Skocz do zawartości

Spektakularny kosz - przyznawać się, który to z Was


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, WsiunzSuchej napisał:

Jakim cudem 20 minut minęło i nic jej nie było a dopiero potem zwymiotowała co tak długo się namyślała jak jebało mu z ust.

Moze ja przelecial i zaciazyla  taki szybki lopez .20 min slimaczek , nierealne . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, johnnygoodboy napisał:

"Wiesz co Sylwia, szczerze mówiąc w ogóle mi się nie podobasz, liczyłem na to, że będziesz ładniejsza. Nie chcę marnować Twojego czasu, także uciekam. Trzymaj się".

Czyli myślał, że będzie bazyl. A trafiła się 7 to wymyślił wymówkę (bo wiedział, że i tak nie zarucha) i poszedł.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, johnnygoodboy napisał:

Andrzej wyruchał jej umysł.

Andrzeje to fajne chłopaki :D

Cóż też ostatnio miałem randkę w ciemno ale od połowy w dół (it's bait) i naprawdę się zdziwiłem jak szczupła na twarzy może być dziewczyna, jednocześnie mocno rozbudowana na dole :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Orybazy napisał:

I nasz specjalista relacji DM rozwiązał ten konundrum.

Ale powiedz sam czy nie jest to najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń? :)

My tu się zmóżdżamy nad Andrzejem, a skubany @Analconda wszedł w ten temat cały na biało i pokazał nam o co w tym wszystkim chodzi, coś jak w tej scenie:

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ManOfGod napisał:

Kto się jeszcze umawia na randki z czatów?

Ja byłem raz, z 7/10 wyszedł Bazyl 1/10, najlepsi graficy z miasta musieli nad nią mocno pracować. 

2 godziny temu, Analconda napisał:

wymyślił wymówkę 

To już śledztwo idzie coraz dalej, zapewne bliski kolega @Analconda i @bassfreak@bassfreak 😎😎

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia koncertowo zjebała sprawę. Gdyby poznała Andrzeja nieco lepiej, to wiedziałaby, że Andrzej stając na swoim, podkreślam raz jeszcze, swoim portfelu, miałby 187cm. wzrostu, kwadratową szczękę, symetryczną oraz umięśnioną sylwetkę, a tekst, którym uraczył ową panią byłby uznany za najlepszy żart roku. Inaczej mówiąc: to wszystko wina Sylwii.

  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, johnnygoodboy napisał:

Szacun Andrzej, jeśli jesteś na tym forum!

 

Mam wrażenie, że Andrzej jest takim kozakiem. właśnie dlatego, ze go z nami nie ma :)

 

On samemu kreuje rzeczywistość w której żyje i nie potrzebuje miliona tematów o hipergamii, kwadratowych szczękach itp.

 

Andrzej ma te wszystkie prawdy w dupie i dlatego nic go w życiu nie spowalnia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale koleżanka sprzedała Ci kit. Jest to niemożliwe chyba, że Andrzej jest psychicznie chory. Gościu o tak słabej genetyce, który umówiłby się z panną 7/10 to by walnął klamota ze szczęścia na spotkaniu.

 

A wiesz czemu Ci to powiedziała? Żeby odwrócić uwagę od wybrzydzania kobiet. Kobiety gadają jacy faceci to się wybredni, kiedy męska wybredność to 0,000001% wybredności kobiecej.

Po prostu sprzedała Ci baśń w imię wybielenia kobiecej rasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała wyśmiać gościa opowiadając to Tobie @johnnygoodboy, bo mocno ucierpiało jej go. Tymczasem to Andrzej jest wygranym tej potyczki. :D

Styki w głowie samicy dostały zwarcia. Ponieważ kobiety, nie potrafią racjonalnie przyjąć i znieść tak mężczyźni odrzucenia, zwłaszcza od kogoś z niższym od nich SMV. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, johnnygoodboy napisał:

Andrzej wyruchał jej umysł.

Aż się przypomina "uważaj na to czego pragniesz, bo możesz to dostać" (chciała szybko zawinąć się na chatę, to się zawinęła... ale z dodatkowym "bagażem").

 

16 godzin temu, johnnygoodboy napisał:

Póki co jest na etapie "Jeśli nie spodobałam się takiemu Andrzejowi to już chyba nikt nie będzie mnie chciał". Myślę, że takie akcje porządnie mogą zryć kobiecą samoocenę.

Racja... w tym przypadku jest to bardzo prawdopodobne. Jakby tak się dłużej zastanowić - z tekstu wynika, że Sylwia nie do końca się akceptuje i obawia się reakcji drugiej strony na swoje asertywne zachowanie.

