Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

38 minutes ago, Taboo said:

No i nasze rezerwatki mają dziś wieczór z winem i kotem ;)

 

Eee za wysokie progi. Niech kolega moderator dekoruje forum zgrabnymi wypowiedziami z wyższej półki, gdyż jak widać w męskiej części forum alfabetyzm nadchodzi 😬

 

A na poważnie: zauważyłam, że powodzenie u kobiet procentuje luzem, dystansem i humorem. Mam nieodparte wrażenie że gdy @Mosze Red redaguje komentarz na forum to uśmiecha się pod nosem. Zatem należałoby o nie (powodzenie u kobiet) mimo wszystko zabiegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mosze Red napisał:

Jak ja wyrabiałem pierwszy dowód, jeszcze ten stary papierowy, to też miałem wysoki, jak dobrze pamiętam wysoki się w tedy zaczynał od 174 cm. 

Dokładnie tak. Ja miałem średni w tej pamiętnej książeczce : )

 

Reasumując - są rzeczy u mężczyzny, które mogą go wpędzać w kompleksy. Waga, sylwetka, dziecięca morda (jak u mnie wiele lat), włosy. Nad wagą i sylwetką się pracuje. Dziecięca morda z wiekiem jedynie dodaje uroku, bo wyglądasz 5-7 lat młodziej, a jak nie chcesz wyglądać, nadal boostujesz się zarostem, który mocno postarza (o ile dobrze dobierzesz). Fryzura też robi robotę. I ze dwa oczka w górę zyskujesz, albo więcej, jak kogoś te oczka 1-10 męczą przede wszystkim.

 

Fiuta i wzrostu nie zmienisz. Po co więc się martwić czymś niezależnym od Ciebie :) ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Pyrkosz said:

O operacji wydłużania małego, nastrzykiwania w celu pogrubienia nie słyszał? Georga można już modyfikować 😂

 

Sugerujesz, że ma małego? W sumie może i sam niefortunnie zasugerował tudzież taki skromny że fiuta ze wzrostem w jednym szeregu postawił dla niepoznaki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Colemanka napisał:

 

Sugerujesz, że ma małego? W sumie może i sam niefortunnie zasugerował tudzież taki skromny że fiuta ze wzrostem w jednym szeregu postawił dla niepoznaki 😉

Nie 😂😂😂 Nic takiego nie zasugerowałem. Dziewczyny mają brzoskwinki to my nie możemy mieć no np. lizaczka 😂😂😂 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Pyrkosz said:

„Przypadkowa” naga sesja, którą dostałem parę dni po jej narzekaniach. Nawet w dobrej wierze (może to przypadek w końcu?) zażartowałem, że nieźle wygląda ale chyba pomyliła adresata i usuwam te foty.

 

Aha czyli jeśli dobrze złapałam to Ty byleś odbiorą owoców sesji (ciekawe czy jedynym?), a nie brałeś udział w jej tworzeniu jako fotograf. No no wiesz jakby nie było komplement ale z haczykiem.

 

Quote

W odpowiedzi padło, że przeprasza, dziękuje bla bla bla... i zaprasza na wino 😂 (jej mąż pracuje za granicą).

 

Nie poddaje się dziewczyna, orze jak może. Czyli nie wchodzisz w ‘to’? Dobra już się nie zabawiam  w temacie, bo zaraz spadnie na mnie grom @niemlodyjoda, że popieram zdradę w małżeństwie.

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Colemanka napisał:

zaraz spadnie na mnie grom @niemlodyjoda, że popieram zdradę w małżeństwie.

 

Nie spadnie, wyraziłem już raz swoja opinię na ten temat i tyle. Niech każdy robi co uważa, ja swoją lekcję w życiu na ten temat przerobiłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Odbiegając trochę od tematu - nigdy nie potrafiłem zrozumieć po co kobiecie różnica wzrostu rzędu 25-30 cm. Mi się podobają kobiety petite, 155-165 cm i jak czasem słyszę że taka laska  szuka faceta 190+ to poważnie tego nie rozumiem. 

 

 

Próbują nadpisać własną genetykę, żeby dzieci były co najmniej wzrostu średniego (wiadomo, że to tak do końca nie działa, i w praktyce zdarza się, że niewysocy rodzice mają wysokie dziecko). Tak samo niscy faceci, którzy biorą sobie za partnerki kobiety równego wzrostu lub wyższe. Nie ma w tym nic niezrozumiałego. Wzrost jest istotny. I nie o kobiety tu się tylko rozchodzi, lecz o szacunek wśród innych samców oraz zarobki (według badań ludzie wysocy zarabiają więcej i mają większe szanse na piastowanie stanowisk kierowniczych).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Colemanka napisał:

Aha czyli jeśli dobrze złapałam to Ty byleś odbiorą owoców sesji (ciekawe czy jedynym?), a nie brałeś udział w jej tworzeniu jako fotograf. No no wiesz jakby nie było komplement ale z haczykiem.

