Skocz do zawartości

Jak reagować? Inwazja simpów na fejsbuk dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo, każda atrakcyjna dziewczyna ma pełną skrzynkę wiadomości na social media (facebook, instagram) od chłopaków proponujących: 'hejka poznamy się?', 'a chciałabyś się spotkać?'

 

Od czasu do czasu dziewczyna wysyła mi skrina takich wiadomości, że niby to jest śmieszne. Mnie to nie rusza ani nie martwi, że chłopaki piszą. Jednak nie uważam za nic śmiesznego, że im odpisała 'nie XD'. Aż sam nie wiem jak reagować, czy to olewać jak każdy inny słaby żart czy co. Można się doszukiwać wielu powodów dlaczego mi to pokazuje. Może to być chęć dodatkowej atencji, chęć udowodnienia wartości rynkowej, pokazanie że im odmawia żeby mi zaimponować, chęć wzbudzenia zazdrości, dzielenie się tym jak każdą inną informacją co u niej lub po prostu słaby żart, który ją bawi a mnie nie, w sumie to nie ważne. Ogólnie można to ewentualnie zakwalifikować jako  shittest.

 

Stąd pytanie jak Wy reagujecie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dać poznać że Cię to rusza. Pożartuj pytając czy się już z jakimś ustawiła. Możesz zrobić fake konta jakichś lasek i udawać że piszą do Ciebie ale uważam że to strata czasu. Myślę że najlepiej żartować z tego i mieć wylane.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Pacman napisał:

Jak wiadomo, każda atrakcyjna dziewczyna ma pełną skrzynkę wiadomości na social media (facebook, instagram) od chłopaków proponujących: 'hejka poznamy się?', 'a chciałabyś się spotkać?'

 

Od czasu do czasu dziewczyna wysyła mi skrina takich wiadomości, że niby to jest śmieszne. Mnie to nie rusza ani nie martwi, że chłopaki piszą. Jednak nie uważam za nic śmiesznego, że im odpisała 'nie XD'. Aż sam nie wiem jak reagować, czy to olewać jak każdy inny słaby żart czy co. Można się doszukiwać wielu powodów dlaczego mi to pokazuje. Może to być chęć dodatkowej atencji, chęć udowodnienia wartości rynkowej, pokazanie że im odmawia żeby mi zaimponować, chęć wzbudzenia zazdrości, dzielenie się tym jak każdą inną informacją co u niej lub po prostu słaby żart, który ją bawi a mnie nie, w sumie to nie ważne. Ogólnie można to ewentualnie zakwalifikować jako  shittest.

 

Stąd pytanie jak Wy reagujecie?

Taki teścik typowy Brachu. Co jakiś czas kobieta rzuca facetowi taką kotwiczkę z zamiarem zobaczenia, czy chłopak zacznie się podtapiać. Dystans i humor do tego, zapytaj ją, kiedy jest umówiona na randkę i czy ten Marcin brunet co wysłał jej emotkę przyjedzie na randkę autem czy tramwajem? Wymyśl coś randomowego i zapomnij.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pacman napisał:

Stąd pytanie jak Wy reagujecie?

Na przestrzeni czasu z forum miałem różne etapy, sam wstawiałem takie tematy, bo chciałem żeby wyszło dobrze, czyli nie wiedziałem jak reagować, żeby nie wyjść na niechada, nie trzymającego ramy. 

 

 

Jak zakładasz taki temat to Ci zależy, grasz w jej grę, już w niej jesteś, ziarenko zasiała. 

 

 

 

Teraz, szczerze? Nawet bym nie miał czasu myśleć co z tym zrobić, pewnie bym zagrał z @gnukij1 w Heroesy z wyjebania, ona by to wyczuła i przestała wysyłać gówno wiadomości.

 

 

Albo bym znalazł sto innych zajęć ważniejszych od wiadomości od jakiegoś spermiarza, np posprzątał garaż, albo pouczył się trochę języka. 

 

 

Olej, to i wyjebane. 

