Skocz do zawartości

Rozumiem, ale nie pojmuję


Rekomendowane odpowiedzi

Taka plandemiczna historyjka.

 

Odezwała się do mnie dawna znajoma. Kontakt utrzymywaliśmy bardzo nieregularny. Czasem kawka, czasem spacer, potem przez rok nic, potem jakieś pogaduchy.

 

Laska zasadniczo z gatunku ambitnych - tłumacz z angielskiego i francuskiego. Dużo podróży zagranicznych.  Z urody gdzieś w okolicach 7. 32 lata. Znamy się gdzieś z 5.

 

No i tak. Umówiliśmy się u mnie na wino. Gadka szmatka, pani opowiedziała, że jest po jakimś tam związku, że ogólnie ma przez pandemię trochę doła i takie tam różne. Pani przez cały czas dawała sygnały, że zdecydowanie oczekuje bliższego kontaktu, co mnie trochę zaskoczyło, bo nie raz flirtowaliśmy, ale na tym się kończyło. 

 

Pogadaliśmy, potanczyliśmy, poprzytulaliśmy.

 

I zupełnie nie wiem jak to się stało, ale wyszło z tego bzykanko. 😂

 

No i teraz najciekawsze, przez 3 dni po fakcie kontakt wzorowy, ze dwa razy pogadaliśmy, trochę wiadomości, a tu od 2 dni jak próbuję się dodzwonić, to jest "wybrany numer jest zajęty". Pani ma messengera, na którym widzę aktywność (zielona kropa), ale wysłane zapytania pozostają bez odpowiedzi (status nieodczytane). 

 

Przypuszczam, że zostałem zablokowany ot tak, bo tak, bo coś 😁

 

I weź tu zrozum kobiety, co one chcom i dokąd donżom. 😁 

 

 

Ps. Nie była to próba zabombelkowania, bo pani ma awersję do gówniaków i finału w środku, mimo gumy, stanowczo odmówiła. 😁

Edytowane przez maroon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na luz i nie wierz kobiecie, to cię uratuje i nie pisz, po chuj? Przygotuj się na kolejny raz, jak było dobrze to wróci, a jak nie to nie, nic nie tracisz. Zakochałeś się, czy ci jebnąć z buta w twarz? 😆 

 

Jak zweryfikujesz to, czy jest, czy była w związku? Jak zweryfikujesz jej stan psychiczny, aktywność życiową i cokolwiek? Lepiej sobie tym dupy nie zawracać. Zakisiłeś ogórasa, powiększyłeś licznik, zdobyłeś expa, nabiłeś lvl, dodaj nowe staty najlepiej do zręczności, żeby się wyplątać z gówna i do mądrości. I idź na kolejną przygodę. Rozdział zakończony 😆 Coś się kończy, coś zaczyna. Raz szybciej, raz później. 

 

I nie odpisuje na wiadomości, czy coś? Ja bym się z tego cieszył 😆 Wykazałeś inicjatywę, teraz olej i niech sama powalczy o kontakt, a jak nie to niech spada na drzewo, jeden kontakt się zwalnia na coś nowego i tyle. Trzeba się nauczyć rolowania emocjonalnego, ja to zrozumiałem zbyt późno. 

 

 

  • Like 13
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac mi to zasadniczo powiewa, jednak nigdy nie byłem w stanie ogarnąć dziecinnych zachowań. Zamiast powiedzieć "było fajnie, ale narka", to panny się bawią w jakieś ghostingi, blokowania, itp., itd. 

 

Kiedyś takiego przedszkola nie było, jak obecnie. I to przecież nie gówniary, a wydawałoby się dorosłe kobiety. 

 

Przy takich akcjach dochodzę do wniosku, że mental pań jest już tak zrypany, że nic tego nie zmieni. 🤔

 

@johnnygoodboy Bzykania to ja mam na tyle dużo, że się chwalić każdym nie muszę, natomiast jw. napisałem przedszkolne akcje zawsze mnie rozpierdalają 😁

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maroon napisał:

@mac mi to zasadniczo powiewa, jednak nigdy nie byłem w stanie ogarnąć dziecinnych zachowań.

