Skocz do zawartości

"Jesteście ogółem nikim" - film motywacyjny dla szukających własnej drogi


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.03.2021 o 19:48, Dworzanin.Herzoga napisał:

Zasadniczo nie widzę różnic, między typowym coachingowym pierdoleniem, a tym materiałem.

 

Najlepsze techniki motywacyjne i wyjątkowa charyzma samego kołcza. Mogę jedynie polecić.

 

Staram się naśladować jego życiową ścieżkę i robię to z dużymi sukcesami. Mam nadzieję że w bliskiej przyszłości dorównam mu w jego największych osiągnięciach.

 

 

Jestem sobą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, cst9191 napisał:

Najlepsze techniki motywacyjne i wyjątkowa charyzma samego kołcza. Mogę jedynie polecić.

 

Pewnie w przyszłości w lesie zwierzynieckim będzie trasa pielgrzymkowa do złotej brzozy, dla upamiętnienia tego człowieka, bo jest to miejsce tak samo niezwykłe, jak drzewo Bodhi pod którym Budda doznał oświecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Pewnie w przyszłości w lesie zwierzynieckim będzie trasa pielgrzymkowa do złotej brzozy, dla upamiętnienia tego człowieka, bo jest to miejsce tak samo niezwykłe, jak drzewo Bodhi pod którym Budda doznał oświecenia.

 

Kśek będzie stał obok niej z michą z której Major żarł i zbierał pieniądze od pielgrzymów bożych.

 

Obszar na którym znajduje się oznaczona brzoza zostanie wydzielony i przekazany jako własność dla Jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cst9191 napisał:

Kśek będzie stał obok niej z michą z której Major żarł i zbierał pieniądze od pielgrzymów bożych.

 

Będzie zbierał donejty. 😊

 

A ta pieśń mogłaby grać na pożegnanie dla jego:

 

 

8 minut temu, cst9191 napisał:

Obszar na którym znajduje się oznaczona brzoza zostanie wydzielony i przekazany jako własność dla Jego.

 

I Rezerwuar przyrody tam powstanie ogółem.

 

Z wiki:

 

Rezerwuar – zbiornik, wytworzony lub wyprodukowany przez człowieka albo naturalny, w którym jest zgromadzona jakaś substancja, najczęściej płyn.

 

A tą substancją będą podziemne zapasy nitro. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, cst9191 napisał:

Dobrze że napisałeś, bo miałem na myśli coś innego haha

 

W sumie tak, mogła by tam być równie dobrze też substancja złota niczym brzoza na której siedzi major, oraz - jak twierdzą degustatorzy - słonowata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RedChurchill napisał:

Inna sprawa, że już lepiej taki niż to całe kołczingowe gówno w stylu grzesiak, robins i spółka. 

 

Paradoksalnie, to co powiedział w nitro-amoku, tzn. "Są lepsi...są gorsi...pewne warianty są dostępne nie dla każdego człowieka" ma naprawdę głęboki sens, wskazujący na to, że ludzie

różnią się między sobą potencjałem [w domyśle intelektualnym/fizycznym/materialnym/socjalnym] i jest dużo bliższy prawdy niż np. presjujące pop-coachingowe "zawsze i wszędzie możesz wszystko".

 

Dla mnie to dodatkowa gratka, jako dla konesera absurdu. 😊

Szkoda, że tak się zniszczył tym toluenem, ale co zrobić, nikt mu reklamówki na siłę nie przykłada do ust.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.