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę trzy wyjścia:

 

1. Otóż proponuję polecieć do jubilera po zaręczynowy, a następnie uklęknąć przed niewiastą i poprosić o rękę. Oczywiście bez intercyzy, ponieważ jak każdy "rozumny" człowiek wie, że proponowanie podpisania takich papierków to istna bezczelność połączona z brakiem elementarnego wychowania z dodatkiem braku zaufania do niewiasty. W momencie gdy Twoja inna niż wszystkie oraz wyjątkowa myszka zaakceptuje propozycję, od razu wrzuci odpowiednie fotki z komentarzami do sieci chwaląc się całemu światu swoim niewyobrażalnym wręcz szczęściem, a owa banda spermiarstwa widząc to złoży gratulacje i być może bardzo się przerzedzi przerzucając swoje "stawianie na piedestale waginy" na inną "ofiarę".

 

2. Znajdź sobie jakiegoś wyjątkowego paszteta, wtedy nie masz takiego problemu (chyba, raczej, gdyż poziom żenady współczesnych bawidamków może być nieoceniony) i jednoczęsnie zyjesz sobie w związku i od czasu do czasu sobie ulżysz w kroczu.

 

3. Nie wiązać się wcale, tak jak ja. Wtedy jesteś zupełnie wolny od tego typu dylematów i masz spokój w życiu. Polecam:)

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufam, więc sprawdzam. Taka stara prosta zasada, a jakże prawdziwa i skuteczna. 

 

Masz dwie możliwości. 

Albo niech dziewczyna jak chce usunie zdjęcia, gdzie jest wypunktowana jej atrakcyjność, a w zamian wstawi jakieś zdjęcie, np. zrobione z daleka na tle jakiegoś ładnego krajobrazu. 

 

Druga możliwość, stworzyć fake konto, jakiegoś mocno przystojnego gościa, z statusem i z nią popisać i zobaczyć, czy będzie chętna się spotkać. A później wyciągnąć konsekwencje. 

 

 

Edytowane przez Vstorm
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się jej zapytał po co to pokazuje i co chce tym osiągnąć.

 

Zadałbym jej pytanie czy cię szanuje.

 

Jak się poklocicie to też dobrze. Dorzuć jej, że szanujące się kobiety nie odpisują. Ktoś, mądry dawno temu napisał na forum, że one się boją paniczne dwóch rzeczy: intercyzy i posądzenia, że są łatwe. Uderz w to drugie. 

 

Ja nie umiem olać. Jak mi coś nie pasuje to nie umiem tego zdusić w sobie. Dlatego za takie rady ja bym podziękował i nie stosował. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Pacman zadałeś trudne pytanie, na które obawiam się, nie ma dla Ciebie korzystnej odpowiedzi.

 

@Turop  się myli, samo sformułowanie 'nie wyjść na niechada' już go pogrąża i pokazuje, że nim nie jest. On będzie grał z kolegą w gry komputerowe, a ona w końcu z którymś tam zaskoczy, nawet jak będzie dużo gorszy, to jej się ubzdura, że ma z nim flow i naszego kolegę rzuci.  Bo, nie czarujmy się, gdybyśmy nimi byli - nie siedzielibyśmy na tym forum. Jesteśmy na tej skali w najlepszym razie wysoką rangą dobrą partią z lepszymi nieco zasobami, czy umiejętnościami - w najlepszym razie! To może zadziałać, ale tylko pod dwoma warunkami:

 

1) Przy założeniu niespierdolenia dziewczyny, czyli że ona potrafi taką dobrą partię sobie odsiać, docenić, co ma i utrzymać picz na wodzy. To w przypadku 199/200 młodych polek nie ma już miejsca.

 

2) Przy założeniu naszej wyjątkowości na tle innych i dodatkowo, że jesteśmy pod tę konkretną dziewczynę 'skrojeni na miarę' i znalezienie dla niej kogoś lepiej dobranego pod względem socjalnym, geograficznym, gustów jest totalnie nieefektywne, więc po prostu taka dziewczyna odłoży po pewnym czasie ten telefon. Na jakiś czas! Bo wystarczy, że tylko coś zacznie nie stykać, czegoś zacznie brakować, przyjdzie dekoniunktura, twój gorszy okres i ona ten telefon, zapewniam cię, bo wiem to po swoich żonach, znowu do ręki weźmie. Moja w fazie motylków miała setki wiadomości na fb nieprzeczytanych i wyznała mi kiedyś, że woli tam nie zaglądać. Tak zrobi dziewczyna, która ma resztki przyzwoitości z 'dawnych lat'. Ale tylko w fazie motylków!!

 

Twoja tak nie ma, skoro czyta i jeszcze odpisuje, więc nie wróżę temu przyszłości.