 

1. Pani chciała się zabawić, a po wszystkim poczuła się jak wiadomo co - zagłusza sumienie.

2. Pani przyprawiła Misiowi rogi bo ją zdenerwował / znudził / nie kupił czegoś - zagłusza sumienie

3. Pani nie ma ochoty na więcej seksu z Tobą

 

Wybierz dowolne :D 

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by cie zablokowała na fb to byś miał na mesengerze komunikat "ta osoba jest niedostępna w mesengerze" albo "nie możesz odpowiedzieć na tą konwersacje" 

 

Nie wiem jaki jest komunikat czy sygnał jak dzwonisz do kogoś a ona cię wrzuciła na czarna listę numerow. Wydaje mi się ze od razu rozłącza bez sygnału. 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jej spokój przede wszystkim. Nie pisz, nie dzwoń. Odpuść bo się jeszcze za bardzo wkręcisz. Może to się łatwo pisze nie będąc w twojej sytuacji, ale tak trzeba. 

 

Nie obiecywała ci żadnych układów na seks czy związku. To, że przez kilka dni się fajnie z nią gadało o niczym nie świadczy. 

 

Jak ona się pierwsza do ciebie odezwie teraz to nie udawaj obrażonego. Nie dopytuj dlaczego się nie odzywała, czy cię zablokowała itd. Osraj to. I tak nie dostaniesz zadawalającej odpowiedzi. Tylko pytaj czy znowu chce wpaść do ciebie na winko. Jeśli tak to super, jeśli nie to też spoko, innym razem. To wszystko.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon to się nazywa rozstanie po angielsku 😆 Stawiasz się wyżej automatycznie, bo ktoś czeka na wiadomość ode mnie, a nie ja piszę, a po drugie mogę się ze wszystkiego wykręcić w przyszłości, jak zajdzie potrzeba. Do tego pokazujesz dominatrix, bo masz totalnie wyjebane i ci nie zależy. To wkurwia i nakręca. Wchodzisz w taki stan, jak to? Tak mi się wydaje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba pójdę drogą @mac 😂

 

Koleżanka (inna) mi dziś pisze "zadzwoń w wolnej chwili, chcę pogadać". 

 

Dzwonię, ciekaw co tam się urodziło. 

 

A tam co? 

 

A tam wysryw emocjonalny, bo plandemia, bo lockdown, bo kryzys, bo szef zły, bo faceci tacy, owacy. 😂

 

No kuuuurwa 😂

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, johnnygoodboy said:

Kiedy w sieci piszą, że BS to forum dla inceli, a Ty gdziekolwiek nie wejdziesz tam ktoś właśnie się chwali, że dopiero co się z kimś ruchał

Mam taką samą reakcję i jeszcze drugi taki gif pod tekstem; dlaczego ja nie mam takich koleżanek 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maroon napisał:

a tu od 2 dni jak próbuję się dodzwonić, to jest "wybrany numer jest zajęty".


Po mojemu pokłóciła się i chciała podnieść swoją wartość (pokazać że ona też może być pożądana - mechanizm gadziego mózgu - zdobycie uznania gdzieś indziej)

Potem jej dawny miś wrócił :) i aby nie być wykryta zablokowała Ciebie. 
Jeśli Cię nie odblokuje to prawie pewne że tak jest 

Spróbuj takiego tekstu : Tylko mi nie mów że jesteś taka nieśmiała .... 

Ale obawiam się że nie poznasz odpowiedzi od niej. Bo musiała by w jakiś sposób udowodnić swój skok w bok.
Jak wiadomo mechanizm wyparcia u kobiet jest wyjątkowo silny. 

 

Edytowane przez spitfire
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon nie kontaktuj się nie narzucaj, @niemlodyjoda w zasadzie wyczerpał temat swoim postem.

 

27 minut temu, maroon napisał:

Koleżanka (inna) mi dziś pisze "zadzwoń w wolnej chwili, chcę pogadać". 

