Skocz do zawartości

Sytuacja z ograniczeniami od 20.03.2021


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Aktualnie: ~10 pozytywnych w tym ~5 bezobjawowo

 

2. Nic co jest wymienione w zarządzeniu. 

 

3. Nauka, czytanie, sprzątanie, film, planszówki, jak przejdzie mi objawowy covid to na pewno meetingi ze znajomymi. 

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gościu napisał:

Oficjalny komunikat:

http://www.gov.pl/zasady-bezpieczenstwa-od-20-marca

 

Pytania:

- ilu znajomych chorych?

- co jeszcze jest otwarte?

- jak spędzacie wolny czas?

 

Ad 1) wielu. Trzy osoby z rodziny umarły pod respiratorami,
Ad 2) nie wiem,
Ad 3) spotykanie sie z ludźmi na świeżym powietrzu, prace domowe bo zawsze jest co do roboty w domu.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jeśli mowa o tym roku to szwagier z przeziębieniem co mu wykazał pozytyw.. Ale normalnie się czuje. W tamtym roku zmarła babcia i kilka osób z covidem. 

-jak wyżej... Będąc na wsi nie odczuwam jakoś mocno covida... 

-jazda motocyklem, jakieś małe podróże z kobietą (jeśli sie dokłada XD) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gościu napisał:

- ilu znajomych chorych?

Mąż jednej laski ode mnie z pracy (ona na kwarantannie). Mąż bezobjawowy.

 

24 minuty temu, Gościu napisał:

- jak spędzacie wolny czas?

Nauka języków, nauka ogólnie i czytanie, trochę telewizji, spacery, gry komputerowe, sporadyczne wyjścia do znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojej matki bardzo dużo osób w pracy choruje, coraz więcej chociaż reżim sanitarny i chuje muje obowiązują. Nic nie pomaga. Mówię matce, żeby L4 brała na rok, ale nie chce. Nie rozumiem, ale ok. Kumpla matka zachorowała, opiekował się i sam się zaraził. 

 

U mnie na wiosce już wszystko otwarte, w tym siłka, wszystkie sklepy w niedzielę, w tym duże markety. Knajpa jedna chyba zamknięta, ale chyba bardziej przez to, że catering ogarniają. 

 

Pracuję, gram, trenuję. U mnie właściwie życie, jakby wirusa nie było, leczę się, póki jeszcze można. 

 

Co do ograniczeń debilny rząd niczego prawidłowo nie robi i tego nie opanuje. 

 

I tak, wirus jest, bo nawet do kardiologa chodzę, po lekarzach, których znam od wielu, wielu, wielu lat na dobrej, już właściwie koleżeńskiej stopie to mi mówią, żebym uważał, bo nie są żarty i z ich otoczenia wielu znajomych już w piachu. Ze skrajności w skrajność, jak to w Polsce. Władza straciła autorytet już dawno. 

 

Pozytywna zmiana nastąpiła w mentalności zleceniodawców natomiast, bo coraz częściej propozycje "dowolnego" rozliczenia, hajs bezpośrednio na konto, żadnych faktur, wyjebane. To jest przyszłość zatrudnienia w tym kraju. Podniosą klin podatkowy w "nowym (nie)ładzie" i zobaczą, co się stanie. A podniesienie klina i podatków od następnego roku jest kurwa pewne. Ten kraj zdycha. Jak zwykle szansa tylko w ludziach i w ich ogarnięciu. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała pandemia to bujda na resorach. Informacje przekazywane przez jaśnie panującą władzę w postaci bankstera pinokio i biznesmena niedziela w propagandowych mediach gdzie wiarygodność tych informacji jest równa zero. Dzisiaj zaczyna się w wielu krajach oficjalny protest przeciw plandemi i o dziwo w Polsce lockdown przypadek? Nie sądzę. 

1.Nie znam osobiście nikogo kto  chorował na covid dodatkowo te całe statystyki zgonów to tylko i wyłącznie wina niedziałającej służby zdrowia i umieralnosci z powodu różnych chorób bo nie ma zabiegów, badań czy udzielania pomocy na czas. 

2.Markety, drogerie, apteki, lasy, parki do czasu Świąt Wielkanocnych gdzie znowu będzie zakaz przemieszczania i zamknięcie ludzi w domach. Może tym razem władza pójdzie o krok dalej i zafundują nam godzinę policyjna? 

3.Z racji tego, że dbam o zdrowie i sylwetkę to czas spędzam aktywnie, spacery, trekking, siłownia, kalistenika, odwiedzam znajomych, rodzinę. Dobra książka, czasem gry jak mi się zachce, film, majsterkowanie i najważniejsze spędzanie czasu w doborowym towarzystwie z braćmi na forum, zdobywanie wiedzy i nauka😉

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebać elity, komuchów i światowy rząd. Cała pandemia to płaszczyk dla większego burdelu.

Jeden wielki wał dla ciemnoty, w Teksasie odkąd znieśli obostrzenia liczba "zakażeń" spadła o prawie 50% ciekawe dlaczego?

