Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Ostatnio odezwała się znajoma co z nią pisałem, ale jej chłopak zakazał pisania ze mną i tak tkwiłem 2 miesiące, w ciągu tych dwóch miesiącach parę razy sama się odezwała, ale tylko wtedy gdy on zapiła no 2x ale uważam że po kryjomu pił więcej razy, No i dobra tydzień temu patrzę i do mnie taki tekst ( Sam ja terapię się zapisałem alko ale zrezygnowałem, bo mi to nie potrzebne sam się ogarnąłem itp ) no ale się odezwała i ten tekst Siema czy tam na tej terapii gdzie Ty chodzisz mogą chodzić osoby co długo były z alkoholikami. Podałem numer ibkiala zadzwonić i kibdac na drugi dzień. A że ja Głupi zacząłem stosować zasadę niedostepczosci i lipa się zrobiła panną widocznie się pogodziła z chłopakiem a tak ki się podoba, tzn od tamtego czasu do mnie coś napisze, ale widać po niej że ode mnie też oczekuje tego samego, i teraz nie wiem czy mam pisać do niej, czy wgl olać to i nic nie pisać, czy napisać że może wgl nie piszemy że względu na Adriana żeby uszanować jego decyzję. Wgl typ jej nie złożył zyczen na dzień kobiet, kłamał że nie pił a pił, to ją najbardziej zabolało. Ja sam z siebie jestem pewien że to nie przetrwa, Gość niby się zapisał na terapię ale nie da rady on wgl niepotrzebnie jej chyba napisałem ale ma zaburzenia Nartystyczne lub jest Megalomanem. I jej to powiedziałem, ona stwierdziła że jest z nim ok, ja uważam że chce go naprawić, ale żeby dalej tego nie ciągnąć przyznałem jej rację i przeprosiłem
Ale do sedna utrzymać relacje, i się męczyć, czyli pisanie. Powiedzieć żebyśmy nie pisali ( bo tak nic nie pisać z mojej strony to trochę lipa ). Czy jej napisać że jakoś mi teraz ciężko się tobą pisze niewiem dlaczego
Proszę o poradę dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

Wgl typ jej nie złożył zyczen na dzień kobiet, kłamał że nie pił a pił, to ją najbardziej zabolało. Ja sam z siebie jestem pewien że to nie przetrwa

A ja jestem pewien, że jesteś kolejnym, którego panienka omamiła ;) jesteś tylko gachem do słuchania jej żali.

Po pierwsze to co ona Ci mówi to nie musi być prawda i prawdopodobnie nie jest to prawda a wiele spraw przeinacza na swą korzyść.

Po drugie nie badź takim frajerem i nie daj się dymać. Raz, że dajesz się dymać lasce, która robi Ci siekę we łbie, dwa, że że Twój kutas za Ciebie podejmuje decyzje, zero jakichś zasad.

 

Prawdopodobnie nie posłuchasz.

Zatem życzę wyciagnięcia właściwych wniosków z lekcji )

 

PS. Świata nie naprawisz i albo to zaakceptuj albo dostanie kopy na ryj i tułów.

To wszystko :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

A ja jestem pewien, że jesteś kolejnym, którego panienka omamiła ;) jesteś tylko gachem do słuchania jej żali.

Po pierwsze to co ona Ci mówi to nie musi być prawda i prawdopodobnie nie jest to prawda a wiele spraw przeinacza na swą korzyść.

Po drugie nie badź takim frajerem i nie daj się dymać. Raz, że dajesz się dymać lasce, która robi Ci siekę we łbie, dwa, że że Twój kutas za Ciebie podejmuje decyzje, zero jakichś zasad.

 

Prawdopodobnie nie posłuchasz.

Zatem życzę wyciagnięcia właściwych wniosków z lekcji )

 

On mógł to zrobić jestem pewien na 100 % , ze koleś jest Megalomanem i w taki sposób chce jej pewnośc siebie zniszczyć w skrócie chceja tylko dla siebie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GallAnnonim999

 

Nie idzie zrozumieć Twego postu, jakbyś użył poprawnego języka polskiego ze zdaniami złożonymi byłoby łatwiej. Szanuj czas ludzi którzy mogą Tobie pomóc.

