Skocz do zawartości

Pani gra w dziwną grę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia 

 

Mam dla was taki fajny temat ogólnie od listopada zmieniłem swoje życie o 180 stopni chodzę na siłownie biegam zmieniłem dietę i złe nawyki na dobre. Bardzo poprawiła mi się sylwetka dużo schudłem kości policzkowe fajnie widoczne zmieniłem fryzurę na lepszą. Stwierdziłem że fajnie było by poznać jakąś Panią.  Daleko nie musiałem szukać w bloku na wprost mnie mieszka bardzo fajna blondynka wiem dużo na jej temat bo ma okna na wprost mnie i nie ma firanek w pokoju i widzę praktycznie wszystko co robi. Z jej życia wiem tyle że jej matka jest po rozwodzie z ojcem matka zdradziła go z jakimś patusem z bmw Pani stwierdziła że nienawidzi swojej matki i z ojcem przeprowadziła się do innego mieszkania a jej młodszy brat został z matką. Po czasie ojciec z córka wrócili do starego mieszkania ale ojciec do byłej żony nic nie czuje zrobili to ze względu na dzieci wiem to bo ten patus z bmw to były pracownik mojego ojca. Zauważyłem że Pani wychodzi z psem między 10-11 więc w tym czasie stałem pod blokiem i czekałem aż ją napotkam i zagadam niestety za 1 razem nie wyszło ale za 3 razem zagadałem do niej Pani ogólnie zrobiła się cała czerwona zmieniła jej się barwa głosu widać było że była bardzo podniecona rozmową ze mną dała mi swojego facebooka.  W ten sam dzień  wieczorem napisałem do Pani jednak ona po dziś dzień nie zaakceptowała zaproszenia ani nie odpisał na moją wiadomość.

Z tego co widzę to cały czas siedzi w domu tylko pytanie czemu mi nie odpisuje skoro na początku była taka zainteresowana rozmową i chętnie podała do siebie kontakt z tego co wiem ma tindera więc kogoś musi szukać ona jest taka 5/10 profil na tinderku mało zachęcający.  Ja mam 18 lat 185 wzrostu ogólnie widzę że jestem dość atrakcyjny dużo osób mi a ona jest 2 lata starsza studiuje weterynarie ale nie jest zbyt atrakcyjna na dodatek płaska.

 

Niestety amor nie chce puścić mam mega doła że nie odpisuje.  Ona nie wie o mnie nic mam pusta tablice na fb poza tym nie mówiłem jej wczoraj ile mam lat bo wczoraj do niej zagadałem.  Mam do was takie pytanie co robić jak tak bardzo mi na niej zależy pisać do niej cały czas bo dziś rano jak jej napisałem ,,?'' to widziałem przez okno że jak usłyszała powiadomienie z telefonu to wbiegła do pokoju i uśmiechnięta wzięła telefon ale nie odpisała na wiadomość.

Teraz pytanie podbijać do niej w tygodniu i dalej zagadywać czy odpuścić bo Pani gra  w coś dziwnego?  tak jak pisałem mam w sobie haj hormonalny i ciężko i pogodzić się z porażką.

 

+( jej aktualne relacje z matką bardzo dobre)

Edytowane przez Koko564
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Koko564 napisał:

zmieniłem swoje życie o 180 stopni chodzę na siłownie biegam zmieniłem dietę i złe nawyki na dobre.

Miło słyszeć, ale nie spoczywaj na laurach.

Kiedyś pisałeś coś w moim temacie NoFap, więc jeśli nadal uczeszczas na strony x to zaniechaj to prędko.

 

Dużo czytaj i słuchaj różnych rzeczy na yt. Podcasty na każdy temat.

Edukacja to fundament.

Ruch fizyczny jak najwięcej.

 

A dupy? Do tej zagadaj jeszcze na podwórku za jakiś czas (nie za szybko). Ale nie nastawiaj się.

Młody jesteś idź na ilość. 

Podbijaj na potęgę, wyjebane czy coś wyjdzie czy nie.

Musi z czasem zacząć wychodzić, jak nie wpadniesz w idiotyczne myślenie że się nie da jak połowa bassfreakow na forum to efekty będą. 

 

I tak na koniec Ci powiem, ruchanie/rwanie to jest chuj. Skill w innych dziedzinach jest 100 razy trudniejszy i bardziej wartościowy niż jakieś baby.

