Skocz do zawartości

Rozumiem, ale nie pojmuję


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, maroon napisał:

wysryw emocjonalny, bo plandemia, bo lockdown, bo kryzys, bo szef zły, bo faceci tacy, owacy.

Jak te baby źle znoszą wszelkie kryzysy, napięcia i recesje. Aż strach pomyśleć, co by było w razie wojny i prawdziwej biedy. Pewnie stosunki międzynarodowe za puszkę fasoli. I jak to się ma do tej #siłykobiet?

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zychu napisał:

Jak te baby źle znoszą wszelkie kryzysy, napięcia i recesje. Aż strach pomyśleć, co by było w razie wojny i prawdziwej biedy. Pewnie stosunki międzynarodowe za puszkę fasoli. I jak to się ma do tej #siłykobiet?

Normalka, przecież tak było np. w Niemczech po II wojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

Ja to chyba pójdę drogą @mac 😂

 

Ma swoje plusy, ale jak masz duże potrzeby, to też cierpisz. Ja po cichu liczę, że po 40-tce (niewiele mi już zostało) w końcu mi choć odrobinę odpuści ;)

 

Cytat

Koleżanka (inna) mi dziś pisze "zadzwoń w wolnej chwili, chcę pogadać". 

 

Red flag.

 

Cytat

A tam wysryw emocjonalny, bo plandemia, bo lockdown, bo kryzys, bo szef zły, bo faceci tacy, owacy. 😂

 

No kuuuurwa 😂

 

Taki doświadczony, wysokie SMV, pożądany, a takie podstawowe błędy popełniasz 😮

Chłopie - jak mi jakakolwiek koleżanka dzwoni, że chce się "wyagadać", to zawsze załatwiam to w jeden prosty sposób - mówię standardową formułkę: "dyplomowanym psychoterapeutą nie jestem i nie wolno mi udzielać porad, ale jeśli już bardzo chcesz, to podaję ci moją stawkę godzinową: [tu moja stawka, jaką zarabiam w IT]". 99% mięknie i nagle stwierdza, że jednak to nie było takie nie cierpiące zwłoki :P

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

Koleżanka (inna) mi dziś pisze "zadzwoń w wolnej chwili, chcę pogadać". 

 

Dzwonię, ciekaw co tam się urodziło. 

 

Już widzę jak kurwa dzwonię, bo panience się zechciało gadać po kilku dniach. Jak coś chcesz to sama zadzwoń. Ty masz interes, czy ja?

 

Sytuacja standardowa. Miała gorsze chwile( z resztą sama ci powiedziała z jakiego powodu, dodaj do tego jeszcze kłótnię ze swoim gachem i chwilowe rozstanie) i wpadła do ciebie. Byłeś odskocznią i kiblem w który się emocjonalnie wysrała. Dobrze wszystko rozegrałeś, to było bzykanie. 

 

Brak kontaktu po wszystkim, to wyrzuty sumienia po tym co zrobiła. Potrzebowała kilku dni na przemyślenie i racjonalizację. Już to zrobiła, więc kontakt ponowiony.

 

Dopóki nie wróci do ex będziesz jej zapchajdziurą, pocieszycielem i raz na jakiś czas dostaniesz dupy lub loda. Jeżeli się zejdą, pójdziesz w odstawkę.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, maroon said:

I weź tu zrozum kobiety, co one chcom i dokąd donżom.

Pani przed okresem miała "ochotę", potem przez trzy dni było "spoko", a potem nadeszła "krwawa ciotka" i teraz ukrywa się przed światem.

Hormony rządzą - i nie ma sensu kombinować dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maroon napisał:

I weź tu zrozum kobiety, co one chcom i dokąd donżom. 😁

Nie stawiaj sobie w ogóle takiego zadania. Równie dobrze:

- mogła przegrać z kimś jakiś zakład i noc z Tobą była jej karą,

- chciała wygrać jakiś zakład z koleżanką ("ja nie przelecę @maroona? ja??? No to patrz!"),

- jest jedną z Rezerwatek i wycięła Ci numer, bo chciała po fakcie poczytać sobie nasze teorie na temat kobiet,

- pożarł ją lew (tak moja koleżanka komentuje każdy ghosting w wykonaniu facetów, którzy po jej przeleceniu urywają z nią kontakt).