 

Ale z tego co zrozumiałem to zajmij się swoim życiem, bo jak na razie to Adrian rucha nie tylko tą laskę, ale i Ciebie.

 

Służysz za zwykły tampon emocjonalny i w dodatku myślisz że coś na tym ugrasz. Nie ugrasz.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

Głupi zacząłem stosować zasadę niedostepczosci i lipa się zrobiła panną widocznie się pogodziła z chłopakiem

Nie głupi. Mamy pewne mechanizmy obronne, które działają bez naszej woli. Podświadomie wyczułeś, że kobieta wykorzystuje Ciebie. Dlatego zachowałeś się dobrze. Ta kobieta powinna postępować inaczej. Prawdopodobnie jest współuzależniona i jest kiepską kandydatką na partnerkę. Na dzień dzisiejszy nie zostawi tamtego chłopaka. Będzie się odzywać i "wypłakiwać" w twój rękach, może nawet w przypływie emocji ją zaliczysz. Ale taka kobieta to tylko problemy, które będą się nawarstwiać. Będzie wracać do tamtego. Będzie chciała mu pomagać.  

Radziłbym posłuchać głosu podświadomości i oszczędzić sobie problemów. Nie swoich problemów.      

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, balin napisał:

Nie głupi. Mamy pewne mechanizmy obronne, które działają bez naszej woli. Podświadomie wyczułeś, że kobieta wykorzystuje Ciebie. Dlatego zachowałeś się dobrze. Ta kobieta powinna postępować inaczej. Prawdopodobnie jest współuzależniona i jest kiepską kandydatką na partnerkę. Na dzień dzisiejszy nie zostawi tamtego chłopaka. Będzie się odzywać i "wypłakiwać" w twój rękach, może nawet w przypływie emocji ją zaliczysz. Ale taka kobieta to tylko problemy, które będą się nawarstwiać. Będzie wracać do tamtego. Będzie chciała mu pomagać.  

Radziłbym posłuchać głosu podświadomości i oszczędzić sobie problemów. Nie swoich problemów.      

zdecydowałem zrywam kontakt mimo że coś do niej czuję,  z nim jak i z nią tylko nie wiem jak jej to napisać, czy nic nie pisać ??
 może napisze tak ?? hej trochę pomyślałem i może lepiej na dzień dzisiejszy uszanujmy to co Adrian powiedział do ciebie w styczniu, czyli żebyśmy się na dzień dzisiejszy nie kontaktowali sie z sobą 

boję sie ze nigdy się nie odezwie :(
 Będzie takie coś ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

boję sie ze nigdy się nie odezwie :(

 Będzie takie coś ????

Tak będzie "takie coś". Nigdy się nie odezwie i chwała jej za to. Jej jama rozkoszy przysłoniła Ci cały świat. Chłopie weź się najpierw za czytanie książek a później szukaj "wartościowych" kobiet, mam wrażenie, że dużo ich w życiu nie przeczytałeś. Mój 10 letni siostrzeniec piszę w sposób dużo bardziej zrozumiały od Ciebie a to źle o tobie świadczy. 

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

boję sie ze nigdy się nie odezwie :(

Czyli cały czas masz nadzieję że księżniczka przejrzy na oczy, rzuci Adriana i wpadnie w Twoje ramiona, bo przecież to Ty jesteś lepszą opcją dla niej?

 

No może tak być, oczywiście, ale nie licz że będzie to związek Twoich marzeń, mówię z własnego doświadczenia. A już sam wydźwięk powyższego zdania równa Ciebie z petentem który czeka na ochłap ze stołu.

 

Zajmij się swoim życiem, zostaw ich dla siebie, dadzą sobie radę, serio. Nie pisz do niej nic, po prostu postaw swoje życie ponad jej, powinno starczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.