Skocz do zawartości

Asystent Korwin-Mikkego: Mężczyźni są singlami, bo kobiety są lewaczkami! - Czyli co jest nie tak z płcią piękną?


Anonim84

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd się bierze tak duże poparcie dla lewactwa wśród młodzieży? Stawiam, że chodzi o bezstresowe wychowanie, brak silnego męskiego wzorca, brak obowiązków (czyli wszystko fundują rodzice, ty sobie córuś oglądaj internety).

 

Efekty w życiu dorosłym? Bezradność i ciamajdowatość. To samo dotyczy chłopaków.

 

Dla mnie jeśli ktoś stroi się na jakieś dziwadło, to przeważnie dlatego, że chce ukryć swoje kompleksy. Swój ryjek, którego się wstydzi. Natomiast jeśli robi tak powiedzmy osoba 20+ - oznacza to że jest po**bana.

 

 

 

Natomiast wracając do tezy z tytułu nagrania - zgoda, ale... jak wyżej napisałem - dlaczego są tymi lewaczkami?

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

dlaczego są tymi lewaczkami?

 

 

A kim mają być? Netflix, Tik Tok, Instagram czyli:

- bzykaj się z kim chcesz i ile chcesz

- świeć dupą kiedy chcesz i ile chcesz

- w przypadku wpadki wyskrobiesz i po kłopocie

- polski, a właściwie biały, facet to śmieć

- rodzice są przestarzali i głupi

- praca to wysiłek, a ona woli karierę youtuberki

- BLM ponad wszystko

 

Powiem Ci, że jak widziałem protesty kobiet to przecierałem oczy ze zdumienia - kiedy ja byłem w wieku tych "młodych, wyzwolonych" 15-20 lat temu, takie demonstracje nie miałyby racji bytu, bo lewica praktycznie nie istniała wśród młodzieży, nie mówiąc o ulicach. Pisząc wprost - zostałyby "poskładane" w 15 minut przez prawicę. No ale jeśli mamy we własnych szeregach idiotów/cuckoldów, którzy uczestniczą w takim gównie srając (bo to już nawet nie sikanie) do wspólnego basenu to o czym mowa?

 

Zostając jeszcze w temacie protestów kobiet - jestem w stanie zrozumieć młodych chłopaków, dajmy na to do 25 r.ż., oczy cipką zarośnięte, hormony buzują ale jak ktoś jest starszy niż 25 lat i brał w tym udział to jest to po prostu głupota.

 

Brainwash kulturowy jaki leci od wejścia Polski do UE właśnie przyniósł rezultaty. I będzie coraz gorzej. Teraz małżeństwa to 66%, że trafisz na porządną kobietę, za chwilę będzie to maks 50%. Ciekawe czy za 15-20 lat w ogóle małżeństwa będą zawierane?

 

Z drugiej strony prawica całkowicie przegapiła te lata - wielu się wydawało, że jak w Polsce jest Marsz Niepodległości i Żołnierze Wyklęci to u nas nie będzie drugiego USA. Otóż zmiany kulturowe są ceną ścisłej integracji z zachodem,a tam już całkowicie zlikwidowano choćby śladowe oznaki prawactwa - zobaczcie jak dorżnięto Trumpa, zobaczcie jak z prawicą walczy się w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii.

 

Polska, pozostając w strefie wpływów zachodu musi poddać się westernizacji, tak jak będąc w strefie wpływów wschodu była sowietyzowana. USA to nie jest tylko guma do żucia, Wranglery i jeansy ale cały gówniany narzut kulturowy jaki teraz widzimy.

 

Popatrz sobie zresztą na brak piętnowania hipergami - samotne mamuśki mają wsparcie od ultra-cucka czyli Państwa + masę frajerów latających wokół. Laska nie ma już presji jak kiedyś - samotna matka z dzieckiem = haram więc robi co chce. Wpsółczuję w zasadzie młodym facetom koło 20stki bo skoro goście w moim wieku szukają na partnerki Ukrainek, Białorusinek, Rosjanek czy nawet dalej to młodsze pokolenie to już chyba będzie na marsie szukało normalnych kobiet :D 

 

 

sddefault.jpg

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Anonim84 napisał:

To pokazuje niestety ile ich jest i jak myślą, zgroza. Szacunek dla Karola, że to publicznie powiedział:

Akurat to prawda, ile jest kobiet o lewackich poglądach, zaorasz merytorycznie to FOCH.

