Skocz do zawartości

Mobbing w szkołach filmowych, jak nauczają elity Polskiej kultury


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

W TV mamy seriale i filmy tych światowej sławy aktorów i reżyserów (żartuję) pouczają Polaków i mają się za elity, zwykle to lewicowe taśmociągi swoich klonów, ale jak szambo się wyleje to robi się ciekawie. Poczytajcie:

 

"Wykładowców oskarżyła o nadużywanie władzy, dopuszczanie oraz zezwalanie na przemoc fizyczną i psychiczną stosowną wobec studentek oraz studentów. W swoim liście wymieniła kilka sytuacji przemocowych m.in. opisała, jak jeden z wykładowców pogryzł studentkę, by pokazać jak gra się pożądanie. Pojawiła się też historia o wykładowcy, który rzucił w grającą grupkę studentów krzesłem."

 

"Dyplom, rok IV, prof. dr hab. Mariusz Grzegorzek, rektor naszej szkoły w trakcie prac nad dyplomem wielokrotnie, niemalże codziennie przez okres trwania prób wpadał w furię i nazywał mnie „pierdoloną szmatą, kurwą”. Poniżał zarówno mnie, jak i moich kolegów w obecności całej grupy i pracowników technicznych".

- Anna Paliga Facebook

 

https://vibez.pl/wydarzenia/metoo-na-polskich-uczelniach-glos-po-palidze-zabiera-m-in-wichlacz-i-bielenia-6621301900852064a

 

Świat klaunów i później my się dziwimy, że wychodzą z tych szkół wytatuowane z kolorowymi włosami dziwolągi, różne szmaty na sztandarach, roszczeniowe postawy i wścieklizna,

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, spacemarine said:

"Dyplom, rok IV, prof. dr hab. Mariusz Grzegorzek, rektor naszej szkoły w trakcie prac nad dyplomem wielokrotnie, niemalże codziennie przez okres trwania prób wpadał w furię i nazywał mnie „pierdoloną szmatą, kurwą”. Poniżał zarówno mnie, jak i moich kolegów w obecności całej grupy i pracowników technicznych".

- Anna Paliga Facebook

Współczuje ofiarom, jednocześnie zastanawia mnie, jak to możliwe, że każdy ma telefon w spodniach/torebce (czyli dyktafon), są mikrokamery na rynku, a my dalej powołujemy się na "ktoś coś powiedział i teraz masz mi uwierzyć". Sto selfików dziennie, ale jak się coś dzieje to nikt nie umie jednego przycisku na telefonie dotknąć? Czy tylko mi wydaje się to absurdalne? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były wyroki w PL, że osoby mobingowane musiały przepraszać mobbera, jakaś sprawa z szefem niemcem co mowł Polskim pracownikom że by ich powystrzelał its. Nagrane, pokazame w sądzie i co, i nic. Ba, nawet bodajże to nielegalne tak nagrywać, więc wiesz. Ale anonimowo z czasem wyjdzie jakieś audio. Ten kraj to kaźń w firmach i szkołach, by się ludzie zagryzali a reszta w tym czasie kradnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili z gwałtu komedię więc ciężko mi teraz uwierzyć kiedy jakaś samica wylewa żale na mężczyzn z tamtych środowisk, od jakiegoś roku uważam każdy taki wpis za skok na atencję i próbę wybicia się. Pokażą mi nagranie to wtedy może zmienię zdanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.