Australia ma wypierdolone i tam covid nie istnieje, imprezy i festiwale na pełnej, żadnych masek. Piękne i wolne życie

 

Morawiecki (MAOwiecki) z resztą tych zdrajców na szubienice. Jak to powiedział bodajże przewodniczący strajku przedsiębiorców "Morawiecki pierdole ciebie i twój jebany rząd".

Nie ma takich obraźliwych słów w żadnym języku żeby skwitować tych jebańców, to że sram im do ryja to słabo powiedziane. Policja? to jest chyba PISowskie ZOMO, przysięgali służbę dla dobra obywateli a co robią? TFU.

 

Jeszcze jak widzę tego pseudo ministra zdrowia pierdolącego te farmazony to myślę że porządny lewy sierpowy naprostował by mu brak 5 klepki.

 

I powiem wam więcej, jeden z klubów w Gdańsku jest przy końcu walki w sądzie aby się otworzyli. Pójdę tam i będę się świetnie bawił a jak znów wpadnie psiarnia to chyba zacznę ich napierdalać bo już nie wytrzymam.

 

Jesteśmy narodem ciot i niewolników, obywatele którzy boją się rządu? powinno być na odwrót że to RZAD ma się bać OBYWATLEI że ich ustawią do pionu jak coś zaczną kombinować.

Ale cóż :

 

comment_1593801246dX4Tq4NHcLet08MMfaGAvV

Edytowane przez bassfreak
  • Like 9
  • Dzięki 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z ograniczeniami nie zmieniła się wcale.

Pandemii nie ma, wirusa nie ma, testy nie są przeznaczony do wykrywania wirusa, ograniczenia i rozporządzenia są bezpodstawne i nielegalne.

Żeby te "ograniczenia i rozporządzenia" były legalne musi być wprowadzony stan wyjątkowy/wojenny a tego nie można zrobić bo niema żadnej pandemii i tego wirusa. Oni/My też musimy działać zgodnie z PRAWEM NATURALNYM (bo inaczej praca wieków też pierdolnie). Podstępne koło destrukcji się zamyka i będzie Was mielić do wyczerpania psychicznego, fizycznego i moralnego...

Czego jeszcze goje nie rozumieją?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Czego jeszcze goje nie rozumieją?

Lepiej nie pytaj:)

 

2 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

będzie Was mielić do wyczerpania psychicznego, fizycznego i moralnego...

Jeszcze 2 tygodnie, jeszcze będzie przepiękne, jeszcze tylko w żyłę dwa razy..

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wśród znajomych i rodziny kilkadziesiąt przypadków od 01.12.2020. 1 zgon w rodzinie (osoba starsza). Ja nie miałem albo nie wiedziałem że mam.

2. W powiatowym nie odczuwam w kwestii sklepów. Duża lipa, że z 2 jedynych siłke dostępnych dla każdego: 1 zamknięta, 2 padła. 

3. Tak samo. Proza życia, nadgodziny w pracy.

Edytowane przez BeyondInfinity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

0

na wsiach wszystko

jak zawsze

 

comment_RRcQHtALfYcHJBWvewDLYeHAzmUugdKV

A tak już na poważnie kto jest rolnikiem / ma styczność z rolnictwem wie jak sytuacja się przedstawia.

Cała ta akcja z Covid-em przyczyniła się tylko do jeszcze większego spierdzielenia całej sytuacji.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podążając śladami Wielkiego Brata:

-zakończenie lockdown'u w USA: dzień niepodległości, święto narodowe, masa atrakcji, samoloty rysujące flagę amerykańska na niebie, przemówienia, celebryci...

-zakończenie lockdown'u w Polsce: rocznica smoleńska, święto narodowe, znicze, jakieś gołębie latające po niebie, przemówienie, Zenek i Matełusz w tv...

 

Polski American Dream. :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Co do ograniczeń debilny rząd niczego prawidłowo nie robi i tego nie opanuje

Noś w błędzie Waszmościu.

 

Idealnie odcina krzywą OCZEKIWAŃ społecznych.

 

ZOBA.

BRACIA piszą: las, siłka, gry planszowe, wioska....

WYBICIE Z CHMURY INTERNETOWEJ blisko.

 

RESZTA z'dycha' bo się rozsynchronizowała z naturą.

 

 

Sporo w wieku 40+/60.

SZARA STREFA.

BUDUJE BUNKRY W SZAREJ STREFIE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gościu napisał:

ilu znajomych chorych?

Cała rodzina u mnie przeszła plus z 15 osób z kręgu znajomych i znajomych-znajomych.

Wszyscy lekko przeszli bez trudności.

Ja czekam aż węch wróci do pełnej sprawności.

 

Jedynie dziś ziomek mi napisał że jego babcia zmarła, miała coronkę, potwierdzoną testem na przeciwciała, ale babuszka z zaawansowaną cukrzycą i problemami sercowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bassfreak napisał:

Australia ma wypierdolone i tam covid nie istnieje, imprezy i festiwale na pełnej, żadnych masek. Piękne i wolne życie

hmm https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,koronawirus--australia--jak-stan-witoria-wygral-z-covid-19-,artykul,64137542.html

no ale to onet ;) 

https://covid19inlanguage.homeaffairs.gov.au/pl/wizy-i-kontrola-graniczna

do tego granice zamknięte
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.