Skocz do zawartości

Pierwsze karynki wysterylizowały się astralnym zenkiem


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, absolutarianin napisał:

To nie jest 'jakaś' tam modyfikacja, tylko konkretny plan transhumanizmu, czyli zrobienia z ciebie robocika z antenką do zapierdalania w fabrykach, ale bez prawa rozmnażania.

 

Wiesz w ogóle, czym jest transhumanizm, czy będziesz pisał dalej tego typu brednie? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz szur mówi z drugiej strony. Jak wszyscy będą biedni, wysterylizowani to kto będzie kupował, kto nabijał kabzę? Jeżeli plan taki istnieje to musi być rozpisany na ileś setek lat do przodu. Plany biznesowe spółek są często rozpisane na 100 lat w przód, a gdzie im do takiej akcji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin A po co do tego zaraz sterylizować ludzkość? Nie wystarczy trzymać ich w dożywotnich lockdownach? Oporu nie ma praktycznie żadnego, ludziom spodobało się siedzenie na dupie. 

 

Nie ma żadnego planu, nie ma żadnego światowego spisku (a nawet jak jest, to ani nie udowodnisz jego istnienia, ani nie jest on potrzebny do oceny sytuacji). Są tylko rządy, którym spodobała się "tymczasowa" władza dyktatorska i które małpują rozwiązania od innych. Morawiecki i spółka tak długo będą ciągnąć ten lockdown, jak długo Niemcy go nie zniosą. A że jakimś karynkom zachciało się brać udział w eksperymencie medycznym i mogły ponieść negatywne następstwa tegoż, co mnie to gówno obchodzi. Trzeba było brać Pfizera. Jak żydy go biorą, to znaczy, że jest bezpieczny (a więc potencjalne placebo), no bo jak inaczej mieliby nam zgotować polin, jakby żydy wyzdychały od śmiecionki? Albo trzeba było w ogóle się nie wyszczepiac, skoro brak - jak na razie - widoków na odzyskanie części zabranych praw. Zresztą bierna postawa trzody w zakresie wyszczepiania doprowadziłaby do szybkiego obumarcia tego pomysłu.

 

Edytowane przez Covidianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak odpowiem, bo kluczowa jest wiedza, a nie spiskowe brednie, a sam H+ mnie od dawna fascynuje. Transhumanizm to ogólnie rzecz ujmując zwycięstwo ludzkiego rozumu nad dotychczasowymi ograniczeniami ciała, przy wykorzystaniu dobrodziejstw nowoczesnej technologii, w tym biotechnologii, inżynierii genetycznej i nanotechnologii. To ulepszanie ludzkiego organizmu, chociażby przez cyberwszczepy, do tej pory występujące jedynie w nurcie SF. Przypominam jednakże, że całe ostatnie 100 lat rozwoju nauki i techniki w większości było przewidziane przez twórców SF. I nie jest już SF, a otaczającą rzeczywistością. Postawię tezę, że z transhumanizmem będzie podobnie. To wyeliminowanie większości chorób cywilizacyjnych, wad wrodzonych, modyfikacje DNA, wydłużenie ludzkiego życia, klonowanie organów i dziesiątki innych rozwiązań, które przesuną ludzką egzystencję na zupełnie inny poziom.


Co warto przeczytać?

 

Być maszyną. Przygody wśród cyborgów, utopistów, hakerów i futurystów w ich skromnych staraniach, by rozwiązać problem śmierci - Marc O'Conell

Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii - Raymond Kurzweil

 

 

 

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Covidianin niestety, nie można stwierdzić, że takiego planu nie ma 🙁

@Obliteraror

Dzięki za lekturę, poczytam. 
Ciekawy temat poruszyłeś. Skoro są rozwiązania, które mają mnie udoskonalić to proszę je zainstalować. Przeciwnicy mogą dalej żyć po staremu, nikt nikogo nie zmusi, żeby sobie wszczepił nowy procesor dla oczu z obsługą podczerwieni.  Blokowanie tego to już szurstwo totalne, coś jak Jechowi i transfuzja krwi i przeszczepy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fury King napisał:

Różnimy się tylko tym, że uważasz, że jest to robione dla dobra ludzkości, a ja nie. 

