Skocz do zawartości

Czy kobieta może wykorzystać seksualnie mężczyznę ?


Anastazja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No pewnie że może, co więcej kobieta nawet może zgwałcić faceta - o tym nie piszą w BravoGirl i innych artykułach "naukowych" przyklepywanych przez feministyczne/LPG środowiska, ale jest to realne.

Raz na akademikach trafiłem na jakiś dziwny pokój z IMHO zaburzoną laską, która tak mnie ujeżdżała że mi się to zdecydowanie zaczeło nie podobać w pewnym momencie, bardzo. Nie podobają mi się zbyt pewne siebie/cwane kobiety w łóżku i inne tego typu cwaniary.

To ja mam rżnąc kobietę, a nie ona mnie, no sorry.

Kobieta ma być w pewien sposób niedostępna, ale nie za bardzo, uległa i miła itd.

Pozdro

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bohun napisał:

Raz na akademikach trafiłem na jakiś dziwny pokój z IMHO zaburzoną laską, która tak mnie ujeżdżała że mi się to zdecydowanie zaczeło nie podobać w pewnym momencie, bardzo.

Raz miałam taką sytuację. Ale czy mu się to nie podobało - nie wiem. 

Powiedział, że poczuł się wykorzystamy z uśmiechem na twarzy. 

Tak że ciężko stwierdzić. :)

20 minut temu, Bohun napisał:

To ja mam rżnąc kobietę, a nie ona mnie, no sorry.

 

Niektórzy faceci na szczęście preferują takie pozycje, które Ty odbierasz jako rżnięcie. Choć ja bym tak tego nie nazwała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może. I często jej uchodzi na sucho. 

Bo raz, ofiara nie ma wsparcia. 

14 latka wykorzystana przez 30 latka to ofiara, 14 latek to szczęściarz. 

Ale też jest to powszechne w bdsmach. I punktują to feministki bdsmowe. 

Dom przekraczający granice uległej to gwałciciel i wieszak na psy, 

Domme zaś jedzie po ambicji uległego i gwałt jest nie tyle jej winą co on jest bezwartościowy bo uznaje to za gwałt. 

I ona ma wsparcie. Męskie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe

Nie wiem co Ty do końca wyrabiałaś z tym kolesiem i co za typ był, także ciężko stwierdzić/porównać sytuację.

Jedno jest pewne na męską dziwkę(toyboy jest to chyba nazywane) się nie nadaję i to jest pewne, a trafiały mi się kobiety które tak w moim mniemaniu chciały by mnie traktować i coś im się bardzo popierdoliło :) 

P.S.

Co za pozycję masz na myśli i niby dlaczego odbieram to jako rżnięcie?skond ta pewność ? ;) 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.2

Jak dla mnie:

Piesek, od tyłu na stojąco, na wznak na stole/whatever, na boku, łód w każdym wydaniu, nawet misjonarz :)  -rżnięcie

Jeździec tylko inaczej wypada :) 

I co w tym złego że kobieta jest posuwana/rżnięta - kobita ma dziurę, facet ma wypustkę i co w tym dziwnego ? ;) 

Fachowcem nie jestem, próbowałem tylko tych które wymieniłem, może skromnie, ale zupełnie mi to wystarcza ;) 

@JudgeMe

Wymień pozycje gdzie kobieta nie jest posuwana ? ;) 

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bohun napisał:

 

 

31 minut temu, Bohun napisał:

za pozycję masz na myśli i niby dlaczego odbieram to jako rżnięcie?skond ta pewność ? ;) 

Pozdro

Bo tak napisałeś wyżej. 

Ja nie uważam, żeby facet był rżnięty w pozycji powszechnie nazywanej "jeźdźcem". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JudgeMe napisał:

Bo tak napisałeś wyżej. 

Ja nie uważam, żeby facet był rżnięty w pozycji powszechnie nazywanej "jeźdźcem". 

No nie no, w trakcie "normalnego" ujeżdżania nie, ale wierz mi że zdarzają się wariatki/dominy ewidentnie skrzywdzone gdzieś w dzieciństwie, jak dla mnie to czuć po ruchach, wyrazie twarzy i nie mam tu na myśli jak kobietę poniesie :( 

Wyobraź sobie że są laski co by chciały Ci jeszcze do tego na koniec kloca postawić na klacie, nie spotkałem się ale wiem że są niestety takie :( 

 

Tak czy srak, dobry namiętny jeździec nie jest zły ;) 

P.S.

