Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jakieś takie milsze są i się łaszą do mnie zapewne to przez kolejny lockdown, który władza szykuje bo bidulki znów same w domach będą pozamykane a jedyne towarzystwo jakie będą miały to kot😁 

 

Godzinę temu, borsuk96 napisał:

nie mogę logistycznie ogarnąć takiej ilości kobiet

 

Kuuurla panie tyle kobit to się ciesz bo od przybytku głowa nie boli😉

Tylko pamiętaj by się dobrze zabezpieczać byś nie został ojcem😀 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, borsuk96 napisał:

atencję od pań skierowaną w waszą stronę

Omijają mnie jak głodnego niedźwiedzia w lesie 😎

 

Zaiste(na kasie) stare raszply szukają ZWADY, młode jakoś dziwnie 'przylepy' (nawet pójdą cenę za mnie sprawdzą).

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony wygląda to tak, że owszem, są milsze, ale bardziej księżniczkują.

 

Coś na zasadzie: 'ą', 'ę', 'nie wiem, zaskocz mnie', 'jesteś facetem, powinieneś się domyślić'. 

 

Jest tego więcej, ale jak słyszę coś tak niekonkretnego, to człowieka kur*ca ogarnia 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosną ogólnie świat do życia budzi się. 

 

Z kobietami jest podobnie, tylko szkoda że poza tinderem to na ten moment nie ma za bardzo gdzie ich poznawać. Chętnie potestowałbym jakieś nowe metody w terenie, np. dawanie swoich wizytówek. Ktoś kiedyś (daawno temu) opisywał tu tą metodę i zainteresowało mnie to, choć jeszcze nie próbowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Są milsze, ale dalej księżniczkują i oczekują od mężczyzn by się starali o nie.

To wygląda tak, że 30+ i 40+ kobiety dają do zrozumienia, że w końcu łaskawie można je podrywać🤣😂

Komicznie to wygląda z boku jak kobieta po ścianie lub niedługo przed nią ma jakieś wymagania.

Natomiast młode dwudziestoparolatki na karuzeli kutangów dalej głowa wysoko w chmurach i tfu na Polskich mężczyzn

u nich akurat lockdown niczego nie zmienił bo jak wiemy atencję maja też na portalach społecznościowych.

Dodatkowo teraz jak mamy wiosnę a niedługo lato widać jakie to nasze "witaminki" są zaniedbane czytaj nadwaga,

rzadkie, tłuste włosy czy wyciągnięte dresy😁

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL 

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Natomiast młode dwudziestoparolatki na karuzeli kutangów dalej głowa wysoko w chmurach i tfu na Polskich mężczyzn

u nich akurat lockdown niczego nie zmienił bo jak wiemy atencję maja też na portalach społecznościowych.

Ja miałem przyjemność z taką blondyną gadać w firmie, 5-7 cm wyższa, kurwa może i więcej.

Dawno nie miałem milszej rozmowy, tylko kroki większe robiła.😂

 

Później mijam ochronę siedzi młoda, karzełek myślałem że przetnie mnie wzrokiem.

 

Wychodzę za bramę idą młode Julki tak samo, wzrok zabójcy.


Na kasie w sklepie tak samo, wszędzie gdzieś kurwa niezadowolone z minami srającego kota. A idź pan w chuj.

 

Ja zaobserwowałem inną zależność w moim smutnym jak ten kraj życiu.

 

Czym laska ma wyższe smv, lepiej mnie traktuje. I nawet jak udaje to udaje.
 

Niezależnie od pory roku.
 

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Komicznie to wygląda z boku jak kobieta po ścianie lub niedługo przed nią ma jakieś wymagania.

 Prawda, żałosny i śmieszny widok ale nie możemy im tego zabronić.

Miały młodość i jak ją przejebały to trudno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, żeby tylko bezinteresownie.

 

Kilka kobiet napisało do mnie pytanie czy będę budować dom bo jakaś nowość w polityce czy cos, że bez zgody jakieś 70m2 czy coś. Kilka dni nie oglądałem wiadomości i nie jestem w temacie.

 

Nie.

 

Przejrzałem zamiary. Zbuduj dom, ślub a zaraz potem wniosek o rozwód i alimenty w 2 tyg i gratis wywalenie z domu bo przemoc.

 

Nie.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotykam się ze znajomymi kobietami, nowe nie wiedzą o moim istnieniu gdyż nie udzielam się na portalach randkowych itd więc w sumie nic się nie zmieniło. A najbliższy wyjazd do Skandynawii nie zmieni tego tym bardziej, więc mam czas dla siebie, cieszę się życiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jeszcze w czasach jak chodzilem do liceum czy tez na studia z poczatkiem wiosny spogladalem na przechadzajace sie pary i te wszystkie przytulanki, pocalunki itp. Wtedy jeszcze myslalem, ale ten gosciu majac dziewczyne ma szczescie - na pewno z niej jest aniol. Bylem troche zdolowany, ze ja jestem sam i przez brak swojej kobiety nieszczesliwy...Teraz juz po tym czasie widze, ze szczescie i tego co mam w zyciu zalezy ode mnie, a nie od innych osob :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.