Nurt filozoficzny, tj. H+ zdecydowanie ma taką ideę. Jednak nie odpowiadam za czyjeś urojenia, naprawdę. Nie widzę w C19 żadnych elementów H+. To ogólnie ciekawy temat, z wieloma filozoficznymi rozkminami. Czy człowiek, który będzie miał w sobie coraz więcej technologii to nadal człowiek, czy bardziej maszyna? A może człowiek 2.0? Co z tymi, którzy nigdy nie zechcą się zmodyfikować? Jak powinno wyglądać wtedy prawo? Te (szczególnie ostatnie) dylematy świetnie pokazano w najnowszych odsłonach serii Deus Ex.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pyrkosz napisał:

@Covidianin niestety, nie można stwierdzić, że takiego planu nie ma 🙁

 

Ta wiedza nie jest nam do niczego potrzebna. Dodatkowo ciężar dowodu spoczywa na tym, który twierdzi, że taki plan jest i cały czas wyprowadza z faktu jego istnienia określone następstwa. Przy czym za dowód nie można uznać stwierdzenia, że przeczytałem sobie raport Fundacji Rockefellera i taki mundry jestem, bo ja wiem! Wiem, że do 2030 nie będziesz mieć niczego i będziesz szczęśliwy, że gady chcą wypoczywać w najlepszych kurortach bez asysty wąsatych, cuchnących Januszów i Grażyn odznaczających się celulitem ponad normę. Wiem, bo to sataniści są i oni tak działają, że anonsują światu swoje idee w pewnych dokumentach, a skoro nikt nie protestuje (bo zamiast siedzieć w spiskach woli ogarniać własne życie), to znaczy że zgadza się na lucyferiański porządek. Nie, nie i jeszcze raz nie dla takich "dowodów". Sam jestem fanem teorii spiskowych, lubię je czytać i analizować, ale dopiero od pewnego czasu zdałem sobie sprawę, że przy lekturze tychże krytycyzm znacząco osłabia się albo całkowicie zanika. Jestem przekonany, że jest to przypadłość trapiąca wszystkich teoretyków spiskowych. ;d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Covidianin said:

Nie wystarczy trzymać ich w dożywotnich lockdownach? Oporu nie ma praktycznie żadnego, ludziom spodobało się siedzenie na dupie. 

 

Zbuntowaliby się. Nie utrzymasz 7 miliardów w ryzach, nie utrzymasz nawet miliarda, ale oni się jeszcze łudzą. Popatrz na protesty w UK dzisiaj, w Niemczech... leją tą psiarnię równo, że już o Francji, czy Hiszpanii to nawet nie wspomnę. Psiarnia się przecież za chwilę zmęczy i trzeba będzie wziąć wojsko, a wojsko też się zmęczy. Za co będą jedli? Kto będzie bronił ich posiadłości? 

 

Czarna Szlachta jest dogadana już co do zniewolenia ludzkości, ale nie są dogadani między sobą - kto będzie odcinał od tego kupony. Tzn. są prawdopodobnie dogadani, ale nikt tam nikomu nie ufa, zwłaszcza jak sam ma nuki z guzikami. To obszerny temat, ten 'dogowor', może wrzucę w oddzielnym temacie (koncepca dwóch wież). Polska i Iran są tam kluczowymi krajami. Z Polską (bo ona stoi na drodze sztamy rosyjsko - europejskiej vide nordstream 2, która nie jest na rękę dwóm hegemonom) ma się rozprawić US, a z Iranem, który stoi na drodze do Afryki i na Bliski Wschód - Chiny. Rosja wyautowana i zbankrutowana jest przeznaczona do wojny obopólnego zniszczenia z UE. Ale Putin to wie i się do tego nie spieszy. No... wiecznie żył nie będzie. Zresztą - nie wiadomo w co ten człowiek gra. Ale tym nie musimy sobie głowy zawracać. 

 

Istotne jest to, że nie może powstać jednobiegunowa tyrania, bo to przeczy prawom życia, a dokładnie prawu biegunowości świata. Jak powstaje silny biegun zła - to tworzy się automatycznie silny biegun dobra i dostaje MOC.

 

Dlatego ja jestem dumny z bycia 'szurem'. Kto dziś nim jest - jest prawdziwą elitą. NWO ma potrwać 42 miesiące, a potem ma się rozpierdolić. Przy czym nie jestem Wam w stanie powiedzieć, czy czas się odlicza od momentu 2020, czy od momentu zlikwidowania gotówki.

