Skocz do zawartości

Spektakularny kosz - przyznawać się, który to z Was


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.03.2021 o 08:35, johnnygoodboy napisał:

to jakiś łysawy, kompletnie nieatrakcyjny koleś, góra 165 cm wzrostu

 

W dniu 19.03.2021 o 08:35, johnnygoodboy napisał:

Andrzej zamilknął, patrzy na Sylwię i nagle ni stąd ni zowąd mówi coś takiego:

"Wiesz co Sylwia, szczerze mówiąc w ogóle mi się nie podobasz, liczyłem na to, że będziesz ładniejsza. Nie chcę marnować Twojego czasu, także uciekam. Trzymaj się".

Obrócił się na pięcie i sobie poszedł. Sylwia została sama na środku rynku z rozdziawioną gębą.

 

Gościu jest dla mnie mistrzem.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to zabawne, że postać Andrzeja jest tu tak różnie odbierana - od niezłomnej legendy Red Pilla, obdarzonej nieludzko wysokim poczuciem własnej wartości, genialnego taktyka, antyspermiarza niszczącego samoocenę kobiet do kompletnego frajera, który na widok normalnej, ładnej dziewczyny zesrał się w gacie i zawinął się na kwadrat.

I bądź tu mądry człowieku. Mi chyba w dalszych ciągu najbliżej do poglądu prof. @Analconda.

Pomyślcie jak to wszystko musi teraz rozkminiać Sylwia. Była na bardzo wielu randkach (szuka faceta od jakichś dwóch), a tą z pewnością zapamięta na zawsze.

Podzielam pogląd @Łabędź, że więcej tego typu zagrywek w realu mogłoby zmienić oblicze relacji damsko-męskich.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się po ludzku wydaje, że nie ma co się doszukiwać drugiego dna tam gdzie go nie ma.

 

Może koleś mówił szczerze, że jest wysokim brunetem? W swoich oczach może i jest. Co z tego, że łysawym, ale on siebie widzi jako bruneta z męską, sportową fryzurą. ;) I może nawet uważa się za "wysokiego", bo przecież i tak jest wyższy od znacznej części babek, nie? A bo to on pierwszy, co nie umie ocenić swoich parametrów? Ile razy natknęliście się na pańcie, które piszą że są szczupłe i wysportowane, a jak przyjdzie - to widać, że są raczej w kształcie piłki plażowej?

 

No i nie wiemy, jaki gust ma ów Andrzej, może faktycznie babka mu nie podeszła. Zobaczył że z tej mąki chleba nie będzie i uczciwie powiedział jak jest.👍

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Możemy się kłócić o to czy jest pewny siebie, czy przestraszył się ładnej laski, ale jedna rzecz nie ulega wątpliwości:

 

W dniu 20.03.2021 o 18:54, johnnygoodboy napisał:

Podzielam pogląd @Łabędź, że więcej tego typu zagrywek w realu mogłoby zmienić oblicze relacji damsko-męskich.

Gdyby inni mieli podobne podejście to ego kobiet wróciłoby na miejsce i (może) było by bardziej normalnie.

 

No i wiadomo, że jak już @samotny_wilk wcześniej napisał,

W dniu 20.03.2021 o 16:21, samotny_wilk napisał:

Gościu jest dla mnie mistrzem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.