Skocz do zawartości

DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, DOHC napisał:

Mam milion razy lepsze warunki, i milion razy mniejsze ryzyko, jeśli by mnie w coś nie wrobili, co by się nie stało dostałbym mandat, dołek albo zawiasy.

Niestety jest na odwrót, mamy o wiele gorzej niż wtedy. Teraz zdecydowana większość nawet nie wie że "3" wojna dalej się toczy, wojna o ich umysły...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pyrkosz napisał:

 

Proszę Cię, to mason a nie żaden katolik. 

 

Żaden tam mason. Tradycjonalista sympatyzujący z lefebrystami. Polityk, który promuje się na antycovidowej narracji. Mówię "promuje się", bo jego działania są pozorne. Można je zredukować do organizacji spacerków, w czasie których jego koleżanka Justyna Socha zachęca do spolegliwości nawet wobec funkcjonariuszy naruszających prawo. On ma immunitet, to ma wyjebane. To nie jego będą kopać czy gazować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Covidianin napisał:

Żaden tam mason. Tradycjonalista sympatyzujący z lefebrystami. Polityk, który promuje się na antycovidowej narracji. Mówię "promuje się", bo jego działania są pozorne. 

A według mnie mason. Przypadkiem jego dziadek nie był znanym masonem, który założył anty masońskie pismo i organizacje? Wspaniały przykład dywersji ;) 

No ładnie powie Szczęść Boże i ludzie łykają jak pelikany... 

Zresztą co jest w złego w byciu masonem? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyrkosz Nie ma żadnych przesłanek, oprócz perypetiów rodzinnych, które miały by czynić z Brauna masona. Ocenianie kogoś na podstawie zachowania lub działań członków rodziny jest charakterystyczne dla fanów partii Piwo i Socjalizm, którzy mają tendencje do fetyszyzowania faktu, że czyjś ojciec był stalinowskim prokuratorem. A skoro nie ma żadnych przesłanek, zastosowanie ma brzytwa Ockhama - nie należy mnożyć bytów bez potrzeby. W naszej sytuacji takim mnożeniem bytu byłoby przypisanie Brauowi przynależności do masonerii. Najprostsze rozwiązanie (Braun jest katolikiem czasem kontestującym czynniki oficjalne) jest właściwe.

 

Edit: nawet strony z kategorii szurających nie czynią z Grzegorza Brauna masona, a co najwyżej uderzają w jego rodzinę. Przykład: https://3obieg.pl/zydomasonskie-zrodla-antymasonskich-ruchow-narodowych

Mimo że masoneria co do zasady działa w sposób utajony, to członkowie lóż bardzo często nie kryją faktu przynależności do tychże.

Edytowane przez Covidianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Covidianin napisał:

@Pyrkosz Nie ma żadnych przesłanek, oprócz perypetiów rodzinnych, które miały by czynić z Brauna masona. Ocenianie kogoś na podstawie zachowania lub działań członków rodziny jest charakterystyczne dla fanów partii Piwo i Socjalizm, którzy mają tendencje do fetyszyzowania faktu, że czyjś ojciec był stalinowskim prokuratorem.

Najprostsze rozwiązanie (Braun jest katolikiem czasem kontestującym czynniki oficjalne) jest właściwe.

To tak nie działa, z takich stowarzyszeń nie da się ot tak wymiksować, będąc jeszcze na świeczniku 😉
Nie jestem fanem ww. partii. Dekomunizacja u nas nigdy nie nastąpiła 

Oficjalnie pod publiczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyrkosz Ja Ci nie chciałem w żaden sposób imputować określonych sympatii politycznych :) Na dekomunizację już za późno, zresztą - nigdy nie byłaby ona prawnie możliwa. Umówiliśmy się, że PRL był  "prawdziwą" Rzecząpospolitą, więc ciągłość prawna i wzelkie balasty z niej wynikające (np. emerytury dla ubeków) musiały być respektowane.