 

Dzwonię, ciekaw co tam się urodziło. 

 

A tam co? 

 

A tam wysryw emocjonalny, bo plandemia, bo lockdown, bo kryzys, bo szef zły, bo faceci tacy, owacy. 😂

 

To się zastanów przede wszystkim czemu dzwonią do ciebie się żalić? I zacznij to niszczyć w zarodku.

 

Generalnie nie jest źle, skoro mimo tamponady, wskakują ci do łóżka, ale może być lepiej. 

 

 

Jak ona zaczyna słowotok, jak mi źle, lockdown, epidemia bla bla bla .... mówi się tak:

 

Ciiiiiii laska!!!!

 

Czy ty naprawdę nie potrafisz umówić się na ruchanie bez tej całej szopki? 

 

 

I stanie się jedna z następujących rzeczy:

 

1 Część się na ciebie obrazi i nie odezwie, na plus bo przestaną zawracać ci dupę swoimi problemami (z czego nic nie masz, bo to bardzo luźne znajomości). Jak zacznie się żalić wspólnym znajomym to tylko na dobre ci wyjdzie, bo wśród pań będziesz miał opinię bezpośredniego i bezczelnego, co przynosi pewne efekty :)  

 

2 Te co chciały się ustawić na sex, też strzelą focha bo lubią udawać, że chodzi o coś innego, ale wrócą jak bumerang za kilka dni z pytaniem bardziej bezpośrednim.  Ewentualnie zaczną intensywnie zaprzeczać i się tłumaczyć, będziesz słyszał przez telefon "jak się robią czerwone na twarzy" ;) 

 

3 Nieliczne ustawią się od razu, wiec skrócisz proces.

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maroon napisał:

I weź tu zrozum kobiety, co one chcom i dokąd donżom. 😁 

 

Pani chciała:

- Winko i chill

- Wyżalić się na pandemię i "żyćko"

- Czyszczenie komina (sama to przyznała mówiąc, że jej związek nie wyszedł)

 

Zapewniłeś jej to czego potrzebowała i tyle. Jesteś dla niej biologicznym wibratorem z opcją emocjonalnego tamponu.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to kobieta założyła ten temat: umówiliśmy się u mnie w mieszkaniu na wino i netflixa, nikt nie myślał o seksie ....

 

Nie rozumiem tych relacji - w ogóle ze sobą nie rozmawiacie, nie jesteście blisko, nie macie zielonego pojęcia o sobie i swoich życiach, nie macie nawet  takiej potrzeby, bo zwyczajnie nic Was nie łączy.
A tu nagle spotkanie - takie kompletnie bez celu, bez perspektyw, bez długoterminowego planu, ot żeby pogadać. W sensie po co?

Nie macie znajomych z którymi lepiej spędzicie czas / w których inwestycja czasu i zaangażowania będzie bardziej wartościowa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, NewMeNewAcc said:

 

Nie macie znajomych z którymi lepiej spędzicie czas / w których inwestycja czasu i zaangażowania będzie bardziej wartościowa? 

Zdefiniuj "znajomych"? 

Masz jakiś minimalny limit czasu który co tydzień poświęcasz, czy liczbę spotkań w miesiącu? 

 

Czy każde spotkanie z laską musi kończyć się oświadczynami? 

 

Do łóżka pójdziesz tam gdzie znajomość jest luźniejsza i łatwo mieć wyjebane, czy tam gdzie zażyła i ryzykujesz, że się momentalnie rozleci albo będą potem jakieś jazdy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie @maroon tego musimy uczyć się od kobiet. One nie mają głębszych uczuć, tylko emocje. To takie duże dzieci, które dostają zabawkę, cieszą się chwilę, a gdy ta się znudzi, rzucają w kąt i chcą następną.

Chciała bliskości, seksu, atencji, emocji. Trafiłeś się Ty, skorzystałeś na tym i ona też. Teraz korzysta następny i Ty korzystaj z następnych, zamiast nakręcać się na jedną. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.