Skocz do zawartości

Mam Problemy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam 33 lat, nigdy nie byłem w, związku, ani nie uprawiałem sexu, poza minetką, kurde to było w 2007r, a to wszystko przez to że miałem, stulejkę całkowitą masakra sprawa, ale poddałem się zabiegu obrzeżania całkowitemu 2 sprawa to Moja Fobia społeczna, przez to wszystko ostro chlalem ogarnąłem się dopiero jakieś 4 lata temu ale też bez rewelacji, bo zdarzały się wpadki ale już bez urwanych filmów, obecnie jestem zapisany, na terapię alkoholową do poradni myślę, że mi może trochę pomóc przez ostatni rok schlałem się może 2 razy od października nie wypiłem nic poza szampanem w zasadzie pół szampana, jeszcze do tego zakochałem się w dziewczynie mojego byłego kolegi, a dlaczego byłego, bo on stosuje przemoc wobec niej, jest leniem, gra tylko na kompie stosuje przemoc ekonomiczna wobec niej, a do tego zauwarzyl że do niej podbijam, i zakazał jej ze mną pisać, i tęsknię za pisaniem z nią, i nic nie mogę zrobić, chyba tylko przeczekać aż coś odjebie po alkoholu, myślę że napisze do mnie, od jutra zaczynam odchudzanie układam sobie dietę itp bo ważę trochę, może ma ktoś jakieś książki do polecenia, jakiś pomysł na Fobie Społeczną, itp itd dzięki. z góry za słowa otuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynę swojego kolegi zostaw swojemu koledze. Chciałbyś, żeby ktoś w podobny sposób podbijał do Twojej dziewczyny? Skoro z nim jest to znaczy, że jej pod jakimś względem odpowiada, nawet jeśli nie jest w pełni świadoma o co dokładnie chodzi (może jakieś wzorce rodzinne, schematy, kto ją tam wie). Nie powinno Cię to interesować, nigdy nie będziesz w stanie zrozumieć motywacji, którymi kierują się inni ludzie i nie jesteś od tego, żeby ich zbawiać.

Zajmij się sobą, a masz nad czym pracować. Fobii społecznej nie wyleczy Ci internetowy anonim - najlepiej skonsultować swój przypadek z doświadczonym psychologiem/psychoterapeutą, który będzie mógł jakoś określić skalę Twoich problemów, zaproponować jakąś psychoterapię. Nie napiszę Ci, żebyś "wyszedł do ludzi", bo domyślam się, że w Twojej sytuacji jest to bardzo trudne. 

To co możesz zrobić teraz to z pewnością zadbać o ciało - ograniczyć żarcie, zacząć ćwiczyć. Samo to doda Ci nieco pewności siebie.

To wszystko truizmy, bo tak naprawdę Ty doskonale wiesz co powinieneś w swojej sytuacji robić.

@Analconda popełnił ostatnio jakiś wpis o fobii społecznej i wielu Braci dodało tam sensowny content - odszukaj temat i zapoznaj się z nim.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

Witam wszystkich, mam 33 lat, nigdy nie byłem w, związku, ani nie uprawiałem sexu,

 

Nigdy się do tego nie przyznawaj żadnej kobiecie. Pod żadnym pozorem. Jeśli podniesie zarzut kiepskiego operowania orężem, po prostu mów, że dawno temu się ruchałeś.

 

A cudzej panny też nie ruszaj pod żadnym pozorem. To mało solidarne. Nie dokładaj cegiełki do pełzającego spierdolenia. Skoro jest z przywołanym przemocowcem (w tym ekonomicznym) oznacza to, że podejmuje czynności mające na celu powstrzymanie procesów gnilnych w wątrobie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Covidianin napisał:

 

Nigdy się do tego nie przyznawaj żadnej kobiecie. Pod żadnym pozorem. Jeśli podniesie zarzut kiepskiego operowania orężem, po prostu mów, że dawno temu się ruchałeś.

 

A cudzej panny też nie ruszaj pod żadnym pozorem. To mało solidarne. Nie dokładaj cegiełki do pełzającego spierdolenia. Skoro jest z przywołanym przemocowcem (w tym ekonomicznym) oznacza to, że podejmuje czynności mające na celu powstrzymanie procesów gnilnych w wątrobie.

ta dziewczyna pisze do mnie jak on zapije co wtedy robić ?? odpisywać czy co 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GallAnnonim999 napisał:

stosuje przemoc ekonomiczna wobec niej

Nie ma czegoś takiego. Jak nie daje kobiecie kasy to niech idzie do roboty i se sama zarobi, pasożyt.

