Skocz do zawartości

Czy każda kobieta to prostytutka?


Rekomendowane odpowiedzi

Zwróćcie uwagę na pewną zależność.

 

Im więcej ma do zaoferowania mężczyzna, tj. wyższy status, większy majątek, tym większe ma powodzenie u kobiet.

 

Czy to oznacza, że kobiety sprzedają się za dobra materialne?

 

Ja nie widzę tu żadnej miłości, a zwykłe wyrachowanie.


Jeżeli się mylę, to mnie poprawujcie.

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mph25 napisał:

Widze że nie wierzysz w prawdziwą miłość, szczerą, wyjątkową, połączenie dusz

Zbyt dużo się na oglądałem chyba rozwodów małżeństw z długoletnim stażem + moje własne przeżycia z kobietami niestety ale ja niewierze.. Może 1 na 1000 jest jak z bajki reszta to udawanki kto komu się opłaca. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam u Autora jakąś dziwną niechęć do kobiet i zastanawiam się skąd może się to brać??? Czyżby jeszcze z żadną mu nie wyszło i stąd to zgorzknienie??? Nie martw się Stary, jeszcze znajdziesz taką, która odmieni Twoje życie i będziecie żyli razem aż po grób.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie uwarunkowanie biologiczne, kobieta chce jak najwięcej za to co może dać (a może w gruncie rzeczy sex i dzieci, kiedyś dawała jeszcze prowadzenie domu) tak to już działa, nie ma co się obrażać na stan faktyczny i rzeczywistość. Albo bierzesz to co jest mając świadomość na co się piszesz (zabezpieczasz się jak możesz, albo raczej nie zobowiązujesz się więcej niż musisz, milion razy już pisane że w obecnych uwarunkowaniach społeczno prawnych nie brać ślubów, mieszkać w wynajętym nawet jak masz swoje, ), albo jesteś sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bad intentions napisał:

Czy to oznacza, że kobiety sprzedają się za dobra materialne?

 

Absolutnie nie, po prostu jeszcze nie spotkałeś swojej drugiej połówki pomarańczy albo jesteś niedowartościowanym incelem.

Wystarczy "być sobą" i zobaczysz, że szybko znajdziesz damę swojego serca.

Kobiety patrzą na wnętrze i dobroć serca a nie na wygląd czy zasobność portfela.

Dziećmi z innych związków też się nie przejmuj bo ważne kto wychował nie kto spłodził.

Po więcej rad zapraszamy do "rezerwatu" tam CI nasze kochane Panie i kilku najmądrzejszych z forum Panów wszystko wytłumaczą.

 

5dd0bc398759bd7631c6d59397ddbe21.jpg

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bad intentions napisał:

Zwróćcie uwagę na pewną zależność.

Im więcej ma do zaoferowania mężczyzna, tj. wyższy status, większy majątek, tym większe ma powodzenie u kobiet.

Owszem, ale u pewnego rodzaju kobiet. Inne majątek czy status ogarniają same i jedynie nie chcą partnera-kuli u nogi z kompleksem niższości

Godzinę temu, bad intentions napisał:

Czy to oznacza, że kobiety sprzedają się za dobra materialne?

W zasadzie to wszyscy się sprzedajemy za pieniądze. 

Godzinę temu, bad intentions napisał:

Ja nie widzę tu żadnej miłości, a zwykłe wyrachowanie.

Miłość to zaburzenie w chemicznej równowadze mózgu.

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Chadernest napisał:

Zbyt dużo się na oglądałem chyba rozwodów małżeństw z długoletnim stażem + moje własne przeżycia z kobietami niestety ale ja niewierze.. Może 1 na 1000 jest jak z bajki reszta to udawanki kto komu się opłaca. 


mi-o.jpg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Obliteraror napisał:

 

Ted zdecydowanie miał IMO dobre SMV, z czego skrzętnie korzystał w ramach swojej "kariery". 

 

All the pictures of young Ted Bundy you are secretly desperate to see

 

Bracie bardzo prosimy abyś nie insynuował jakoby psychopatyczna osobowość + dobry wygląd przyciągały Panie.

Wszyscy wiemy, że to nieprawda.

  • Like 1
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach pierwotnych za dostęp do krocza dostawała jedzenie i dach nad głową.

Teraz cywilizacja i niezależność trochę zmieniła te zasady.

Męska "zaradność" dalej zostaje niezłym afrodyzjakiem i okolicznością łagodzącą.

W Norwegii  kobiety bez zbędnych ceregieli mówią, że jak facet nie jest ustawiony finansowo, to nich spad.  Biedę, to ona może sobie sama klepać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wysiada zamożny facet z bentleya w centrum Krakowa.
Widzi jak przyglądają się mu kobiety. 
Podchodzi do jednej i mowi 
- Czy pójdziesz ze mną do łóżka za milion zlotych.
 -  ta pomyślała przez chwilę i odpowiada: tak pójdę. 
Na to facet , a czy pójdziesz za 100 złotych ?
- Za kogo Pan mnie ma ?
Na to facet:
- to już ustaliliśmy. Teraz dobijam targu.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.