Jesteś u niej skreślony.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

 

A kim mają być? Netflix, Tik Tok, Instagram czyli:

- bzykaj się z kim chcesz i ile chcesz

- świeć dupą kiedy chcesz i ile chcesz

- w przypadku wpadki wyskrobiesz i po kłopocie

- polski, a właściwie biały, facet to śmieć

- rodzice są przestarzali i głupi

- praca to wysiłek, a ona woli karierę youtuberki

- BLM ponad wszystko

 

 

 

Takie "kobiety" powinny być poddawane utylizacji poprzez wywiezienie na jakąś bezludną wyspę bez dostępu do cywilizacji.

Jebane puste, tępe kurwiska tylko kradną tlen.

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do ruchania niestety się współczesne kobiety nadają.

 

Dziesiątki razy w życiu miałem wrażenie, że przebywam z kobietami wyższej klasy, ponieważ niektóre z nich miały pozornie wysoki intelekt, moralność, pieniądz, potem zajebałem głową w ścianę, by nazwać siebie dziesiątki razy

 

naiwnym głupcem.

 

Dziś mi przeszło, jestem strasznie zimny z kobietami, ten kto kobiety szanuje, ten bardzo źle kończy.

 

Ten który ich nie szanuje kończy zazwyczaj dobrze.

 

Patologia pełną gębą.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RENGERS napisał:

Tylko do ruchania niestety się współczesne kobiety nadają.

 

Dziesiątki razy w życiu miałem wrażenie, że przebywam z kobietami wyższej klasy, ponieważ niektóre z nich miały pozornie wysoki intelekt, moralność, pieniądz, potem zajebałem głową w ścianę, by nazwać siebie dziesiątki razy

 

naiwnym głupcem.

 

Dziś mi przeszło, jestem strasznie zimny z kobietami, ten kto kobiety szanuje, ten bardzo źle kończy.

 

Ten który ich nie szanuje kończy zazwyczaj dobrze.

 

Patologia pełną gębą.

Owszem, totalna patologia, ciekaw jestem dokąd zaprowadzi nas ten świat w takim wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

Ja to bym nie dał rady takiego pustaka dymać, brzydzą mnie takie kobiety a jeszcze swoje berło miał bym im dawać 🤣

 

Przyjemność sprawia ciągnięcie takiej za kitkę i jechanie z tematem, lubię się czasami w ten sposób odmóżdżyć :) 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vand napisał:

Owszem, totalna patologia, ciekaw jestem dokąd zaprowadzi nas ten świat w takim wydaniu.

"Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi Silni ludzie tworzą dobre czasy Dobre czasy tworzą słabych ludzi Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy"

A lewactwo tworzy spierdolone julki.

3 minuty temu, RENGERS napisał:

 

Przyjemność sprawia ciągnięcie takiej za kitkę i jechanie z tematem, lubię się czasami w ten sposób odmóżdżyć :) 

Aż sobie wyobraziłem jak bym taką bluzgał podczas igraszek, tak bym jej nawtykał że po 1 razie lewactwo by jej wyleciało z głowy 🤣

Edytowane przez bassfreak
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RENGERS napisał:

Tylko do ruchania niestety się współczesne kobiety nadają.

Właśnie większość słabo się rucha. Udawanie niedostępnej, a potem właź i rób swoje, bo one się nie ruszą, leżą jak kłody. Rzadko z którą jest tzw ogień. 

 

5 minut temu, RENGERS napisał:

 

Przyjemność sprawia ciągnięcie takiej za kitkę i jechanie z tematem

Potwierdzam, w obecnych czasach bycie mężczyzną jest czymś niezwykłym. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bassfreak napisał:

tak bym jej nawtykał że po 1 razie lewactwo by jej wyleciało z głowy

 

Jak jesteś dla niej  ostry jebak, to nie wspomina nawet na sekundę o swoich poglądach w twoim towarzystwie, bo wyczuwa, że to mogłoby popsuć relację z Tobą, za to ty możesz mówić jej, że jesteś neonazistą,  a ona wszystko

 

zaakceptuje, patrząc w oczka i biorąc go do ust, jak potulna suka.

 

Aż się podnieciłem z tego wszystkiego.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni są singlami bo nie mogą spełnić absurdalnych wymagań kobiet, które same od siebie niewiele dają poza seksem i uroda jeżeli ją posiadają.

Do tego prawo, instrumenty do egzekwowania, system są za kobietami natomiast przeciwko mężczyznom i karzą przy każdej okazji sprzeciwu.

Mężczyzna nie ma ze związku czy z  małżeństwa żadnych korzyści tylko obowiązki, starty, wyrzeczenia,

Trzeba zdać sobie sprawę, że nie przyszliśmy na ten świat by być niewolnikami kobiet i ogarniać im życia zadbajmy o własne o siebie.

