Skocz do zawartości

Macie syndrom niewolnika. Nawet kibiców wykastrowaliśmy.


brat mniejszy

Rekomendowane odpowiedzi

Podsyłąm artykuł, który już szeroko się rozniósł po internecie. Obstawiam, że odpowiedzi celowo wygłaszane w prowokacyjny sposób, albo być może wszystko zmyślone, nie wiem tego. Ale dobrze tu ukazana jest mentalność postkomunistycznej mundurówki. Zawczasu w rodzinie u mnie było trochę emerytowanych mundurowych, wiadomo z latami ich ubyło, ale za gnoja podczas libacji nasłuchałem się dużo rzeczy. Był jeden wuj, dosyć wysoko w zomo, gdyby nie to, że już nie żyje i odpowiedzi wydają się być pisane przez młodą osobę, to bym mógł mu go przypisać.

 

https://www.glosgminny.pl/macie-syndrom-niewolnika-nawet-kibicow-wykastrowalismy?fbclid=IwAR1NdpBM9hrRygNtotlAB6BgKzbw93koMvDutSlVUuqyEAsQTVr1YuVtRT8

Od jakiegoś czasu ten tekst krąży w mediach społecznościowych. Nie udało Nam się ustalić kto jest jego autorem, nie znamy prawdziwości – może to być również podła prowokacja. Jedno nie zmienia faktu, daje do myślenia. Cytujemy go w wersji oryginalnej.

 