 

Andrzej zareagował adaptacyjnie (tj. wyczuł, że kobieta jest nastawiona na nie) to znaczy, że albo ona to mocno akcentowała, albo on już jest wyczulony na takie detale lub też miał randki, które utwierdziły go w przekonaniu, że czasem lepiej odpuścić na starcie. Doświadczony zawodnik.

 

Mogło być jednak tak, że Sylwia wpadła w tryb niższej wibracji (lękowej - o to, aby gościa nie urazić), co mogło momentalnie dać paliwo Andrzejowi do asertywnego zachowania.

Ciekawe, czy potrafiłby się tak zachować, gdyby w jej oczach (i na ustach oczywiście) była autentyczna wściekłość czy złość, że ją ściemnił.

W pewnym sensie wykorzystał jej (chwilową) słabość przeciwko niej samej. Jeśli ona do tego dojdzie i zracjonalizuje sobie tę sytuację - to następnego takiego faceta będzie równać z ziemią -> tym samym Andrzej zawyży poziom uwodzenia takiej laski w przyszłości przez innych facetów.

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Gościu o tak słabej genetyce, który umówiłby się z panną 7/10 to by walnął klamota ze szczęścia na spotkaniu.

Ale nie ja.

 

4 godziny temu, Morfeusz napisał:

Styki w głowie samicy dostały zwarcia. Ponieważ kobiety, nie potrafią racjonalnie przyjąć i znieść tak mężczyźni odrzucenia, zwłaszcza od kogoś z niższym od nich SMV. 

Przypomniałeś mi co zrobiłem, jak kiedyś spotkałem się z taką jedną, która w mojej obecności zaczęła palić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Z całym szacunkiem, ale koleżanka sprzedała Ci kit. Jest to niemożliwe chyba, że Andrzej jest psychicznie chory. Gościu o tak słabej genetyce, który umówiłby się z panną 7/10 to by walnął klamota ze szczęścia na spotkaniu.

 

A wcale, że nie prawda. Mam kolegę Andrzeja. Z opisu 160 w kapeluszu, trochę brzucha, łysiejący. Koleś posiada coś takiego, jak bajera. On każda dziewczynę potrafi wkręcić w rozmowę. Nie wstydzi się tylko działa. 

No i najlepsze w tym wszytskim jest to, że on potrafi zrobić to samo co Andrzej z tematu. Rozmawia z ładna laska, bajera się klei i w moment potrafi powiedzieć, wiesz co kończę rozmowę, bo to czy, tamto mi nie pasuje. I koniec tematu. I nie ważne czy, laska 4/10 czy 10/10. Po prostu odchodzi zostawiając pannę w szoku. 

Gdybym nie widział to bym, nie uwierzył. Typ na 7 dniowym wyjeździe w delegacji 5 razy przytargał pannę na figle, za każdym razem inna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patton napisał:

Tylko kobiety często nie mają przed tym żadnego oporu.

 

Bo jest społeczne przyzwolenie na wyglądowe oszustwa kobiet. Jak kobieta sobie wypycha cycki, to jest okej. Ale jak facet polepsza wygląd w sposób "nienaturalny" np. zakłada buty podwyższające czy tupecik (nawet taki dobrej jakości, nie do odróżnienia od natywnych włosów), to już nie jest okej. Jest spora presja na bycie naturalnym i czucie się dobrze z samym sobą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię dygresję od clue tego wątku.

 

Kiedy zobaczyłem zestawienie słów "ściema" oraz podobnych i imienia "Andrzej", od razu nasunął mi się film, gdzie koleś za wszelką

cenę nie chciał dać znać, że ma coś wspólnego z kradzieżą aut. Mimo coraz bardziej widocznych dowodów, twierdził, iż "to nie jego ręka", nawiązując do pewnego filmu. 😊

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tropem Budki Suflera "nie wierz nigdy kobiecie" 

 

mogłbym wysunąć hipoteze : 

- a może Andrzej był lekko poniżej "jej wymarzonego Chada", który sobie mocno zaprojektowała przed spotkaniem ..... i w oczach laski został odrzucony (kwii kwii przecież nie ma 197,5cm kwiiiiiii i nie nazywa się Alosno kwiiii, i nie ma kawalerek na wynajem kwiii ) , więc jawnie mogła zaniżyć wzrost i ogólnie wyraźnie go deprecjonować ...................... po dodatkowym  odrzuceniu z jego strony (to ten mechanizm co mogłbym zadziałać u internetowego fantasty Andrzeja) a Adżej zrobił swoje.

 

 

 

 

 

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.