 

Żeby w powyższym sensie utrzymać spokojnie dziewczynę musisz spełniać oba powyższe warunki. Jakie to trudne w dzisiejszym świecie, to sobie już sam dopowiedz. Musisz być w dobrej lokalizacji na świecie, gdzie są niespierdolone kobiety i jeszcze samemu być do tego miejsca i osoby 'skrojony na miarę'. 

 

Inaczej pozostaje Ci robić to, co musi niestety robić cała reszta świata zachodniego w swojej masie anonimowych klonów, gdzie każdy jest zastępowalny, czyli wychowywać samotnie dzieci, lub brać kobiety o krok od ściany i to z dużymi zasobami własnymi, czyli robić za beta-providerów. Obie opcje dla mnie są nie do przyjęcia, dlatego jeżeli nie wyruszysz w tę podróż życia, po prawdziwe złote runo, czyli po swój sukces w znalezieniu swojego prawdziwego miejsca w życiu, gdzie będziesz naprawdę swoją indywidualnością, to zostaniesz albo takim wydymanym, albo całe życie polującym na dziczyznę.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Turop napisał:

Teraz, szczerze? Nawet bym nie miał czasu myśleć co z tym zrobić, pewnie bym zagrał z @gnukij1 w Heroesy z wyjebania, ona by to wyczuła i przestała wysyłać gówno wiadomości.

 

 

Albo bym znalazł sto innych zajęć ważniejszych od wiadomości od jakiegoś spermiarza, np posprzątał garaż, albo pouczył się trochę języka. 

Jasny gwint, zalogowałem się tylko po to żeby powiedzieć ze anioł stróż rozsądku czuwa nad forum. xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tak poszła. Niby nic a później sama powiedziała, że się spotkała. Z tym, że to była droga w jedną stronę . Pożegnałem ją i tyle. Jeszcze by mi przyniosła obcą spermę do wychowywania. :D Ciężko z tym ja wiem, że zawsze może się trafić ktoś lepszy i mając tą świadomość inaczej się patrzy na to. Fakty takie, że będzie to gryźć chyba, że się jest gościem co do niego pisze tabun kobiet to dużo zmienia. Jeśli nie to wiadomo strata tej jednej będzie boleć bo drugą nie łatwo upolować :D. Dla mnie jak kobieta posiada te konta a tam zdjęcia z różnymi pozami to wiadomo słabo to wyglada to moja ocena wiec nie ma co się sugerować moim pierdoleniem :).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, absolutarianin napisał:

Turop  się myli, samo sformułowanie 'nie wyjść na niechada' już go pogrąża i pokazuje, że nim nie jest. On będzie grał z kolegą w gry komputerowe, a ona w końcu z którymś tam zaskoczy,

Jak ma skoczyć to skoczy, ja się z tego śmiałem (bo niektórzy naprawdę byli śmieszni, goście potrafili przez 4 lata naszego związku regularnie co kilka miesięcy pisać hej co tam i nie dostać żadnej odpowiedzi, inni rzucali jakieś sztywne teksty), raz się zdarzyło ze odpisałem z jej telefonu przy niej dla żartów żeby wysłał penisa i powiedział ze może, tylko na snapchacie XD. 
 

Rozkminiajac taką drobną rzecz na forum to można zwariować, leć na flow, chłopie nie spinaj się tak. Tak jak turop mówił, pograj w gierkę, ugotuj pizzę i wypij sobie piwko. 
 

Owszem dostaniesz dobre taktyczne rady od braci, które pewnie przechylą szalę na twoją stronę, ale po co marnować na taką pierdole tyle energii, przecież wałkuje się tyle na forum żeby nie robić rzeczy pod kobiety. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma ustawionych wiadomości tylko od znajomych i przy tym nie ma tych znajomych pierdylion, to znaczy tyle, że dopuszcza możliwość, że pojawi się na horyzoncie coś lepszego. 

 

I co to w ogóle za panna, która jest z kimś, a jara się zaczepkami randomów? Porażka. 

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Vstorm napisał:

Druga możliwość, stworzyć fake konto, jakiegoś mocno przystojnego gościa, z statusem i z nią popisać i zobaczyć, czy będzie chętna się spotkać. A później wyciągnąć konsekwencje. 

