Skocz do zawartości

DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam już dość, z powodu tego szaleństwa muszę szukać sobie nowego zajęcia, wiele moich planów zostało zatrzymanych nie z mojej winy, na każdym kroku wprowadzają nam totalitaryzm i ucisk ekonomiczny. 

 

Dość! 20 marca jadę do Warszawy, choćbym miał tam pojechać sam. Kto będzie ze mną wziąć sprawy w swoje ręce?

 

https://bialczynski.pl/2021/03/06/miedzynarodowy-marsz-o-wolnosc-warszawa-20-03-2021/

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek na trochę ograniczy media i mu takie informacje uciekają... Dzisiaj się dowiedziałem, że był wczoraj marsz... Generalnie wydźwięk w radiu był taki, że w tym marszu brali udział kryminaliści i narkomanii.

Jak to wyglądało z bliska @DOHC?

Sam jednak uważam, że marsz w sobotę na nikim nie zrobi wrażenia, tym bardziej, że w mediach głównego nurtu właściwie nic o tym nie ma jak tak teraz patrzę. Niemniej jednak trzeba od czegoś zacząć

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kangur Z Austrii napisał:

Dzisiaj się dowiedziałem, że był wczoraj marsz..

Dowiedziałem się ponad tydzień przed datą. Kiedyś dowiedziałem się dzień przed, i był problem. Najlepiej przeglądać stronę otwieraMY i marsz o wolność.

2 godziny temu, Kangur Z Austrii napisał:

Generalnie wydźwięk w radiu był taki, że w tym marszu brali udział kryminaliści i narkomanii.

Hehe mam na zdjęciach zwykłych ludzi, dużo dzieci, matki z wózkami. Dzieci nosiły transparenty "chcę do szkoły" itd. Media są albo pisowskie, albo żydowskie. 

 

Proponuję na jewtube pod frazą "marsz o wolność" wyszukać filmiki z wczorajszego dnia. 

2 godziny temu, Kangur Z Austrii napisał:

Jak to wyglądało z bliska

Było kilka grup. Ja byłem o 12 na placu defilad, ok 12.15 zaczęliśmy marsz w kierunku alejek mokotowskich. Były tam prawie sami ludzie z organizacji Watahy

Byli różni ludzie, starzy, dzieciaki, pary na wózku i o kulach.

Wtedy wyłonił się sam Wojciech Olszański aka Aleksander Jabłonowski, kurde nie wiem czy ten gość jest stuknięty, czy jest agentem, czy może ma dobre intencje ale nie umie się opanować ale był z nami, gdzie ok 98 procent społeczeństwa lub więcej miało to w dupie. Więc podałem mu rękę, był ubrany w czapkę z orzełkiem, strój khaki a'la mundur tylko takie palto, i buty coś jak mają dżokeje. Nieźle, co?

 

Szybko były problemy gdy już zaczęliśmy się dalej przemieszczać, okazało się że ten sqoooorwysyn trzaskowski, ten gość co chciał być prezydentem cofnął pozwolenie na marsz czy coś w chwili jego rozpoczęcia. Oddziały ABWery oraz gestapo w niebieskich mundurach otoczyły grupę, która wcześniej wyszła i nie mogli się wydostać z kordonu milicyjnego. Żeby nie podzielić ich losu poszliśmy dalej, ale wzdłuż trasy szedł kordon gestapo, nie dali nam przejść przez pasy, ja poszedłem tam gdzie ich było najmniej aby próbować przejść, ale z drugiej strony ludzie się rzucili i przerwali łapankę gestapowców. Biegiem przeleciałem, przedarliśmy się. 

 

Ktoś prowadził, wiem że w Warszawie nie było osób z Warszawy, bo nie bardzo się prowadzący orientował gdzie jesteśmy, ludzie też nie wiedzieli co daje wnioski takie: Warszawiacy walczyli w 44, napierdalali butelkami z benzyną w niemieckie czołgi, a w 2021 siedzieli w wygodnych mieszkaniach obserwując w oknach cały manifest.

