Skocz do zawartości

Jak reagować? Inwazja simpów na fejsbuk dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

A może jakiś monitoring 24h założyć? docipny oraz dodupny ewentualnie jeszcze doustny😁

 

Kiedyś miałem taką piękną  influenserke co do niej nieznajomi wypisywali była taka piękna że aż mi zbrzydła

 

Po dziś dzień wstawia se te fotunie 

 

Dziś mam taką Grażynie co nawet na socjalach nie ma profilowki 5/10 a jak się umaluje sukieneczkę założy to nawet 6 i za Chiny ludowe bym takiej nie zamienił na żadną taaapmodel.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, absolutarianin napisał:

Toż mówię, że jak materiał na partnerkę propagandą spierdolony, a pętlą dopaminową dojechany, to i Mistrz Szar-Pan-Ki nie pomoże...

 

Zgoda, przykre to i prawdziwe, ale jest jeden feler: pokaż mi ładną, taką co najmniej 7/10 i bez profilu w Social Mediach oraz tego całego atencyjnego spierdolenia w głowie.

Mój kumpel ma taka żonę - oceniłbym ją lekko 7/10, może nawet więcej... Sęk w tym, że jest katoliczką i to taką z gatunku tych dośc nawiedzonych 🙈🤷‍♂️ Tyle, że jemu akurat to odpowiada, bo on też jest mocno za kościołem, więc dobrali się.

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Pacman said:

 

Właśnie rodzaj profilu, który prowadzi i na FB i na Instagramie to są 4 zdjęcia każde w golfie aż po szyje i wszystkie z przodu. Także nie można się do niej przyczepić, że social media prowadzi żeby przyciągnąć atencję. Te 4 zdjęcia to na prawdę mało zwłaszcza, że jej rówieśniczki nie odklejają gęby od smartfona i postują codziennie wypinając dupe. Jest na tyle atrakcyjna, że mogłaby rozkręcić profil 100k+ w parę miesięcy i zarabiać tylko z only fans i to lepiej od mojego bogatego starego.

 

Nie mamy statusu związku na fejsbuku ani wspólnych zdjęć na social media. To pierwsze to jak dla mnie wiocha a po wspólne zdjęcia jakoś mi się nie spieszy. 

Myślę, że myszka tak jak napisałeś i reszta braci również, trochę chce podbić ego i wiadomo za tym idzie dobry humor i przekazuje to w formie żartu, też żaby sprawdzić moją reakcję. 

Ad 1. Only fans nie jest takie proste, jest masa dobrze wyglądających kobiet które ledwo przędą.

Ad 2. Nie odpisałeś na najważniejsze pytanie. Dlaczego w ogóle ma włączoną opcję odbierania wiadoości od randomów, albo dlaczego jeśli nie może jej wyłączyć to w ogóle zagląda do zakładki : "inne wiadomości" Wchodzi, bo szuka atencji. Normalnie nie widzisz tych wiadomości, muszisz chcieć je znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pacman z tym 100k plus nie przesadzaj. Wbrew pozorom nie jest tak łatwo się tym kobietom w internecie wybić, nawet jeśli bardzo dobrze wyglądają. Rynek jest mocno przesycony już teraz. Sam sypiałem z dwoma naprawdę ślicznymi dziewczynami, które miały bardzo duże powodzenie, jedna z nich próbowała się wybić w sposób jaki napisałeś. Dwa lata bez skutku. Lajki trzeba kupić. 

Edytowane przez Jonash
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jonash Zgadzam się, że to nie te czasy że 100k to łatwo. Chodzi mi o to że ma możliwości na atencję w internecie i z niej nie korzysta. Co jest ogólnie fajne w tej dziewczynie, bo mało jest takich. 

 

@Miraculo Nie znam jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Myślę, że piszą też koledzy np z byłego liceum, których ma tylko w znajomych bo znają się ze szkoły, tak jak ja z połową moich kontaktów na fb nie mam historii wiadomości. No i też patrzy do innych i większość jest stamtą. Ja też patrzę do innych i nie szukam atencji. Nie tłumaczę jej ani sobie nic nie wkręcam, po prostu patrzenie do innych nie jest niczym bardzo dziwnym dla mnie.