Byłem odbiorcą, a czy jedynym to jeno czort wie.

 

2 minuty temu, Colemanka napisał:

Nie poddaje się dziewczyna, orze jak może. Czyli nie wchodzisz w ‘to’? Dobra już się nie zabawiam  w temacie, bo zaraz spadnie na mnie grom @niemlodyjoda, że popieram zdradę w małżeństwie.

Pomijając kwestie małżeństwa, pewnie chciałaby tylko na golaska, żeby doszło do zapłodnienia. Może ta jej historia to ściema? Może jest jednak płodna a jej przyszły rogacz nie? Nie wchodzę w śliskie tematy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Covidianin napisał:

 

Próbują nadpisać własną genetykę, żeby dzieci były co najmniej wzrostu średniego (wiadomo, że to tak do końca nie działa, i w praktyce zdarza się, że niewysocy rodzice mają wysokie dziecko). 

 

Ma to sens i logikę. Z drugiej strony - czemu mi się podobają niskie kobiety? To już słaby punkt teorii bo ja wysoki nie jestem :) 

 

BTW - takie dwie śmieszne historie.

Spotykałem się kiedyś z kobieta 10 cm wyższą ode mnie a więc ponad 190 cm i powiem Wam, że choć dziewczyna była świetna, po prostu nie mogłem tego znieść. Mam coś w głowie chyba wdrukowane na ten temat. Masakra, a w łóżku czułem się jakbym się kochał z... facetem :D Oczywiście - to moje preferencje i niech nikt się tam urażony nie czuje :) 

Secundo - kto chce zobaczyć naprawdę wysokie kobiety - wystarczy się wybrać do naszych sąsiadów - na Litwę - naród koszykarzy. 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, niemlodyjoda said:

Odbiegając trochę od tematu - nigdy nie potrafiłem zrozumieć po co kobiecie różnica wzrostu rzędu 25-30 cm. Mi się podobają kobiety petite, 155-165 cm i jak czasem słyszę że taka laska  szuka faceta 190+ to poważnie tego nie rozumiem.

 

Myślę ze kobiety sobie próbują u mężczyzn jakoś podświadomie kompensować masę mięśniową wzrostem. Wydaje im się, że mężczyzna wysoki to mężczyzna silny. Tymczasem siła jest skorelowana z masą (nie tylko czysto mięśniową), a nie stricte ze wzrostem.

 

32 minutes ago, niemlodyjoda said:

Przecież to tak samo jak koleś szukałby kobiety od rozmiaru biustu E czy F.

Ok jest, z takim się urodziła ale czy to takie fascynujące?

 

Wracając do niepłodności - ja tam wszystkim, którzy czują że chcą mieć dzieci życzę żeby je mieli. Ich brak (chyba?! :D to chyba jedyna rzecz w życiu jakiej żałuję, a z drugiej strony, myśląc o rozwodzie, chyba uciekłem szyją spod topora.

Natomiast kobiety w ciąży są cholernie atrakcyjne.

 

No no jak miło się Ciebie czyta gdy pokazujesz się z tej drugiej strony. To jest pewnie ta strona, która pokazujesz kobietom w realu, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Colemanka napisał:

No no jak miło się Ciebie czyta gdy pokazujesz się z tej drugiej strony. To jest pewnie ta strona, która pokazujesz kobietom w realu, co?

 

Tym, które przynoszą wino lub karmę dla psa czy koleżankom? 

 

Cytat

Mnie się wyższe podobają, nawet i takie po 190. Nie miałbym żadnych oporów być z taką , a mam 173 (pod warunkiem, że byłaby nie-p0lką, a takich już nad Wisłą mało).

 

Każdy niech będzie z tym kto mu pasuje @Covidianin pisze o własnych przemyśleniach ale możesz mieć rację może to jakiś blok społeczny w mojej głowie. W każdy bądź razie - wyższe kobiety są nie dla mnie.

 

W sumie to jest też paradoks bo często te naprawdę wysokie (jak na kobietę) 175 i więcej, mają problem żeby znaleźć faceta.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

W sumie to jest też paradoks bo często te naprawdę wysokie (jak na kobietę) 175 i więcej, mają problem żeby znaleźc faceta.