 

Do pól mokotowskich było względnie dobrze, raz tylko gestapo zaczęło ostro nacierać od tyłu, ale postawiliśmy na jezdni barierki z pobocza, to ich zatrzymało. Jedynie tajna milicja polityczna jeździła nieoznakowanymi autami i informowała dowódcę gestapo o naszych ruchach, dużo było też gestapowców w bocznych uliczkach którzy przez radiostację (krótkofalówki) podawali ruch naszych kolumn.

 

Na Mokotowie było morze ludzi, byłem w centrum i widziałem m.in:

- Justynę Sochę, organizatorkę,

- Marcina Rolę z W realu 24,

- Piotra Biedkę z CHWDP TV (wbrew kibolskiej nazwie ten człowiek robi fantastyczną robotę, sprawdź sam jedno filmy, poziom determinacji oraz wiedza o paragrafach, jaja ze stali jak jedzie jak bure suki oddziały gestapo),

- jakieś dziennikarki z Rebel.TV oraz wiele, wiele innych.

 

Nie wiem czy był, ale wydaje mi się że był także Leszek Żebrowski, którego gówno wyborcze nazywa antysemitą za prawdę o żydach, komunie, niemcach itd.

 

Były przemówienia, miła atmosfera, ale zaczęły się prowakacje oddziałów gestapo. Gestapowcy "zdobyli" pobliskie wzgórze (jest filmik na jewtube), zaczęli nękać ludzi o maseczki (w parku!), spisywać itd, szaleństwo. 

 

Nie wiem w którym miejscu, ale nasi ludzie wykonali manewr oskrzydlający oddziały gestapo, zostali otoczenie a gdy się próbowali wydostać, jeden drugiemu psikał gazem po oczach, tak byli zesrani.

 

Gestapowcy rozpoczęli akcje zaczepne rzucając w ludzi na obrzeżach (ja byłem w środku, dzięki czemu byłem blisko ww ludzi) granaty hukowe itd, nękania i te sprawy. 

 

Pani Justyna zarządziła spacer, apelowała aby nie dać się sprowokować. Idąc parkiem zauważyłem łapankę gestapowską, złapali jakiegoś Polaka i tarzali się z nim po glebie, gość który pobiegł tam przede mną, dosłownie sprzedał buta na plecy SSmance podejmującej akcję, i wtedy zaczął się kocioł.

 

Kilku gestapowców poległo, ich towarzysze zaciągali ich do wozów. Siły gestapo użyły granatów hukowych i rozpylały cyklon B, kilku naszych trafiło do niewoli, wzięli jeńców. Musiałem się wycofać gdyż poczułem gaz w gardle, nagrywałem zdarzenie i rozmawiałem z ludźmi co i jak. Co chwila nadciągały posiłki, więc nasi musieli opuścić pozycję i się wycofać. 

 

Przegrupowałem się i dołączyłem do najbliższej drużyny, nie mieliśmy dowódcy ani żadnych celów strategicznych do zdobycia, ostatni rozkaz brzmiał: idziemy pod sejm. Naszym już nie pomożemy, zwłaszcza że podjechały sztafety szturmowe Waffen SS z białych hełmach. 

 

Po drodze nic się w sumie nie działo, kordon milicji stał przy drodze, paru nas nagrywało, a wzrok mięli jakby nas chcieli zamknąć w obozie w pasiakach. Pod sejmem nikogo nie było, jedynie podwładni Goebbelsa, czytaj reżimowa telewizja TVP nagrywała swój materiał który popsuliśmy ustanawiając się za kamerą i podając nasze hasła. 

Dotrwaliśmy tam ok 16, spotykaliśmy po drodze ludzi z flagami, praktycznie o tej godzinie całe powstanie się skończyło.

 

Ok 16.30 jak wracałem do auta, pod siedzibą Goebbelsa, czytaj TVP były jakiś przemówienia, w sumie gość dobrze mówił, ale miał jakieś Maryje, Jezusów więc sobie darowałem. 

