Skocz do zawartości

Pierwsze karynki wysterylizowały się astralnym zenkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Macie powyżej doskonały przykład zadziałania prawa równowagi.

 

Wrzuciłem wam KRYTYCZNE informacje dla waszego życia, o tym, że w PCRze są nano włókna, że szczepionka powoduje bezpłodność, oraz koncepcję dwie wieże - krytyczną dla waszego portfela, to, jaki jest plan dla polinu.

 

Ale prawo równowagi równoważy los każdego człowieka i by umkneło to uwagi wielu - przyskakuje prostaczek i drwi, że nie znam serwisu zapodaj.net oraz odwołuje się DO SEKSU Z KOBIETAMI.

 

To Wam pozwoli zrozumieć lepiej słowa 'szukajcie prawdy, bo prawda was wyzwoli'. Nie wyzwoli was ruchanie, ani poklepywanie po plecach jakiegoś prostaczka. Wyzwoli was zwrócenie oczu na to, co się w oczy nie rzuca i mało tego 'będziecie prześladowani dla imienia mego'.

 

Ale ja mam to w dupie, bo jestem nikim, z żadnego stanowiska nie można mnie zrzucić, ośmieszyć, skompromitować, bo ja nie zajmuję żadnej pozycji. Mogę sobie paradować w foliowej czapeczce. Ale wy słuchajcie, bo nie ma innej drogi poznania i ocalenia niż alienacja z tłumu. 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin Ja tam z przyjemnością czytam Twoje posty, nawet jak z wieloma się oczywiście nie zgadzam. Masz świadomość, że wygłaszanie niepopularnych tez na różne uszczypliwości Cię naraża, a mimo to bardzo źle znosisz takie ''ataki" (skoro piszesz, że masz to w dupie oraz nazywasz kolegę prostaczkiem, to znaczy, że mocno Cię to ubodło jednak), co w połączeniu z mentorskim tonem jest znamienne, upodabnia Cię do urażonego kaznodziei. Musisz się liczyć z tym, że operujesz na płaszczyznach zupełnie nieakceptowalnych dla ogółu. I tak zyskałeś dość szeroki poklask na tym forum (nie mówię, że to źle), ale porównywanie się do Jezusa to już chyba megalomania.

Edytowane przez Covidianin
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Orybazy napisał:

Kto siedzi, to siedzi bo u mnie energetycy dalej pracują, śmieciarze, drogi łatają. Co z nimi?

 

Oni zaczną stawiać opór jak się okaże, że dochód podstawowy ich nie obejmie, bo co z tego, że iluminaty mają wszystko, jak nie ma kto robić przy słupach i drogach ;d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Covidianin napisał:

ale porównywanie się do Jezusa to już chyba megalomania.

 

Serio, dopatrzyłeś się megalomanii u kolegi? Co było pierwszą poszlaką? (w angielskim jest na to fajne stwierdzenie/żart: "what was your first clue?")

 

Ja bym się może nawet i nie czepiał tego wątku (i moim zdaniem nadmiaru bzdur tu produkowanych), gdyby jednak choć te "teorie" jakoś ze sobą współgrały.

Mamy zaś tutaj wyrwy logiczne niczym Rów Mariański i jakoś nikomu (ze zwolenników tych teorii spiskowych) jakoś nie przyszło do głowy że coś tu nie pasuje.

 

Weźmy na przykład dwa tematy: "Depopulacja" (z tego wątku) i kontrola Żydów nad światem/politykami innych krajów (z wielu sąsiednich wątków).

Skoro jeden naród jest na tyle sprytny i przebiegły, że jest w stanie wpływać/kontrolować inne, to co się nagle stało z ich inteligencją, że są w czołówce krajów szczepiących populację? Skoro szczepionka to plan "Depopulacji" to Izrael powinien wlec się w ogonie i szukać pretekstów do opóźniania szczepień swoich obywateli -czyż nie? Nic? Żadna czerwona lampka że coś tu nie pasi?

 

 

P.S. Na koniec cytat z jednego z filmów (z dedykacją dla kolegi): "Jezus w wieku 33 lat umarł i zmartwychwstał....a Ty czego dokonałeś?"

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

Serio, dopatrzyłeś się megalomanii u kolegi? Co było pierwszą poszlaką? (w angielskim jest na to fajne stwierdzenie/żart: "what was your first clue?")

 

Weźmy na przykład dwa tematy: "Depopulacja" (z tego wątku) i kontrola Żydów nad światem/politykami innych krajów (z wielu sąsiednich wątków).

Skoro jeden naród jest na tyle sprytny i przebiegły, że jest w stanie wpływać/kontrolować inne, to co się nagle stało z ich inteligencją, że są w czołówce krajów szczepiących populację? Skoro szczepionka to plan "Depopulacji" to Izrael powinien wlec się w ogonie i szukać pretekstów do opóźniania szczepień swoich obywateli -czyż nie? Nic? Żadna czerwona lampka że coś tu nie pasi?

