Skocz do zawartości

Czy każda kobieta to prostytutka?


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Nico napisał:

Żadną ksenofobią nie zalatuje, po prostu idealizowanie z góry kobiet innych nacji tylko dlatego, że są nam obce jest bardzo ryzykowne, zwłaszcza kobiet zbliżonych kulturowo do Polek i w dodatku z biedniejszego kraju. 

Skreślanie ich tak samo nie jest w porządku. 
Bieda jest wszędzie biedą. 
 

 

34 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Jeśli każda kobieta to prostytutka, to każdy facet to kurwiarz?

  Podnoszę rękę! 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucę tylko jeden cytat prawa Briffaulta:

 

"Samica, a nie samiec, determinuje wszystkie warunki w rodzinie zwierząt. Tam, gdzie kobieta nie może czerpać korzyści ze skojarzenia z mężczyzną, takie skojarzenie nie ma miejsca . - Robert Briffault, Matki. Vol. I, str. 21 Robert Briffault - https://pl.qaz.wiki/wiki/Robert_Briffault"

 

Musisz sobie wyobrazić, że oprogramowanie biologiczne kobiety niezależnie od tego czy jest tego dana kobieta świadoma, lub nie robi bilans czy warto wejść w biznes - związek z mężczyzną i czy taki układ przynosi/przyniesie w przyszłości zyski/straty, i na podstawie tego jak ten bilans wygląda jest podejmowana decyzja czy motylki w brzuchu, czy stonki w tyłku wystąpią. Oczywiście jest to rzecz naturalna, jak to że młody zdrowy mężczyzna dostanie wzwodu na widok pięknej, nagiej kobiety.

imgonline-com-ua-CompressToSize-dMtyXd3CeuHJ73.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nico napisał:

Nie skreślam nikogo tylko ostrzegam, aby się nie zachłysnąć tą ich zajebistością.

Zwłaszcza, że w stosunku do Polek panowie stosują inne standardy. Polka, biorąca ślub z Niemcem- materialistka i zdrajczyni narodu, Ukrainka, szukająca bankomatu w Polszy- wzorowa gospodyni domu i ideał kobiety 😂

Pewnie najbardziej idealne są te z HIVem ( nie zapominajmy o epidemii HIVa na Ukrainie) oraz te najebane ze sklepów monopolowych (znajoma ostatnio prawie oberwała od jednej zachlanej Ukry w spożywczym, bo nie chciala ustąpić Ukrze miejsca w kolejce, interweniowała ochrona osiedla).

 

Ci co tak zachwalają szoszonki, pewnie chętnie pomogli by im w mordowaniu Polaków, gdyby zdarzył się drugi Wołyń.

Edytowane przez TwojMalyMisio
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, TwojMalyMisio napisał:

ostatnio prawie oberwała od jednej zachlanej Ukry w spożywczym, bo nie chciala ustąpić Ukrze miejsca w kolejce, interweniowała ochrona osiedla).

 

Ci co tak zachwalają szoszonki, pewnie chętnie pomogli by im w mordowaniu

Pomijam już z przyzwoitości fakt, gdyż nie lubię uogólniać, że za wszelkimi oszustwami na OLX czy też podawania się za pracownika banku stoją właśnie osoby tejże narodowości... 

Trochę to jest przykre jak Polacy niektórzy tracą kilkaset tysięcy, a Wy tak pięknie mówicie o tych wszystkich Ukrainkach... 

Ciemne strony też mają, więc czemu mamy mówić o nich w samych superlatywach. 

Obudźcie się. Oni myślą o Was jak o debilach. 

 

Edytowane przez JudgeMe
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

ludzkie kurwy są w każdej nacji. 

Tylko jakoś nie słyszałam,żeby Polacy wpadali na takie pomysły poza granicami naszego kraju...

Zresztą miałam z nimi do czynienia. 

Nie lubię i jestem dla nich wredna,bo są bezczelni i roszczeniowość ich nie zna granic. 

Udaję, że ich nie rozumiem i nara. 

Gdyby byli dla mnie mili i robili dobre pierwsze wrażenie, to również byłabym dla nich miła. Ale odpłacam tym samym. Niech się nauczą. 

 

Mam też awersję,bo mieszkałam z jedną Ukrainką, nie znosiłam jej. Imprezki, sztuczne rzęsy, tipsy. Tona tapety. I podróbki Gucciego. Oto, co sobą reprezentują. 

I piszę to na podstawie miasta w którym studiowałam, gdzie było ich całe mnóstwo. 

