Skocz do zawartości

Doszło do sexu na drugim spotkaniu


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, mph25 napisał:

ona się jej żali że zrobiła Ci loda na  pierwszym spotkaniu i ma moralniaka? bo nie czaje

No co Ty nie wiesz? Przecież ona taka nie jest jak te inne :D ..

 

@Wolverine1993 Następnym razem wbij swą dzidę z logiem BS na nieznanym terenie 😆

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MarkoBe napisał:

Powiem tak, jako, że korzystałem z usług pań płatnych( tak na prawdę, każdej kobiecie się płaci, jak nie pieniędzmi to chociażby czasem i energią) i jeszcze zamierzam korzystać od czasu do czasu. Nie zauważyłem jakiejś znaczącej różnicy pomiędzy jakimiś manierami czy sposobem mówienia pomiędzy divą a ,,normalną kobietą". Masz w głowie ten mętlik, że seks jakoby z ,,ukochaną" jest jakiś metafizyczny. No fakt smakuję lepiej, bo masz przywiązanie emocjonalne i tylko przez to! Bardziej rozkoszny wyrzut hormonów układu endokrynologicznego.

 

Dokładnie czy to panie płatne , które biorą pieniądze za usługę jak i tzw. "normalne kobiety" żądają zapłaty bo za darmochę nic nie ma.

Bratu @bassfreak chodziło o to, że seks z tzw. "normalna kobieta" różni się od divy bo można dotknąć, pocałować, seks nie jest mechaniczny

w większości przypadków jest pozwolenie bez gumy bo nie oszukujmy się to większa przyjemność tylko bardziej ryzykowna natomiast u div jak

sam dobrze wiesz jest seks mechaniczny w lateksie bez dotykania i całowania, więc nie odczuwa się z tego tytułu przyjemności raczej zaspokaja potrzebę.

Z braku dostępnych opcji zawsze pójście do div jest lepszym rozwiązaniem.

 

17 godzin temu, MarkoBe napisał:

Poza tym dzisiaj w pracy kumpel powiedział mi o milfie z roboty, który puścił się z budowlańcem, który remontował jej chatę :D. Oczywiście mężatka, matka 2 dzieci. Lekko przed 40, ale faktycznie towar dobry jak na swój wiek takie 8/10 spokojnie. Myślę, że niedługo dodam temat z tą sprawą, ku przestrodze młodszych użytkowników jak Ty i nie tylko. Opiszę jak sytuacja ta wygląda z mojej perspektywy. Oczywiście po ujawnieniu kolejnych danych od mojego tajnego informatora, czyli de facto kumpla z roboty😆

 

No to czekamy brachu z niecierpliwością coś czuje ,że temat będzie petarda😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a teraz zadam trudne pytanie.

Jeśli laska poszła do łóżka z obcym facetem na drugim spotkaniu, to czy widzielibyscie ją jako hipotetyczna kandydatkę na partnerkę? 

 

Od razu uprzedzam, że nie nie zakochałem się w nie,j ani cipka mi nie przysłoniła oczu.

 

Po prostu pytam, bo w moim przypadku zawsze pierwsze randki z przyszłymi partnerkami kończyły się podobnie. No może tylko raz wcześniej aż tak grubo, ale ale na pewno gdyby okoliczności pozwalały to ZAWSZE było by podobnie.

Ostatnia była była dziewicą i z nią było ciężko, ale też na drugiej randce siedziała mi na kolanach i pozwalała się wszędzie dotykać tyle że przez ubrania 😆

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993

 

Z moją aktualną parterką poszliśmy od razu po imprezie do łóżka, wcześniej znaliśmy się, powiedzmy z widzenia, ok roku. Jesteśmy razem już prawie 1,5 roku.

 

Nie dziel włosa na 4. Zobacz czy kobieta Cię szanuje, czy spełnia kryteria odpowiedniej partnerki, czy czujesz się dobrze w tej relacji i nie starasz się racjonalizować czerwonych flag (oczywiście być krytycznym wobec jakiejkolwiek flagi). 

 

Dużo dobrego znajdziesz w poradniku "Szanuj się samcu - o żon wyborze" Mosz Reda.

 

Odnoszę wrażenie że już miękniesz i nawet jak będzie to przyszłościowa relacja to możesz to zjebać swoją postawą. Ale może to tylko wrażenie po przeczytanych postach.

 

Inna sprawa że żadna relacja z kobietą nie zapewni Tobie tego cudownego stanu bycia szcęśliwym i wolnym mężczyzną ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Jeśli laska poszła do łóżka z obcym facetem na drugim spotkaniu, to czy widzielibyscie ją jako hipotetyczna kandydatkę na partnerkę? 