Właśnie każdy ma nieco inne poglądy, ale w TEJ sprawie powinniśmy się zjednoczyć. Bo i ultra katolicy byli, jak i dziewczyny z logo SStrajk kobiet, mimo iż ci jak i ci to dla mnie ultrasi, szanuję te konkretne osoby za postawę.

 

Podsumowując. Do pierwszego kordonu miałem trochę obawy. Później udzielił się entuzjazm i energia, nawet w środku zadymy między naszymi a milicjantami, nagrywając zdarzenie nie czułem jakichś obaw oczywiście patrząc czy niż nie leci w moją głowę.

 

Test charakteru, i jestem dumny z siebie, że sam poświęciłem ok 7h na dojazd i powrót, nie spękałem gdy była akcja. 

Co do wydarzenia to byliśmy nastawieni na pokojową demonstrację.

 

To trzask nas oszukał, zdradził a dyktator z Żoliborza używa służb w złych celach. Ja wiem że są tam ludzie z powołania i robią to z obrzydzeniem, ale odniosłem wrażenie że zdecydowana większość tych milicjantów z kordonu to wyprane nienawistne mózgi. 

Sami do nas przychodzi.

Atakowali.

Prowokowali.

Rzucali granaty hukowe i gaz.

A jak było nas więcej, to się obsrali i uciekali, jakby ich gonił sam Beliar.

 

Czy było warto jechać? Tysiąckroć tak.

 

Pytania?

 

@Iceman84PL byłeś Bracie?

  • Like 7
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że takie marsze nie mają sensu. Bardzo szczytny i odważny cel, ale bez pokrycja. Narażanie bezbronnych ludzi na represje systemu. Nasyłanie jednego Polaka na drugiego. Poróżnienie społeczeństwa. Napompowanie ego, że ty byłeś na strajku, "walczyłeś" z policją, masz jaja.

 

Te marsze nic nie dadzą. Przerażający brak zorganizowania już pokazał jak kordon kilkunastu policjantów otacza kilkudziesięciu protestujących i jest po proteście. Oni dalej siedzą i się śmieją jak policja bije obywateli, spisuje itd. Napuszczanie jednych na drugich. 

 

500, 800 i więcej osób na takich marszach to za mało. 

 

Co dał straj Julek? Na ulicy było tysiące osób. Także pokojowy protest. Pół miasta zblokowane. Czy coś się zmieniło? 

 

 

A te wszystkie podstawione gwiazdy walki z system...  Sochy, Brauny, Olszańskie to są tylko na pokaz dla naiwnych, żeby społeczeństwo myślało, że coś się dzieje. Że ktoś walczy z chorym rządem. Oczywiście oni pięknie przemawiają na takich wiecach. A oni tak samo walczą z rządem jak antysystemowiec Pol Lechicki vel Marcin Vam z Ariowie.com gdzie ludzi systemowymi pozwami i sądami straszy jak go ludzie rozgryźli i zamieścili oswiadczenie na ariowie.org. 

 

 

Dopóki na ulice nie wyjdzie milion albo dwa miliony ludzi w stolicy i nie zablokują całego miasta to strajki kilku tysięczne nie dadzą nic. A nawet jak coś dadzą to będzie to w dalszej perspektywie korzystne dla systemu.

 

 

Zaraz napiszecie, że trzeba zacząć od tych kilkudziesięciu ludzi żeby potem pojawiły się miliony na ulicach... trzeba dać przykład innym.  No to przykład dały wam kobiety i straj kobiet gdzie zmanipulowane i wyciągnięte na ulice Julki, Karyny pokazały jaką są dziczą. Było ich kilka tysięcy jak nie więcej. Co się zmieniło? Co wywalczyły? Z jakiej strony się pokazały? Rząd i tak pocichutku robi swoje. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Baros napisał:

Obawiam się, że takie marsze nie mają sensu. Bardzo szczytny i odważny cel, ale bez pokrycja. Narażanie bezbronnych ludzi na represje systemu. Nasyłanie jednego Polaka na drugiego. Poróżnienie społeczeństwa. Napompowanie ego, że ty byłeś na strajku, "walczyłeś" z policją, masz jaja. 