Policjant:
Nagrywanie filmików nic nie da. Może to zabrzmi mocno i obraźliwie, bo pracuje w policji, ale my się z was po prostu śmiejemy na komendach i nie mamy do was szacunku. To dlatego, że sami nie macie szacunku do samych siebie. Wy nagrywacie filmiki, a my was pałujemy i zamykamy biznesy. Wy składacie skargi, a my Sie z tego śmiejemy. Bo wiemy, ze nie jesteście zdolni do czegokolwiek więcej niż nagrywanie filmików i pisania skarg. Nawet kibiców wykastrowaliśmy. Dobrze, że nie służę we Francji, już dawno bym odszedł, tam 11 policjantów zabili, Holandia to samo, Włochy też, tylko Polska to kraj niewolników i cebuli. Przykład, w Rybniku weszliśmy tam może do lokalu w 10, reszta stala na zewnątrz, spałowaliśmy, zagazowaliśmy, a wy po rzecznikach chodzicie… Jak bijemy waszego ziomka, to słychać: „ej zostaw go no, nagrywam , złoże skargę będziesz na youtubie”… I mamy mieć do was szacunek? Jak trzymamy was od ponad roku w domach i wszystko wam zamkneliśmy? Prewencji jest 30tyś, was 35mln, tylko że nie macie jaj, dlatego , nawet jak by było nas 1000 z prewencji, to możemy z wami robić ABSOLUTNIE WSZYSTKO bo macie mentalność niewolnika.
Ja:
słuszna uwaga człowieku. Policjantom łamiącym prawo należy się coś innego niż tylko nagrywanie… Z mojej obserwacji wynika, że my Słowianie jako grupa najbardziej tolerancyjna najdłużej znosimy to co robi władza. To jest piętno nasze. Ale jak historia uczy jak nastąpi przegięcie to będzie przejebane… Jeżeli naprawde pracujesz w policji. To sobie teraz odpowiedz czy chciałbyś żyć w świecie w którym masz tylko kolegów z policji i nikogo więcej?
Policjant:
Sam służę , jeszcze za milicji, i widzę to wszystko od środka. Szczerze mówiąć, to jak leciała kostka w nas w latach 80 to cały pluton srał w gacie. Teraz się z was śmiejemy, ale to wy nam dajecie do tego powód i tylko przez was będziecie niewolnikami do konća świata. Historia pokazuje dużo, ale już nie będzie przegięcia , od lat pracujemy nad tym abyście byli tacy nijacy. Znaczy się, wypstrykacie się w internecie, zależy wam na ostatnim kawałku chleba, grunt aby sąsiad miał gorzej. Nie po to 20 lat manipulowania abyscie teraz podskakiwali. Damy wam internet i tyle, po sprawie. Najlepsze jest to, że możemy o tym otwarcie pisać, bo zrobiliśmy was tak w konia i tak was wytresowaliśmy, że nikt nie uwierzy w co piszemy , nazwiecie to poprostu foliarstwem i to jest piękne. Dla nas to znaczy, że naszą robota wykonaliśmy perfekcyjnie. Zobacz sam. Ja jako policjant, osobiście mówilem wielu przedsiebiorcom że jak by się np w Rybniku wszystko otworzyło, lub w Kato, to policja nie ma absolutnie szans, ale jesteście tak zrobieni, że nie dość ze nie walczycie, to nawet sie nie otworzycie na raz, mimo, że nic wam za to nie grozi. Naród stracony, ale takie narody też są potrzebne, niewola, tania siła robocza, organy, eksperymenty itp. Więc jesteście potrzebni i ta świadomość wam wystarczy, no dołożymy do tego troche patriotyzmu i po sprawie. Odpowiadam na Twje ostatnie pytanie: mam tak od samego początku jak większość psów, lekarzy, księży itp. Dlaczego? Bo my mamy tą wolność a Wy nie. I tak, stety i NIESTETY, pracuje w policji ale troche na innym szczeblu, wiadomo, troche już przepracowałem.
Ja:
nie potrzebujesz świata z normalnymi ludźmi i relacjami? Wystarczy ci tylko ten zamknięty? A co z tymi na których ci zależy? oni też tak chcą?
Policjant:
Nareszcie ktoś normalny się trafił do konwersacji. Każdy ma rodzinę i o nia dba. Moja rodzina ma ok, jak rodziny innych z którymi pracuje, to jest zamknięty klimat, ALE, bardzo duży, takie państwo w państwie. Nasi bliscy maja wiedzę i świadomość, której zwykły cebulak nie ma dlatego rozumieją temat i chca tak żyć. Zobacz, że pewne lokale działają i tam nie ma policji, ale kto tam jada ? Policja itp. Zrozumiałem lata temu, że ludzie, szczególnie w polsce, w 95% są totalnymi kretynami, nie mającymi honoru, a za 500+ zrobią ABSOLUTNIE WSZYSTKO. Dlatego nie mam wyrzutów sumienia, ba, wręcz sprawia mi to przyjemność. Wierz bądź nie, tacy jak my, robimy to DLA WAS. Pewnie zastanawiasz się dlaczego pisze DLA WAS skoro rujnujemy was i wasze biznesy? Ano widzisz, normalnie, edukacja, rozmową, przykładami nie da sie wam nic wytlumaczyc. Prawda jest taka, że jak by wami rządził niemiec, rus czy inny okupant, to nie ma znaczenia, gdybyście mieli kasę i w miare dobre życie. Przykład: mieszkasz w bloku, gdzie mieszka 400 osób, gdybyśmy losowo raz na tydzień kogoś wyciągali z bloku i pałowali przy wszystkich, to ci niepałowani mówili by: nie jest tak źle, dzisiaj nie dostałem. A spałowany by powiedział: nie bili tak mocno i mam mniejsze prawdopodobieństwo dostania za tydzień. To jest wasza mentalność, powtarzam, WASZA nie nasza / moja, bo ja syna ucze lać każdego kto go atakuje, czy to w szkole czy na podwórku. Jedyną szansą dla was , w zasadzie ostateczną szansą, jest totalne stłamszenie was, ale mówie totalnie, i jeśli wtedy nie powstaniecie to nie powstaniecie nigdy. I ja własnie wypycham was w tym kierunku i sprawia mi to ogromną przyjemność, ogromną, bo robie coś dobrego, tylko wy tego nie rozumiecie, bo macie w głowie szambo typu pis po kościół aborcja itp. Kocham swoją robotę i urządzać wam różne ciekawe sprawdziany. I przyznaje, nie, nie pałuje was, to nie moja robota, ale od czasu do czasu człowiek wskakuje w mundur i trochę z wami potańczy, ale to bardziej z flustracji jak jesteście słabi, niż z jakiejś potrzeby. Widzisz , w to co pisze i tak nikt nie uwierzy, więc mogę pisać absolutnie co chcę. Moge nasrac polakom na twarz a oni, że to nie prawda, ze złoży skarge… Co mam Ci powiedzieć? Taka jest smutna prawda. PS jeśli liczycie, że ktoś z nas zostanie rozliczony to liczcie dalej, tego też potrzebujemy, bo to kolejny powód dlaczego nic nie robicie i wierzycie w osąd historii który my mamy w dupie, bo przez lata służby mamy już kontakty, a przykładowo skażemy kilku posterunkowych na 2 lata w zawiasach..
Ja:
a nie masz wyrzutów sumienia jak trafisz na kogoś z tych 5% na kogoś z jajami i masz tylko przewagę munduru i nic po za tym?
Policjant:
Problem jest taki, że my nie mamy przewagi i mówię to na serio. Mamy przewage tylko psychologiczną. Jak widze młodych policjantów i jak uciekaja nie raz, jeden by dostał w łeb i ucieka jak ostatnio. Kiedyś, za zomo, młodych sie stawiało w pierwszym rzedzie, a z nim stali inni. Jak ten z pierwszego rzędu spanikował i zrobił krok w tył to odrazu dostawał pałą w łeb. Nie mam wyrzutów, bo Ci z 5% albo zbiora pozostałe 95% albo… I szczerze mówiąc, oporu nie ma wcale, nie ma nawet promilu, więc smutnie stwierdzam – nie ma oporu.