 

Ten sam dylemat miało 30 innych facetów, którzy puknęli ją na drugim spotkaniu.

 

Możesz próbować. Nie ma sztywnej granicy łatwości. To nie działa tak, że 1-3 randki szon, 3-5 przeciętna, 5-10 prawilna. Z doświadczenia powiem tak: Jeśli pokłócisz się z myszką w LTR, a ona pójdzie "na spacer" to Twoje myśli będą orbitowały wokół tego czy nie opierdala kolby komuś innemu. Bracia nauczyli mnie, że dobre FwB to takie, o którym nie mówi się FwB. Życie jakieś wtedy mniej dokuczliwe. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, horseman napisał:

 

Ten sam dylemat miało 30 innych facetów, którzy puknęli ją na drugim spotkaniu.

 

Możesz próbować. Nie ma sztywnej granicy łatwości. To nie działa tak, że 1-3 randki szon, 3-5 przeciętna, 5-10 prawilna. Z doświadczenia powiem tak: Jeśli pokłócisz się z myszką w LTR, a ona pójdzie "na spacer" to Twoje myśli będą orbitowały wokół tego czy nie opierdala kolby komuś innemu. Bracia nauczyli mnie, że dobre FwB to takie, o którym nie mówi się FwB. Życie jakieś wtedy mniej dokuczliwe. 

Zastanawiam się bardziej kto jakie ma tu na forum podejście, bo pewnie niektórym by uwierał taki stan rzeczy. 

To związków to jeszcze daleka droga. Mi tam się nie pali, jej pewnie tym bardziej.

 

Ale kiedyś miałem taką twardą zawodniczkę która poznałem na domówce u niej. Przespaliśmy się tej samej nocy, później parę tygodni spotykania które do niczego nie prowadziły. Dziwnym trafem pani dopiero się we mnie zakochała jak wyjeżdżałem na emigrację, to dopiero po 3 miesiącach obudziła się w niej wielka miłość 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Przespaliśmy się tej samej nocy, później parę tygodni spotykania które do niczego nie prowadziły. Dziwnym trafem pani dopiero się we mnie zakochała jak wyjeżdżałem na emigrację, to dopiero po 3 miesiącach obudziła się w niej wielka miłość 😉

Bo grała niedostępną, w myśl tego że jak popuściła na pierwszym spotkaniu to "ona taka łatwa nie jest". Zwykły shit test.

 

10 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Zastanawiam się bardziej kto jakie ma tu na forum podejście, bo pewnie niektórym by uwierał taki stan rzeczy. 

Jak by Ci laska nie nie zrobiła laski do 3 spotkania to byś miał komentarze że nie pociągasz jej i że zaraz będziesz betabankomatem a mokebe by dostał już po 3/4 spotkania. 

 

Jak odsiać gówno od plewu w telegraficznym skrócie napisałem Tobie w poprzednim komentarzu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Taboo napisał:

Bo grała niedostępną, w myśl tego że jak popuściła na pierwszym spotkaniu to "ona taka łatwa nie jest". Zwykły shit test.

 

Jak by Ci laska nie nie zrobiła laski do 3 spotkania to byś miał komentarze że nie pociągasz jej i że zaraz będziesz betabankomatem a mokebe by dostał już po 3/4 spotkania. 

 

Jak odsiać gówno od plewu w telegraficznym skrócie napisałem Tobie w poprzednim komentarzu. 

W sumie racja. Tak źle i tak nie dobrze 😃 

Teraz czekam na jej ruch, zobaczymy czy i kiedy zaproponuje spotkanie. 

Póki co nie dostaje od niej wiadomości w stylu: "misiu nie mogę się doczekać kolejnego spotkania" ani żadnych innych słodkich wiadomości świadczących o tym że jest zdesperowana.

Także nie spodziewam się że będzie za mną latać, przynajmniej nie tak od razu. 

Zresztą ja też nie mam zamiaru się za szybko angażować bez wcześniejszego sprawdzenia gruntu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, horseman napisał:

 To nie działa tak, że 1-3 randki szon, 3-5 przeciętna, 5-10 prawilna. 

Ten przedział, o którym mówisz skojarzył mi się z tematem słynnych powtórzeń na siłowni 😂

1-5 na siłę

6-12 na masę

13-18 na rzeźbe 😆

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2021 o 16:13, Wolverine1993 napisał:

Rozjechaliśmy się w miłej atmosferze, aż pod domem widzę że dostałem od niej smsa pt. "Nie zostawiłam może u Ciebie swojej czapki". Oczywiście jak się domyślacie zostawiła i oczywiście niby całkowicie przypadkiem. 