Nie mówiłem nic o wypisywaniu się z masonerii, lecz tylko o tym, że przyznawanie się do związków z nią nie jest niespotykane (nawet na wizję masony wchodzą, i to we trzech na raz, takie zuchwałe się porobiły: https://gloria.tv/post/QjPFWHK3Sghv3SjfCx4fbWNor ). Nawet jeśli Braun byłby masonem, dla niepoznaki udającym nie-masona, to w obliczu braku jakichkolwiek przesłanek jest to rozwiązanie nie do przyjęcia. Po prostu szurskie, na chwilę obecną ;d

Edytowane przez Covidianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Covidianin said:

musiały być respektowane

Nie prawda, sądziłem się z III RP o polisę z II RP i dostałem 20%, bo "ponoszę współodpowiedzialność za upadek II RP" (mimo że dzieckiem wtedy byłem).

Te rzeczy są respektowane bo się starym kumplom ze służb kasy nie obcina. Szyld się zmienił, polski "deep state" dalej ten sam. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Orybazy napisał:

Te rzeczy są respektowane bo się starym kumplom ze służb kasy nie obcina. Szyld się zmienił, polski "deep state" dalej ten sam. 

 

Jedno nie wyklucza drugiego. 

Miałeś na myśli chyba PRL a nie II RP, której koniec przypada na 1945 😜

 

@Pyrkosz Spoko, ja też jestem szurem dla wielu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej by było jakby te 200 osób poszło w miasto bez masek i pogadało z ludźmi na ulicy o sytuacji na świecie i w Polsce. Może kogoś następnego byście uświadomili. Zapytali po co te maski noszą? Może z rodzicami pogadać, z sąsiadem. Ale jak ktoś po roku nie wpadł na to, że to się kupy nie trzyma, ta cała pandemia to dla takiej osoby już raczej nie ma ratunku. Będzie sobie smacznie spała do końca.

A może rozdzielcie się po 10 chłopa i złożcie nocną wizytę policjantom, którrzy pałują i psikają gazem obywateli na waszych strajkach. Sprawdzić w jego samochodzie ciśnienie w oponach. To takim sam człowiek jak my. Też ma starą, też ma kredyt na mieszkanie, też ma dziecko. Też się boi o przyszłość rodziny. A po szczerej wizycie i rozmowie może następnym razem 3 razy się zastanowi jak zacznie pałować ludzi na strajkach. Tylko, że teraz dostał podwyżkę 200-300zł i ma wykonywać to co na odprawie ma powiedziane.

@Jonash Rewolte chcesz? Powstanie odrazu? Może drugi Majdan jak na Ukrainie? Wtedy byś się sprawdził jako mężczyzna. Chcesz powtórzyć historię? A czy poniesiesz później odpowiedzialność za ich rodziny jak jeden z drugim trafi do więzienia? Będziesz płacił alimenty? Zastąpisz ich dzieciom ojca? Albo zostaniesz mężem wdowy z 2 dzieci kolegi, którego wyciągnąłeś na ulice?

Zwróć uwagę po co jest ustawa 1066 i wojska amerykańskie w Polsce? Bo może pod te wasze strajki? Może po to, że jak nasze chłopaki z policji i wojska nie będą dawać rady protestującym na ulicach to wtedy amerykanie zrobią porządek. A oni się pierdolić nie będą. Nasi to przy nich aniołki. Jeszcze im Ukraińców przyślą do pomocy.



@DOHC To niepotrzebnie głosowałeś już w pierwszej turze jak z góry było wiadomo kto wygra. Podbiłeś tylko frekwencje. Im tylko na tym zależy. Chcesz partyjniactwo nowymi partiami zwalczać? Chcesz walczyć z systemem nową systemową partią? To jakby pożar gasić ogniem.

Najlepsi są ci na tych strajkach co w kagańcach prostestują. Niby ruch oporu, przeciw władzy, walczą z okrucieństwem władzy a w maskach krzyczą jak są zniewoleni. Szczyt komedii.

Pochodzili, po stali na mieście. Pokrzyczeli z megafonu i poszli. Funkcjonariusze policji zadowoleni. Wezmą jeszcze dodatki do pensji za pracę podczas marszu. Zmarnowaliście tylko nasze podatki.


Więcej dobrego dla społeczeństwa byś zrobił jakbyś całą rodziną wyszedł bez kagańca z domu. Z uśmiechem na ustach. Dziecku byś o historii opowiedział. Zaszczepił dobre wartości na przyszłość. Podszedł do obcej osoby z serdecznością i zamienił kilka słów.


Ale niech każdy robi to co uważa za słuszne. Ja wam życzę powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Iceman84PL said:

W jedności siła zobacz jak policjanci uciekają przed tłumem zwartych ludzi.

