Skocz do zawartości

Włochy - Protest branży ślubnej: pary rozstają się, nie doczekawszy się terminu


Rekomendowane odpowiedzi

https://stooq.pl/n/?f=1412554

No i wyszło szydło z worka. Gdzie te „święte, nierozerwalne węzły małżeńskie”? Branży szkoda, ktoś nie zarobi. Jednak cała ta sytuacja pokazuje ile warte są te wszystkie śluby i przysięgi.

 

Czekam na protest branży rozwodowej za kilka lat 😜

  • Like 6
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wartość rynku ślubnego w Polsce przekracza 7 mld zł rocznie, a w kopertach nowożeńcy dostają rocznie 2,5-3 mld zł - wynika z danych firm monitorujących rynek ślubny. Ponad 70 proc. organizowanych imprez weselnych mieści się w budżecie do 40 tys. zł."

 

o kurwaaaa :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie piątkowej manifestacji w Genui organizatorka ślubów Ilaria Veggi powiedziała: "Są pary, które przekładają zawarcie małżeństwa o dwa lata; z 2020 na 2022 rok, jak dobrze pójdzie. Inne pary, które wyznaczyły datę na zeszły rok, już się rozstały, nie doczekawszy się nowego terminu".

 

Wystarcza rok bez możliwości wrobienia becika, w piekielny ślubny cygrograf; aby przekonać się, jakie naprawdę są ich "myszki inne niż wszystkie". 

  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, radeq napisał:

Ponad 70 proc. organizowanych imprez weselnych mieści się w budżecie do 40 tys. zł."

 

 

3 godziny temu, Morfeusz napisał:

Wystarcza rok bez możliwości wrobienia becika, w piekielny ślubny cygrograf; aby przekonać się, jakie naprawdę są ich "myszki inne niż wszystkie". 

 

ClassicColdInsect-size_restricted.gif

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz zastanawia mnie najbardziej.

 

Jak to jest, że posiadając tak łatwy dostęp do informacji, możliwość rozmowy z niemal każdym człowiekiem na świecie, całą paletę korzystania z doświadczeń tylu ludzi, umiejętność wyciągania wniosków, żyjąc w czasach, gdzie "presja społeczna" odgrywa coraz mniejszą rolę - ludzie nadal biorą śluby?! Mężczyźni biorą śluby?! Dlaczego?

 

Żyję już na świecie nieco ponad 30 lat i nie wyobrażam sobie, żeby podpisywać umowę wiążącą mnie prawnie z drugim człowiekiem w taki sposób, że ewentualne zerwanie umowy mam oddawać w ręce jakiejś smutnej pani sędzi - wysłannikowi opresyjnego cesarstwa, które będzie to nadzorować (w warunkach ogłupienia ideologicznego). Mówię temu wyraźne NIE. Pisze to mężczyzna, ojciec, partner.

 

I nie - nie mam przykrych doświadczeń z dzieciństwa. Nie mam traum z powodu dotychczasowych związków, w których byłem. To logika i poczucie wolności, autonomii, które posiadam doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem.

I to nie jest tak, że forum trochę mnie skrzywiło - ostatnio nad tym myślałem. Ale potem popatrzyłem całościowo na swoje życie, na życie moich znajomych - około-równieśników, których życia mogę w pewnym stopniu obserwować - i doszedłem do wniosku, że to po prostu prawda - smutna rzeczywistość dla żyjących w matriksie i orzeźwiająca prawda dla tych, którzy o matriksie wiedzą.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandemia przede wszystkim obnażyła prawdziwa naturę kobiet gdzie zamknięte w czterech ścianach z mężami beciakami nie chciały uprawiać seksu i rodzić potomstwa

dlaczego bo przykręcono kurek na zdrady bo hotele pozamykane i nie ma gdzie tego zrobić z kochankiem, trudny dostęp do partnerów seksualnych poprzez zamknięte

granice i brak możliwości wyjazdów do egzotycznych krajów.

W czasie lockdown dochodziło do częstszych awantur między małżonkami bo zamknięcie na małej powierzchni ludzi w większej perspektywie czasu do tego doprowadza.

Jak dobrze pamiętam w Polsce w 2020 roku było ponad 50 tyś rozwodów a ogólnych zawartych małżeństw to 147 tyś o 38 tyś mniej niż w roku 2019.

 

2 godziny temu, pawell napisał:

Jak to jest, że posiadając tak łatwy dostęp do informacji, możliwość rozmowy z niemal każdym człowiekiem na świecie, całą paletę korzystania z doświadczeń tylu ludzi, umiejętność wyciągania wniosków, żyjąc w czasach, gdzie "presja społeczna" odgrywa coraz mniejszą rolę - ludzie nadal biorą śluby?! Mężczyźni biorą śluby?! Dlaczego?

 

Ogólnie ludzie w swojej masie to zaprogramowane roboty karmiące się papką informacyjną propagandy medialnej dlatego zamiast oddzielać ziarna od plewa używając przy tym mózgu 

idą na łatwiznę i chłoną bzdury systemowe, że kobieta da szczęście i będą spełnieni🤣😂

Jeszcze biedaki nie wiedzą jak bardzo się mylą a po rozum do głowy idą wtedy gdy myszka , która miała być inna niż wszystkie właśnie składa pozew o rozwód i bezpodstawnie oskarża o przemoc.

Druga sprawa chcą tak bardzo być w społeczeństwie, przypodobać się rodzinie, znajomym czy sąsiadom oraz mieć święty spokój psychiczny by już wreszcie przestali dokuczać i wiecznie gadać jak

to kiedy ty się ożenisz i zostaniesz prawdziwym mężczyzną😆

Tacy mężczyźni muszą doświadczyć dramy z kobietami by się uczyć na własnych błędach a mogli by tego uniknąć zdobywając konkretną wiedzę co to jest kobieta, jak działa, czego oczekuję

i co się stanie w przypadku gdy skończy się haj hormonalny.

 

 

 

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Pandemia przede wszystkim obnażyła prawdziwa naturę kobiet gdzie zamknięte w czterech ścianach z mężami beciakami nie chciały uprawiać seksu i rodzić potomstwa

dlaczego bo przykręcono kurek na zdrady bo hotele pozamykane i nie ma gdzie tego zrobić z kochankiem, trudny dostęp do partnerów seksualnych poprzez zamknięte

granice i brak możliwości wyjazdów do egzotycznych krajów.

Święte słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, miś się oświadczył, ale nie było błaznowania w białej kiecce, trzeba zmienić misia.

 

Mężczyzna kocha konkretną kobietę, kobieta kocha swoją wizję życia z dowolnym mężczyzną. Moment, w którym przestajesz do tej wizji pasować to moment, w którym zostajesz pożegnany. Pańcia uważa, że ślub ma być? no i będzie! Jak nie z Tobą, to z kimś innym. W sumie nieważne z kim - ma być ślub i bejbik. Kropka.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.