Na to odpisałem jej że za 20 min jestem u niej pod blokiem i żeby wysłała mi adres. 

Zrobiła to bez wahania, a była 23:30.

 

Czytałem to i w głowie miałem takie, ku.wa, o tej porze, tak późno, mi by się nie chciało.

 

Chyba jestem jakiś po.ebany 😀

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pancernik napisał:

 

Czytałem to i w głowie miałem takie, ku.wa, o tej porze, tak późno, mi by się nie chciało.

 

Chyba jestem jakiś po.ebany 😀

Też tak o sobie pomyślałem, najlepsze było to że następnego dnia miałem na rano do pracy i po nie przespanej nocy wziąłem urlop na żądanie. Na szczęście nikt nie miał pretensji, bo w sumie każdemu się należą 4 dni w roku. 

Co ten długi brak baby w łóżku robi z ludźmi... 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Też tak o sobie pomyślałem, najlepsze było to że następnego dnia miałem na rano do pracy i po nie przespanej nocy wziąłem urlop na żądanie. Na szczęście nikt nie miał pretensji, bo w sumie każdemu się należą 4 litery raz w roku. 

Co ten długi brak baby w łóżku robi z ludźmi... 😂

 

Poprawiłem Twój post, nie dziękuj 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

eśli laska poszła do łóżka z obcym facetem na drugim spotkaniu, to czy widzielibyscie ją jako hipotetyczna kandydatkę na partnerkę? 

 

Nie, bo jest rozwiązła, rozumiem, że się podobamy, ale na tym rzecz polega, żeby była w stanie się powstrzymać przed natychmiastowym wychędożeniem Cię.

 

Jednocześnie wysyłać do twojej stacji orbitralnej jasne sygnały, że jesteś sexy boy. 

 

Mało kobiet to potrafi, wręcz jest to niespotykane, bo albo jest sex od razu, albo tego sexu nie ma - kobiety nie potrafią tego wypośrodkować.

 

 

Baby działają na automacie, stąd żadna, albo 1 na 10 000 kobiet nadaje się na dłuższy dystans.

 

A to tylko jedna wytyczna...

 

Ruchaj, ruchaj i swoich braci słuchaj.

Edytowane przez RENGERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RENGERS napisał:

 

Nie, bo jest rozwiązła, rozumiem, że się podobamy, ale na tym rzecz polega, żeby była w stanie się powstrzymać przed natychmiastowym wychędożeniem Cię.

 

Jednocześnie wysyłać do twojej stacji orbitralnej jasne sygnały, że jesteś sexy boy. 

No a pozatym jak facet dostaje od razu to czego chce to szybko się nudzi. Przynajmniej na tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Wolverine1993 said:
2 hours ago, RENGERS said:

No a pozatym jak facet dostaje od razu to czego chce to szybko się nudzi. Przynajmniej na tak mam.

Też tak mam.

'Łup' cieszy bardziej, gdy zdobędziemy go podstępem.

 

Ewentualnie inaczej.

 

Łup cieszy bardziej, gdy podniesiona nam poprzeczka, zostaje pokonana wedle naszej dobrej strategii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej na drugim niż na dwudziestym drugim. Wolę, gdy laska nie może wytrzymać z podniecenia na mój widok niż ma "sterować" seksem jak zapragnie. 

 

Pod względem "nadawania się" do związku nie ma to znaczenia, bo nigdy nie wiesz czy która Tobie dała po roku nie dała innemu po godzinie. 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bullitt napisał:

Lepiej na drugim niż na dwudziestym drugim. Wolę, gdy laska nie może wytrzymać z podniecenia na mój widok niż ma "sterować" seksem jak zapragnie. 

 

Pod względem "nadawania się" do związku nie ma to znaczenia, bo nigdy nie wiesz czy która Tobie dała po roku nie dała innemu po godzinie. 

W sumie ma to sens i to jest bolesna prawda o kobietach 😃 

 

Najczęściej są to pewnie dziewice które ze swoimi pierwszymi facetami czekają z sexem nie wiadomo ile i na jaki moment, a następny w kolejce dostaje to co chce bardzo szybko 😉 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jak miales cos ze spotkania. Jesli czujesz jakis ogien i ta relacja bylaby sensowna idz w nia :) Dbaj o swoje SMV, nie stawiaj nauczycielki na pierwszym miejscu i jakos pojdzie. Zadziala konkretnie panna jak widzisz - widocznie na Ciebie leci. Dasz rade sobie, ale mysl trzezwo i nie zawsze mysl tym co masz w spodniach, a glowy warto uzyc :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Quo Vadis? zmienił(a) tytuł na Doszło do sexu na drugim spotkaniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.