Skocz do zawartości

Doszło do sexu na drugim spotkaniu


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tomek9494 napisał:

@bassfreak Aż tak bardzo jesteś uzależniony od kobiet?

Nie chodzi o to, nie da się być zdrowym psychicznie facetem nie mając w wieku 30 lat jakiejś większej interakcji z kobietą.

Są w teorii badania że fakt nie przeżycia nastoletniej miłości już wpływa na psychikę i życie faceta.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomek9494 napisał:

@bassfreak Wydaje mi się, że ciężko jest znaleźć ludzi w pełni zdrowych psychicznie. Kolejne lata pewnie będą podobne, więc serio już się człowiek przyzwyczaja.

Jeśli chodzi o Anno Domini 2021 to w pełni się zgadzam,

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Tak jak napisałem na wstępie, nie włożyłem tam gdzie nie trzeba swojego kutasa bez zapezpieczenia. Koleżanka oczywiście stawiała mi różne granice, które bez probkemow przełamywaniem, np na początku nie pozwoliła mi zdjąć spodni albo nie chciała zrobic mi loda. 

Także myślę że i z sexem nie było by probmem.

Jak je przełamywałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bernevek napisał:

Jak je przełamywałeś? 

To proste, jak ona mówi że nie to robisz na opak. Chyba że dostaniesz po mordzie to wtedy serio znaczy że nie to nie 😂

9 minut temu, JoeBlue napisał:

Trochę się w tym gubię.

Było dymanie czy nie?

Jak tak to ukłon szacunku.

Samemu ostatnio mi się to marzy, to skomplikowane.

 

Nie, było wszystko oprócz tego. Na całe szczęście że byłem trzeźwy i nie miałem pomysłu żeby wchodzić bez gumy.  Także jak nadzieję że skończy się w najgorszym wypadku opryszczką 🤦

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się.

Po prostu podejście, przynajmniej moje, jest takie, że jeśli ma się coś trafić to się trafi.

Gdy nie będzie opryszczki dostaniesz koronę od sprzedawcy w sklepie osiedlowym.

Co wolisz?

Wszystko oprócz "tego" to całkiem spory sukces. Idź do przodu. Póki nie usłyszałeś "nie" - szedłeś do przodu za mało.

Tej wersji się trzymaj. Wiem coś na ten temat.

Ja mam do czynienia z kobietami gdzie wszystko oprócz Cmok to już sukces, ale to inna bajka.

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

robiła mi m.in loda na kolanach, a ja nie chciałem być gorszy i też mój język nurkował w jej cipce

 

Czyli taka prawie wymiana płynów ustrojowych.. :) 

 

Bezpiecznie, bo Koleżanka nie zaciąży.

Zresztą jak miała zajść w ciążę, skoro była na kolanach Panie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Czym tu się chwalić? Spokojnie, za kilka lat będziesz płakać "gdzie te porządne dziewczyny"?

 

 

5 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Czym tu się chwalić? Spokojnie, za kilka lat będziesz płakać "gdzie te porządne dziewczyny"?

 

Porządna dziewczyna to oksymoron. Już się nie łódze że takie są 😃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Prędzej obstawiam że podziękuję mi za tydzień, niż powie ze mnie kocha 😃 

Co nie zmienia faktu, że.....

 

Masz walić aż się będzie iskrzyć młotem pneumatycznym.

 

Trzeba korzystać z życia ale....

 

miej na uwadze, cipsko wciąga.

2 godziny temu, mati248 napisał:

Koleżaneczka uspokoiła że to w sumie było trzecie spotkanie. 😀

Bo wiesz, na drugim to wyjdzie na puszczalską ale jak przyjedzie za pół godziny chłop i ojebie mu turboptysia to dama bo to trzecie spotkanie.

 

Baby to jak dzieci albo zwierzęta, bez kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ursus napisał:

nauczycielki zawsze mnie pociągały

 

Dlaczego Nauczycielka jest najlepszą Kochanką?

