Skocz do zawartości

UWAGA UWAGA UE zwiększa własne zasoby, chcą to zrobić z naszej kieszeni!


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Materiał krótki, kwadrans i wszystko wyjaśnione lepiej, niż ja bym to zrobił.

 

 

W skrócie: myślę że każdemu, kto umie dodać 2 do 2 sytuacja wyda się jasna, UE szuka naszych pieniążków i chce zrobić to w taki sposób, abyśmy stracili resztę suwerenności.

 

30 marca odbędzie się głosowanie, które zadecyduje o naszym losie więc nie mamy czasu, trzeba działać teraz, już, pokazywać ludziom. Temat zakładany natychmiast po obejrzeniu.

 

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fm.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dluhy7c9zkQs%26feature%3Dshare&h=AT2QJpRCYlSMdvsfwUdnYNePiAqYjMnmRgGbCfv452PpmJnQra7MPdpwbjrcgeHcVl_PvNhiKw2xo6aT4_v5KXN2WLddGayFv4X5Nv2OMoRL-pOKdKxzl2CVcG5bzdJLD6xCRun-ag

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie fundamentalną rzecz - to, co mumia europejska nam miała dać (bezwizowy wjazd, możilwość osiedlania się i prowadzenia relatywnie korzystnej podatkowo działalności gosp. na polskie kwity) już nam dała, teraz będzie już tylko zabierać i demolować.

 

Kto tego nie wziął i nie wykorzystał - nie ustawił swojego żagla należycie do tego wiatru historii i przegra z tymi, którzy go ustawili.

 

To w sumie dość proste, ale ludzie dalej tego nie rozumieją, psioczą i narzekają na wiatr, zamiast stawiać swój żagiel i płynąć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, absolutarianin napisał:

Zrozumcie fundamentalną rzecz - to, co mumia europejska nam miała dać (bezwizowy wjazd, możilwość osiedlania się i prowadzenia relatywnie korzystnej podatkowo działalności gosp. na polskie kwity) już nam dała, teraz będzie już tylko zabierać i demolować.

 

 

Mylisz eurokołchoz ze Strefą Schengen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, absolutarianin napisał:

Zrozumcie fundamentalną rzecz - to, co mumia europejska nam miała dać

Z tym niestety tubylcy mają problem bo nadal nie są w stanie przyswoić prostej i starej jak świat zasady -  Nie ma nic za darmo. okres promocyjny dobiegł końca. 17 lat europejskiego małżeństwa przechodzi w fazę konsumpcji ofiar.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to z geopolityki pały najwyraźniej mieli. 

 

Zawsze jest coś za coś. 

 

Prezentów nikt nie robi. 

 

Niemcy robią realpolitik, a i Francja nie odstaje. 

 

Przyjęcie do UE to nie na piękne oczy, tylko kalkulacja. 

 

Strefa buforowa. 

 

RYNEK ZBYTU. 

 

Tania siła robocza (well, tańsza niż miejscowa). 

 

Co w zamian? 

 

Sporo grosiwa na wyciągnięcie infrastruktury i różne inne (że w sporej części przepieprzono i rozkradzono, to inna kwestia, ale wiadomo "Polak potrafi"). 

 

Otwarty rynek zbytu dla naszej rodzimej produkcji. 

 

Itp., itd. 

 

W kołchozie bardzo dużo zależy od możnych władających danym księstewkiem. Jak władają tak mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DOHC napisał:

UE szuka naszych pieniążków i chce zrobić to w taki sposób, abyśmy stracili resztę suwerenności.

 

Suwerenność brachu straciliśmy z dniem 1 maja 2004 roku gdy do tej Unii wchodziliśmy.

Obecna partia rządząca co prawda podczas pierwszej kadencji umiejętnie się stawiała aż

do poprzedniego roku gdy Niemcy zakręcili nam kurek z dopływem gotówki.

Teraz to oni są na smyczy UE dlatego wprowadzają w naszym kraju masę podatków, zgadzają

się na wprowadzanie nowego ładu i narzucania absurdalnych zasad czy rozwiązań, które z Polaków

zrobią współczesnych niewolników.

 

10 godzin temu, DOHC napisał:

30 marca odbędzie się głosowanie, które zadecyduje o naszym losie więc nie mamy czasu, trzeba działać teraz, już, pokazywać ludziom.

