Skocz do zawartości

Impreza, chata, toaleta


Rekomendowane odpowiedzi

Historia niedługa, Nie będę jej rozwlekał bo i finał niczego sobie. 
Wspólny wypad z kolegami, nas pięciu, naprzeciw szcześć kobiet w tym jedna która ewidentnie przykuła moją uwagę. Blondynka, mega pociągający i spokojny głos. Jako że ekipa była kumata szybko się wymieszaliśmy i zaczęło się wspólne żartowanie i zamienianie przez nie klubowej kanapy na nasze kolana. Los chciał że to ona zaproponowała mi abym poszedł dziś z nią do mieszkania. Znacie to uczucie. Pokazujesz dyskretnie kumplom - odłączam się, nie martwcie się, bawcie się dalej, zadzwonię jutro. Wpadamy do niej do mieszkania, całusy a ona wiła się obijana o ściany klatki schodowej jak Shakira w swoich teledyskach. Zdjąłem koszulę i poszedłem się odświeżyć do toalety - wiadomo. Załatwiłem wszystkie swoje sprawy fizjologiczno higieniczne i prędko łapię za ten śmieszny plastikowy skobelek w zamkach od łazienek. Ten kręci się jak popierdolony 360 stopni. Drzwi ani drgnęły. Myślę... kurwa utknąłem. Nie miałem niczego co mogło mi pomóc, wszystko pozastawiane. Jednym słowem - do dupy. Wyszedłem po dwóch godzinach. Ona spała. Założyłem koszulę i bezszelestnie wyszedłem. Dobrze że chociaż fryzurę poprawiłem to miałem jak poruszać się komunikacją miejską i spotkać kolegów którzy imprezy jeszcze nie skończyli. Szydery nie było końca :)

Pozdro!

Edytowane przez BarszczykZuszkami
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa ... jednego gostka babcia nie wpuściła do kibla, bo nie miał kasy i przegrał wyścig kolarski.

Z drugiej strony laskom też taki zimny prysznic co jakiś czas się należy, żeby nie myślały że mają stówę zajebistości i każdy pies za suką lata na zawołanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jej nie kazałeś wejść do kibla? Po kilku godzinach tańczenia i szczania po drinkach, zdjęcie majteczek może skończyć się potężnym nokautem. No i dlaczego do niej nie krzyknąłeś żeby Ci pomogła? Gdyby tam był nasz Vincent, to laska budząc się rano miałaby wyczyszczoną do zera lodówkę :))

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopisałem w historii że po chwili zorientowała się o co chodzi ale nie była w stanie mi pomóc. Dlatego - przestawiłem pralkę, żeby to zrobić musiałem ją odłączyć, wyjąłem drzwi z kabiny prysznicowej i dopiero udało się wytarmosić drzwi z zawiasów. O tyle fart że zasuwa była stosunkowo wąska jak na szczelinę w futrynie co pozwoliło zamanerwować. Plama po całości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pikaczu napisał:

Po za tym ladujesz u lali na chacie i znikasz w kiblu i lala sie nie odezwała z hasłem"kurwa co ty tam sie onanizujesz czy jaki chuj?"cos historia naciagana jak bełkoty na podrywaj%-)

 Dodałem że się zorientowała. Wtopa była po całości bo stwierdziła "radź sobie". Tłumaczę sobie to tym że wygrała kultura osobista bo nei chciałem tam niczego rozwalać wedle zasady nic na siłę tylko młotkiem.  Nie chciało mi się do niej zawijać na seks bo sam ze sobą czułem się źle. Ot gówniana historia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.