Podaj receptę na sukces według Ciebie. Jestem bardzo ciekawy twojej recepty na zmiany. Nie podobają im się rzeczy które dzieją się w kraju, protestują, a czy jest ich 200 osób czy milion nie ma znaczenia. Pokazują swoje niezadowolenie. Dają nadzieję innym "uciemiężonym". Wiele było rewolt i strajków w historii ludzkości, które z góry skazane były na porażkę a mimo wszystko dały impuls do zmian. A ty jak chcesz to siedź w domu, to takie samo prawo jak te do protestowania. 

 

A co do ludzi którzy byli i opisują to w taki charakterystyczny a nie inny sposób, może czasem komiczny (choć mi się bardzo dobrze czytało @DOHC.) szacunek, że działają. 

 

Mężczyzna sprawdza się w boju, nie pierdząc w stołek. 

 

Chłopaki zdobywają doświadczenie którego nikt im nie zabierze, co zrobią z tym dalej? Nie wiem. Ja trzymam za nich kciuki. 

Edytowane przez Jonash
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Baros napisał:

Dopóki na ulice nie wyjdzie milion albo dwa miliony ludzi w stolicy i nie zablokują całego miasta to strajki kilku tysięczne nie dadzą nic

Nie wyjdą. Bo i po co. Dla wielu covid nic nie zmienia. Ot pozamykane są knajpy do których i tak nie chodzili. A jęki i kwęki przedsiębiorców wielu ruszają tak samo jak jęki i kwęki ich ruszały przedsiębiorców. 

Na covidzie najbardziej tracą gastrojanusze. I branża zbytku. 

Mietek magazynier przecież i tak na siłkę w jakimś fitnessklubie nie chodzi, kasjerka w żabce podobnie. A to takie osoby to jest większość mam wrażenie. 

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał:

buty coś jak mają dżokeje.

„My Zomowcy kur.. takie buty nosilismy, napierdalalismy was jak trzeba” 😂

12 minut temu, Libertyn napisał:

A jęki i kwęki przedsiębiorców wielu ruszają tak samo jak jęki i kwęki ich ruszały przedsiębiorców. 

Dokładnie, nie podoba się to proszę zmienić pracę, mam na Pana miejsce X chętnych. 
Nie dziwię się więc, że ludzie mają na nich wyjebane. Sprzedaj jedno z mieszkań i żyj jak zwykły szarak, dobrze ustawiony szarak z mieszkaniem/domem bez kredytu.

Jak dobrze, że od dawna sam sobie jestem szefem i mam wyjebane na Januszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał:

Dowiedziałem się ponad tydzień przed datą. Kiedyś dowiedziałem się dzień przed, i był problem.

 

Niestety brachu tym razem nie byłem żałuje za późno się dowiedziałem dopiero wczoraj zobaczyłem twój wpis na forum ,że jedziesz.

Przez neta widziałem relacje na żywo, ale to nie to samo co być na miejscu i poczuć atmosferę jedności.

 

2 godziny temu, DOHC napisał:

Najlepiej przeglądać stronę otwieraMY i marsz o wolność.

 

Ostatnio poza forum nie mam zbytnio czasu, dzięki za strony będę baczniej śledził wtedy wcześniej się przygotuje.

 

2 godziny temu, DOHC napisał:

Wtedy wyłonił się sam Wojciech Olszański aka Aleksander Jabłonowski, kurde nie wiem czy ten gość jest stuknięty, czy jest agentem, czy może ma dobre intencje ale nie umie się opanować ale był z nami,

 

Gdyby był agentem nigdy by się nie ujawnił jak się określa to prosty chłop z pgr-u i raczej jest ekspresyjny i porywczy w zachowaniu do tego myślę, że chce dobrze jakoś wstrząsnąć tym społeczeństwem

lecz nie zawsze mu się udaje.