 

Dziesięć rogów apokaliptycznej bestii, to będzie najprawdopodobniej:

 

- jeden system finansowy

- jeden system edukacyjny

- jeden światowy rząd

- jedna światowa armia do niszczenia outsiderów

- jedna światowa administracja

- jedna światowa służba 'zdrowia'

- jedna narracja medialna

- jeden system prawny

- jeden system pracy i ekonomii

- jeden wspólny język

 

Diademy - to celebryci, jak nasz tfu! czaruś, którzy będą to gówno promować za szekle. Siedem rogów to jest siedem kontynentów (oryginalnie: siedem wzgórz nad Rzymem, ale jak prześledzicie nazwiska w światowych mafiach wysokiego szczebla, to oni się wywodzą właśnie ze starych włoskich rodzin i są z nimi skoligaceni Orsini, Pallavicini etc.)

 

Rzym bowiem nigdy nie upadł - przepoczwarzył się w watykan i jego mafię (nie mylić z chrześcijaństwem), w 1291 wyemigrował do Confederatio Helvetica, a w 1772 do District Colombia. Dzisiaj mają już zbudowaną gotową nową stolicę - Astanę (Satanę) w Kazachstanie:

 

 

Że to niby Nazerbajew sobie wybudował.... ta... tu mi jedzie czołg... ;)   

 

I możesz deliberować filozoficznie, czy to jest dobre, bo przecież póki co depopulują się sami naiwni, nie bedą pływać tony plastików w oceanach, plastikowe kubeczki wyrzucane za burtę przez debili, wypruwane potem z biednych wielorybów, tylko.... kto dał ci prawo do zabawy w Boga? A tamci nie trują? Jesteś właścicielem gatunku ludzkiego? A jeżeli nie, to kto nim jest? Czy jest jedna ludzkość, czy jednak są różne rasy i odmiany genetyczne? Może jedne mają dusze, a inne nie? Już niebawem może to się wszystko wyjaśni i to jest właśnie REVELATION. Dlatego lepiej być w tych czasach przytomnym i niczego a priori nie odrzucać, bo się możesz mocno zdziwić.... oj mocno....

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wywiad u Joe Rogana z genetykiem amerykańskim. Dyskutowali o wojnie genetycznej pomiędzy Chinami, a resztą świata. Chińczycy, jak twierdził genetyk nie mają żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o tworzenie hybryd ludzkich ze zwierzęcymi. Robią bardzo dużo dziwnych akcji, a dzięki temu idą mocno, a to mocno technologicznie do przodu. Genetyk stwierdził również, że zachodnia cywilizacja tak długo podejmuje decyzje prawne, ogarnia regulacje, że nie dochodzi do żadnej poważniejszej inwestycji, a cały kapitał ludzki, potencjalnie budujący przyszłość przepada. Ludzi ambitnych, pasjonatów zasysa się do projektów i nie chodzi o żadną moralność, tylko o zrobienie roboty, czegoś nowego. 

 

Jakbym zarabiał hajs na nieprzetestowanym do końca gównie i jeszcze ludzie by klaskali też bym to robił oczywiście. Szczepionki, nawet niedopracowane i wprowadzone do obrotu globalnego dadzą know how medyczne prawdopodobnie na kolejne 50 lat. Oczywiście wielu umrze, ale wielu zyska prawdopodobnie w przyszłości. 

 

W obozach koncentracyjnych testowano działanie prądu na ludziach, na żywym ciele i też mamy wiedzę. Wielu cierpiało, żeby przepisy BHP dzisiaj się poprawiły 😆 Mord, wały i zło było zawsze. Pytanie, czy człowiek ogarnie samodzielnie i się zaadaptuje do nowych warunków. Nie ma innej filozofii niż filozofia adaptacji i przetrwania, a jak pokazuje historia człowiek do wszystkiego się przystosuje. Ludzie to dosłownie karaluchy. 

 

Czy to szczepionki, czy nie, czy to przetestowane, czy nie, czy działają, czy nie, to nie ma znaczenia. Ktoś dane zbiera i przetwarza. 

 

Uważam, że już mogliby wymordować spokojnie z 10 mln ludzi, a w zamian za obniżenie podatków, za bogactwo "ludzie wybrani" zgodziliby się na taki deal i to bez specjalnych wyrzutów sumienia. Moim zdaniem to jeden z najgorszych scenariuszy, bardzo prosty w realizacji. Jakby dobrze władza pokombinowała i wstawiła kapsuły szybkiej śmierci w zamian za rok życia w luksusie to całe masy by się rozjebały, może nawet więcej niż 10 mln :) 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyrkosz Rozmiar tu nie ma znaczenia, Nicea jest tak z 10 razy mniejsza niż Moskwa, a czemu bogate ruskie biorą sobie za punkt honoru mieszkać tutaj, a nie na rublówce?

