Skocz do zawartości

Godzina policyjna dla mężczyzn od 18:00 do 6:00


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Gościu napisał:

A po co kobiety mają gdzieś chodzić po zmroku :D

 

Szukają wrażeń

7 minut temu, Messer napisał:

W takim wypadku idąc po zmroku mówi się gliniarzowi, że identyfikujemy się jako kobieta. I czy ktoś tu jest nietolerancyjny względem inności.

I wyjebane.

W amerykańskich więzieniach już tak chyba jest, że pytają więźniów o płeć. To nie takie złe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymiarki i oswajanie. Sprawdzenie tego na ile można sobie pozwolić i jak reaguje społeczeństwo. Będzie chociaż x% chętnych którzy uznają, że to możliwe, zaczną się projekty, potem posiedzenia itd... Machina ruszyła. 

Edytowane przez Jonash
  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Messer napisał:

W takim wypadku idąc po zmroku mówi się gliniarzowi, że identyfikujemy się jako kobieta.

 

Od 18 do 6 jako kobieta, a od 6 do 18 jako facet. 😊

 

A sam pomysł nie ma na celu realnej zmiany prawa, tylko był próbą zwrócenia uwagi na rzekomy problem braku bezpieczeństwa - oczywiście wszystko robione od ( ! ) strony, ale mnie to nie dziwi.

Jednak wpisuje się to w narrację, gdzie na chłopie ma ciążyć domyślnie domniemanie winy i dlatego nie zszokował mnie ten postulat niestety. 😮

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Messer napisał:

W takim wypadku idąc po zmroku mówi się gliniarzowi, że identyfikujemy się jako kobieta. I czy ktoś tu jest nietolerancyjny względem inności.

I wyjebane.

Tak jak ostatnio jakiś gościu zaorał lewaków bo nie dali mu prawa głosu w sprawie aborcji więc im powiedział że identyfikuje się jako kobieta 👏😎

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Messer napisał:

W takim wypadku idąc po zmroku mówi się gliniarzowi, że identyfikujemy się jako kobieta. I czy ktoś tu jest nietolerancyjny względem inności.

Miałem to samo pisać. 

 

Jestem szatanka, panie władzo. Boję się chodzić sama! Bardzo mi miło, że tak dzielnie mnie bronicie, co ja bez was bym zrobiła. Człowiek ani mini już nie może założyć, noszę brodę dla ochrony by myśleli, że jestem mężczyzna - wie pan jakie czasy!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) wywołało falę krytyki, dlaczego to kobiety powinny być zmuszane do podejmowania takich działań jak na przykład noszenie wygodnych butów,w których można szybko biegać, kiedy przebywają w miejscach publicznych same, by chronić się przed mężczyznami.(...)

 

Godzina policyjna bo szpilek nie założą?

 

Lewactwo stało się karykaturą i narzędziem do likwidacji niewygodnych dyskutantów bo rasizm, dyskryminacja bo uczucia itp. i do przeprowadzania coraz większych akcji wymierzonym przeciw białym heteroseksualistów.

 

Zawsze można zaorać lewaków byciem superstraight bo to mniejszość seksualna :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że u nas w kraju takie szaleństwo😁

Niedługo kobiety ubzdurają sobie, że mężczyźni są na tyle zagrożeniem i w obozach będą zamykać.

Agresywny matriarchat wchodzi na kolejny level obłędu gdzie kobiety będą miały więcej praw i udogodnień

natomiast mężczyźni jak zwykle za wszystko winni będą karani.

Swego czasu w Australii w pewnych liniach lotniczych mężczyźni mają zakaz wchodzenia na pokład gdy są tam kobiety i dzieci 

bo z założenia mężczyznę traktuję się jako przestępcę takie to równouprawnienie w praktyce.

 

4 minuty temu, Martius777 napisał:

Lewactwo stało się karykaturą i narzędziem

 

Lewactwo to choroba psychiczna, którą należy leczyć i prawnie powinna być karana za propagowanie i szerzenie mowy nienawiści, dyskryminacji, zastraszania, oczerniania

czy narzucania chorych pomysłów i rozwiązań rodzących się w głowach ludzi, którzy do końca nie są normalni i żyją w swoim urojonym świecie.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

Niedługo kobiety ubzdurają sobie, że mężczyźni są na tyle zagrożeniem i w obozach będą zamykać.

Przez innych „facetów” czyli simpów którzy jedyne o czym marzą to leżeć pod kobietą i chadem i zlizywać kapiącą spermę tego chada.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:

Przez innych „facetów” czyli simpów którzy jedyne o czym marzą to leżeć pod kobietą i chadem i zlizywać kapiącą spermę tego chada.

Jestem w stanie uwierzyć że sam się masturbowałeś do swojego wpisu.

  • Haha 5
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Martius777 said:

Kobiety boją się chodzić same po zmroku i domagają się godziny policyjnej dla mężczyzn a cuckoldy im klaszczą.

I bardzo dobrze. Im bardziej jawna dyskryminacja tym większa szansa że ten elektryk się zastanowi, po co on życie na tych słupach energetycznych naraża. Niech to robią kobiety a on na kasę idzie pracować. 

Gdy już prądu nie będzie, żarcia w sklepie i śmieci będą zalegać wtedy coś się zmieni.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Martius777 said:

przeżywają traumę widząc czarownicę bez makijaża

Mówią co prawda że najciemniej jest pod latarnią :).

21 minutes ago, Songohan said:

A my tylko sobie piszemy i nic więcej. Piekło mężczyzn jest większe niż kobiet i do tego stłamszone. 

Pamiętasz "czarną środę" gdy kobiety nie poszły do pracy i ... nic się nie zmieniło. Faceci nie muszą wychodzić na ulicę, wystarczy że zostaną w domu i rozpadnie się infrastruktura, łańcuchy dostaw. Większość facetów, lubi być przydatna, bez zmiany w takim podejściu nic się nie zmieni, faceci będą dalej obywatelami drugiej kategorii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Mogę odpoczywać. Za to one nie wychodzą z domu między 6 a 18 i zapierdalają przy garach.  Wracam , obiad na stole, chata błyszczy i wypięta dupa.

Mi to pasi. Rynek pracy się oczyści, płace również. Mężczyźni pracują , baby siedzą w domach ew. wieczorem i rano  mogą wyjść z psem.

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.