 

Pamiętam jak na samiecweb.pl wstawiałeś petycję stop 447 wtedy jako jeden z nielicznych podpisałem się pod tym i później się okazało, że zebrano kilkaset tysięcy głosów

co pokazało skalę znieczulenia społecznego i jego bierność tak samo jak z petycją o alienacji rodzicielskiej gdzie ofiarą jest dziecko a poszkodowanym Ojciec a społeczeństwo

totalnie zignorowało problem jak by go nie było.

Czuję, że i w tym przypadku tak może być daleko szukać ostatni marsz równości i bierność społeczeństwa.

Na mnie możesz liczyć i kilku chłopaków z forum wrzucę gdzie się da i poinformuje ludzi zainteresowanych zobaczymy co z tego wyniknie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Garrett napisał:

spotkałem się z opinią, że afera Obajtka to zasłona dymna do tej akcji na 30 marca. Co Wy na to??

 

Coś może być na rzeczy zawsze jest zastępczy temat dla społeczeństwa by za tylnymi drzwiami wprowadzić coś gdy nikt nie patrzy.

Tak samo było z tematem Aborcji, wielkie marsze krzyki kobiet moja macica moja sprawa i gdy społeczeństwo było zajęte tak naprawdę

za plecami przegłosowano i wprowadzono rozporządzenie covidowe i nakazy stosowania się pod groźbą kar i mandatów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 19:34, Iceman84PL napisał:

Pamiętam jak na samiecweb.pl wstawiałeś petycję stop 447 wtedy jako jeden z nielicznych podpisałem się pod tym i później się okazało, że zebrano kilkaset tysięcy głosów

co pokazało skalę znieczulenia społecznego i jego bierność

Niestety Bracie, jakieś sto tysięcy Polaków zainteresowało się tematem, ile to jest ludzi? Około 1 procent?

Trzeba robić swoje, nie można się poddawać.

12 godzin temu, Garrett napisał:

BTW spotkałem się z opinią, że afera Obajtka to zasłona dymna do tej akcji na 30 marca.

Być może tak,

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Tak samo było z tematem Aborcji

i tu nie mam żadnych wątpliwości. Akurat don Orleone może być wypadkiem albo kozłem ofiarnym, natomiast na pewno zasłona dymna to aborcja i kto się zaszczepił poza kolejką, żeby goje poczuli że coś tracą i tym bardziej się szczepili.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze wyłapałem na konferencji o 11:00 to dziennikarka z Trwam się pytała czy PiS zamierza to poprzeć, twierdziła, że poparcie tego jest konieczne dla opozycji żeby ta się zgodziła na ten cały nowy ład.

Tak w ogóle jaki jest sens tej odezwy? Nie ma tam nic do podpisania i co mam z tym zrobić? Iść do posła żeby mi potwierdził, że nie zagłosuje za czymś i to nagrać? Jeśli jest to oficjalny warunek opozycji do przyjęcia tego nowego ładu to mi nie potwierdzą bo jest to sprzeczne z linią partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kangur Z Austrii napisał:

Tak w ogóle jaki jest sens tej odezwy?

Informowanie społeczeństwa jakie zagrożenie się do nas zbliża. Czy media głównego ścieku o tym mówią?

 

23 godziny temu, Kangur Z Austrii napisał:

Nie ma tam nic do podpisania i co mam z tym zrobić? Iść do posła żeby mi potwierdził, że nie zagłosuje za czymś i to nagrać?

Zrób Bracie ile możesz. 

 

Oto wersja skrócona.

Możesz:

- wysłać znajomym,

- wysłać rodzinie,

- poinformować organizacje pro społeczne osobiście lub drogą elektroniczną,

- jeśli masz czas wybrukować pismo z załącznika i pójść do siedzib partii, tak naprawdę działaczy jest dużo nawet na wioskach, a w małych miasteczkach już są siedziby,

- itd itp każdy może dołożyć swoją cegiełkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, ogłasza się co następuje. Wg tego co mówi będąca pod sejmem dziennikarka Justyna Socha, głosowanie odwołali widząc społeczny sprzeciw.

 

ALE zostało ono przełożone na 14 kwietnia.

 

Ty który to czytasz, masz okazję sam stanowić o swoim losie, informując o tej dacie i głosowaniu rodzinę, znajomych, wysyłając im 4 minutowy film powyżej z pancernych Poznań.

 

Marek teraz nie nagrywa, ma swoje sprawy ale to też dobry materiał na audycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.