 

Godzinę temu, GallAnnonim999 napisał:

jakiś pomysł na Fobie Społeczną

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

odpiszę takie coś No niestety tacy ludzie też musza żyć, pytanie tylko czy jak długo Ty to wszystko zwytrzymasz 

Będzie ??

 

Przeczytaj co SAM napisałeś, bo my nic z tego nie rozumiemy. 

 

Domyślam się, że chodziło oto aby twój post przekazywał informacje jak niżej, czyli:

 

"Odpisze, że nie chce być materacem na jej łzy w momencie gdy sypia z Adrianem. Zdaje sobie sprawę, że wiele pracy przede mną ale nie każdy jest taki doświadczony jak wy. Zrobię wszystko, żeby nadrobić te zaległości. Pytanie tylko jak długo ona wytrzyma taki związek."

 

 

Będzie??? W sensie co będzie? U mnie na obiad? Risotto z kurczakiem 😆

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się martwi o biedna myszkę w tym smsie i próbuje ją logicznie przekonać że ten związek jest dla niej zły.... To nie zadziała. Jesteś dla niej tylko tamponem emocjonalnym, i trzyma Cię być może na wszelki wypadek (ale przy ciągotach do złych chłopców, prędzej wejdzie w związek z innym złym niż z Tobą) . Mija rada, zapomnij o niej, wiem że to pierwsza co dała atencję i jest dla Ciebie wyjątkowa. Ale w gruncie rzeczy wszystkie kobiety są niemal takie same. Zrzuć parę kilo tłuszczu, nabierz parę kilo mięśni, może sztuki walki (poprawia samoocenę i pewność siebie), ogarnij życie majątek, to pomoże na kobiety. Możesz zacząć już teraz poznawać nowe, ale efekty będą słabe, jeśli chcesz mieć sukcesy z kobietami rób to co wyżej napisałem i wyjdź do ludzi. Podbijaj do kobiet (możesz portale randkowe, ale tam jest naprawdę ciężko jak nie masz dobrego wyglądu) ..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego niech cię ręka Boska broni przed odbijaniem kobiety kumpla.

Między mężczyznami musi być męska solidarność, szacunek, zasady, których nie łamiemy.

Kobiety nie mają moralności i patrzą na czubek własnego nosa dlatego mają to gdzieś czy odbiją koleżance partnera.

Skoro kobieta jest z twoim kumplem to widocznie dla niej to najlepsza opcja na ten moment natomiast ty możesz być dla niej 

opcją zastępczą na pewien czas gdy nie znajdzie sobie lepszego modelu.

Kobiety kochają siłę a słabością gardzą i jak myślisz jak będziesz wyglądał w jej oczach z fobią społeczną? 

Zanim w ogóle zabierzesz się za kobiety wpierw ogarnij swoje życie dookoła, popracuj nad pewnością siebie, samooceną, wyglądem, 

ogarnij finanse i status społeczny bo do jakiego życia ty chcesz ją zaprosić ? myślisz, że ona zaakceptuję ciebie takim jaki jesteś? NIE!

Kobiety mają swoje wymagania i oczekują dużo od mężczyzn coraz częściej absurdalnych w zamian nie dając wiele prócz wyglądu jeżeli go ma lub seksu słabej jakości.

Pracuj nad sobą i nie zniechęcaj się będzie ciężko, ale dasz radę😉

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GallAnnonim999

 

zakładasz już drugi temat, a z tego co widzę nie zależy Tobie na naszej pomocy, a jedynie na podyktowanie co masz pisać w wiadomościach do dziewczyny która powinna Ciebie nie obchodzić.

 

Jak nie zaczniesz odnosić się merytorycznie do naszych komentarzy, oraz nie zaczniesz używać poprawnej polszczyzny możesz nic nie uzyskać. Pomyśl trochę.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że jeszcze nie padł argument na 33 letnie dziewictwo. Mianowicie idź do pani która zawodowo zajmuje się takimi przypadkami.

Koniecznie psychoterapeuta bo z fobią na forum anonimowo ci nikt nie pomoże. Jak masz kasę a liczę na to że przez te lata trochę zebrałeś to musisz wydać ją na fachowców wszystko pomału ustal sobie kolejność co ci najbardziej przeszkadza i zacznij od tego np. fobia, dziewictwo, tłuszcz itd i nie rób za dużo naraz.