 

https://www.riviera24.it/2021/03/in-rada-a-bordighera-lo-yacht-avangard-ii-nave-di-lusso-da-25milioni-di-dollari-682132/

 

Widzę to targowisko próżności z okna.

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin Samych pandemicznych sceptyków jest może 1/4, ale tych gotowych zastować przemoc zaledwie garstka. Jak porównasz sobie sytuację obostrzeniową, to wychodzi na to, że w całej Europie jest podobnie, niezależnie od tego, czy ktoś rzuca w policjantów kostką brukową, czy wybiera się na weekendowy spacerek z Panem Szczęść Boże, który rekomenduję pokorę i spolegliwość wobec funkcjonariuszy. Działalność cenzorska na portalach społecznościowych raczej wytępi, a nie zaostrzy apetyt na samodzielne zdobywanie informacji. Zostaną strony typu zmianynaziemi.pl czy globalna.info, które mają już nadaną łatkę. Zakładając, że jest jakiś plan, to ewentualny bunt jest w niego wkalkulowany, więc korzystniejsza jest obecna sytuacja, społeczeństwa uśpionego i zadowolonego. Zresztą nawet jak dojdzie do szerszych rozruchów, to nie za sprawą "przejrzenia na oczy" jeśli idzie o covid, a po prostu dlatego, że ludziom zacznie brakować waluty na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Masz poglądy zbliżone do gnozy, więc wiesz, że nie da się przeobrazić materii na boską modłę, zawsze będzie tutaj mniej lub bardziej zjebanie. Nie ma sensu próbować. Jak ma się to zawalić, to niech się zawali, a kto chce, niech żyje jak wolny człowiek.

 

Co zaś się tyczy NWO, to jest to idea stara jak świat, uskuteczniona za Aleksandra Macedońskiego, Republiki a później Cesarstwa Rzymskiego, uniwersalizmu średniowiecznego, imperium Napoleona, czy UE. Zawsze istniała i istnieć będzie, nikt po prostu tego nie określał w ten sposób do czasu wykrystalizowania się różnych teorii na ten temat. Sama unifikacja świata nie musi stanowić zanegowania wolności. Skąd wiadomo, że zapisy Apokalipsy dotyczą NWO w obecnym kształcie, a nie jakieś innej jego inkarnacji np. za parę tysięcy lat? Skąd wiemy, że teraz są czasy ostateczne skoro przepowiadano je już wiele razy, często wskazując różne daty? I co będzie po upadku NWO, o którym mówisz? Ziemia podniesie wibracje i przejdziemy w 5d? Będzie pochwycenie, jak mówią chrześcijanie bilbijni, czy prześwietlenie sumień? (pytam poważnie, nie drwię)

Edytowane przez Covidianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Covidianin napisał:

Sama unifikacja świata nie musi stanowić zanegowania wolności.

Zazwyczaj jednak stanowi. Nawet ten wspaniały Aleksander, który zhellenizował świat, uskuteczniał po prostu pierwszy (i jedyny udany jak dotąd) zbrojny drang nach Osten cywilizacji europejskiej. Przez większość witany jako wyzwoliciel spod perskiego jarzma. Ale Grecy kontynentalni już mogli by inaczej przedstawić ten narzucony uniwersalizm. Nieposłuszne miasta greckie Aleksander karał okrutnie.

I tak to zawsze wygląda z tym uniwersalizmem. Wszystko pięknie - ale spróbuj tylko się usamodzielnić...

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, absolutarianin napisał:

@Pyrkosz Rozmiar tu nie ma znaczenia, Nicea jest tak z 10 razy mniejsza niż Moskwa, a czemu bogate ruskie biorą sobie za punkt honoru mieszkać tutaj, a nie na rublówce?

.