 

 

 

 

 

Kwestia Żydów była też punktowana przeze mnie w tym wątku. Oczywistym jest, że skoro oni brali Pfizera, to jest to najbezpieczniejsza szczepionka. Nikt przecież narodu wybranego truł nie będzie, a skoro - myśląc spiskowo - chcą budować u nas polin, to przecież ich Netanjahu nie wytłucze, bo kogo będzie przesiedlać, gnijącą padlinę na cmentarze? Ktoś jednak może podnieść zarzut, że oni dostali innego Pfizera, placebo. Ale na to nie ma żadnych dowodów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichu_Wawa ja ciebie mam za prostaka, dlatego że poważne sprawy, sprowadzasz do poziomu rynsztoka i najniższych instynktów. Rezultat będzie taki - że wielu ludzi przez takich jak ty - będzie bardzo cierpieć. Czy zasłużenie? Nie wiem.

 

Jednak wydaje się to wysoce szkodliwe, bo może można byłoby im tego oszczędzić? Nie ma bowiem pewności, że jesteśmy wszyscy z tą samą specyfikacją. Jedni łapią w lot pewnie sprawy po 'energetyce', 'wierze', a innym nie wystarczają terabajty informacji i dowodów, ich oczy są zamknięte.

 

Pisząc 'dla imienia mego' miałem na myśli kogoś zupełnie innego niż siebie, miałem na myśli zarządcę tego habituatu, właściciela rasy adamicznej. Każdy widzi to, co pozwalają mu jego oczy i co już wie. Może nie powinienem się na ciebie irytować, bo w sumie może nie jesteś winien, że widzisz, ile widzisz? Jak widzisz drwinę - drwij sobie, ale określasz w ten sposób swój przyszły los. Wpływasz też na los innych i te czyny i słowa idą za tobą.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Covidianin napisał:

że skoro oni brali Pfizera, to jest to najbezpieczniejsza szczepionka.

 

To nagle mamy nową wyrwę logiczną-zderzenie z drugą teorią, że  "wszystkie szczepionki to złoooo". To co -nagle mamy szczepionki lepsze i gorsze i te lepsze działają? To jak to ma się do reszty teorii, że to samo zło, trują, kastrują i kury przestają się nieść po wioskach?

Jak się nie obrócisz to "du*a z tyłu" 

To jest własnie "piękno" teorii spiskowych że one "działają" tylko punktowo jak nie patrzysz szerzej na temat bo nagle zaczynają rosnąć schody nonsensów które generują gdy zaczynasz drążyć temat.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Covidianin napisał:

Kwestia Żydów była też punktowana przeze mnie w tym wątku. Oczywistym jest, że skoro oni brali Pfizera, to jest to najbezpieczniejsza szczepionka.

Od początku o tym pisałem :) Jak zaczniesz tego typu teorie rozkładać na czynniki pierwsze, zawsze ostatecznie trafiasz na pluszowe ściany, bo nic się w tym kupy nie trzyma. Bibi, lider światowego żandarma Bliskiego Wschodu, od początku truł dupę drugiemu góralowi z Góry Synaj, prezesowi Pfizera właśnie o tą szczepionkę, bo perwersyjnie pragnął wymordować swoich krajan.

 

No ja pierdolę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

To nagle mamy nową wyrwę logiczną-zderzenie z drugą teorią, że  "wszystkie szczepionki to złoooo". To co -nagle mamy szczepionki lepsze i gorsze i te lepsze działają? To jak to ma się do reszty teorii, że to samo zło, trują, kastrują i kury przestają się nieść po wioskach?

Jak się nie obrócisz to "du*a z tyłu" 

To jest własnie "piękno" teorii spiskowych że one "działają" tylko punktowo jak nie patrzysz szerzej na temat bo nagle zaczynają rosnąć schody nonsensów które generują gdy zaczynasz drążyć temat.

 

 

 

Nie pod ten adres te zarzuty. Ja od początku swojej bytności tutaj definiuję się jako antyszczepionkowiec podchodzący do zagadnienia od strony prawnej - nie dla przymusu, bo to jest wbrew mojej wolności, ale jeżeli uznam, że odniosę ze szczepienia jakieś korzyści lub po prostu zechcę, to tak. Nie twierdzę, że chcą nas zabić (ani że robią to dla naszego dobra). Mogę być sobie antyszczepionkowym dyletantem, jeśli chodzi o kwestie medyczne. Nie muszę wiedzieć, jak to działa. Nie muszę uzasadniać, czemu nie chcę. Nie i tyle. To moje święte prawo. Żyję w kulturze łacińskiej, w której jednostka ma prawo samostanowienia. Moje ciało jest przedostatnim (przed poziomem wolicjonalnym) poziomem wolności, którego wyzbywać się na rzecz pisowskich idiotów nie chcę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Covidianin said:

Ktoś jednak może podnieść zarzut, że oni dostali innego Pfizera, placebo. Ale na to nie ma żadnych dowodów.

