Skocz do zawartości

Sparowało mnie z tajką.. z Podlasia. Jak ją sprawdzić?


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Feniks8x napisał:

Po mojej propozycji nie do odrzucenia dalej milczy i pewnie tak już pozostanie. Wniosek - wyłudzanie numerów tel. od polskich naiwniaków.

Właśnie o co chodzi z tym wyłudzaniem numerów,bo dużo Azjatek tak robi?

Edytowane przez ManOfGod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Feniks8x napisał:

Pancia pewnie leci airbusem po świecie i nadaje co 10 minut z innego rejonu śiwata

Obczaja ludzi z całego świata zmieniając sobie lokalizację w apce.

Polecam tindera premium na jeden miesiąc i pogadanie sobie z laskami z całego świata. Ogólnie dla nas najlepiej udać się do Ameryki Południowej i Filipin/Tajlandii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to to. Ale miałem taki przypadek. Jak zagadnie cię ni z gruszki ni z pietruszki o giełdę/forex to będziesz wiedzieał. Poczytaj sobie w necie.

https://www.google.com/search?q=thai+girl+forex&sxsrf=ALeKk01Am5wq2dz-TYgnL_osZPnlFKvraQ:1616508214491&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjXr5qvysbvAhV-BhAIHQSnBP8Q_AUoAXoECA4QAw&biw=1366&bih=695

 

A tutaj o mojej znajomości tego typu

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ntech napisał:

Ściema Panie.

Zgadza się, ale przeczuwałem to od początku. Doszedłem do tego po jej pultaniu się w zeznaniach. Typowe hasełka.

 

Dzisiaj wchodzę z ciekawości na jej profil, lokalizacja.. nie zgadniecie.. Bucaresti ~1400 kim. Odlotowa dziewczyna, może to ta z odloty.pl. 😜

 

Kurwa a już myślałem, że sobie podymam tajską podlasiankę, ja pierdole jaki pech, pod samym nosem była. :D 

 

Dzięki za odpowiedzi Pany. Life is life.

Zostanie dla 'potomnych' Braci by uważali na takie podpuchy.

Edytowane przez Feniks8x
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 11:53, balin napisał:

Ostatnio gdzieś czytałem, że w Polsce Ukrainki na pniu schodzą, jak świeże bułeczki. 

Tu dość dziwna sytuacja. Ale ma zakres wiekowy. :) Chyba wzięła by wszystko co leci.


Też to zauważyłem, nie tylko na portalach. Moja znajoma pracowała w firmie gdzie 75% osób to Ukraińcy. Ukrainki dość szybko się rozjechały lepszymi furami. Jedna to najpierw kręciła z szefem a potem odjechała Porsche Panamera 
Znajoma opowiadała że jak ta ukrainka wchodziła do biura to polki wbijały zęby w ścianę - oczywiście z zazdrości (Co ciekawe miała podobno fajny charakter i pomimo swojej urody nie była narcyzką)
W Krakowie również pełno ciekawych (jeżeli mówimy o urodzie) studentek. Jadąc kilka lat temu do centrum tramwajami na imprezę to miałem czasem wrażenie że 30% to Ukrainki 

Edytowane przez spitfire
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo jest panienek z Azji czy innych Afryk na tik tokach chwaląc się jak to mówią po polsku i gdzie aktualnie mieszkają w Polsce. Więc trend egzotyki jest dosyć mocny w kraju, Powoli wcale nie trzeba będzie wyjeżdżać aby po bzykać Japonkę ;)

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.03.2021 o 17:59, Feniks8x napisał:

Może i tak być.

 

Właśnie z nią piszę, Coś pierdoli, że ma bar w Tajlandii i chce otworzyć w PL czy już otworzyła.

Pisze, że szuka przyjaciół z Polski.

Spytałem czy przyjaciół czy chłopaka?

Ona: Szukam mężczyzny respektującego/szanującego kobiety. Oho, tajska feministka się znalazła. :D:D

 

 

nie chodzi o feminizm, w Tajlandii czesto to oznacza, ze masz jej nie bic i nie zdradzac publicznie ;)

W dniu 23.03.2021 o 19:04, ManOfGod napisał:

Właśnie o co chodzi z tym wyłudzaniem numerów,bo dużo Azjatek tak robi?

chodzi oto ze Azjatki w PL zwlaszcza z HK lub Chin to b. czesto sa scamy, naciaganie na Forex  i inne takie

W dniu 25.03.2021 o 04:41, ManOfGod napisał:

Czy ktoś może mi w końcu wyjaśnić o co chodzi z tymi Chinkami, które proszą na portalach randkowych o numery tel. do WhatsApp?

chodzi too ,ze to sa scamerzy np. z CHin, ktorzy przechodza szybko na Whatsap, zanim Tinder usunie ich konta. Potem chwila pisania i poleci oferta jaki to ona ma biznes, jak inwestuje w Forex itd i moze Ty byś też chciał? ;)

Edytowane przez adept45
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adept45 napisał:

 

chodzi too ,ze to sa scamerzy np. z CHin, ktorzy przechodza szybko na Whatsap, zanim Tinder usunie ich konta. Potem chwila pisania i poleci oferta jaki to ona ma biznes, jak inwestuje w Forex itd i moze Ty byś też chciał? ;)

Ok,dzięki myślałem,że to jakiś handel numerami telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.