Koniec tekstu

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj. Dla większości społeczeństwa taki np. właściciel restauracji. To p.ierdolony prywaciarz i wyzyskiwacz. Tak że nikt nawet palcem w bucie nie kiwnie. Homo Sovieticus nadal żyję i ma się dobrze.

 

 

  • człowiek podporządkowany kolektywowi (organizacji partyjnej),
  • dla jego postawy charakterystyczna jest ucieczka od wolności i odpowiedzialności,
  • koniunkturalizm, oportunizm,
  • agresja wobec słabszych, uniżoność wobec silniejszych,
  • brak samodzielnego myślenia oraz działania,
  • oczekiwanie, że „ktoś coś załatwi”,
  • zniewolony intelektualnie,
  • pozbawiony osobowości i godności,
  • całkowicie podporządkowany władzy,
  • izolacja od światowej kultury, stworzona poprzez ograniczanie w ZSRR podróży za granicę i ścisłą cenzurą informacji w mediach (a także wszechobecnością propagandy),
  • brak respektowania wspólnej własności i skłonność do drobnych kradzieży w miejscu pracy, zarówno dla użytku osobistego jak i dla zysku, zgodnie ze słowami popularnej piosenki „Wszystko należy do kołchozu, wszystko należy do mnie” („Все вокруг колхозное, все вокруг мое”[6]) czy „jeden worek do ciężarówki, jeden worek sobie” (мешок – в кузов, мешок себе) ze wspomnień Stalina[7].
Edytowane przez Baca1980
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baca1980 napisał:

Dla większości społeczeństwa taki np. właściciel restauracji. To p.ierdolony prywaciarz i wyzyskiwacz.

Niestety tak jest. Ilu z nas unie poprowadzić biznes aby dobrze prosperował, przynosił dochód na opłaty, podatki, koszty, pracownika i żeby zostało?

Owszem, są złodzieje Ale czy wśród pracowników czy bezrobotnych nie ma?

"Prywaciarz" kogoś oszukał, nie wypłacił pensji. A ilu ludzi "pożycza" gruby hajs i nie oddaje? To nie kradzież?

 

Taka postawa bierze się z niewiedzy. Znam osoby zarabiające kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie, obecnie prawdopodobnie mniej z wiadomych względów i to jest są normalni ludzie, posiadający dodatkowe cechy, którzy oprócz pracy kręcą lody w czasie wolnym i myślą nad poprawą dochodu.

A jeśli ktoś wam coś ukradł bądź oszukał, proszę wystukać w telefonie 997 i wszystko opisać.

Edytowane przez DOHC
Literówka, pisane na słowniku - DOHC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał:

Niestety tak jest. Ilu z nas unie poprowadzić biznes aby dobrze prosperował, przynosił dochód na opłaty, podatki, koszty, pracownika i żeby zostało?

 

Nie dużo. Z moich znajomych. Może kilka osób prowadzi jakiś "biznes". Reszta pracuję na etacie u "prywaciarza" lub budżetówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 14:28, brat mniejszy napisał:

Nagrywanie filmików nic nie da. Może to zabrzmi mocno i obraźliwie, bo pracuje w policji, ale my się z was po prostu śmiejemy na komendach i nie mamy do was szacunku. To dlatego, że sami nie macie szacunku do samych siebie. Wy nagrywacie filmiki, a my was pałujemy i zamykamy biznesy. Wy składacie skargi, a my Sie z tego śmiejemy. Bo wiemy, ze nie jesteście zdolni do czegokolwiek więcej niż nagrywanie filmików i pisania skarg. Nawet kibiców wykastrowaliśmy.

 

A co niby według tego człowieka w granicach prawa mają zrobić ludzie przecież użycie siły fizycznej przez obywatela jest karane bo prawo chroni mundurowych.