Nie wiem, może wolą ciepły piasek niż -30 i arktyczny wiatr 🤔 Bogaci Rosjanie są na całym świecie, od Miami po Tel Aviv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Być maszyną. Przygody wśród cyborgów, utopistów, hakerów i futurystów w ich skromnych staraniach, by rozwiązać problem śmierci - Marc O'Conell

 

Nadchodzi osobliwość. Kiedy człowiek przekroczy granice biologii - Raymond Kurzweil

Jest też "Ludzkość poprawiona" Lindenberga, wprawdzie nie specjalisty, ale dość rzetelnego dziennikarza. Nie czytałem, odnotowuję tylko, że jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zychu napisał:

Zazwyczaj jednak stanowi. Nawet ten wspaniały Aleksander, który zhellenizował świat, uskuteczniał po prostu pierwszy (i jedyny udany jak dotąd) zbrojny drang nach Osten cywilizacji europejskiej. Przez większość witany jako wyzwoliciel spod perskiego jarzma. Ale Grecy kontynentalni już mogli by inaczej przedstawić ten narzucony uniwersalizm. Nieposłuszne miasta greckie Aleksander karał okrutnie.

I tak to zawsze wygląda z tym uniwersalizmem. Wszystko pięknie - ale spróbuj tylko się usamodzielnić...

 

To tak jakbyś w obecnych realiach stworzył wolnościowe imperium, w skład którego wchodzi Korea Północna i Liberland, przy czym prawa na terytorium całego imperium byłyby jednakowe. Wiadomo, że ktoś przyzwyczajony do większej wolności nie chce się jej zrzec w zamian za mniejszą wolność, ale roztaczającą się na cały ogół. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Covidianin Po prostu było to imperium oświeconego władcy.

Ja mimo wszystko nie chciałbym żyć w jednej z prowincji imperium.

No i kultura hellenistyczna była tym spoiwem, a przynajmniej tym kagankiem, do którego lgnęły (nie wszystkie, oczywiście) barbarzyńskie ludy. Co by miało być tym spoiwem/kagankiem w dzisiejszych czasach?

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Covidianin said:

Skąd wiadomo, że zapisy Apokalipsy dotyczą NWO w obecnym kształcie, a nie jakieś innej jego inkarnacji np. za parę tysięcy lat? Skąd wiemy, że teraz są czasy ostateczne skoro przepowiadano je już wiele razy, często wskazując różne daty? I co będzie po upadku NWO, o którym mówisz? Ziemia podniesie wibracje i przejdziemy w 5d? Będzie pochwycenie, jak mówią chrześcijanie bilbijni, czy prześwietlenie sumień? (pytam poważnie, nie drwię)

 

A skąd mam to niby wiedzieć? Moja szklana kula to samoróba. Miałem kupić u kitajców? 

 

Natomiast to już wiemy:

 

 

Wątek biblijny z własnością rasy adamicznej masz omówiony tutaj ni stąd ni z owąd: 

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ksanti napisał:

A to można sobie wybierać jaką się chce szczepionkę?

 

 

 

A sorry, chyba nie można. Sprawdziłem teraz. W każdym razie mogły przeczekać, bo i tak obecnie szczepienie nie przywraca utraconych praw, a one - jako osoby młode - nie są aż tak narażone na działanie wirusa.

 

@absolutarianin Nie pytałem Cię o ścisłą wiedzę, lecz o prywatny pogląd. Jak myślisz, jak czujesz.

Edytowane przez Covidianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pyrkosz napisał:

że okaże się,

 

Okaże się....czas przyszły?

 

Podsumujmy:

- Mamy kolegę który nie wie jak załączyć printscreen na forum....ale jest za to specjalistą od tego jak (nie) powinna działać szczepionka.

- randowmowy print screen z netu ma być dowodem na to że to SZCZEPIONKA spowodowała, że znikają miesiączki laskom....hmmmm gdyby tylko istniało jakieś prostsze wytłumaczenie znikającej miesiączki.

- szczepionki mają.... zasadniczo wszystko w sobie jak posłucha się "specjalistów" z netu. 

- 5G to tajny spisek

 

Tyle rewelacji w tak krótkim wątku.

Potem jest zaś płacz, dlaczego kobiety nie chcą zadawać się z tak inteligentnymi facetami. No czeeemu?

 

Na koniec mała przeróbka znanego dowcipu*

 

@absolutarianin szedł ulicami Neapolu. Coś jednak zdradzało w nim foliarza. Może transparent "szczepionka to śmierć", może lekko przekrzywiona foliowa czapeczka, a może duża naklejka na płaszczu "5G to samo zło". 

 

 

* Dla tych co nie znają.

Stirlitz szedł ulicami Berlina, coś jednak zdradzało w nim szpiega: może czapka-uszanka, może walonki, a może ciągnący się za nim spadochron?

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Pierwsze karynki wysterylizowały się astralnym zenkiem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.