 

 

Głównie dlatego, że często są pełne kompleksów i żyją w ułudzie, że w ramionach koszykarza poczują się "bezpiecznie". Te wysokie, które znają swoją wartość, nie mają większych problemów z kurduplami. Generalnie to bardziej faceci są otwarci na związek z wyższą laską, niż wyższa laska z niższym facetem, są badania na ten temat.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Każdy niech będzie z tym kto mu pasuje @Covidianin pisze o własnych przemyśleniach ale możesz mieć rację może to jakiś blok społecvzny w mojej głowie. W każdy bądź razie - wyższe kobiety są nie dla mnie.

 

W sumie to jest też paradoks bo często te naprawdę wysokie (jak na kobietę) 175 i więcej, mają problem żeby znaleźc faceta.

 


Sądzę jednak, że to kwestia upodobań i gustu. Jeden lubi niskie, drugi wysokie, trzeci obojętne. Mi tam wzrost partnerki jest obojętny jednak jeśli miałbym wybierać to wolałbym niższą lub mniej więcej równą wzrostem ale nie mam na tym punkcie uprzedzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minutes ago, niemlodyjoda said:

Spotykałem się kiedyś z kobieta 10 cm wyższą ode mnie a więc ponad 190 cm i powiem Wam, że choć dziewczyna była świetna, po prostu nie mogłem tego znieść. Mam coś w głowie chyba wdrukowane na ten temat. Masakra, a w łóżku czułem się jakbym się kochał z... facetem :D Oczywiście - to moje preferencje i niech nikt się tam urażony nie czuje :) 

Secundo - kto chce zobaczyć naprawdę wysokie kobiety - wystarczy się wybrać do naszych sąsiadów - na Litwę - naród koszykarzy. 

 

Aha! To by wyjaśniało komentarz nowego kasanowy na forum, który relacjonował w części w męskiej forum, że z Litwinką ‘zderzali się przy robocie zębami’ 🤦‍♀️

 

Dlaczego umówiłeś się z kobieta 1,90 skoro preferujesz malutkie? Bo dla niziutkich jesteś za mały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, niemlodyjoda said:

Tym, które przynoszą wino lub karmę dla psa czy koleżankom? 

 

Brawo Ty, bo np. kolega @SamiecGamma jeszcze tego nie ogarnął.

 

Jakiego masz psa? (jeśli to nie wykracza poza twój krąg anonimowości)

 

EDIT nie dostrzegłam znaku zapytania. Myślę ze strategicznie to trzeba by i tym i tym.

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Colemanka napisał:

A na poważnie: zauważyłam, że powodzenie u kobiet procentuje luzem, dystansem i humorem. Mam nieodparte wrażenie że gdy @Mosze Red redaguje komentarz na forum to uśmiecha się pod nosem. Zatem należałoby o nie (powodzenie u kobiet) mimo wszystko zabiegać.

Nie czaję co tu chciałaś przekazać, nagle jakby znikło logiczne myślenie po postawieniu "@", przypadek? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pyrkosz napisał:

Poczułem się jak na jakimś szkoleniu SS... co za opis twarzy, z Twojego opisu technik by zrobił zdjęcie a nie portret pamięciowy

 

Jak na forum jest tylu fanatycznych wyznawców Czadosławia to człowiek chcąc, nie chcąc przyswaja terminologię. 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę @niemlodyjoda! To Ty masz taka owieczkę?

 

See the source image

 

Ja tu sobie jakiegoś drapieżcę ujarzmionego u tych stóp wyobrażałam. Aż się zaczęłam zastanawiać co za łagodności ma w swoim stadku @Obliteraror ? 

 

Ale czekaj czekaj gdyż coś mi tu się nie zgadza. Piszesz że:

 

„1. Młoda laska, studentka z gównopracą, Panie ze wschodu - czekolada (Aldi - Lidl - zawsze mówię jaka) / żarcie dla psa - do 10 złotych im wychodzi’’

 

A w drugim linku stoi jak byk, że ta karma (fakt że sucha a nie mokra) po 25 zeta chodzi. Czyli mają odsypać per wizyta? Czy podarować najmniejsze opakowanie 2,5 kg i wtedy mieć z góry prawo do 2óch i pół wizyty, a w sumie nawet i więcej, bo ewentualnie minus czekolada. Ja bym na ich miejscu uiszczała 2,5 kg z góry, a na trzecią wizytę to nawet i 4 kg dotargała. Czuję bowiem, że masz potencjał, sądząc po piesku rzecz jasna :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies się zgadza :)

A link był dla @Wielokropek, mówiła, że jest zaradna i płaci za siebie, więc wskoczyła w półkę wyżej jeśli chodzi o zakupy, niech się wykaże finansowo :D Ambitnym kobietom trzeba dać się wykazać :D 

 

PS

bichon-frise.jpeg

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.