Co do wykastrowania kibiców zapomniał chyba co się działo na 1 listopada.

 

 

W dniu 16.03.2021 o 14:28, brat mniejszy napisał:

Prewencji jest 30tyś, was 35mln, tylko że nie macie jaj, dlatego , nawet jak by było nas 1000 z prewencji, to możemy z wami robić ABSOLUTNIE WSZYSTKO bo macie mentalność niewolnika.

 

Powtarzam jeszcze raz gdyby nie prawo chroniące mundurowych dopiero by zobaczyli co potrafią niewolnicy.

Taki kozak bo społeczeństwo ma ręce związane.

 

W dniu 16.03.2021 o 14:28, brat mniejszy napisał:

Nareszcie ktoś normalny się trafił do konwersacji. Każdy ma rodzinę i o nia dba. Moja rodzina ma ok, jak rodziny innych z którymi pracuje, to jest zamknięty klimat, ALE, bardzo duży, takie państwo w państwie. Nasi bliscy maja wiedzę i świadomość, której zwykły cebulak nie ma dlatego rozumieją temat i chca tak żyć.

 

W dniu 16.03.2021 o 14:28, brat mniejszy napisał:

Sam służę , jeszcze za milicji, i widzę to wszystko od środka. Szczerze mówiąć, to jak leciała kostka w nas w latach 80 to cały pluton srał w gacie. Teraz się z was śmiejemy, ale to wy nam dajecie do tego powód i tylko przez was będziecie niewolnikami do konća świata. Historia pokazuje dużo, ale już nie będzie przegięcia , od lat pracujemy nad tym abyście byli tacy nijacy.

 

Widzę dalej panuje mentalność z PRL-u wtedy było tak samo mundurowi mieli przywileje i ich rodziny miały dobrze kosztem reszty obywateli swoiste państwo w państwie.

Samo odnoszenie się do społeczeństwa per cebulaki pokazuje pogardę i stosunek tego człowieka.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź policjanta to fake, który lata po różnych stronach i kanałach promujących wiedzę alternatywną. Aż tak wielka krzywda, żeby stosować przemoc wobec funkcjonariuszy, nie dzieje się nam. A widziałem nawoływania do tejże, również na tym forum, podparte argumentacją, że jeżeli sobie wolności nie wywalczysz pieścią, to ją bezpowrotnie utracisz. Otóż nie. W Holandii czy Francji przemoc demonstrujących nie jest niczym zaskakującym, a nie wydaje się, żeby trend rugowania z wolności miał te kraje ominąć. Jak się restrykcje nie podobają, to ich nie przestrzegajcie (chyba że pomimo oczywistej bezprawności uznajecie je za celowe).

Edytowane przez Covidianin
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Covidianin napisał:

Wypowiedź policjanta to fake, który lata po różnych stronach i kanałach promujących wiedzę alternatywną.

Tak, to brednia jakiegoś prowokatora, który nie zdaje sobie sprawy jak potrafi zachowywać się policja we Francji czy hiszpańska Guardia Civil.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mocno naciągane to, ale tutaj napisał prawdę:

 

W dniu 16.03.2021 o 14:28, brat mniejszy napisał:

tylko Polska to kraj niewolników i cebuli. Przykład, w Rybniku weszliśmy tam może do lokalu w 10, reszta stala na zewnątrz, spałowaliśmy, zagazowaliśmy, a wy po rzecznikach chodzicie… Jak bijemy waszego ziomka, to słychać: „ej zostaw go no, nagrywam , złoże skargę będziesz na youtubie”… I mamy mieć do was szacunek? Jak trzymamy was od ponad roku w domach i wszystko wam zamkneliśmy? Prewencji jest 30tyś, was 35mln, tylko że nie macie jaj, dlatego , nawet jak by było nas 1000 z prewencji, to możemy z wami robić ABSOLUTNIE WSZYSTKO bo macie mentalność niewolnika.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że Polakom najlepiej pod butem. Wszystko jedno jakim. Dopiero wtedy się jednoczą, wspierają budują siłę. 

Tak sobie czytam Jasienice. 

I kurka, co nam to Margrabiowie Sascy, Czechowie czy inni Krzyżacy dali po ryju to dostawaliśmy powera. Jak tylko zaś bezpośrednie zagrożenie znikało to rozleniwialiśmy się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst jest fejkiem ale bardzo dobrze obnaża problem, który występuje. Nie ma honoru, nie ma godności, nie ma prawa ani sprawiedliwości. Są wybrani i plebs. Nikt z wybranych nigdy nie będzie rozliczony a plebs o tym wie i się z tym zgadza. Ludzie chcą być niewolnikami. Mają taką mentalność i jest im dobrze. 

