Skocz do zawartości

Paulo Sousa - selekcjoner skrojony na Polskę?


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, cst9191 napisał:

obstawiamy wyniki dla zabawy?

 

Ja zacznę:

Moje typy:

POL 2:1 HUN (tak przed meczem obstawiałem)

POL 3:0 AND

POL 1:3 ANG

W dniu 24.03.2021 o 19:41, Quo Vadis? napisał:

Przede wszystkim nie popełnia tego błędu co Brzęczek, czyli dba o relacje z ważnymi piłkarzami a przede wszystkim ich liderem.

To chyba jeden z najważniejszych czynników w kadrze - relacje i atmosfera. Nie ma tyle czasu na dopracowanie taktyki i zgranie co w klubie.

 

2 minuty temu, cst9191 napisał:

2:2 hahahaha

Widzę, że jednak coś się jeszcze będzie działo. Właśnie wróciłem do mieszkania i zaraz włączam mecz :)
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma jaja :D I to mi się podoba, bo inny trener wrzucił by pomocnika czy obrońcę a on? Dojebał 3go napastnika :D

 

Serce mi drżało, kiedy Węgrzy podchodzili do nas, bo niestety obrona to była padaka, traciła wszystko to co atak wypracował :D

 

Wszystko ruszyło jak zszedł Reca i Szymański.

Reca błędy w obronie i przy straconej bramce, Szymański nie mógł sobie poradzić..

 

Piątek jako joker zdziałał swoje :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ma nosa.

 

Znowu się potwierdziło, że mecz przyjaźni kończy się remisem .

Takie to abrakadabra.

 

Emocje były?

Były . 

 

Cieszmy się tym.

 

Glikson to opoka .

Co tu gadać.

Wszyscy jakby spokojniejsi ,gdy jest na płycie. 

 

Andora nas zweryfikuje w niedzielę . 

😉

 

To tak na szybko.

Oj .

Długo bym mógł pisać. 

Się grało...

Się biegało...

 

Jest dobrze .

Będzie jeszcze lepiej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uszanować ten punkt bo przegrywaliśmy już dwiema bramkami. Według mnie trener trochę przekombinował z wyjściowym składem i ustawieniem, ale bardzo dobrze zareagował na boiskowe wydarzenia.

-Reca fatalny, jego występ dla mnie podsumował Krychowiak wydzierając się "KURWAAA" po jednym z jego zagrań.

-Szymański też na minus, ale trochę go usprawiedliwiam, bo jest lewonożny a grał na prawej stronie.

-Szczęsny dostał pierwszą bramkę po krótkim, więc też to zawsze jest błąd bramkarza. 

Generalnie do 60 minuty każdy na minus. Na pewno dobre zmiany Jóżwiaka i Piątka. Glik pokazał, że musi grać, lider naszej defensywy.

Mimo wszystko ja patrzę na ten mecz optymistycznie, pokazaliśmy charakter podnosząc się po 0:2. To już jakiś pozytyw, bo za Brzęczka przy dwóch bramkach straty ten mecz byłby już przegrany moim zdaniem. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podsumowanie:

 

Helika można było testować z Andorą a nie z Węgrami, odstawienie najważniejszego obrońcy - Glika, było błędem. Tym bardziej, że Bednarek ciągle jest na dorobku a ostatnio miał kilka słabszych meczy w swojej lidze.

 

Ustawienie Szymańskiego na niewłaściwym skrzydle zaowocowało tym, że podawał tylko do tyłu... był zupełnie bezproduktywny.

 

Milik częściej przeszkadzał niż pomagał. Kolejny beznadziejny mecz w kadrze. Jedyny strzał kilka metrów nad bramką.

 

Ustawianie Zielińskiego z tyłu da większe pozytywy. To zawodnik grający od tyłu, tak się wyrobił we Włoszech i taką ma charakterystykę. Lubi grę kombinacyjną i ma spory przegląd pola. Z Krychą lub Moderem na plecach powinien być wykorzystywany. Kilka jego akcji od tyło pokazało potencjał, w tym asysta do Jóźwiaka.

 

Reca jak zwykle kiepski w obronie.

 

Rozumiem chęć zabłyśnięcia Sousy w debiucie ale odsuwanie podstawowego obrońcy i postawienie na debiutanta w tak ważnym meczu było bardzo ryzykowne i skończyło się kiepsko.

 

Skrzydła, które zawsze były naszym kołem napędowym, zawiodły do momenty wejścia Jóźwiaka.

 

Skrzydłowych nam potrzeba i to ustawionych na swoich pozycjach. Zieliński na skrzydle nie wypalił i nie wypali.

 

Na Andorę bym poeksperymentował z tym co pokazał Sousa z Węgrami ale i tak skończyło się szczęśliwie biorąc pod uwagę okoliczności.

 

Mam nadzieje, że nie będzie eksperymentów z Anglią.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, autentycznie podziwiam ludzi, którzy ekscytują się spotkaniem z reprezentacją, która co najwyżej może być przedstawiana jako solidna 2 liga w Europie. Ponoć ambicje Polaków są inne? Właściwie baraże do MŚ to jest plan minimum dla selekcjonera, a na Euro bez 1/8 lepiej w ogóle nie wracać do domu :) 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę kulis ,po ostatnim triumfie .

😄

 

Porobiło się z absencjami.

Oj porobiło.

 

Jedziemy na mecz z synami Albionu Jak na ścięcie. 

Ale przypominam sobie niedawny mecz wyjazdowy z Portugalią .

Gdzie oslabieni i bez większych oczekiwań wywalczyliśmy po ambitnej grze 1 punkt.

 

Good luck Guys.

💪

Edytowane przez RabarbaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RabarbaR napisał:

Jedziemy na mecz z synami Albionu Jak na ścięcie. 

Ale przypominam sobie niedawny mecz wyjazdowy z Portugalią .

Gdzie oslabieni i bez większych oczekiwań wywalczyliśmy po ambitnej grze 1 punkt.

 

Pamiętam starcia z Portugalią z 2006 i 2007 roku. Jakie było niedowierzanie, że Polacy byli w stanie pokonać Portugalczyków, a na ich terenie wywalczyć remis. Wtedy brakowało umiejętności i znanych nazwisk, teraz je mamy, ale coś nadal nie gra jak powinno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RabarbaR napisał:

@cst9191

Miałem na myśli mecz z końca 2018 roku.

Gdzie również wybraliśmy się bez Lewego .

🙂

 

Kadra Leo to inna bajka .

Inna historia .

Inna atmosfera.

Doping na trybunach .

Nie ten piknik co teraz .

Jakby tam był taki ryk jak na spodku pełnych testosteronu mężczyzn to srali by w gacie. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.