A Wy na jakiej podstawie to opisujecie? 

Znacie je? Gadacie z nimi? Mieszkacie?

 

Bo ja tak. Miałam z nimi trochę doświadczeń...  Szkoda tylko,że strasznie nieprzyjemnych. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Tylko jakoś nie słyszałam,żeby Polacy wpadali na takie pomysły poza granicami naszego kraju...

Wpadali na inne. Np. Branie kasy za transport i załatwione lokum i pracę i znikanie. Jakiś gość w niemczech zaś z premedytacją zabijał starców którymi się miał zajmować. 

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Zresztą miałam z nimi do czynienia. 

Nie lubię i jestem dla nich wredna,bo są bezczelni i roszczeniowość ich nie zna granic. 

Ja znam wiele takich osób z polski. Znam też jedną bardzo skromną Moskwiczanke i całkiem miłą mieszkanke Woroneża. Białorusinka na roku była zaś odpychająca. 

 

Zastanów się czy Ty sama nie jesteś czasem bezczelna i roszczeniowa

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Udaję, że ich nie rozumiem i nara. 

Gdyby byli dla mnie mili i robili dobre pierwsze wrażenie, to również byłabym dla nich miła. Ale odpłacam tym samym. Niech się nauczą. 

A to to powinno być normą bez względu na nacje. Chamów nie lubię bez względu na ich narodowość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JudgeMe napisał:

Tylko jakoś nie słyszałam,żeby Polacy wpadali na takie pomysły poza granicami naszego kraju...

Zresztą miałam z nimi do czynienia. 

Nie lubię i jestem dla nich wredna,bo są bezczelni i roszczeniowość ich nie zna granic. 

Udaję, że ich nie rozumiem i nara. 

Gdyby byli dla mnie mili i robili dobre pierwsze wrażenie, to również byłabym dla nich miła. Ale odpłacam tym samym. Niech się nauczą. 

 

Polacy są nieuczciwym narodem ale Ukraińcy bardziej. Kilkakrotnie w hotelach zostałam okradziona przez sprzątaczki z Ukrainy 😡

 

Polacy za granicą wręcz słynna ze swej pracowitości i nawet za bardzo dają pomiatać sobą, Ukraińcy już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, chwalą się jakich to prestiżowych prac nie wykonywali na Ukrainie i co to nie oni...

Sama próbowałam zatrudniać kobiety z Ukrainy, więc wiem jak to wygląda. Moje znajome, które szukały np manikiurzystki do salonu, są tego samego zdania, umiejętności zerowe, a ego wystrzelone w kosmos.

 

W ramach ciekawostki dodam, że tutaj, w Gdańsku (nie wiem, czy w innych miastach tez) istnieje proceder nagabywania gości apartamentów na doby przez Ukry 😁 

Wygląda to tak, że krótko przed check outem gości z zagranicy, do takiego mieszkania z bookingu puka ukraińska sprzątaczka i pyta obecnych tam facetów, czy nie mają ochoty na numerek za pieniądze 🤣 😅😛

 

Mówili mi o tym znajomi ze Skandynawii, z Niemiec i taksówkarze, którzy wożą turystów.

One poprostu WSZEDZIE szukają okazji do przekrętu i popuszczenie.

Edytowane przez TwojMalyMisio
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RabarbaR napisał:

Już myślałem że kobitki poprzestaną na antyukraińskiej krucjacie podjazdowej.

 

Aż tu nagle wjeżdża  @Wewerka i zrzuca bombę atomową na pole bitwy.

 

Czy forum się po tym pozbiera.

🤔

Juz nic nie będzie takie samo .

😅😅😅

 

😉 no i ... :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

@JudgeMe ludzkie kurwy są w każdej nacji

Ale generalnie też nie rozumiem tej idealizacji kobiet z Ukrainy czy z Rosji.. 

Dokładnie tak. Daleko mi do idealizowania ich.

 

49 minut temu, TwojMalyMisio napisał:

Polacy za granicą wręcz słynna ze swej pracowitości i nawet za bardzo dają pomiatać sobą...

 

... puka ukraińska sprzątaczka i pyta obecnych tam facetów, czy nie mają ochoty na numerek za pieniądze 🤣 😅😛

 

Racja, winnym jest wpojony od małego kult pracy za wszelką cenę. Powoli to się zmienia.