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake jak nic.

Gość niby miał być w milicji w latach 80' a niby teraz łazi po mieszkaniach i kuje ludzi?

Przecież w tym wieku to emerytura albo papierkowa robota. 

 

Policja w UK w 20 stara się złapać 1 gościa lub 6 policjantów w US nie może sobie poradzić z 6-latką - o jeju, ale kretyni, ale tamta policja to stulejarze hie hie hie xd...

Policja w Polsce użyła gazu jak ludzie pajacowali za bardzo - o matko, faszyzm, jesteśmy niewolnikami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jonash napisał:

Tekst jest fejkiem ale bardzo dobrze obnaża problem, który występuje. Nie ma honoru, nie ma godności, nie ma prawa ani sprawiedliwości. Są wybrani i plebs. Nikt z wybranych nigdy nie będzie rozliczony a plebs o tym wie i się z tym zgadza. Ludzie chcą być niewolnikami. Mają taką mentalność i jest im dobrze. 

A niech tylko by nie chcieli to wybrani by wybili im to z głowy. Oskarżeniami o roszczeniowość chociażby. 

A wybrani się zmieniają w zależności od kontekstu. Czasem wybrani to przedsiębiorcy, czasem kler, innym razem rodzice dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w takiej Francji grupa Arabów może spuścić łomot milicjantowi, bo wiedzą, że są nie do ruszenia. Oni mają gangi, klany, liczne rodziny. A cebulactwo polskie silne tylko w gębie, społeczeństwo rozłożone i zatomizowane, kobiety prędzej obciągną czarnuchowi na zasiłku niż wykażą się lojalnością wobec polskich mężczyzn. Pozamiatane.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zychu napisał:

Tyle że w takiej Francji grupa Arabów może spuścić łomot milicjantowi, bo wiedzą, że są nie do ruszenia. Oni mają gangi, klany, liczne rodziny. A cebulactwo polskie silne tylko w gębie, społeczeństwo rozłożone i zatomizowane, kobiety prędzej obciągną czarnuchowi na zasiłku niż wykażą się lojalnością wobec polskich mężczyzn. Pozamiatane.

Nie tylko we Francji tak jest, grupy Rumunów, Cyganów u nas w Polsce są nie do ruszenia. Policja praktycznie ich nie odwiedza ze strachu. Tak samo jak lokalni "kibole" pomimo tego, że kradną, biją i się rządzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego policjanta popieram, trzeba docisnącć to bydło i totalnie upodlić, wtedy coś w końcu zatrybią. Jak jednemu odjebią dziecko, drugiemu żonę, trzeciemu rodziców to wyjdą momentalnie z matriksa. 

 

A moja cierpliwość się skończyła jak 4 raz jakiś kutaz tego pokroju chciał się ze mną bić bo maseczki nie mam. Od tamtego czasu miarka się przebrała i jestem za 10% odsiewem najgłupszej części społeczeństwa (w naturalny sposób szczepionkami, lub głodem) żeby ludzie w końcu otworzyli oczy. Wtedy iq narodu wzrośnie i będzie można coś zdziałać. A ja sb poradzę jak zawsze, w przeciwieństwie do 80 proc. szarej masy... 

 

 

Ja tym baranom od roku na ulicy publicznie tłumaczyłem już co należy zrobić i ciekawe kiedy sie jarnom😂😂😂

Edytowane przez Mosze Black
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdym słowie "wy" wstawcie Żydzi (w domyśle Polacy), a retoryka bardzo będzie przypominać jakiegoś strażnika z obozu zagłady. 

 

Ludzie chcą normalnie żyć, a nie tłuc się na ulicy z policją. Nie wiem czego się spodziewacie.

 

Tacy jesteście hop do przodu? 

 

Kiedy pojawia się prawdziwa agresja, prawdziwe zagrożenie to wychodzi szydło z worka. 

 

To co mamy teraz to takie macanki. Władza stara się wybadać na ile może sobie pozwolić. Problem w tym że jesteśmy Słowianami jak ktoś wcześniej zauważył. Długo można po nas deptać, ale jak już granica zostanie przekroczona to pierdolniemy tak że echa tego pierdolnięcia będą słyszane przez wieki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.