Skocz do zawartości

Użytkownicy Badoo - czy zauważyliście spadek powodzenia w czasie nasilenia pandemii?


Rekomendowane odpowiedzi

Temat jak wyżej.

 

Czy Bracia, którzy używają portali typu Badoo też zauważyli spadek popularności na tego typu portalach? Nie wiem co się dzieje. Zawsze miałem powodzenie, regularnie co miesiąc wpadał jakiś fajny temat dłuższy etc., a od kilku miesięcy jakaś posucha. Zastanawiam się czy to rzecz konta, przeżucia materiału, czy po prostu nastrojów społecznych w "fazie zamknięcie społecznego". Paradoksalnie w momentach lockdownu ludzie się jakoś zamykają w sobie i powodzenie maleje bardzo.

 

Czy ktoś też to zauważył? Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, JoeBlue napisał:

Cóż.

Bardzo niedawno czytałem wypowiedź gościa, co twierdzi dokładnie odwrotnie, że teraz ma żniwa bo lale są niedorżnięte i swędzi je między nogami.

Sam zastanawiam się, czy się tam nie wpisać, żeby to sprawdzić.

Może popracuj nad techniką?

 

W jakim sensie nad techniką? Opis dobry jest, zdjęcia są ok, jak dawniej kiedy miałem spore powodzenie. A teraz posucha. Nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Imiennik napisał:

@jankowalski1727

Podobno jak masz długo konto na Tinderze to zostaje ono spychane w cień. Może zrób nowe zdjęcia i załóż nowe konto, nawet równoległe i wtedy próbuj.

 

Dokładnie tak jest. Po  pewnym czasie pozostaje tylko płatna funkcja boost. Dlatego życie konta = 2=3 tygodnie.. Ma to sens biznesowy ponieważ wtedy użytkownik zaczyna się zastanawiać nad płaceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imiennik napisał:

@jankowalski1727

Podobno jak masz długo konto na Tinderze to zostaje ono spychane w cień. Może zrób nowe zdjęcia i załóż nowe konto, nawet równoległe i wtedy próbuj.

Coś w tym może być, z tym, że to Badoo a nie Tinder. Przy czym już parę razy zlikwidowałem konto, założylem od nowa, coś tam pomogło, ale niewiele. Może to kwestia, żeby wrzucić nowe zdjęcia, oprócz tego, że konto jest nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

@jankowalski1727

Jak na badoo usuwasz konto to dostajesz 3 dni premium za free na zachętę, nie wiem czy dalej tak jest. 

 

Możesz spróbować dodać nowe zdjęcia, ale wątpię by to dużo pomogło.

Spróbuję. Tylko jaka jest przyczyna tego? Przez ponad 2 lata było git, teraz od paru miesięcy lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, jankowalski1727 said:

Czy ktoś też to zauważył? Zapraszam do dyskusji.

Mógłbym podyskutować jeśli podałbyś jakieś dane o sobie. Np będziesz miał duży przeskok ze względu na liczbę wyświetlańych profilów w zależności od swojego wieku. Przykład, znajomy ma 30 lat, wyświetla mu się 50% mniej kobiety niż gdy miał 29lat. Dlaczego? Dużo użytkowniczek nie szukało typa po 30tce. Mój inny znajomy ma 29 lat i narzekał na małą ekspozycję, zmienił na 27 i od razu nałapał par i miał kilka randek. Do tego możesz mieć stare zdjęcia, słabe zdjęcia. Ciężko jest Ci coś powiedzieć bez przejrzenia Twojego profilu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2021 o 12:34, Miraculo napisał:

Mógłbym podyskutować jeśli podałbyś jakieś dane o sobie. Np będziesz miał duży przeskok ze względu na liczbę wyświetlańych profilów w zależności od swojego wieku. Przykład, znajomy ma 30 lat, wyświetla mu się 50% mniej kobiety niż gdy miał 29lat. Dlaczego? Dużo użytkowniczek nie szukało typa po 30tce. Mój inny znajomy ma 29 lat i narzekał na małą ekspozycję, zmienił na 27 i od razu nałapał par i miał kilka randek. Do tego możesz mieć stare zdjęcia, słabe zdjęcia. Ciężko jest Ci coś powiedzieć bez przejrzenia Twojego profilu. 

Nie strasz Bracie, jestem ledwo po 30stce, a Ty mi mówisz, że wtedy powodzenie spada o 50% :D zawsze było mówione, ze po 30stce powodzenie rośnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pousuwałem te wszystkie portale, apki randkowe bo efekty marne a wysiłek i czas który trzeba włożyć jest niewspółmierny, mówię o Polsce. Przed pandemią miałem o wiele lepiej, 2 dłuższe relacje z Badoo + zdarzały się jakieś ONSy co jakiś czas, cos tam się w każdym działo a teraz mega posucha. Po co sobie ryć banie i obniżać tym nastrój, że coś może być ze mną nie tak bo nie mam brania, a może tak, a może nie pod tym kątem zdjęcia sobie strzeliłem, a może inaczej😄 Podejrzewam, że jest to spowodowane jeszcze większą konkurencją od facetów siedzących na portalach, którzy nie mają teraz innych opcji + panuje większy strach i nieufność do spotkań przez wiruska. Owszem było jakieś zainteresowanie ale od panien w mojej skali 4/10 no sorry ale jakoś nie będę się do takich zmuszał. Jak ktoś ma lepsze branie teraz niż przed pandemią na tych portalach to rzeczywiście chapeus bas i czapki z głów dla niego, ja tego nie kumam. Staram się teraz rozwijać swojego insta większa korzyść z tego może wyniknąć, zamiast Badoo i Tindera.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapuszczenie trzech wędek daje większą szansę na rybę niż jednej.

Jasne, że trzeba ich pilnować, ale od czego są dzwoneczki?

Zapuszczasz i robisz swoje, a przy okazji myślisz gdzie zapuścić czwartą.

Wiedza gdzie ryby biorą też się przydaje.

Nie to, żebym był taki rybak, ale szwagier jest, to się napatrzyłem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Niestety ale ja również podczas tej wiosny przestałem otrzymywać sygnały od dziewczyn ze im się podobam w sklepach czy na przystankach autobusowych. W lato 2019 dostawałem je regularnie, co tydzień jakaś laska dawała jasno do zrozumienia żebym podbijał a teraz nie było nic. Jakbym był powietrzem. Mimo iż wyglądam nawet lepiej niż wtedy i używam dobrych perfum. I to jest największa zagadka jaka spędza mi sen z powiek...

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.