No co, jest podaż jest popyt 😂

1 godzinę temu, TwojMalyMisio napisał:

Zwłaszcza, że w stosunku do Polek panowie stosują inne standardy. Polka, biorąca ślub z Niemcem- materialistka i zdrajczyni narodu, Ukrainka, szukająca bankomatu w Polszy- wzorowa gospodyni domu i ideał kobiety 😂

Pewnie najbardziej idealne są te z HIVem ( nie zapominajmy o epidemii HIVa na Ukrainie) oraz te najebane ze sklepów monopolowych...

 

Ci co tak zachwalają szoszonki, pewnie chętnie pomogli by im w mordowaniu Polaków, gdyby zdarzył się drugi Wołyń.

Mogą spać z kim chcą, wyjebane jajca mam na to, póki nie udają wielkiej Niemki po tygodniu w rajchu i plują na rodaków/czki.

Natomiast szukające bankomatu są też i nasze witaminki :)

Owszem, HIV jest problemem na Ukrainie.

A z tym Wołyniem... do tej pory dumnie maszerują i drą się śmierć Lachom na tych swoich nacjo-patrioto marszach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Ten cudowny ból dupska Pań o Ukrainki, nigdy się to nie zmieni :D 

Wszystkie Polki jakie znam po wrzuceniu tego tematu dostają furii ;)

Zresztą tu jest wszystko :D

 

comment_UmcMX8mOZoyvdnNRFD0AaP0nogRsTvpJ

 

+ suplement:

 

Dziwicie się co niektórzy, że reszta świata ma Was za niebezpiecznych szurow, a sami na to pracujecie szerząc mowe nienawiści w stosunku do Polek. 

To tak jak my byśmy stworzyły podobna tabelkę typu, Polak vs. Norweg.

 

Zawsze piękna i zadbana: pierwsza inwestycja Ukrainki po wypłacie, po za wspomnianym przez kogoś iPhonem jest karpik i botoks na twarz. Rzęsy z norek, tipsy i podroby luksusowych marek dopełniają dzieła. Jeżeli ktoś lubi sztuczność, można to zakwalifikować jako zadbanie.

 

Ambitna: owszem, sama wyjechała, za to pod Kołomyja czeka na nią Witali, bezrobotny mąż oraz trójką dzieci. Witali czeka z niecierpliwością, aż żonka znajdzie Polaka naiwniaka, który będzie sponsorował to patologicznej towarzystwo po kres ich dni.

 

Uśmiechnięta i pogodna: jakoś musi przekonać do siebie Polaka naiwniaka, nienawidzącego Polek

 

Pracowita i odpowiedzialna: zwłaszcza, gdy kradnie w miejscu pracy i pociąga z małpki tamże

 

W łóżku: znalam ukraińska prostytutkę (jak na Ukre sympatyczna dziewczyna), która zarabiała olbrzymie pieniądze na naiwnych facetach. Chwaliła się, że czasem dostaje po 1.000 zł dopłaty za udawany anal.

Słowem, jak posmarujesz dobry hajs, możliwe,że będziesz miał dobry seks.

BARDZO MOZLIWE, że bez gumy, w końcu skądś ten HIV się u nich wziął.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez TwojMalyMisio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kobiety które zarabiają na siebie ale chciały mnie dosiąść - ja nie chciałem ich posiąść bo pociągu nie czułem, zdobywaniem nie posiadłem.

 

Znam i kobiety (tych jest większość) co od babki jeżdżą konno, bo tak ich matki wychowały.

 

Gdzie jest rozum, skoro same o rozumie nie myślały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JudgeMe napisał:

Mam też awersję,bo mieszkałam z jedną Ukrainką, nie znosiłam jej. Imprezki, sztuczne rzęsy, tipsy. Tona tapety. I podróbki Gucciego. Oto, co sobą reprezentują. 

I piszę to na podstawie miasta w którym studiowałam, gdzie było ich całe mnóstwo. 

A Wy na jakiej podstawie to opisujecie? 

Znacie je? Gadacie z nimi? Mieszkacie?

A myślisz, że jaki sort Polek przeważnie jedzie na studia czy do pracy za granicę? To jest właśnie analogiczna sytuacja, najlepszy towar zostaje w kraju. Chociaż w Polsce i na zachodzie ten towar i tak już mocno deficytowy. A ta ksenofobia pań względem innych narodowościowo pań jest mocno niezdrowa. 

 

@niemlodyjoda

Tak sobie pomyślałem, że to dobry deal szukać sobie Azjatek młodszych o conajmniej 10 lat. Taka rodzinna potem zaopiekuje się na starość i masa innych problemów "pierwszego świata" zostanie automatycznie rozwiązana. W Europie czeka tylko samotność, przeruchana księżniczka, niepewność przyszłości albo trzeba liczyć na gwiazdkę z nieba. Szkoda tylko, że nie ma Azjatek o nordyckich cechach wyglądu tj. wysoka blondi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

Znacie je? Gadacie z nimi? Mieszkacie?

