Skocz do zawartości

Odcisk Alfy


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, absolutarianin napisał:

Wiem, trochę odwaliłem chałę z tą rozprawką, za mało przykładów z literatury.

Cohen genialny, tłumaczenie w utworze wykonanym przez Łanuszke też genialne. Jakbyś dodał inne przykłady tylko zaciemniłbyś temat, a tak najbardziej zakuty białorycerski łeb powinien zrozumieć przekaz utworu :) 

11 godzin temu, Morfeusz napisał:

Dobry temat. Marek także wspominał o tym syndromie u kobiet w audycjach.

To była świetna audycja Bosa, był wtedy w znakomitej formie :) @Marek Kotoński chcemy wincej audycji :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę standardowo cytatem z Adiego:

 

Cytat

Nie ma nic piękniejszego od wychowania sobie młodego stworzenia: dziewczyna w wieku osiemnastu, dwudziestu lat jest miękka jak wosk. Mężczyzna musi mieć możliwość, aby na każdej dziewczynie odcisnąć swoją pieczęć. Kobieta chce tego samego

 

39 minut temu, radeq napisał:

 

Nie oglądałem filmu, ale wiedząc po tytule o czym jest, od razu wiedziałem kto w nim gra :D

 

450552.1.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak dla mnie wniosek jest też z tego taki, facet wydupczy 50 lasek i z 51 się ożeni i okazuje się że może być wierny i nawet się zakocha i kobietą nawet taka przeszłość nie przeszkadza ;) 

W przypadku kobiet to tak nie działa, czym więcej na liczniku i wcale nie musi być jakiś Chad/Alfa/Bad Boy to rokuje odwrotnie proporcjonalnie i to wykładniczo :( 

P.S.

Również zdradę fizyczna/psychiczną kobiety/mężczyźni odbierają zupełnie inaczej - ma to duże znaczenie.

Pozdro 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 20:09, Piter_1982 napisał:

Nie krzyżowali się to mit!

 

Nauka na tę chwilę nie zna powodu, dlaczego w pewnym momencie sale przechyliły się na korzyść naszego gatunku.

Z tego co czytałem kobiety były porywane przez naszych i mamy te same geny co oni. 

Źródło podaj że to mit. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje, emocje, emocje. Z tym nie wygra żaden provider.

 

Real sytuacja, całkiem świeża:

Tekst z mojej znajomej co zaglądała na profil eks badboya: "kobiety tak mają". Dla niej było to tak oczywiste jak to, że woda mokra.

 

Jestem pewien, że pomimo iż teraz jest dobrą, przykladną żoną, to popuściłaby w sprzyjających warunkach.

 

Tak więc nie miejmy złudzeń. 

Edytowane przez RedChurchill
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pisała do mnie taka 37 latka :D. Niby spoko ale w końcu się wydało, że spotykała się z takim i wysłała mi foto. A znam osiedlowych chujoplątów od siebie i wiedziałem, że to niezłe ziółko. Oczywiście, że nikt tak na nią nie działał itp oczywiście gość siedzi. Standardowo teraz szukanie jelenia. Niestety ale to prawda jak macie styczność z alfa widow to już pozamiatane po całości lepiej spierdalać bo zrobi wam piekło. Dobrze jak ja się cieszę, że dostrzegam te mechanizmy gdyby nie to mógłbym się nieźle wjebać. A spokojnie panowie nie umawiam się i nie randkuje ze starszymi :D więc nie atakujcie mnie. Tak dla eksperymentu po prostu czasami pogadam z samotną mamuśką itp badawczo i poznawczo. Całkiem inaczej wtedy się na to patrzy i nie ukrywam czasami po prostu z niektórych gierek chce mi się śmiać. :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.