 

Nec Hercules contra plures.

Tudzież po naszemu: i Herkules dupa gdy ludzi kupa.

 

--

 

Te petardy @0:00:55 rzucił ktoś ze strony policji, a ja stałem 5m od tego, potem sprawdzałem czy jeszcze słyszę na uszy.

 

--

Tam poszło o to, że gliniarz zaatakował dziewczynę, nie wiem dlaczego, i inna ją uratowała gazem pieprzowym i tak się zaczęło.

To akurat wiem z opowieści tej drugiej, która "zagazowała" policjanta, którego, co sam widziałem, potem eskortowali do wozu.

 

-------

 

40 minutes ago, Baros said:

Może lepiej by było jakby te 200 osób poszło w miasto bez masek i pogadało z ludźmi na ulicy o sytuacji na świecie i w Polsce. Może kogoś następnego byście uświadomili.

 

Vs

 

40 minutes ago, Baros said:

Ale jak ktoś po roku nie wpadł na to, że to się kupy nie trzyma, ta cała pandemia to dla takiej osoby już raczej nie ma ratunku. Będzie sobie smacznie spała do końca.

 

Sam sobie odpowiedziałeś na swoją tezę.

 

Mam przykład z rodzinnej imprezy wczoraj - ciotka używa tego pseudo argumenty, że jak nie masz maski to jej nie szanujesz, jak mantry i nic, żadne fakty do niej nie przemawiają.

 

Tak szczerze, choć to smutne, to ta plandemia ukazała jak mało jest ludzi rozsądnych. Bardzo mało.

 

Jak głosił jeden z transparentów na marszu:

 

Common sense is not that common.

(Zdrowy rozsądek (ang. common sense) nie jest taki powszechny (ang. Common))

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Proszę Cię, to mason a nie żaden katolik. 

Nie wiem czy mason czy katolik, widzę że robi coś, z czym się zgadzam.

 

10 godzin temu, Martius777 napisał:

System rotacyjny coś mówi? Jest 38 mln ludzi.

To jest do zrobienia, brakuje tylko chętnych, zdeterminowanych osób.

 

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

W jedności siła zobacz jak policjanci uciekają przed tłumem zwartych ludzi.

Byłem po drugiej stronie wtedy jak pislicja wpadła, dostałem się pod strefę wpływów Waffen SS, rzucali granaty hukowe i czuć było gaz, musiałem się wycofać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to opisałeś @DOHC jakby to była jakaś bitwa średniowieczna, ale na nagraniach nie jest tragicznie(choć nie oglądałem ich bardzo dokładnie, trochę tego jest, mogło mi coś umknąć). Na pewno warto w takim czymś wziąć udział.

11 godzin temu, Martius777 napisał:

Marsz to strata czasu, otoczyć sejm kiedy pracują poslowie i trzymać ich tak długo dopóki nie skapitulują!

W zasadzie pomysł sensowy, ale jest drobny problem- praca zdalna, zdaje się, że teraz w sejmie nie ma za dużo osób. Już prędzej do jakiś biur posłów by się było trzeba udać.

 

Na rozluźnienie dyskusji bardzo profesjonalne źródło wiedzy o Olszańskim:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Niestety jest na odwrót, mamy o wiele gorzej niż wtedy. Teraz zdecydowana większość nawet nie wie że "3" wojna dalej się toczy, wojna o ich umysły...

Tak i nie. Mamy w kieszeni narzędzie umożliwiające nagrywanie patologi. Każdy ma samochód, w kilka godzin dostanie się do Warszawy.

I tak, masz rację. Są ludzie, którzy myślą że wygraliśmy wojnę, że za komuny było lepiej, że jesteśmy wolnym krajem i rząd chce dobrze.

 

7 godzin temu, Baros napisał:

Może lepiej by było jakby te 200 osób poszło w miasto bez masek i pogadało z ludźmi na ulicy o sytuacji na świecie i w Polsce.

Wysyłam ludziom różne materiały od czasów ACTA2 i 447. Efekt? Nie wiem czy bym zapełnił palce jednej ręki, jeśli chodzi o osoby które podchwyciły temat. Większość nawet nie odpisała, jedna osoba mnie usunęła ze znajomych. 