Kobieta to tylko dodatek do naszego życia tyle nie jest to istota wyjątkowa bo niby co zrobiła dla świata i ludzi by stawiać ją na piedestał?

Co do lewicowych Julek to klony propagandy systemowej z wypranymi mózgami nie nadające się na żony i matki naszych dzieci.

Jedyne gdzie się nadają to do leczenia psychiatrycznego.

 

 

 

  

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, OdważnyZdobywca napisał:

Karol W. długo nie pociągnie. Za mówienie prawdy będzie (już jest) mocno tłuczony ze wszelakich stron a to dopiero początek.

Prawda kwestia czasu. Na tej płaszczyźnie wchodzi w jakąkolwiek polemikę z osobami zatrutymi lewackimi teoriami nie ma sensu. Tam logika nie istnieje aczkolwiek kiedyś spotykałem po tamtej stronie barykady ludzi z którymi można było porozmawiać. Teraz widzę skrajne nielogiczne niespójne z dużą dawką agresji przesłanie ze strony ugrupowań lewackich i ludzi zaszczepionych tą ideologią. Medal można im przyznać za to że udało im się tyle młodzieńczych umysłów zatruć. 

Karolowi za głoszenie tak oczywisctych prawd życzę dużo zdrowia bo będzie celem ataków i szydzenia co może przełożyć się też na jego szczęśliwy związek a sami wiemy jak kobieta działa pod presja środowiska.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

Jedyne gdzie się nadają to do leczenia psychiatrycznego.

Kiedyś w trakcie pobytu w sklepie, widziałem jak kobieta nie chciała sprzedać będącemu pod wpływem menelowi piwa. No i po wyjściu z sklepu, zaczepił mnie, i powiedział, że niektóre kobiety nie nadają się nawet to ruchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Iceman84PL napisał:

Jedyne gdzie się nadają to do leczenia psychiatrycznego.

Kilka razy oglądałem ten film i nie mogę do teraz uwierzyć w to co zobaczyłem. Szczekające głupki na jakiś gości.

44 minuty temu, maVen napisał:

Medal można im przyznać za to że udało im się tyle młodzieńczych umysłów zatruć. 

Jaki medal, kara a nie medal, potem taki młody człowiek dojrzeje i wówczas może zdać sobie sprawę, jak był oszukiwany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Dziś mi przeszło, jestem strasznie zimny z kobietami, ten kto kobiety szanuje, ten bardzo źle kończy.

Ten który ich nie szanuje kończy zazwyczaj dobrze.

Ostatnio mi taka myśl naszła czemu kobiety pociąga facet nad którym nie mają panowania i "on ich nie kocha" i ogólnie ma takie wyjebongo jakby sobie poszła...

Otóż prosta kwestia - mężczyzna który nie potrafi panować nad uczuciami, daje się zmanipulować i jest zależny od słabszej istoty - czemu nie byłby taki jakby stanęło jakieś przed nim zagrożenie? Czy nie zwinąłby się wtedy w kłębek?

Ile to razy widać było chłopów po 190 którzy zrobili by ze mnie harmonikę a przed swoimi paniusiami "tak kochanie, co tylko powiedz kochanie, przepraszam kochanie" XD. Mi się wydaje że pogarda to takich chłopów jest podwójna - gość wygląda jak tur a mentalność małej wystraszonej myszki...

Psychika jest wszystkim...

2 godziny temu, RENGERS napisał:

za to ty możesz mówić jej, że jesteś neonazistą,  a ona wszystko

Była sytuacja że jedna rosjanka z Pussy Riot związała się z prawicowym skrajnym bojownikiem XD

Najgorsze jest to że mężczyźni szukają u kobiet AKCEPTACJI, żęby się na nich nie obraziła i ich polubiła. Laski czegoś takiego nienawidzą...  Chodzi nawet o to żeby przy takiej 10/10 zachowywać się NORMALNIE, a nie jak małpa... Jak taka laska widzi że nie wiesz jak się przy niej zachować to nie jesteś jej ligą...

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RENGERS napisał:

i nawet kiedy niunia jest bardzo piękna.

Masz niesamowitego skilla ;) Wielu gości to desperaci, a jak odgryziesz się, to wówczas możesz usłyszeć tekst, ze tak do dziewczyn się nie mówi, to efemeryczne istoty , które pałają się poezją i sztuką, emocjami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Boromir napisał:

..., a jak odgryziesz się, to wówczas możesz usłyszeć tekst, ze tak do dziewczyn się nie mówi, to efemeryczne istoty , które pałają się poezją i sztuką, emocjami ;)

Ja wtedy mówię, że jestem za równouprawnieniem, jeśli ona może to ja również, czym powoduje jeszcze większe wkurzenie takiej pani...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.