Skocz do zawartości

Jak postąpisz w takiej sytuacji


UncleSam

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Colemanka napisał:

A po co to wstawiłeś do Rezerwatu?

Już spieszę z wyjaśnieniem

 

Dokładnie w tym samym celu co większość samic tutaj:

- aby zadać głupie pytanie.

 

Nie będę tylko przekonywać aby większość przyjęła moją odpowiedź jako prawidłową, to też sam jej nie udzielę xD

 

Enjoy your day 😙

 

8 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Bo nawet one "zatrybiły" że są o kilka poziomów wyżej od autora tematu...

Pozdrawiam serdecznie 🖐️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, UncleSam said:

Już spieszę z wyjaśnieniem

 

Dokładnie w tym samym celu co większość samic tutaj:

- aby zadać głupie pytanie.

 

Skoro jesteśmy tak debilne jak to nam imputujesz i ściągamy debilizm do tego działu, to wnoszę do moderacji o zamkniecie Rezerwatu.

 

@Patton @Mosze Red @Quo Vadis? @Rnext

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Covidianin said:

Aż mi się skojarzyło:

 

Mam CZS 1, co to drugie wydanie?

18 hours ago, UncleSam said:

Budzisz się z ch**em w dupie. Co robisz?

Pierwsza myśl, za co siedzę i ile lat.

17 hours ago, Martius777 said:

Czemu zawsze gdy jest temat gwałtu na mężczyźnie to zaraz są żarty?

George Carlin potrafił też żartować z tego u kobiet, obejrzyj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Orybazy napisał:

 

George Carlin potrafił też żartować z tego u kobiet, obejrzyj.

Znam Carlina, oglądałem prawie wszystkie skecze. Potrafi umiejętnie punktować wiele spraw. Umiejętnie to słowo klucz. Punktuje hipokryzje, zjawiska społeczne itp.

 

Kluczowe jest umiejętnie podanie żartu. Np. pijesz na imprezie z kolegami i koleżankami, pada propozycja gangbangu, gasną światła, zabawa na całego, rano budzisz się z chujem w dupie, co robisz w tym momencie? :)

 

Jedynie zwróciłem uwagę na problem, że zdecydowanie za bardzo żartuje się z gwałtu na mężczyźnie co powoduje, że są traktowani ze śmiechem w sądach czy przez policję, znajomych, rodzinę.

 

Zgłoś gwałt dla sprawdzenia jak cię potraktują, powiedz kolegom i obserwuj ich reakcje. Napisz potem jak cię potraktowali.

 

Włącz jakiekolwiek wiadomość o gwałcie na facecie to znajdziesz same żarty i kpiny typu, że pewnie pedał, że dostał darmo, że sam by poruchał. Pedofilki traktowane są pobłażliwie i z wyrozumiałością.

 

Skala żartu ze skrzywdzonych mężczyzn stała się niesmaczna. Jedynie utrwala się patologiczne stwierdzenie, że gwałt dla faceta to tylko żart.

 

Żarty są dobre o ile są umiejętnie podawane :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Martius777 said:

Jedynie utrwala się patologiczne stwierdzenie, że gwałt dla faceta to tylko żart.

Fajnie to pokazał serial brytyjski Peep Show, gość poimprezował z laską, obudził się rano po alko, z laską na nim. Ewidentny gwałt na gościu ale oczywiście wyśmiany przez otoczenie.

Świetny serial z męskiej perspektywy, polecam gorąco.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Rnext said:

Podobnie jak nie ma obowiązku chodzenia po polu minowym i nikt nikogo do tego nie zmusza, nie ma również po rezerwacie. I tego się trzymajmy. 

 

Rozumiem.

Poproszę o usuniecie mojego konta. Jeśli powinnam zgłosić to w innym miejscu poproszę o przekierowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Colemanka napisał:

 

Rozumiem.

Poproszę o usuniecie mojego konta. Jeśli powinnam zgłosić to w innym miejscu poproszę o przekierowanie.

Ja już się z wami nie bawię! I chwyta za swoja łopatkę w piaskownicy. 
A co do tematu, zależy!

Albo jest dobrze i pozostawiam w kobiecie albo...

3 godziny temu, RealLife napisał:

Powali odwracam się na drugi bok ściskając kciuki a w myślach: kurwa, kurwa zeby to był tylko arabski książę a nie polski biedak. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wulgarny temat sformułowany w stylu przygłupka. Formuła tematu  nic konstruktywnego nie umożliwia. Powinien znaleźć się na ścianie hańby co sugerowało trzeźwo przynajmniej parę osób.

 

Oczywiście, że można mężczyznę zgwałcić, wykorzystać, ale to chyba nie jest problematyka żeby robić sobie z tego podśmiechujki i zmuszać innych w chorym stylu, nie wiadomo po co   by wyobrażali sobie dziwną okoliczność.

 

 

Edytowane przez Anna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Anna said:

 Wulgarny temat sformułowany w stylu przygłupka. Formuła tematu  nic konstruktywnego nie umożliwia. Powinien znaleźć się na ścianie hańby co sugerowało trzeźwo przynajmniej parę osób.

Oczywiście, że można mężczyznę zgwałcić, wykorzystać, ale to chyba nie jest problematyka żeby robić sobie z tego podśmiechujki i zmuszać innych w chorym stylu, nie wiadomo po co   by wyobrażali sobie dziwną okoliczność.

Może to był męski shit-test dla pań?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.