7 godzin temu, Baros napisał:

A może rozdzielcie się po 10 chłopa i złożcie nocną wizytę policjantom, którrzy pałują i psikają gazem obywateli na waszych strajkach. Sprawdzić w jego samochodzie ciśnienie w oponach. To takim sam człowiek jak my.

U nas już tak robili, z tym się w pełni zgodzę. Już ludzie nie chcą wynajmować pislicji mieszkać, nie chcą obsługiwać w swoich biznesach, zaczyna się.

7 godzin temu, Baros napisał:

Zwróć uwagę po co jest ustawa 1066 i wojska amerykańskie w Polsce?

Gadałem o tym parę lat temu z koleżanką, sama poruszyła temat. Tak, te obawy są realne. 

 

Kiedyś, zwracając niewolnikowi wolność robiło się to poprzez dawanie broni. Wolny człowiek miał broń, niewolnik nie mógł mieć broni.

 

7 godzin temu, Baros napisał:

To niepotrzebnie głosowałeś już w pierwszej turze jak z góry było wiadomo kto wygra.

Skąd było wiadomo kto wygra?

Głosowałem na kogoś spoza układu z nie udało się, goje wybrali pis to mają pis.

 

Zatem

7 godzin temu, Baros napisał:

Pochodzili, po stali na mieście. Pokrzyczeli z megafonu i poszli.

czy

7 godzin temu, Baros napisał:

Rewolte chcesz? Powstanie odrazu? Może drugi Majdan jak na Ukrainie?

bo nie łapię intencji. Krzyczeć nie, rewolta nie. Nic nie?

7 godzin temu, Baros napisał:

Zaszczepił dobre wartości na przyszłość. Podszedł do obcej osoby z serdecznością i zamienił kilka słów.

Z tym nie mam problemu, kupuję młodym książki o rozwoju, o historii, o Rotmistrzu Pileckim i o tym jak funkcjonuje świat (ziemia, przyroda, technika itd).

7 godzin temu, wrotycz napisał:

Tam poszło o to, że gliniarz zaatakował dziewczynę, nie wiem dlaczego, i inna ją uratowała gazem pieprzowym i tak się zaczęło.

Widziałem tą akcję z drugiej strony: pislicja w 3-4 ssmańców tarzała się z jakimś chłopakiem, podlecieli ludzie z telefonami , szarpanki, szybko zbiegły się sztafety szturmowe.

Byliśmy raptem jakieś sto metrów od siebie.

7 godzin temu, wrotycz napisał:

Tak szczerze, choć to smutne, to ta plandemia ukazała jak mało jest ludzi rozsądnych. Bardzo mało.

Niestety to prawda.

20 minut temu, Kangur Z Austrii napisał:

Tak to opisałeś @DOHC jakby to była jakaś bitwa średniowieczna

Hehe ubrałem to w słowa aby było ciekawe, ale sam zachęcałem do obejrzenia materiałów w sieci co jak wygląda. Ale tak, zagrodzili nam drogę i musieliśmy się przedrzeć. Były prowokacje, były granaty hukowe jak widać na ostatnim filmie i co opisał Brat Wrotycz. Byli ranni nkwdziści odprowadzani przez swoich, co najmniej dwóch w ciągu pięciu minut widziałem.

 

Na filmik zerknę, ale są nagrania gdzie mówi dobrze, i są gdzie zachowuje się jak pijany albo niespełna rozumu. Atrakcją było go spotkać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał:

Nie wiem czy mason czy katolik, widzę że robi coś, z czym się zgadzam.

Poczytaj o NWO. Nowy porządek świata. Przypadkowo nowy program pis nazywa się nowy ład 🤔 W skrócie, likwidacja klasy średniej.

Pamiętam jak śmiali się ze mnie, że:

- pieprzę coś o imigracji muzułmanów

- masoni nie istnieją

Gdy mówiłem, hej mam rodzine w usa, oni się mnie pytają co to za szopka, przecież loże są w każdym większym mieście, nawet w małych town’ach z czego wy się tak śmiejcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Może jeszcze dodasz że ziemia jest płaska, że ludzie gady istnieją...