 

1. Bo stawia pałę w trzy sekundy.

2. Bo potrafi się pierd*lić non-stop przez czterdzieści pięć minut

3. Bo ma okres dwa razy do roku.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993No i brawo, poruchałeś a to najważnieszje... a mam pytanie jak z cie z tym pocałunkiem zlała i jak ty zaregowałeś? obróciłeś w żart? :3

 

 Nie czytaj tu ludzi bo jakby człowiek to przyswajał to by myślał że każda kobieta to potwór XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówisz pani Nauczycielka postawiła Ci pale😁 Cieszymy się twoim szczęściem. Co do minety to na drugi raz zastanów się dobrze czy to ci się opłaca bo nie wiesz czy ta kobieta ma choroby weneryczne, HIV bo skoro tobie obrobiła kiełbasę na drugim spotkaniu to z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że nie jednego ogiera do siebie zapraszała. A teraz te nowoczesne kobiety gustują w egzotyce także warto się zabezpieczać. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak Podzielam Twoje zdanie co do kurestwa. Nic do tego nie mam, tak samo jak nie mam nic do ludzi którzy korzystają z tych usług. Wszystko ok. Tylko wizja mechanicznego ruchania ani trochę mnie nie podnieca. Bez pocałunków, minety jak najdzie ochota albo chuj wie czego jeszcze. Z resztą, dziwka to dziwka, czułbym się jakbym szedł do robota którego mogę wyruchać za hajs. Co do większości kobiet, to też bardzo często nie różnią się od płatnych pań, ale podchodzimy do tego z inną świadomością, zapominając o poprzednich użytkownikach.

 

 

Co do generalnie całego tematu @Wolverine1993 bardzo spoko. Dużo zabawnych odpowiedzi, @bassfreak @Ksanti @Analconda - dzieki Panowie, uśmiałem się na wieczór. Gała ojebana - ojebana, nie ma co dyskutować. Nawet fajnie, że wylałeś to szczęscię na forum bo troche zabawy jest.

 

Co do odpowiedzi nt. chorób wenerycznych, przemyślenia tego czy się nie będzie miało hiva czy innych jeszcze chuj wie jakich rzeczy - to błagam. Przed najebaniem się w sylwestra też będziecie się zastanawiać, czy to dobry pomysł bo może sie potkniecie i rozpieprzycie sobie łeb? Przed papierosem będziecie kminić czy to nie jest czasami ten jeden przed rakiem? Przed przejsciem dla pieszych będziecie się zastanawiać, czy przechodzić bo jakiś wariat może jebnąć w was przodem?

 

Weneryki były, są i będą, ale trzeba trochę wyluzować, jest to podejmowanie pewnego ryzyka ale trochę chillu, co innego walenie co tydzień laski w klubie bez gumy chuj wie skąd, a co innego jebnięcie przypadkiem minety obcej lasce w przeciągu cholera wie jakiego czasu. Spokojnie...

 

Nieodpowiedzialne to jest zostawienie 3 letniego dziecka przy autostradzie a nie lizanie cipy raz na jakiś czas..

 

Edytowane przez sleepwalking
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał opory, by bawić się w jakieś "relacje" inne niż FWB z babką, która opierdala gałę na drugiej randce. Skoro zrobiła to Tobie, to na 100% zrobiła to paru innym przed Tobą, być może nawet w krótkim odstępie czasu. Mnie to trochę obrzydza, nic na to nie poradzę.

 

Rownież cipę lizać lubię, ale nie taką, w którą dwa dni temu spuścił się Mokebe.

 

Tak więc szacun, nie moje klimaty ale pozytywna historia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby jak masz sie dowiedziec co jej język, dupa i cała reszta robiła w ciągu ostatnich 48 godzin?

Ksiądz ci to powie bo ona się wyspowiadała?

Walisz ją albo walisz konia, to drugie zawsze bezpieczniejsze, ale w takim wypadku by cie tu nie bylo.

Baba to zawsze bomba z opóźnionym zapalnikiem, ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego?

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Ale od początku. (...)

 

Swoją drogą jak poczytam coponiektórych "mądrości" zapaleniem dupska podszyte , to mi ręce opadają.
Serio...

I jeszcze rozmaite dzielenie gunwa na atomy...

A że "szon", a że "nie szon", a bo "trypra złapiesz"...

 

JPRDL, czy coponiektórym serio aż tak bardzo kompleksy, ciśnienie i białorycerstwo na baniak siada?
Jeszcze tylko pozostaje zasuwać opowieści o mojej Mariolce, co to ją zapoznałem w bibliotece i dziewicą była...

 

Spuścił z krzyża?
Spuścił.

 

Śniadanie w gratisie ojebał?
Ojebał.

 

Sraczki po śniadaniu dostał?
Nie.

 

Jest perspektywa na kolejne kiszenie ogóra?

Jest.

 

No qrwa 4:0

 

Co tu rozkminiać, ja się pytam? Pochuj to krytykować i wychodzić na zapaleniodupca i psa ogrodnika?

Dopytać o drogę do sukcesu i samemu ruszać w bój. Po to cały ten kramik istnieje w sieci.

Na narzekanie i krytykanctwo jeszcze nikt nigdy nie poruchał...

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Quo Vadis? zmienił(a) tytuł na Doszło do sexu na drugim spotkaniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.