 

Na Badoo (kiedy go używam, a ostatnio traci to sens z racji COVID) filtruję kobiety po znajomości języków - rosyjski, ukraiński, angielski (dużo Polek), hiszpański, turecki, arabski, włoski (w tych wszystkich językach w większości to niestety Polki prące na zagranicznego faceta). Na Tinderze nie ma takiej możliwości co do języków ale kobieta z Ukrainy czy zza granicy to dla mnie match w ciemno nawet żeby poćwiczyć umiejętności językowe.

 

Do tego - kupa koleżanek z Ukrainy, dwa krótkie związki i jakieś tam różne przygody. Przed COVIDem w Kijowie byłem minimum 3-4 miesiące w roku (jeśli zsumować wszystkie krótkie wyjazdy). Na Białorusi kilka razy w roku, głównie w Mińsku.

 

Z kobiet z krajów z jakimi się umawiałem czy to na randki czy to są moimi koleżankami z ciekawszych to Tunezja, Turcja, Wietnam, Hiszpania, Gruzinka, dziewczyny z Kaukazu (tylko tu problemem jest ich religia ale da się to obejść jeśli się chce) - wszystko Erazmus. Niestety źródło wyschło, bo w chwili obecnej większość studentek wyjechała z Polski.

 

Jeśli chodzi o prostytutki ze wschodu - jest ich tyle samo (procentowo) co Polek - to nasz region zasila głównie burdele w Arabii i na Zachodzie - powód kasa - więc żaden kraj się tu nie wyróżnia. Również do Polski przyjeżdżają faceci z zachodu aby sobie mówiąc kolokwialnie, popukać (najlepszy przykład - Kraków).

 

Polki na tle sąsiednich krajów nie są ani bardziej cnotliwe ani bardziej rozwiązłe(a'propos durnego temytułu tematu) - problem leży zupełnie gdzie indziej, a opiszę go poniżej.

 

Chodzi o to, że w Polsce Polacy są straszliwie niedowartościowani na rynku matrymonialnym, a Polki przeszacowane i to co w Polsce dostaniesz za swoją wartość (urodę + stan posiadania), w innych krajach zostanie przemnożone razy 2-3. 

 

Czy w Polsce da się znaleźć normalną i fajną kobietę? Pewnie się da, ja mam masę koleżanek tutaj tylko problem jest jeden - w innym kraju będą się mną interesowały dużo ładniejsze kobiety z dużo bardziej kobiecym usposobieniem niż w Polsce (zapewne gdybym był tym mitycznym "chadem" w Polsce miałbym raj ale nie jestem - raczej przeciętna uroda - część kobiet uważa mnie pewnie za nieatrakcyjnego ale też zbieram IOIe na ulicy - taki średniak - trzeba grać więc kartami jakie się ma).

 

Zresztą - kobiety wszędzie są takie same, chodzi tylko o "narzut kulturowy", a w USA, Europie Zachodniej i w PL jest on w tej chwili tragiczny - moja cipka moja sprawa, feminizm i inne gówna.

 

4 godziny temu, Ksanti napisał:

 

Tak sobie pomyślałem, że to dobry deal szukać sobie Azjatek młodszych o conajmniej 10 lat. Taka rodzinna potem zaopiekuje się na starość i masa innych problemów "pierwszego świata" zostanie automatycznie rozwiązana. W Europie czeka tylko samotność, przeruchana księżniczka, niepewność przyszłości albo trzeba liczyć na gwiazdkę z nieba. Szkoda tylko, że nie ma Azjatek o nordyckich cechach wyglądu tj. wysoka blondi.

 

To co ja bym zrobił na Twoim miejscu to:

1. Po pierwsze - skoro podobają Ci się blondynki - zapraszam na wschód i południowy wschód - Białoruś + Ukraina. Mińsk i Kijów mam "rozpracowane" pod względem logistycznym czyli gdzie wziąć pannę do knajpy, gdzie się lepiej nie zapuszczać etc.

