Skocz do zawartości

cRPG na Playstation 4


BeyondInfinity

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno z moich najlepszych wspomnień z czasów młodzieńczych to gra w serie Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape Torment czy Diablo. W ostatnich latach był wysyp kilku dobrych tytułów z klasycznym widokiem izometrycznym w które chciałem pograć na porzdnym 27 calowym ekranem, a nie na 15 calowym lapku ale widoków na to nie ma. Sprawiłem sobie PS4 Pro i mogę teraz delektować się owymi grami naponad 40 calach. Do sedna: czy takie gry jak:

- Pillars of Eternity

- Tides of Numenera

- Disco Elysum

- Diablo III

dają radę na padzie? Zawsze w takie gry grałem na zestawie mysz+klawiatura więc mam obawy czy to kupować i się nie zawieść?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2021 o 17:19, Boromir napisał:

Wiesz co, najlepszym sposobem jest pójście do znajomego, do wypożyczalni gier PS, Xbox i zapytanie, pokazanie tobie, jak się gra w takie gry na padzie.

 

Opcje dobre, ale znajomych brak kompletnie, a w tym moim nowym powiatowym wypożyczalnia to nie bardzo. Będę musiał chyba zaryzykować i kupić coś. Niestety google nie jest optymistyczne w tym pomyśle - sporo osób odradza granie w takie gry na konsoli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@BeyondInfinity Na Playstationie czy Xboxie naprawdę dobrze się gra w rpgi, nie ma strachu. Grałem w Pillars of eternity, daje radę, jest intuicyjnie, można wybrać dodatkowe opcje ułatwiające grę czy walkę, twórcy dobrze przyłożyli się do klawiszologii. Nawet gry ekonomiczne typu Cities Skylines są tak dobre, że już nie wyobrażam sobie grać w Skylines na pc, którego się pozbyłem.

 

Pc stał się kompletnie nieopłacalny bo co chwilę trzeba inwestować w niego a tak to kupujesz konsolę i masz pewność, ze każda gra pójdzie na najlepszych ustawieniach. Na pc miałem GTA V, pc miał bardzo dobre parametry i co? Możliwe było uruchomienie jedynie w okienku i jeszcze żabkowało tak, ze nie dało się grać a Playstation 4, który był dwukrotnie słabszy od peceta wyświetlił wszystko pięknie w full hd na 50 cali i ze szczegółami!

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.