 

 

Nie jeden w takiej sytuacji był już zaskoczony odpowiedziami swojej myszki, której przecież tak bardzo zależy i kocha.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, absolutarianin napisał:

Obie opcje dla mnie są nie do przyjęcia

Dlatego wolę bez stresu pograć w Hirki, a jak będzie chciała to niech się dupczy po kątach, na to nie mam wpływu co zrobi. 

 

 

Wolę spokój ducha niż rozkminianie jak Franek Sufit czy już dała dupy czy nie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reagować wyjebka totalna simpy mają cię denerwować u mnie wzbudzają albo obojętność a w skrajnych przypadkach zażenowanie.

Słaby żart nie powiem choć samego mnie śmieszyło jak mi koleżanka pokazywała jak araby do niej piszą i ich trolowała ale ona robiła to bardziej umiejętnie i z większą fantazją. Fajnie ich wkręcała po prostu no i jakoś tak mniej szkoda takiego araba niż Polaka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vstorm napisał:

@PacmanTo w takim razie w czym jest ta rzecz? Nie obawiasz się o związek? :)  Sam tytuł postu, mówi sam za siebie.

Tak myślałem, że zostanie to odebrane. Bardziej jako case study tworze dyskusję i chcę poznać Wasze doświadczenia. Wiadomo zainspirowała mnie sytuacja z przed chwili. Obawiałem się komentarzy, że już pograne :P A jak napiszę, że się nie przejmuje, to że udaję i i tak pograne hehe. 

Zamiast tego tylko dobre rady i spostrzeżenia, dzięki!

 

Ogólnie to nie uważam, że to jest śmieszne te wszystkie zaczepki spermiarskie i inne. Nie jest też mi żal tych gości, bardziej lekki krindż, że nadal jest ich tyle mimo zawsze zerowych efektów. Właśnie takie zażenowanie a to że im odpisuje np. 'nie XD' to trochę wiocha jak na taką dziewczynę. Jakby żul zapytał czy da 2 złote a ona 'nie haha'. Tak mi się to kojarzy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pacman jeżeli jej konto dopusza wiadomiści od obcych to ja natychmiast proponuję trójkąt. I danego słowa dotrzymam...)

 

 

 

 

 

 

Moja kuzynka pracowała jako wychowaca wczesnoszkolny, dużo typów ("tatów",co odbierało pociechy) szukało i zaczepiało na FB - usuneła swoje wszytkie foty - jak ręką odjął. Czasem są pytania czy to Pani?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vstorm napisał:

Ufam, więc sprawdzam. Taka stara prosta zasada, a jakże prawdziwa i skuteczna. 

 

Masz dwie możliwości. 

Albo niech dziewczyna jak chce usunie zdjęcia, gdzie jest wypunktowana jej atrakcyjność, a w zamian wstawi jakieś zdjęcie, np. zrobione z daleka na tle jakiegoś ładnego krajobrazu. 

 

Druga możliwość, stworzyć fake konto, jakiegoś mocno przystojnego gościa, z statusem i z nią popisać i zobaczyć, czy będzie chętna się spotkać. A później wyciągnąć konsekwencje. 

 

 

Serio chciałoby ci się robić takie szopki przecież jak będzie chciała to i tak się puści z jakimś fajnym co zagadał na ulicy to będziesz ją kusił specjalnie np co miesiąc i sprawdzał czy aby na pewno nie wykazuje zainteresowania do innych.

Co powiesz jak tak zrobisz no chciałaś się spotkać z jakimś przystojniakiem koniec z nami przecież do niczego nie doszło a chłop nie zostawi kobiety tylko dlatego że chciała się z kimś spotkać.

Nic nie jest jasne bo kobiety nie piszą wprost ostatecznie wychodzi na to że zostaje przyklejona łatka zazdrośnika i ego się pompuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz poczucie własnej wartości i wysoką samoocenę to takie informacje nie powinny cię ruszać bo wiesz ile jesteś wart a simpy muszą udowodnić poprzez darmową atencję.

Kobieta sprawdza cię jak zareagujesz tak jak napisałeś prawdopodobnie to shit test czyli zobacz jakie stado kucy jest na horyzoncie na wyciągniecie ręki.

Rób sobie jaja i zapytaj kiedy się z jakimś umówi i niech opowie jak było taki psychologiczny bałagan na strychu jej zrób😁

Też masz prawo przetestować kobietę czy jest taka za jaką się podaje i pokaż jej, że masz inne opcje a ona jest tylko jedną z nich.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.