2. Jest Skandynawia ale tam bariera to postrzeganie nas, Polaków, jako biedaków.

3. Jeśli chcesz mieć taką realną "żonę" to polecam również Azję - szczególnie Wietnam - mam kolegów "operujących" w tamtych rejonach, mogę spiknąć i podpowiedzą co i jak

 

To co mi osobiście odpowiada to także Bałkany. Nie słuchaj również bzdur o barierze językowej - ukraiński jest tak podobny do polskiego, że w pół roku go ogarniesz (aczkolwiek ja nie polecam kobiet z zachodniej Ukrainy - o nich zresztą reszta kraju mówi, że to jest odrębny naród), rosyjski maksymalnie rok, inne słowiańskie też, angielski, zakładam, znasz. 

 

Jedna, bardzo ważna , uwaga - jeśli kobiety ze wschodu w PL to tylko takie, które tu świeżo przyjechały - po poł roku w Polszy laska ma już w głowie ten sam syf co kobiety w Polsce + atencja białorycerzy polskich robi swoje.

 

Dodatkowo - na forum mamy Brata który jest w stałym związku z latynoską (ukłony - piękna kobieta) + brata z związku z Azjatką - możesz z nimi pogadać :) 

 

Jeśli chodzi o wiek kobiety to ja celują w ostatnie lata studiów - zaraz po studiach - Panie pokornieją bo kończy się kasa ze stypendiów / od mamusi i tatusia i trzeba się wziąć do roboty żeby zarobić na siebie, a umówmy się, większości kobiet (na całym świecie) za bardzo pracować się nie chce. Tu w Polsce idealny wiek dla mnie to 23-27 lat, na wschodzie od 21 do 26 :) 

 

Ogólnie, w teorii - Twój wiek / 2 + 7 = +- idealny wiek kobiety dla faceta. Czyli 30 latek z 22 latką, 40 z 27 latka itp. itd. Tylko wiesz, to są drażliwe tematy dla kobiet - "wiek", Ukrainki" itp. Przez nie do wielu domów mam zakaz wstępu bo Panie dostawały piany na pysku jak w towarzystwie pojawiała się dużo młodsza albo z innego kraju ale to już jest materiał na inna historię :D

 

Podsumowując - prawda jest taka, że jeśli nie masz ogarniętej głowy to wszędzie zostaniesz oszukany.

 

Jak ktoś chce więcej info co do logistyki w w/w miastach / krajach - śmiało zapraszam na prv.

 

Sam czekam na otwarcie granic :) 

 

Podsumowując - uważam, że zamykanie się tylko na kobiety z Polski w dzisiejszej sytuacji na rynku matrymonialnym to duży błąd.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ksanti napisał:

A myślisz, że jaki sort Polek przeważnie jedzie na studia czy do pracy za granicę?

Prima sort prawniczek , lekarek, czy inżynierek lub naukowców, i te które po prostu kalkulują sobie że lepiej robić X w Niemczech za N kasy niż X w polsce za 0,5 N kasy

6 godzin temu, Ksanti napisał:

To jest właśnie analogiczna sytuacja, najlepszy towar zostaje w kraju.

Wątpię. Towar w kraju to zarówno 23 letnia Jessica w trzeciej ciąży bez ojca, z zawodu szlachta, jak i 23 letnia inżynier w Intelu.

6 godzin temu, Ksanti napisał:

Chociaż w Polsce i na zachodzie ten towar i tak już mocno deficytowy. A ta ksenofobia pań względem innych narodowościowo pań jest mocno niezdrowa. 

A wobec Panów to już nie?

6 godzin temu, Ksanti napisał:

 

@niemlodyjoda

Tak sobie pomyślałem, że to dobry deal szukać sobie Azjatek młodszych o conajmniej 10 lat. Taka rodzinna potem zaopiekuje się na starość i masa innych problemów "pierwszego świata" zostanie automatycznie rozwiązana.

xDD Nie oceniaj  charakteru po skośnych oczach bo skończysz jak @Tajski Wojownik, a ta rodzinna zamiast opieki to wydyma Cię na sucho. Szukaj charakteru, nie myśl stereotypami. no i nie wiesz czy rodzinna nie będzie rodzinności widzieć jako Ksanti utrzymujący i dający bezzwrotne zapomogi dla jej braci i sióstr, jej rodziców i itd.

6 godzin temu, Ksanti napisał:

 W Europie czeka tylko samotność, przeruchana księżniczka, niepewność przyszłości albo trzeba liczyć na gwiazdkę z nieba. Szkoda tylko, że nie ma Azjatek o nordyckich cechach wyglądu tj. wysoka blondi.

W Azji masz cudne Azjatki które chmarami lecą na białasów w nadziei na awans społeczny. Masz  dziwki które mają dzieci które same zostają dziwkami lub ladyboyami bo to daje łatwą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.