Skocz do zawartości

Witam braci


RedPill12

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jestem nowy na forum. Na początku chciałbym przywitać serdecznie wszystkich użytkowników. Na forum trafiłem dzięki zainteresowaniu się w ciągu ostatnich kilku miesięcy ideologią Redpill czy ruchem MGTOW. Już od dawna wkurzał mnie hejt  na mężczyzn oraz twierdzenia feministek o braku równouprawnienia w sytuacji gdy mamy problem z faktyczną dyskryminacją mężczyzn w Polsce i całym świecie zachodnim.  Przełomowym momentem dla mnie jednak stał się tzw. strajk kobiet i te wszystkie czarne protesty. W ten sposób natrafiłem na kanały na youtube takie jak Szarpanki z Życiem czy Facet to Facet oraz oczywiście na Radio Samiec a  dzięki temu trafiłem na to forum. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pjona! Bardzo dobrze, że tu trafiłeś. Po lekturze materiałów Red Pillowych, MGTOW czy tego forum, Twój świat nigdy już nie będzie taki jak przedtem. Z wielu rzeczy się skutecznie wyleczysz: wiara w miłość, lewactwo jako jedyny sensowny światopogląd w XXI wieku - to dla przykładu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.