Skocz do zawartości

Czy każda kobieta to prostytutka?


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Colemanka napisał:

 

Nie popisuj się swoim głuptactwo - prostactwem przed nieskażoną kurewstwem kobietą.

 

Jak Cię czytam to oceniam, że jesteś najbardziej zepsutym osobnikiem na forum. Jesteś też najsłabszym kochankiem, jak ja to nazywam jednoscenariuszonym. Jak na moje oko skończysz z kosą w żebrach, tudzież z oderżniętym fiutem (nie namawiam nikogo do przestępstwa ale narwańców nie brakuje, również wśród kobiet). Oczywiście Ci tego nie życzę ale ewidentnie na to idziesz. Kiedyś jeszcze byłeś pogodny, zawadiacki chyba jednak to zdegradowanie się ruchaniem za kasę starych raszpli Cię już zupełnie zeszmaciło i wyprało z uczuć. Ale czego się spodziewać po przechodzonej męskiej prostytutce?

Uuu, chyba mamy małe problemiki z emocjami...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lalka napisał:

Nigdy w życiu.

Czy jest tu na sali choć jedna co umówiła się z facetem i myślała o seksie z nim?

Moim zdaniem to nie jest prawdą, choć w sumie może po prostu część kobiet nudzi się i wykorzystują mężczyzn jako cyrkowców (zabawiaczy) i podbudowania swojej wartości, jeśli tak to rozumiem i osobiście uważam, że w takim razie kobiety są gorsze, bo dziewczyny są świadomie, że facet na coś może liczyć a kobieta wykorzystuje kolesia, od którego wie, że on coś może chcieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 01:30, Lalka napisał:

Czy jest tu na sali choć jedna co umówiła się z facetem i myślała o seksie z nim?

Czyli kobieta umawia się z facetem i nie myśli o seksie z nim? 

 

Kobiece myślenie powinno się w szkołach wykładać :D

 

Dla mnie to jest takie same stwierdzenie jak pójście do restauracji nie by zjeść smacznie tylko wydać pieniądze i pooglądach oranżerię. Idziesz do restauracji by zapłacić i się najeść, idziesz na randkę zapłacić za kawę by się poznać i może nawet grzmocić jak dwie strony uznają się za "gorące". Jeśli kobieta pójdzie na randke ze swoim ulubionym przystojnym muzykiem do którego inne wzdychają ale on wybral ją, rozumiem że nie pomysli by go "zaklepać" a może dać się poklepać gdy wjedzie najlepsza okazja do wykaraskania "najlepszych genów" znanego i uwielbianego przez rzeszę.

 

Nie uwierzę, że kobieta na randce z przystojnym Alwaro nie pomyśli o czymś więcej. Jest to dla mnie kłamstwo i właśnie takimi kłamstwami byłem karmiony od dzieciństwa, że tworzy się obraz jako kobiet nie seksualnych a nas chłopów jako demonów. I na końcu jest obraz kobiety, która nie lubi, nie chce seksu a nagle widzisz ją za jakiś czas z kolesiem, który obracał tyle lasek, że na jajach mu rośnie Aloes z mietą a człowiek ma zagadkę. Z Tobą nie na pierwszej randce a z nim tak.

 

Jeśli Zenek jest top kobieta chce seksu na 1 randce.

Jeśli Zenek jest po drugiej stronie barykady kobieta nie chce seksu i jawi się jako aseksualna (mechanizm obronny przeciwko slabemu samcowi)

Tyle, przynajmniej według mnie.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2021 o 16:59, TwojMalyMisio napisał:

Czasem place w restauracji za koleżankę, która ma kiepska pracę i nie uważam, aby z tego powodu powinna czuć wstyd przed spojrzeniem w lustro.

Bezdomnym też czasem dam parę zł, jeśli nie są natrętni. 

Normalni ludzie nie wyliczają sobie niedużych kwot, od centusiow i skner należy trzymać się z daleka, czy to w przyjaźni, czy w miłości.

 

Tak, po zaciągnięciu do łóżka ilość prezentów najczęściej zaczyna spadać, o to mi chodziło, gdy pisałam, żeby nie dawać od razu tyłka.

Inns sprawa, że człowiek podświadomie bardziej szanuje i ceni, rzecz, czy człowieka, o którego musiał się starać.

Facet zawsze bardziej uszanuje kobietę, która ma wymagania niż taka, którą płaci za siebie.

To co darmowe może mieć każdy, o coś wartościowego trzeba się starać.

 

Chcni, dokładnie. Faceci wciskają kity o honorze, laskom, które są gorsze i tym proponują płacenie pol na pół już od początku znajomości.

Ja zawsze dostawałam drogie perfumy, ubrania, pobyty w SPA i jakoś nikt nie chciał ode mnie niewiadomo czego. W łóżku zawsze byłam przeciętna, zero wyuzdanego seksu, wszystko w zabezpieczeniu.

Nawet ostatnio na urodziny były podeslal mi 2.5 tys, mimo, że nie umawiamy się od lipca. Ma wypożyczalnie luksusowych aut.

Za to moje darmowe znajome, piły spermę i wymyślały cuda na kiju, a facet i tak traktował je jak gorszy sort.

 

Walaszek to burak ale posiada życiową wiedzę i ma super poczucie humoru, lubię jego muzykę i kreskówki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oj Androdeniczna. Długo Cię nie było. Wiele czasu minęło, ale niewiele się zmieniło. Nawet strategie pisania masz tą samą. 

W dniu 19.03.2021 o 18:28, TwojMalyMisio napisał:

Nie mówię o ,, wypożyczaniu" czy ,,przejazdzce" tylko o posiadaniu tego Porsche.

Nie sądzę, żeby taka Siwiec, czy Przetakiewicz chciały, aby posiadal je facet, który nie chce w nie inwestować. Wypożyczyć też by się pewnie takiemu nie dały...

 

Głupio porównywać kobiety do rzeczy, chce poprostu jak najprościej to wytłumaczyć.

Zresztą nie przepadam za tymi celebrytkami, przytoczyłam ich nazwiska, bo nadają się do tego przykładu.

 

Ja poprostu lubię sprawiać radość, lubię dawać prezenty, robić niespodzianki, również mężczyznom i nie wyobrażam sobie modłów nad kotletem za 30zl oraz rozmyślania nad tym co ta dziewczyna za tego kotleta zrobi...

 

Po prostu trzeba przyznać, że niektóry się rozmijają w potrzebach już na starcie. 

Kobieta chce się poczuć kobieco, dlatego facet ma być kaskaderem w Passacie, myśląc że jedzie Porsche wejść w zakręt, którego nie widział. 

Cytat

Czy lodzik, czy lodzik i seks, czy może jeszcze anal.

Sorry, to jest dno i patologia, a widzę, że MNÓSTWO z Was ma takie podejście.

Kiedyś posprzeczałem się z czterdziechą. Ona było oburzona, że ja nawet kawy bym nie fundnął. 

Na początku pokazuje, że to ja mam inwestować w kogoś, kogo jeszcze nie jestem pewny. 

 

A z seksem to jak z tą kawą. Nie chcesz, nie zmuszaj się. Każdy jest wolnym człowiekiem. 

Seks jest ważną potrzebą fizyczną i emocjonalną. Kawa nie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.