Powyższe propozycje są równie prawdopodobne jak każda inna. Próba odgadnięcia motywacji innych ludzi (a już w szczególności kobiet) skazana jest z góry na niepowodzenie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon Jeśli wysyłasz wiadomość na msg i pod wiadomością jest szare kółeczko, znaczy to, że wiadomość została wysłana i ona ją otrzymała, ale nie odczytała. Jeśli możesz do niej wysyłać wiadomości a jest kółko białe to znaczy, że ci zignorowała wiadomości. Nie możesz napisać? To znaczy, że ci zablokowała wiadomości. Jak do tego, nie możesz napisać ani nie widzisz profilu na fb to blokada całkowita. Ona odczytuję to co napisałeś, po prostu odpowiedzieć nie chce. Wystarczy, że wejdzie w wiadomość, przeczyta i później wybierze opcje, nieodczytane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak bracia wyżej piszą. Od siebie dodam, że miałem historię z (prawdopodobnie) podobnym backgroundem. 

 

Koleżanka 9/10 (oceniam obiektywnie; nie mój typ urody więc nie działałem za bardzo, just friends) miała jakieś dramaty ze swoim chłopakiem i przypuściła frontalny atak na moją skromną osobę. Spotkanie u niej bo "muszę się wygadać i nie chcę siedzieć sama", no i najlepiej z winkiem bo "muszę się zrelaksować". Nie minęły 2 godziny a już zaczęła się do mnie kleić. Zachowałem zimną krew i nie ulegałem pokusie co wprawiło ją w mały szok (panna przyzwyczajona do sporych dawek atencji a tu niespodzianka) i zaczęła być nachalna ale to tak w opór. No dosłownie musiałem ją z siebie zrzucać, nie polecam.  

 

Mógłbym na tym zakończyć, no ale niestety nie byłem taki mocny. Jakiś czas później spotkaliśmy się ponownie i doszło do pewnego epizodu, ale na szczęście skończyło się na jednym razie i podziękowałem. Co ciekawe kolegujemy się do dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu przeszedłem rok temu wszystkie klasyki. Fajna sprawa wrócić po latach, z większym doświadczeniem życiowym i zrozumieć w końcu, o co chodzi i jaka głębia leży w dialogach. Z Tormenta w niektórych momentach redpill się wylewa, chociażby questy w burdelu, kiedy panienka zleca zrobienie dramatu jakiegoś w swoim związku, bo się nudzi 😆 Sporo tam podobnych kwiatków. Aż się zaskoczyłem. Za dzieciaka nie rozumiałem, co robię i co czytam. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

Bzykania to ja mam na tyle dużo, że się chwalić każdym nie muszę,

 

Zagadka rozwiązana, teraz już wiemy, dlaczego niektórzy nie ruchają. Po prostu maroon, sprząta wszystkim panny spod nosa. 😂

 

Nabijasz tym niewinnym laskom przebiegi, a później nikt ich nie będzie chciał, Maroon egoisto, wzywam Cię, opamiętaj się, !!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pancernik kto jest bez winy, niech rzuci kamieniem.

 

Poza tym 9/10 tych niewinnych laseczek żyje nadzieją, że im zapewnię wygodne życie w zamian za dostęp do ich wdzięków.

 

To przykre, ale większość panienek rozumuje tak: "Skoro dawanie doopy zawsze na innych działało i były frykasy, to dlaczego  miałoby nie zadziałać znowu?". 

 

W sumie, to tak, jestem choojem, bo frykasów wzamian za bang bang nie oferuję. 🤔

 

A do tego cyniczny się na starość robię. 

 

Przejebane. Kota by trzeba przygarnąć czy coś 🤔

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Hubertius napisał:

Koty nie lepsze.

Jak nie dasz im żarcia, to zawiną się z domostwa szybciej od samej kobiety.  :D

Ja miałem początkowo 2 koty, regularnie karmione mięskiem z puszki, suchą karmą i inne frykasy. Teraz tych pasożytów jest 3 razy więcej, bo przyszły od sąsiadów. Koty są jak kobiety, gdy widzą większe zasoby ( w tym przypadku żarcie za free) to odejdą od właściciela, bez wyrzutów sumienia 😆 Koty jak kobiety szukają stabilizacji i providera, by móc na nim bezkarnie pasożytować 😏

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pancernik napisał:

 

Kot też Cię zostawi, jak mu nie dasz tego co chce ;)

 

2 godziny temu, MarkoBe napisał:

Koty jak kobiety szukają stabilizacji i providera, by móc na nim bezkarnie pasożytować 😏

Pora wprowadzić nowy termin znaczeniowy na forum braciasamcy

catprovider  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 08:47, mac napisał:

przecież media społecznościowe to kolejna forma makijażu. Niektórzy ludzie uśmiechają się tylko do zdjęć na FB, a w rzeczywistości mają mordy buldoga. Tak to odbieram. Nowa warstwa makijażu, tylko wirtualnego. 

Ale penie chwali się misiem/bąbelkiem ;) i tylko o to chodzi. Fotkę: -Ja i miś w Egipcie. Last minute covid 50% off.

Jak kogoś "stan poroża" interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.