Sam chętnie podam mu rękę jak będę w Warszawie i tak jak brachu @Boromir pisał można by było flaszkę z nim wypić.

 

2 godziny temu, DOHC napisał:

Szybko były problemy gdy już zaczęliśmy się dalej przemieszczać, okazało się że ten sqoooorwysyn trzaskowski, ten gość co chciał być prezydentem cofnął pozwolenie na marsz czy coś w chwili jego rozpoczęcia.

 

To nie pierwsza jego akcja już w zeszłym roku wydał zakaz tuż przed marszem Powstania Warszawskiego dodatkowo on woli wspierać lewoskrętnych.

Tfu na tego człowieka i on chciał reprezentować Naród jako prezydent? hańba.

 

2 godziny temu, DOHC napisał:

Warszawiacy walczyli w 44

 

Jak byłem w Warszawie starsi ludzie opowiadali, że prawdziwych Warszawiaków już nie ma bo zginęli podczas II wojny.

Mieli jaja by się przeciwstawić złu tak jak kilka tysięcy ludzi na marszu szacun dla was.

 

2 godziny temu, DOHC napisał:

Siły gestapo użyły granatów hukowych i rozpylały cyklon B, kilku naszych trafiło do niewoli, wzięli jeńców.

 

Zobacz ile było policji i jak się bali ludzi, że posunęli się do takich środków przymusu to jest jawny atak na obywateli.

Z wstępnych raportów wynika, że łącznie funkcjonariusze wylegitymowali 1 148 osób, skierowali ponad 800 wniosków

do sądu o ukaranie uczestników protestu i wysłali ponad 500 notatek do Sanepidu, policjanci nałożyli też 69 mandatów.

 

2 godziny temu, DOHC napisał:

Nie wiem czy był, ale wydaje mi się że był także Leszek Żebrowski

 

Z tego co pamiętam to on nie lubi się z Jabłonowskim?

Mam kilka jego książek, w których dosadnie opisuję prawdę o wybranych jak działali i co robili w czasie wojny i po niej.

 

2 godziny temu, DOHC napisał:

Podsumowując. Do pierwszego kordonu miałem trochę obawy. Później udzielił się entuzjazm i energia

 

2 godziny temu, DOHC napisał:

Test charakteru, i jestem dumny z siebie, że sam poświęciłem ok 7h na dojazd i powrót, nie spękałem gdy była akcja

 

Dokładnie to trzeba przeżyć na żywo i poczuć atmosferę gdy ludzie bez względu na poglądy czy animozję są razem i potrafią się zjednoczyć w chwili zagrożenia.

W Polakach drzemie potężna siła dlatego władza się tak boi byśmy się nie zjednoczyli bo wtedy już sobie z nami nie poradzą.

Jeszcze raz brachu wielki szacun za odwagę i poświęcony czas oraz za relacje z marszu.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jonash napisał:

Kto jak nie wy! Szacun, że mieliście jaja się pojawić.

Mój przodek podczas 2 Wojny Światowej był zastępcą jednego z dowódców partyzanckich, którego imieniem nazywane są szkoły oraz ulice. Po jego śmierci objął dowodzenie nad oddziałem, po wojnie oddział został rozwiązany, a on sam był represjonowany i już nie wrócił nigdy w rodzinne strony.

 

Ja tylko wsiadłem w wygodne auto, przejechałem się do Warszawy, zjadłem coś po drodze, miałem suche, ciepłe, czyste ubrania i pospacerowałem z 4 godzinki po Warszawie. A na on walczył z niemcami m.in odbijając jeńców z więzienia. Mam milion razy lepsze warunki, i milion razy mniejsze ryzyko, jeśli by mnie w coś nie wrobili, co by się nie stało dostałbym mandat, dołek albo zawiasy. 

 

Ludzie mają zbyt wygodne życie i myślą krótkoterminowo, słuchają propagandy okupanta i biernie siedzą w domu.