Dokładnie tak mówili. Ohh zapomniałem o tym desancie pontonowym sprzed paru lat i powstawaniu kalifatów za zachodzie. Ale to są jakieś marginalne sprawy, desant kilku milionów to nic, jakieś szurstwo😂 Polecam też jechać np. do Molenbeek, przejść się ulicami Sztokholmu, zwiedzić jakąś dzielnicę Londynu. Najważniejsze, że jest „równość”, „wyrównywanie” szans. Jak już was będą walić pałami to będę tylko rechotał, zresztą już walą powoli, oswajają dobrego niewolnika. Zaszczep się, ubierz maseczkę i zdychaj przed emeryturą. Zresztą najpierw dadzą marchewkę, dochód podstawowy, emerytury. A potem jednym cięciem to odbiorą, Inszallah. Cywilizacja zachodu upadnie.

 

A ziemia w pewnym punkcie napewno jest płaska, myślę, że gdzieś by takie miejsce znalazł, gdzie nie ma tej lekkiej wypukłości.

Hmm a skąd wiesz, że nie istnieją? Podaj 3 dowody, że nie. Sądzisz, że jesteśmy sami w kosmosie? Że jesteśmy tak wyjątkowi? Może właśnie jakiś jaszczur wpiernicza bigos na zeta reticuli 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Pyrkosz napisał:

Poczytaj o NWO. Nowy porządek świata. Przypadkowo nowy program pis nazywa się nowy ład 🤔

Temat nwo jest zepsuty przez dezinformację i oszołomów dyskredytujących fakty. Trzeba kierować się dystansem i zdrowym rozsądkiem.

 

22 godziny temu, Pyrkosz napisał:

W skrócie, likwidacja klasy średniej.

Tak, to oczywiste. Jeszcze rok temu miałbym wątpliwości, teraz żadnych.

21 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Może jeszcze dodasz że ziemia jest płaska, że ludzie gady istnieją...

Reagujesz Bracie tak jak masz reagować. Masz utożsamiać fakty z jakimiś wymysłami, w ten sposób da się wszystko ośmieszyć. 

Dwa przykłady: Smoleńsk. Kiedyś się z tego śmiałem, że jakieś parówki, miesięcznice i Macierewicz. Taki cyrk zrobili, że przestałem tego słuchać. Od paru lat wiem że to nie był wypadek. Za dużo niejasności, za dużo "samobójstw", za dużo sprzecznych fantów. Przecież wyszło że był tam trotyl, a media zmanipulowały że to z 2 wojny niby, taaa... 

Nie, nie jestem za pis i nigdy nie byłem.

Dla mnie Macierewicz to też zagadka, z jednej strony likwidacja WSI za którą powinien pomnik dostać, z drugiej strony ośmieszenie Smoleńska i zrobienie z tragedii szopki. Ja wiem że Lech był kawał chuja, ratyfikował traktat lizboński i przerwał prace ekshumacyjne w Jedwabnem, jak wyszły dowody że ofiar jest ok 100 - 300 maksymalnie a nie 1500, ciała nie są ograbione jak żydzi próbują nam wmówić, znaleziono pod obalonym w tym dniu pomnikiem łuski z MG 42 - w 41 prototypy tej broni dostali niemcy do "testów", nie ma możliwości aby się dostała w polskie ręce jeśli było kilka, kilkanaście sztuk wyprodukowanych. Lech przerwał prace, przez co kłamstwa są dalej szerzone, ale wracając do tematu tam byli też uczciwi ludzie jak załoga np.

 

 

Przykład drugi, jkm. Mówi dużo dobrych rzeczy, ale wplątuje w to mity i nieprawdy. W dodatku jak są wybory pada hasło "Hitler", ludzie się od niego odwracają i śmieją się z tych, którzy nie głosują na popis. Też człowiek zagadka.

 

Sam jeszcze mało wiem, mam nadzieję że dojdziemy do prawdy o co tu naprawdę chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DOHC napisał:

Sam jeszcze mało wiem, mam nadzieję że dojdziemy do prawdy o co tu naprawdę chodzi.

Bardzo dużo z tych rzeczy już jest wiadoma, tylko czy jesteś gotów by je poznać...

 

22 minuty temu, DOHC napisał:

Masz utożsamiać fakty z jakimiś wymysłami, w ten sposób da się wszystko ośmieszyć. 

Przecież ziemia jest płaska, ludzie gady też istnieją, wszyscy wtajemniczeni to wiedzą i widzą. Oczywiście mówię za siebie i ludzi mi podobnych.

Nie dodam uśmieszku na koniec sugerującego wyśmianie żeby nie był odebrany jako żart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.