbki, aby popisać się wirtuozerią pod publiczny plebs, który tak naprawdę nigdy nie słuchał i nigdy nie będzie słuchał najwybitniejszego gatunku muzycznego tj. muzyki poważnej.

 

To jest tzw. rzucanie pereł przed świnie.

Dla ludzi którzy lubią i słuchają muzyki poważnej od lat, tego typu występy są komedią nie chodzi mi ( jeszcze raz podkreślam )  o umiejętności tego typa, które są wysokie.

Porównaj to np. do popularnej Anny Vidovic, pięknej, utalentowanej gitarzystki. 

 

Śmiechu warte.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RENGERS napisał:

Dla ludzi którzy lubią i słuchają muzyki poważnej od lat, tego typu występy są komedią nie chodzi mi ( jeszcze raz podkreślam )  o umiejętności tego typa, które są wysokie.

Porównaj to np. do popularnej Anny Vidovic, pięknej, utalentowanej gitarzystki. 

 

Ja wolę Tatianę Ryżkową:

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rnext napisał:

Och nieee, Chopin po prostu MUSI być pierdolnięty na fortepianie :)

 

Piszę to z prawdziwą przyjemnością!                  Mylisz się! 😂.

 

Chopin na gitarze to jeszcze nic, ale co powiesz na Bacha: 

 

 

Albo Mozart:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.