Skocz do zawartości

Major naćpany w lesie vs. policja


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.03.2021 o 19:57, Młody_Pelikan napisał:

Major ugułem odbył nitropsychodeliczną podróż i przeżył rozpuszczenie ego, to nie pamięta jak się nazywa.

 

Nawet nitroćpun po nawąchaniu robi sobie jaja z tej nieudolnej milicji.

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Estranged napisał:

On uguem do księgowej chodzi i na terapię, a ludzie się znęcają i nagrywają fiksję.

Zdarzało się, że przez kilka dni nie wracał od księgowej. Ech, taka gwiazda to ma ciężki los. Nawet gdy chce sobie odpocząć gdzieś z dala od ludzi, to: albo jest zimno, albo mokro, albo gryzą komary i atakują kleszcze, albo nagrywają go wścibscy fani :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Zdarzało się, że przez kilka dni nie wracał od księgowej. Ech, taka gwiazda to ma ciężki los.

Przecież pan prezydent już nie jeden raz mówił że go ubezwłasnowolni i zrobi z nim porządek. Nawet chlewik podobno na klucz zamknął, a przecież on tam tylko sprzątał. 

 

Jak zdejmą tylko obostrzenia to się wybieram do nitroSPA uguem na inhalację wodą że źródła.

 

 

 

Edytowane przez Estranged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Estranged napisał:

Przecież pan prezydent już nie jeden raz mówił że go ubezwłasnowolni i zrobi z nim porządek.

Major, przedstawiciel klasy średniej daje regularnie łapówki pieniężne dla jego, stąd ta opieszałość :)

 

5 minut temu, Estranged napisał:

Nawet chlewik podobno na klucz zamknął, a przecież on tam tylko sprzątał. 

Gadasz głupoty, jak on cały czas w domu siedzi, a buteleczki po nitro to podrzucają okrutni ludzie i na niego zwalają.

 

6 minut temu, Estranged napisał:

Jak zdejmą tylko obostrzenia to się wybieram do nitroSPA uguem na inhalację wodą że źródła.

Ja do Białegostoku mam ze 400km, trochę daleko, ale może kiedyś...

 

Nitrohunterzy powinni zainwestować w drona do poszukiwań szczura. Nie ukrywam, że chciałbym go kiedyś spotkać na nitrosafari, oj działoby się. Może ktoś, kiedyś wpadnie na pomysł, by sprawdzić mu telefon, a jeszcze lepiej oblać go kwasem masłowym, wtedy do żadnego autobusu czy taxi by nie wszedł i musiałby zasuwać na piechotę do rezydencji, ale knur by go też nie wpuścił z takim smrodem haha

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 Major ze względu na działania Pampaliniego dostał 8 mandatów na kwotę 1600zł i już je opłacił. Trochę się wściekł.

 

Odczuwam małą, ale jednak satysfakcję :)

 

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Trochę się wściekł.

Truskawka na torcie jak to się mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Estranged napisał:

Wy mowicie ze on ćpun i narkotykarz ze las zaśmieca a on mandaty płaci za siedzenie w domu. Śmiechu warte!

 

Krzysztof go w domu zamknął, ale jak trzeba będzie, to oknem wyjdzie.

Dobrze, że nie przez komin, cholera jasna.😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Krzysztof go w domu zamknął, ale jak trzeba będzie, to oknem wyjdzie

Kilka dni temu to major zamknął knura by nie wyszedł do Pampaliniego. Rozkaz przyszedł z Bielska, a Asia rossa też bierze w tym udział, bo przez telefon nim manipuluje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, cst9191 napisał:

Kilka dni temu to major zamknął knura by nie wyszedł do Pampaliniego.

 

"Pampalini, łowca stworzeń, wyp*****lił się o korzeń." Jak to spawacze nawijali dekadę temu na "Dancingu u Zenka".

Obecnie na S17 to dancing u Heńka ze Spychowa - nawiązując do tego jak ostatnio Major przedstawił się milicji. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cst9191 napisał:

Złoto. Od 20.00 major wkurviony, bo znowu jego numer ktoś upublicznił (to już chyba 10 haha)

 

Sprawdzę. Dzisiaj obejrzałem wczorajszy film z kanału majora, gdzie infamus Paweł ze Zwolenia [kiedyś cisnął go już przez tel w 2019r, słynna awantura] znów cisnął strusiowi, ale chyba ma iq

na poziomie głównych protagonistów tego universum, bo major go zagiął w kilku miejscach. 😊

 

A Pampalini złożył skargę na policjantów z trójki. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

znów cisnął strusiowi, ale chyba ma iq

na poziomie głównych protagonistów tego universum, bo major go zagiął w kilku miejscach. 😊

Szkolna wysysa każdego z mleka, maślanki i inteligencji haha

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

A Pampalini złożył skargę na policjantów z trójki. 😊

Dobrze zrobił, ile można pobłażać ćpunowi...

 

Choć Kononowi też za bezzasadne wezwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, cst9191 napisał:

Dobrze zrobił, ile można pobłażać ćpunowi...

 

A od maja wjeżdża duży zus w związku z czasem prowadzenia działalności - ciemne chmury zebrały się dla jego.

 

Dzisiaj obejrzałem reupload "spowiedź majora suchodolskiego" i jakoś empatia do niego mnie złapała.

Są pewne okoliczności łagodzące, czemu stał się tym kim teraz jest, chociaż oczywiście

to go nie usprawiedliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

A od maja wjeżdża duży zus w związku z czasem prowadzenia działalności - ciemne chmury zebrały się dla jego.

Spaniała wiadomość bożna :D

 

6 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Dzisiaj obejrzałem reupload "spowiedź majora suchodolskiego" i jakoś empatia do niego mnie złapała.

Gość był i jest mega toksyczny. Może na pierwszych nagraniach jeszcze się hamował z różnych powodów, ale z czasem miał wywalone i pokazywał prawdziwe oblicze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cst9191 napisał:

Nie rozumiem po kiego czorta wlewa rozpuszczalnik do reklamówki. Nie może wąchać bezpośrednio z butelki?

 

Myślę, że skoro wszyscy wjebani w to gówno tak kirali [lub podobnie - namaczali ścierkę rzuconą do reklamówki], to widocznie taki sposób jest bardziej efektywny

i wygodniejszy, może ekonomiczniejszy, mniej wietrzeje, łatwiej dozować heh.

 

A tutaj filmik jak rosyjski kot kirał oliwki zielone:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.