Pisz ładnie na forum choć sam mam z tym problem ale ciebie ciężko nawet rozczytać i daj spokój tej dziewczynie jej jest dobrze znajdzie sobie innego tampona nie martw się chcesz żeby było tobie dobrze czy jej?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, johnnygoodboy napisał:

Dziewczynę swojego kolegi zostaw swojemu koledze. Chciałbyś, żeby ktoś w podobny sposób podbijał do Twojej dziewczyny? Skoro z nim jest to znaczy, że jej pod jakimś względem odpowiada, nawet jeśli nie jest w pełni świadoma o co dokładnie chodzi (może jakieś wzorce rodzinne, schematy, kto ją tam wie). Nie powinno Cię to interesować, nigdy nie będziesz w stanie zrozumieć motywacji, którymi kierują się inni ludzie i nie jesteś od tego, żeby ich zbawiać.

Zajmij się sobą, a masz nad czym pracować. Fobii społecznej nie wyleczy Ci internetowy anonim - najlepiej skonsultować swój przypadek z doświadczonym psychologiem/psychoterapeutą, który będzie mógł jakoś określić skalę Twoich problemów, zaproponować jakąś psychoterapię. Nie napiszę Ci, żebyś "wyszedł do ludzi", bo domyślam się, że w Twojej sytuacji jest to bardzo trudne. 

To co możesz zrobić teraz to z pewnością zadbać o ciało - ograniczyć żarcie, zacząć ćwiczyć. Samo to doda Ci nieco pewności siebie.

To wszystko truizmy, bo tak naprawdę Ty doskonale wiesz co powinieneś w swojej sytuacji robić.

@Analconda popełnił ostatnio jakiś wpis o fobii społecznej i wielu Braci dodało tam sensowny content - odszukaj temat i zapoznaj się z nim.

 

Ad 1 Zdecydowałem zakończyć kontakt jak i z nią i z nim. jemu nie zamierzam nic pisać, ale jej zamierzam że nie ma sensu żebyśmy w jakikolwiek z sobą pisali na ten moment.

Ad2 Odkąd rzuciłem używki zadbałem o Witaminy itp to lepiej się czuję jedynie mam problem z tym że nie potrafię w grupie się odezwać 

1 godzinę temu, Covidianin napisał:

 

Nigdy się do tego nie przyznawaj żadnej kobiecie. Pod żadnym pozorem. Jeśli podniesie zarzut kiepskiego operowania orężem, po prostu mów, że dawno temu się ruchałeś.

 

A cudzej panny też nie ruszaj pod żadnym pozorem. To mało solidarne. Nie dokładaj cegiełki do pełzającego spierdolenia. Skoro jest z przywołanym przemocowcem (w tym ekonomicznym) oznacza to, że podejmuje czynności mające na celu powstrzymanie procesów gnilnych w wątrobie.

Aż tak to źle wygląda,  z tym że nie ruchałem, ale naprawdę maiłem tytle okazji jak byłem młodszy sami inicjowały sex np wkładanie rękę za koszulkę z tyłu plecach, niestety ta jebana stulejka i tak wyszło po prostu nie mogłem ruchać a teraz po zabiegu obrzeżania mam nad wrażliwość żołędzia, później wejście w Alko :( dopiero od 2 lat tak naprawdę się ogarnąłem  

1 godzinę temu, Analconda napisał:

Nie ma czegoś takiego. Jak nie daje kobiecie kasy to niech idzie do roboty i se sama zarobi, pasożyt.

 

 

no pracuje przecież, a przemoc ekonomiczna o że np robi zdjęcia z wypłaty i jej wysyła na messenger 

Godzinę temu, Mmario napisał:

On się martwi o biedna myszkę w tym smsie i próbuje ją logicznie przekonać że ten związek jest dla niej zły.... To nie zadziała. Jesteś dla niej tylko tamponem emocjonalnym, i trzyma Cię być może na wszelki wypadek (ale przy ciągotach do złych chłopców, prędzej wejdzie w związek z innym złym niż z Tobą) . Mija rada, zapomnij o niej, wiem że to pierwsza co dała atencję i jest dla Ciebie wyjątkowa. Ale w gruncie rzeczy wszystkie kobiety są niemal takie same. Zrzuć parę kilo tłuszczu, nabierz parę kilo mięśni, może sztuki walki (poprawia samoocenę i pewność siebie), ogarnij życie majątek, to pomoże na kobiety. Możesz zacząć już teraz poznawać nowe, ale efekty będą słabe, jeśli chcesz mieć sukcesy z kobietami rób to co wyżej napisałem i wyjdź do ludzi. Podbijaj do kobiet (możesz portale randkowe, ale tam jest naprawdę ciężko jak nie masz dobrego wyglądu) ..