 

Jeden z transparentów głosił: bezobjawowo to ja mam słonia w dupie. A nie, czekaj, chodziło mi o: aby zwyciężyło zło, wystarczy bierność dobrych ludzi.

 

9 godzin temu, Baros napisał:

Obawiam się, że takie marsze nie mają sensu.

Rozwiązanie? Siedzieć i narzekać w ciepłej strefie komfortu?

9 godzin temu, Baros napisał:

Narażanie bezbronnych ludzi na represje systemu. Nasyłanie jednego Polaka na drugiego. Poróżnienie społeczeństwa.

Co się tak Kaczyńskiego uczepiłeś? Trzaskowski zrobił z siebie głupka kpiąc z ludzi, rozwiązując zgromadzenie. 

Bardzo się cieszę, że w lipcu nie byłem na drugiej turze i nie głosowałem ani na jednego, ani na drugiego zdrajcę. 

 

My nie poróżniliśmy Polaków, my ich właśnie zjednoczyliśmy!

 

9 godzin temu, Baros napisał:

Sochy, Brauny, Olszańskie to są tylko na pokaz

Hmmm. Ludzie pojechali na "pokaz". Organizatorzy pojechali "na pokaz". Ja też napisałem na Forum "na pokaz"? Nie bardzo rozumiem... Adam Małysz też zdobył medale "na pokaz"? 

Pan Braun jest skrajnie katolicki co mi się nie podoba, nie mam nic do ludzi wiary ale bez przesady, nie mniej: to chyba jedyny polityk, który angażował się przeciw 447, ACTA 2 oraz obecnej wręcz totalitarnej sytuacji.

 

A Ty bracie co zrobiłeś?

 

9 godzin temu, Baros napisał:

Napompowanie ego, że ty byłeś na strajku, "walczyłeś" z policją, masz jaja.

 

Nigdzie nie wstawiałem swoich zdjęć na tle kordonów pislicji, paru znajomym pokazałem co i jak. Nawet najbliższa rodzina nie wiedziała gdzie jadę, bo i po co mam słuchać dziamgania? 

 

Ja np oddaję krew honorowo, nie trąbię o tym na lewo i prawo, ale powiedz, powiedz czemu mam nie być dumny z siebie? 

 

Jeśli jakiś sportowiec wywalczy medal to są gratulacje, jeśli ktoś ruszy dupę i pójdzie po swoje, dlaczego ma kulić ogon?

9 godzin temu, Baros napisał:

Czy coś się zmieniło? 

Nie ważne czy mylisz, że dasz radę lub nie. W obu przypadkach masz rację.

 

Z myśleniem "nic się nie zmieni" nikt jeszcze nic nie zmienił. 

 

Tak, masz rację. Jest nas za mało.

 

Część ludzi pracuje w budżetówce i ma w dupie innych.

Część to emeryci, trzynastki, czternastki, "pis daje", "państwo pomaga" itd.

Część ludzi to osoby, które jedyne co dobrze w życiu robią to narzekają. Sami nie zrobią nic, ale ty jesteś be. 

Spora część ludzi, ci wyżej i reszta są zindoktrynowani mediami, tvpis, tvnjude24 itd, pranie mózgu, porównywanie wolnych ludzi do płaskoziemców (celowych zabieg dezinformacyjny) i mamy co mamy. 

Do tego dochodzą: jedzenie z żeńskimi hormonami, wychowanie przez madki na grzecznego pizdeusza, brak męskich wzorców, bo rozwód i ja biorę dziecko bo jest "moje", a ty płać alimenty bo jest "nasze", ale widzenia 2x w miesiącu np po tu strzelam - 2 godziny. Itp itd, z pewnością da się tą listę dużo bardziej rozwinąć.

 

8 godzin temu, maroon napisał:

Kto to są ci w moro? 