Dowodów nie ma, że każdy w Polsce otrzymuje tylko Pfizera lub Astre. Tak samo z Izrealem, dowodów nie ma, ale poszlaki tak:

 

Swoja szczepionka:

https://www.precisionvaccinations.com/vaccines/brilife-coronavirus-vaccine

 

https://themedialine.org/life-lines/volunteers-flock-to-phase-ii-trials-for-israels-brilife-covid-19-vaccine/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

To nagle mamy nową wyrwę logiczną-zderzenie z drugą teorią, że  "wszystkie szczepionki to złoooo".

Właściwe pytanie, które należałoby zadać i które moim zdanie spowoduje zawieszenie systemu o kolegi @absolutarianin brzmi:

 

Mam możliwość zaszczepić się szczepionką спутник-5. Czy powinienem się szczepić? Czy спутник-5 to w pełni bezpieczna szczepionka?

 

Nie sądzę jednak, żebyśmy tu dostali jakąkolwiek odpowiedź na to pytanie. A dlaczego nie dostaniemy? Otóż mam na ten temat pewną swoją teorię spiskową! 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Massamba_ napisał:

Żadna nowość, już jakiś czas temu słyszałem o tym w Komentarzu Tygodnia Witka Gadowskiego że szczepionki będą wpływać na płodność kobiet.

 

Depopulacja trwa w najlepsze i to w białych rękawiczkach.

 

Ludzi w podeszłym wieku mordować nie muszą, za jakiś czas sami umrą.

Kobiety będą tracić płodność i w związku z tym zmniejszy się ilość istnień ludzkich na naszej chorej planecie.

 

Plan idealny.

to źle. Zawsze na forum piszecie żeby nie zalewać i uważać a jak coś to guma. Teraz gumy już nie będzie brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, KolegiKolega said:

Mam możliwość zaszczepić się szczepionką спутник-5. Czy powinienem się szczepić? Czy спутник-5 to w pełni bezpieczna szczepionka?

 

Kolego, a skąd ja to mam wiedzieć?!

 

Skąd mam wiedzieć, co jest w sputnik-5? Skąd mam wiedzieć, że nawet po przebadaniu sputnik-5 w laboratorium w Milanie, przebadałem na istnienie technologii rosyjskiej/chińskiej/eskimoskiej o której Włosi nie mają pojęcia? Skąd mam wreszcie wiedzieć, że w kolejnej partii sputnik-5 jest to samo, co w poprzedniej?

 

Kiedyś to się opierało na wierze w autorytety i tak wierzyliśmy, że doszliśmy do tego tragicznego punktu, w którym znajdujemy się dzisiaj:

 

No jobs, no freedom, no hope.  Jak w tym dowcipie. Totalny kryzys zaufania do jakiejkolwiek instytucji. Złamany na wskroś cały kontrakt społeczny, zakwestionowane idee porządku, prawa, piękna i sensu tej całej cywilizacji.

 

Ja nie ufam nawet jabłkom z Hiszpanii, bo tam jest największy odsetek plantacji GMO w EU (i chyba jednyny) 2%. To wystarcza, bym się trzymał od tego z dala, a nie oszczędzał 50 centów kosztem zdrowia swojego i swojego potencjalnego potomstwa.

 

Jak mam więc ufać produktowi farmakologicznemu, który zrobił nie wiem kto, nie wiem gdzie i nie wiem po co?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Orybazy said:

Kto siedzi, to siedzi bo u mnie energetycy dalej pracują, śmieciarze, drogi łatają. Co z nimi?

Są dwa obiegi.

 

Jeden siedzi przed telewizorem i bez przywidziania op-2 boi się śmieci wynieść. 

 

Drugi żyje, pracuje, pije wódkę, spotyka się i jakoś nie choruje. 

 

Pytanie kiedy uznają, że utrzymanie ruchu, czy wymianę zaworu można zdalnie zrobić. 🤔

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, maroon said:

Pytanie kiedy uznają, że utrzymanie ruchu, czy wymianę zaworu można zdalnie zrobić.

U mnie w firmie IT coraz bardziej zdalne, zastanawiamy się jak zdalnie Hindusi będą toner wymieniać.

Rozwiązanie jest proste, sam to będziesz wszystko robił.

Śmieci w auto i na wysypisko, prądu nie ma kup sobie generator, kran cieknie no sorry masa filmów na YT jak naprawisz :).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Pierwsze karynki wysterylizowały się astralnym zenkiem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.