Ehh kurwa gdybym ja umiał tak kłaść glazurkę jak mój Ojciec w łazience... :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Koko564 napisał:

niestety za 1 razem nie wyszło ale za 3 razem zagadałem

Dobrze że nie za 10 razem.😂

Ale brawo za próbę.

56 minut temu, Koko564 napisał:

W ten sam dzień  wieczorem napisałem do Pani jednak ona po dziś dzień nie zaakceptowała zaproszenia ani nie odpisał na moją wiadomość.

Czytaj nie jest zainteresowana.

Gdyby była to by odpisała tak jak ty byś jej odpisał, prawda ?

—————————————

Teraz to co mnie martwi.

58 minut temu, Koko564 napisał:

dużo na jej temat bo ma okna na wprost mnie i nie ma firanek w pokoju i widzę praktycznie wszystko co robi.

i

59 minut temu, Koko564 napisał:

Z tego co widzę to cały czas siedzi w domu

jeszcze tylko to

Godzinę temu, Koko564 napisał:

dziś rano jak jej napisałem ,,?'' to widziałem przez okno że jak usłyszała powiadomienie z telefonu to wbiegła do pokoju

Kurwa mać chłopaku ależ osiedlowy monitoring.😂

 

Powiem tak, nie bądź creep to raz, dwa jak nie odpisuje to nie i koniec tematu.

 

Brawo za dbanie o siebie i poprawę sylwetki.👍

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wincenty napisał:

Miło słyszeć, ale nie spoczywaj na laurach.

Kiedyś pisałeś coś w moim temacie NoFap, więc jeśli nadal uczeszczas na strony x to zaniechaj to prędko.

 

Dużo czytaj i słuchaj różnych rzeczy na yt. Podcasty na każdy temat.

Edukacja to fundament.

Ruch fizyczny jak najwięcej.

 

A dupy? Do tej zagadaj jeszcze na podwórku za jakiś czas (nie za szybko). Ale nie nastawiaj się.

Młody jesteś idź na ilość. 

Podbijaj na potęgę, wyjebane czy coś wyjdzie czy nie.

Musi z czasem zacząć wychodzić, jak nie wpadniesz w idiotyczne myślenie że się nie da jak połowa bassfreakow na forum to efekty będą. 

 

I tak na koniec Ci powiem, ruchanie/rwanie to jest chuj. Skill w innych dziedzinach jest 100 razy trudniejszy i bardziej wartościowy niż jakieś baby.

Ehh kurwa gdybym ja umiał tak kłaść glazurkę jak mój Ojciec w łazience... :)

na no fap jestem jestem cały czas dużo mi to pomogło dzięki za miłe słowa 

Teraz, BlacKnight napisał:

Dobrze że nie za 10 razem.😂

Ale brawo za próbę.

Czytaj nie jest zainteresowana.

Gdyby była to by odpisała tak jak ty byś jej odpisał, prawda ?

—————————————

Teraz to co mnie martwi.

i

jeszcze tylko to

Kurwa mać chłopaku ależ osiedlowy monitoring.😂

 

Powiem tak, nie bądź creep to raz, dwa jak nie odpisuje to nie i koniec tematu.

 

Brawo za dbanie o siebie i poprawę sylwetki.👍

Ale mi się wydaje że jak by nie była zainteresowana to by nie podawała kontaktu.  Wydaje mi się że jak ją zobacze w przyszłym tygodniu to podbije i zagadam jeszcze raz może jej nie spłoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koko564 napisał:

dała mi swojego facebooka.  W ten sam dzień  wieczorem napisałem do Pani jednak ona po dziś dzień nie zaakceptowała zaproszenia ani nie odpisał na moją wiadomość.

 

Godzinę temu, Koko564 napisał:

Ona nie wie o mnie nic mam pusta tablice na fb

Może myśli, że założyłes tego fejsa tylko po to aby ją poderwać?

W sensie, że to sztuczne i dziwne, a nie naturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brat Jan napisał:

 

Może myśli, że założyłes tego fejsa tylko po to aby ją poderwać?

W sensie, że to sztuczne i dziwne, a nie naturalne.

jak by tak było to by chociaż zaakceptowała zaproszenie a ona nic wydaje mi się że chce sobie mną podbic ego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle na ile znam nasze kochane panie, to są one dość mocno wyczulone na poprawną pisownię. Jeśli więc napisałeś do niej w taki sam sposób jak swojego posta rozpoczynającego ten temat, czyli bez znaków interpunkcyjnych w postaci kropek i przecinków, to zapewne dlatego nie odpisała. Dodatkowo widzę, że nie rozpoczynasz zdania z dużej litery.