Robią wrażenie, co? Jak brat wyżej napisał, to żołnierze

 

10 godzin temu, brat mniejszy napisał:

z Pancernych Poznań

 

8 godzin temu, Jonash napisał:

 

Mężczyzna sprawdza się w boju, nie pierdząc w stołek

Dokładnie tak, święte słowa, dużo prawdy piszesz. Też nie wiem co będzie dalej, ale wiem po której stronie stoję.

 

8 godzin temu, Libertyn napisał:

Nie wyjdą. Bo i po co.

 

8 godzin temu, Libertyn napisał:

Mietek magazynier przecież i tak na siłkę w jakimś fitnessklubie nie chodzi, kasjerka w żabce podobnie. A to takie osoby to jest większość mam wrażenie. 

Chyba pierwszy raz z czymś się zgadzamy w stu procentach.

 

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

prosty chłop z pgr-u i raczej jest ekspresyjny i porywczy w zachowaniu do tego myślę, że chce dobrze jakoś wstrząsnąć tym społeczeństwem

No właśnie, dlatego napisałem co napisałem, UJ wie o co tu wgl chodzi. Ale jedno co wiem, to wiem że był, i jak pokazałem zdjęcia koledze, który jest jego fanem to aż zbladł, i mówi że jedzie następnym razem.

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

To nie pierwsza jego akcja już w zeszłym roku wydał zakaz tuż przed marszem Powstania Warszawskiego dodatkowo on woli wspierać lewoskrętnych.

Tfu na tego człowieka i on chciał reprezentować Naród jako prezydent? hańba.

Tak się cieszę, że nie poszedłem na drugą turę. Niby lepiej, że ktoś im patrzy na ręce, ale nie... Nie zrobiłem tego. Mam czyste sumienie.

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Jak byłem w Warszawie starsi ludzie opowiadali, że prawdziwych Warszawiaków już nie ma bo zginęli podczas II wojny.

Mieli jaja by się przeciwstawić złu tak jak kilka tysięcy ludzi na marszu szacun dla was.

 

Niestety historia samych ostatnich 100 lat to ciągle wojny, spiski, zdrady i ogromne straty w ludziach. I są namacalne efekty społeczne, gospodarcze i ekonomiczne.

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Zobacz ile było policji i jak się bali ludzi, że posunęli się do takich środków przymusu to jest jawny atak na obywateli.

Dokładnie. Wierzę że było tam kilku z powołania, którzy po prostu mieli służbę i nie nękali obywateli. Ale wcześniej wyciekały różne materiały, a to ućpany milicjant, a to ciągłe bezprawne nękanie. Tam jest zbyt wielu skurwysynów.

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Z wstępnych raportów wynika, że łącznie funkcjonariusze wylegitymowali 1 148 osób, skierowali ponad 800 wniosków

do sądu o ukaranie uczestników protestu i wysłali ponad 500 notatek do Sanepidu, policjanci nałożyli też 69 mandatów.

Uwaga uwaga organizatorzy udzielają pomocy w takich sytuacjach, są prawnicy i ludzie którzy pomagają, nie jesteśmy sami!

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Z tego co pamiętam to on nie lubi się z Jabłonowskim?

Mam kilka jego książek, w których dosadnie opisuję prawdę o wybranych jak działali i co robili w czasie wojny i po niej.

Hehe ja nie wiem z kim on się lubi a z kim nie, jest sto razy mniej "kontrowersyjny" niż W.O. aka Jabłonowski, ale jeśli w praktyce ma piegi to był on na sto procent. 

Ważne że był i coś zrobił. 

 

A książki sobie poczytam, bo znam tylko jego nagrania.

 

A rodaków kamratów widziałem sporo, więc może rzeczywiście Olszański nie taki zły? Nie wiem, czas pokaże.

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Dokładnie to trzeba przeżyć na żywo i poczuć atmosferę gdy ludzie bez względu na poglądy czy animozję są razem i potrafią się zjednoczyć w chwili zagrożenia.

W Polakach drzemie potężna siła dlatego władza się tak boi byśmy się nie zjednoczyli bo wtedy już sobie z nami nie poradzą.