Kiedyś się mnie spytała  to jej słowa  Dlaczego jestem sam, i jak długo byłem w związku   już nie wiem co jest lepsze, że nigdy nie byłem w związku czy czy długo byłem w związku co będzie dla młodej osoby bo ona ma 22 lata ja 33, i czy wgl taka różnica w związku ma jakiś sens 

59 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kolego niech cię ręka Boska broni przed odbijaniem kobiety kumpla.

Między mężczyznami musi być męska solidarność, szacunek, zasady, których nie łamiemy.

Kobiety nie mają moralności i patrzą na czubek własnego nosa dlatego mają to gdzieś czy odbiją koleżance partnera.

Skoro kobieta jest z twoim kumplem to widocznie dla niej to najlepsza opcja na ten moment natomiast ty możesz być dla niej 

opcją zastępczą na pewien czas gdy nie znajdzie sobie lepszego modelu.

Kobiety kochają siłę a słabością gardzą i jak myślisz jak będziesz wyglądał w jej oczach z fobią społeczną? 

Zanim w ogóle zabierzesz się za kobiety wpierw ogarnij swoje życie dookoła, popracuj nad pewnością siebie, samooceną, wyglądem, 

ogarnij finanse i status społeczny bo do jakiego życia ty chcesz ją zaprosić ? myślisz, że ona zaakceptuję ciebie takim jaki jesteś? NIE!

Kobiety mają swoje wymagania i oczekują dużo od mężczyzn coraz częściej absurdalnych w zamian nie dając wiele prócz wyglądu jeżeli go ma lub seksu słabej jakości.

Pracuj nad sobą i nie zniechęcaj się będzie ciężko, ale dasz radę😉

 

 

 

Ale ten chłopak wcale jakiś tam pewny siebie nie jest wręcz przeciwnie jest introwertyczny, ale na nią potrafi się wydrzeć np jak jej kot siądzie na jego laptopa i mówi, że kot nasika na ten zjebany laptop,

też On się boi wyjśc do sklepu bo mi mówiła zresztą narzeka na niego ostatnio Ciagle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

no pracuje przecież, a przemoc ekonomiczna o że np robi zdjęcia z wypłaty i jej wysyła na messenger 

Chciałeś w temacie to podesłałem temat o fobii społecznej.

Wysyłanie zdjęć z wypłaty to nie jest przemoc ekonomiczna xD.

Kolejna sprawa - zostaw kobietę kolegi.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, GallAnnonim999 said:

Witam wszystkich, mam 33 lat, nigdy nie byłem w, związku, ani nie uprawiałem sexu...

Heja, 

Proszę:

https://www.roksa.pl/pl/anonse/

Nie dziękuj. :) 

A jak masz problem z gotówką, tu masz rozwiązanie:

 

 

edit:

Po wizycie nie zapomnij zmienić awatara na dużego tygryska. :D

Edytowane przez eknm2005
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, GallAnnonim999 napisał:

Witam wszystkich, mam 33 lat, nigdy nie byłem w, związku, ani nie uprawiałem sexu, poza minetką,

 

Jak nie uprawiałeś seksu a mineta to co😁

Jeżeli tak bardzo tego potrzebujesz i chcesz zaspokoić potrzeby to zostają divy za niewielkie pieniądze.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Iceman84PL said:

 

Jak nie uprawiałeś seksu a mineta to co😁

Jeżeli tak bardzo tego potrzebujesz i chcesz zaspokoić potrzeby to zostają divy za niewielkie pieniądze.

 

Kolega wyżej mnie uprzedził z tym komentarzem, ale muszę dodać, że na pierwszy raz nie trzeba oszczędzać. ;) 

W końcu to ma być jakaś szczególna chwila, pamiątka na całe życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gościu napisał:

Za radą @johnnygoodboy, szkoda czasu na zajęte dziewczyny. Zresztą jak wyskoczyła z tematem przemocy ekonomicznej to wiej ile sił :D

Poza tym bądź sobą, znaczy nie udawaj na siłę doświadczonego.

 

Ja to zauważyłem !!! jak kazał jej jechać po część do syfonu wiedząc że ma już mało pieniędzy 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.