Skocz do zawartości

Słuchawki wytłumiające hałas


kame.hame

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Szukam słuchawek do pracy, których bym mógł używać zamiast stoperów przy okazji słuchając audiobooka czy czegoś innego. Zależy mi na tym, aby były bezprzewodowe oraz w miare wygodne, bo bym je nosił prawie 8 godzin. Na hali jest dość głośno( walenie młotkami, praca maszyn, szlifierki itp.) Jesteście w stanie coś polecić?

 

Pozdrawiam 😉

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2021 o 09:26, kame.hame napisał:

Siema.

 

Szukam słuchawek do pracy, których bym mógł używać zamiast stoperów przy okazji słuchając audiobooka czy czegoś innego. Zależy mi na tym, aby były bezprzewodowe oraz w miare wygodne, bo bym je nosił prawie 8 godzin. Na hali jest dość głośno( walenie młotkami, praca maszyn, szlifierki itp.) Jesteście w stanie coś polecić?

 

Pozdrawiam 😉

 

 

Jaki masz budżet? Z tego co piszesz to masz bardzo głośne otoczenie w pracy. Słuchawki z ANC są dość drogie szczególnie te z topowym ANC. Ja posiadam taki model: Sony WH -CH 710N ale nie ma szans żeby one wyciszyły Ci te otoczenie do zera. Sprawdzałem również najwyższy model w ofercie Sony z ANC tj Sony WF 1000xm3 ( było to około rok temu)

I jeśli chodzi o wyciszenie to nie ma porównania. I jeśli chodzi Tobie tylko o wyciszenie a nie różne barwy dziadków itp. te mógł bym Ci polecić. Wiem że wyszedł już kolejny model tj.WF 1000xm4 ale ich nie miałem okazji testować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Słuchawki wytłumiające hałas
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.