 

Temat jest na serio pod kontrolą, tym razem :P. Nawet jeśli nie jest to nic się nie dzieje, nie mam żadnych umów prawnych XD jesteśmy praktycznie dziećmi. Nie pierwszy raz taka sytuacja ma miejsce, taki szittest, i pewnie nie jednemu z Was również się to przytrafiło. Lubię takie rozkminy bardziej niż granie na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pacman Niedawno @cst9191 zrobił wątek, gdzie pokazywał na zdjęciach jak to 60-70 letnie kobiety potrafią mieć tonę atencji od simpów i stulejarzy.

Dziewczyna ładna, brzydka, stara, szczerbata i tak będzie miała multum wiadomości z "ofertą bliskiego zaznajomienia".

Więc... co to świadczy o dziewczynie, że dostaje takie wiadomości i puszy się jakby była wyjątkowa?

Chu** znaczy mówiąc brutalnie. Nie ma w tym nic wyjątkowego i ona sama nie jest wyjątkowa, bo rynek matrymonialny, spizdowacenie facetów i generalnie cały ten burdel powoduje, że każda dziewczyna gdziekolwiek by teraz nie wystawiła ogłoszenia matrymonialnego na internecie czy czegoś nie napisała będzie zasypana wiadomościami.

Patrząc na powyższe gdy następnym razem laska spróbuje Ci się pochwalić, ile to "Panów na nią nie czycha" przypomnij sobie to co wyżej napisałem.  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 06:32, niemlodyjoda napisał:

który jest młodziutkim facetem i wydaje mu się, że świat widziany przez różowe okulary jest taki w rzeczywistości, a nie tylko dla niego.

Słuchaj Panie yoda, dwa ostatnie związki w których byłem skończyły się właśnie w taki sposób ze pani skończyła ze mną i poszła do innego. Ja natomiast podszedłem do pierwszej lepszej koleżanki która mnie pocieszyła. 
 

Ogolnie piszesz ze nasze rady są chujowe bo radzimy luz i pobranie w gry z kolegami, ty radzisz zbudować krąg koleżanek. Jesli kobita nie widzi przyszłości z facetem to możesz mieć nawet harem koleżanek, gotowych uprawiać seks z tobą, a kobita pójdzie do lepszego modelu, miałem bardzo dużo koleżanek, bywałem na imprezach, nic to nie dało.

Wiesz dlaczego? Bo życie nie opiera się na twojej śmiesznej redpillowskiej teorii. 

Śmieszy mnie ze muszę to tłumaczyć użytkownikowi starszemu z doświadczeniem. :) 

 

Ja jestem naturalsem, który potrzebował lekkiego popchnięcia do przodu przez PuA, żeby ogarnąć relacje z kobietami i jako naturals mogę powiedzieć ze kierowanie się teoriami to czysta głupota, zawsze moje sukcesy z kobietami spadały kiedy wchodziła w to ideologia redpill, skrajne PuA, czy co tam jeszcze chcesz dodać. 
 

Masz racje, niech nasz kolega zbuduje sztuczny krąg koleżanek, który prawdopodobnie zniknie po zerwaniu z panną, bo skoro nie powstał przed potrzebą wywołania zazdrości, to nie będzie tez potrzebny po. 

Niech nasz kolega zbuduje sztuczny świat z kartonu, niech będzie sztucznym milionerem, jedynym mężczyzna na świecie, specjalnie dla swojej lubej, ona natomiast pójdzie do turopa czy do mnie jak spotkamy się na mieście, bo nie trzęsiemy portkami na myśl ze kobieta może odejść, czy nas źle ocenić. 
 

 

W dniu 20.03.2021 o 12:27, Turop napisał:

Chłop się zastanawia co powiedzieć kobiecie jak ktoś do niej napisze a @absolutarianin, piszę, że to wina grubych ryb, rządzących tym światem.

Dlatego właśnie coraz bardziej odsuwam się od forum, syndrom oblężonej twierdzy, kobiety kobiety kobiety, kobiety to, kobiety tamto, ogólnie kobiety są złe bo tak chcieli masoni. :D Bardzo źle to na mnie wpływa, nawet jak się bardzo starasz to i tak przesiąkasz tymi głupotami. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.