Coś mi się wydaje że jesteś w typie bardziej rządzących lasek w łóżku, nigdy byśmy się nie zgrali ;) 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bohun napisał:

Coś mi się wydaje że jesteś w typie bardziej rządzących lasek w łóżku, nigdy byśmy się nie zgral

A właściwie to jest odwrotnie. 

Ale też różnie z tym bywa. Nie odbieram pozycji na jeźdźca jako przejaw jakiejkolwiek dominacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykorzystałaś swojego faceta seksualnie, co jest możliwe, to spokojnie, nic się nie stało. W naszym systemie prawnym i społecznym to Ty jesteś ofiarą, a on agresorem. Nawet jeśli zostanie Tobie udowodnione, iż go wykorzystałaś, to zgodnie z praktyką karania kobiet za te same przestępstwa co płeć przeciwną wyrokami o blisko połowę mniejszymi grozi Ci dużo sporo mniejsza kara lub nawet stawiam na zawiasy. 

 

Czy kobiety wykorzystują przedmiotowo? No jak możesz zadawać na tym forum takie pytania? Powszechnie wiadomo, że coś takiego nam panom nie grozi. Nie jesteśmy generalnie mówiąc traktowani jak bankomaty na posyłki, tylko istnieje w relacjach damsko-męskich element drugiej połówki jabłka, wzajemnego wspierania się, zrozumienia, pomocy itp. O tzw. uczuciach nie wspomnę.

 

Nie ma za co. Mam nadzieję, że mój wpis rozwiał Twoje wątpliwości.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, Colemanka said:

Wygląda na to że tak. Może Brat @maroon się wypowie :P

Technicznie gwałt fizyczny nie jest możliwy, chyba że straponem 🤔

 

Po prostu przy kaszalocie raczej nastąpi odmowa gotowości do działania. 

 

Przy niekaszalocie będzie to przyjemne, więc ciężko o gwałcie mówić. 

 

Za to gwałt emocjonalny (vel wykorzystanie) jest jak najbardziej możliwe. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, maroon said:

Technicznie gwałt fizyczny nie jest możliwy, chyba że straponem 🤔

Po prostu przy kaszalocie raczej nastąpi odmowa gotowości do działania. 

Przy niekaszalocie będzie to przyjemne, więc ciężko o gwałcie mówić. 

Za to gwałt emocjonalny (vel wykorzystanie) jest jak najbardziej możliwe. 

 

Tyle w teorii a jak tam się zakończyła twoja ostatnia przygoda? Pani się odezwała? 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maroon napisał:

Nie. Ale one zawsze się kiedyś odzywają 🤔

 

Czasem nawet po 12 latach. 😁

 

Dosłownie. Rozwaliło mnie, jak jakieś 2 lata temu odezwała się do mnie koleżanka jeszcze z czasów szkoły średniej (!), z którą nie miałem kontaktu ponad 10 lat. Wzorem swojej mamusi, poszła w tango z jakimś wojskowym, który pozostawił swój odcisk alfy (z tematu obok ;)) i zawinął się daleeeko, a dziewczyna szuka beciaka-frajera do opieki nad bombelkiem 🤷‍♂️😂 Ale zdarza się, że odzywają się też te normalniejsze. To już gdzieś było na forum i ja się z tym zgadzam: jak raz zaistniejesz w świadomości pani, to gdzieś tam potencjalnie na liście rezerwowej zawsze jesteś...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mężczyzna może być wykorzystany seksualne przez kobietę jak najbardziej tak bez jego woli podczas upojenia alkoholowego, gdy śpi, odurzenia środkami i wykorzystanie poprzez strapona czyli jak ktoś nie wie sztucznego penisa. Trudno jest to udowodnić i jak nawet kobieta zostanie przyłapana i tak nie zostanie ukarana bo w tym kraju panuje kult kobiety czyli z założenia uważa się ją za ofiarę przemocy a to mężczyźni są karani czyli przypisuje się łatki oprawców. Co do przedmiotowości 90% mezczyzn poza sławnymi Czadami są wykorzystywani przedmiotowo bo za wszystko muszą płacić czy to pieniędzmi, czasem, energia, zdrowiem, sprawianiem przyjemności natomiast w drugą stronę gdyby mężczyzna tak postąpił wtedy jest seksizm, dyskryminacja, patriarchat czy wykorzystanie. Podwujne standardy to norma dzisiejszych czasów. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.