Skocz do zawartości

Jedzenie szkła


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Kazik pożera też żywe szerszenie:

 

 

"Jakie dobre, jakie fajniutkie, ale słodkie".

 

Tu też:

 Za dzieciaka mieliśmy "bazę", na jedynym z drzew osiedliły się szerszenie. Oj przydał by się taki Kazik, pojadłby i oczywiścił na miejscówkę przy okazji. Ja sam wytłukłem śmiało ze 20 sztuk, a taki Kazik by się pożywił.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kame.hame napisał:

Akurat myślałem o tym filmiku dzisiaj rano. Jak to możliwe ze wstawileś o tym posta

Prawo przyciągania, oraz widzisz to, co chcesz zobaczyć. Jeden spojrzy na zegar i nie zareaguje, inny śmieszkuje z JP2 i zobaczy 21.37 na zegarze, albo na liczniku w aucie 21.37, albo na rachunku papieżową liczbę i wybuchnie śmiechem.

 

1 minutę temu, zychu napisał:

To ja bym jednak wolał gówno

Polecam stronę sadistic.pl, śmiertelne wypadki, obrzydliwe rzeczy, nakrycie na ruchaniu, brazylijska deskoterapia itd itp, ostatnio właśnie mięli jakichś hindusów w krowim gównie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pyrkosz napisał:

@Dworzanin.Herzoga to jest fotomontaż :)

 

Obejrzałem to z prędkością 0,25x i małpa normalnie naciska na spust, dokładnie ułamki sekundy później strzały, cofa jej ręce tak jakby odrzut był prawdziwy - jest jakiś dowód, że to fejk, ktoś to rozpracował?

😊 Nie zaprzeczam, że masz rację, biorę to pod uwagę i pytam.

 

@Pyrkosz Już znalazłem: https://viralviralvideos.com/2011/07/07/monkey-shoots-ak-47-machine-gun-fake/

 

Plus za czujność. 😊 Ale jest tak dopracowany, że wygląda legitnie heh.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

małpa normalnie naciska na spust, dokładnie ułamki sekundy później strzały, cofa jej ręce tak jakby odrzut był prawdziwy

 

Szympansy mają 60 IQ i chwytno-manipulacyjne kończyny także jest to możliwe.

Podobno można je nauczyć obsługi prostych czynności.

 

1 godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

przypomniałem sobie o tym filmiku:

 

Ta małpa ma więcej rozumu niż ci żołnierze😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.