Tak, da się to poczuć, ale tylko jak ruszą tyłek. Dzięki Bracie za dobre słowa.

Edytowane przez DOHC
Słownik przekręcił słowo - DOHC
  • Like 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Ale zawodowi żołnierze, czy kto?

 

Właśnie chodzi o to, że "służby" nie boją się motłochu, bo na motłoch są szkoleni. Obsrywanie zaczyna się gdy z drugiej strony pojawia się organizacja, wyposażenie i wyszkolenie. 

 

Pokazywali kiedyś jak strażacy protestowali w Paryżu, to zwarty oddział wchodził w pałkarzy jak w masło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maroon napisał:

Pokazywali kiedyś jak strażacy protestowali w Paryżu, to zwarty oddział wchodził w pałkarzy jak w masło. 

Wydaje mi się że żeby tym kraju aktualnie cokolwiek się zmieniło, to musiała by być powtórka z Bukaresztu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Jak byłem w Warszawie starsi ludzie opowiadali, że prawdziwych Warszawiaków już nie ma bo zginęli podczas II wojny.

Mieli jaja by się przeciwstawić złu tak jak kilka tysięcy ludzi na marszu szacun dla was.

To prawda, zginęli na darmo. Idealnie dla Stalina wykończył Warszawę rękami Niemców.

Godzinę temu, DOHC napisał:

Pan Braun jest skrajnie katolicki

Proszę Cię, to mason a nie żaden katolik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Libertyn napisał:

Czym otoczysz? I kto ma otoczyc?

Protestujący. Niech staną wkoło sejmu. Jest ich więcej niż pracowników sejmu. Tysiące protestujących. Otoczyć sejm i nie wypuszczać tych z sejmu póki nie skapitulują. Kot może wyjść, niczym nie zawinił. Sejm musi odczuć gniew na własnej skórze.

 

Spacer po ulicy mają gdzieś, siedzą i piją kawkę śmiejąc się z nas. Gdy tak nie będą mogli wyjść i zobaczą wściekły tłum przez okna...

 

Uzbroić się w taczki i widły. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Martius777 napisał:

Protestujący. Niech staną wkoło sejmu. Jest ich więcej niż pracowników sejmu. Tysiące protestujących. Otoczyć sejm i nie wypuszczać tych z sejmu póki nie skapitulują. Kot może wyjść, niczym nie zawinił. Sejm musi odczuć gniew na własnej skórze.

XD. 
Tak to skomentuje.
W sumie jedyni ludzie jacy będą mogli tak zrobić, to bezrobotni z dużą ilością kasy i namiotami.
Albo ktoś inny z wiktem na koszt lokalsów. Już widzę jak okoliczna ludność wydaje kasę na zapewnienie wyżywienia, czy organizuje punkty medyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Libertyn napisał:

XD. 
Tak to skomentuje.
W sumie jedyni ludzie jacy będą mogli tak zrobić, to bezrobotni z dużą ilością kasy i namiotami.
Albo ktoś inny z wiktem na koszt lokalsów. Już widzę jak okoliczna ludność wydaje kasę na zapewnienie wyżywienia, czy organizuje punkty medyczne.

System rotacyjny coś mówi? Jest 38 mln ludzi. Cześć idzie w pn, inna we wtorek, kolejna grupa w środę itp aż do skutku. Znajdą się chętni do pilnowania posłów, nie bój się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Martius777 napisał:

Cześć idzie w pn, inna we wtorek, kolejna grupa w środę itp aż do skutku. Znajdą się chętni do pilnowania posłów, nie bój się.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/poslanka-chciala-uciec-z-sejmu-helikopterem/f2gq9y1.amp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DOHC napisał:

Ale wcześniej wyciekały różne materiały, a to ućpany milicjant, a to ciągłe bezprawne nękanie. Tam jest zbyt wielu skurwysynów.

 

W jedności siła zobacz jak policjanci uciekają przed tłumem zwartych ludzi.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.