 

Skoro po paru dniach odezwałeś się i wysłałeś jej znak zapytania, to pokazałeś swoją słabość względem jej samej i wyszedłeś na coś z rodziaju potrzebującego desperata szukającego kontaktu. One doskonale to wyczuwają i wcale nie zdziwie się jeśli jej tzw. kobieca intuicja podpowiada, że ją obserwujesz tworząc niejako uzależnienie od jej istnienia. 

 

Dwa idealne powody, aby z punktu widzenia pani nie odpisywać, a trzymać być może na orbicie w razie czego lub sobie podbić ego jak słusznie już zauważyłeś.

 

Radzę na przyszłość popracować na poprawną polszczyzną oraz nie domagać się od pań odpowiedzi. Wystarczy napisać raz, jeśli odpisze i rozmowa potoczy się dalej, to super, jeśli nie, nie narzucać się i iść swoją drogą, może na niej pojawi się inna. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krugerrand napisał:

Na tyle na ile znam nasze kochane panie, to są one dość mocno wyczulone na poprawną pisownię. Jeśli więc napisałeś do niej w taki sam sposób jak swojego posta rozpoczynającego ten temat, czyli bez znaków interpunkcyjnych w postaci kropek i przecinków, to zapewne dlatego nie odpisała. Dodatkowo widzę, że nie rozpoczynasz zdania z dużej litery.

 

Skoro po paru dniach odezwałeś się i wysłałeś jej znak zapytania, to pokazałeś swoją słabość względem jej samej i wyszedłeś na coś z rodziaju potrzebującego desperata szukającego kontaktu. One doskonale to wyczuwają i wcale nie zdziwie się jeśli jej tzw. kobieca intuicja podpowiada, że ją obserwujesz tworząc niejako uzależnienie od jej istnienia. 

 

Dwa idealne powody, aby z punktu widzenia pani nie odpisywać, a trzymać być może na orbicie w razie czego lub sobie podbić ego jak słusznie już zauważyłeś.

 

Radzę na przyszłość popracować na poprawną polszczyzną oraz nie domagać się od pań odpowiedzi. Wystarczy napisać raz, jeśli odpisze i rozmowa potoczy się dalej, to super, jeśli nie, nie narzucać się i iść swoją drogą, może na niej pojawi się inna. 

Nie napisałem jej krótki tekst z dużej litery poprawnie go napisałem. Jeżeli chodzi o , to nigdy ich nie wstawiam na forum ale jak pisze do kogoś to zwracam na to dużą uwagę a jeśli chodzi o ten ? to wydaje mi się że nie zwróciła na to uwagi tylko wielka szkoda że daje do siebie kontakt po czym nie chce nawet napisać że nie ma ochoty dalej rozmawiać. Jak myślisz poczekać kilka dni i podbić do niej zagadać czy dać sobie spokój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup chomika i jak ci nieumyslnie spier..li pod lozko z terrarium , dzwon natychmiast  o porade weterynaryjna . Jakbys sie jej spodobal to wypinala by ci poslady tego samego dnia czekajac tak dlugo az sie pojawisz w oknie. Ona ma za toba gonic , wtedy to ma sens kolego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Koko564 napisał:

Ale mi się wydaje że jak by nie była zainteresowana to by nie podawała kontaktu. 

 

Mylisz się. Kobiety nie lubią konfrontacji, a ludzie - ogólnie - nie tylko kobiety - mają problemy z asertywnością, czyli m.in. odmawianiem. Jakby była zainteresowana, to by odpisała. Proste jak konstrukcja cepa. Wiesz, ile razy w życiu ja dostałem numer od dziewczyny, a potem ona nie odpisywała? To, że dostałeś numer/kontakt nic nie znaczy. Drop it, swipe left and next please :)

 

16 minut temu, Koko564 napisał:

Jeżeli chodzi o , to nigdy ich nie wstawiam na forum ale jak pisze do kogoś to zwracam na to dużą uwagę 

 

To bardzo niedobrze, bo szanować należy wszystkich swoich rozmówców. Aż tak Ci się spieszy, że nie wstawisz kropki, przecinka, itp., zmuszając nas do wzmożonego wysiłku intelektualnego, żeby w ogóle spróbować zrozumieć o co Ci chodzi? Chcesz porady, ale naszego czasu nie szanujesz. Zastanów się nad tym.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, thyr napisał:

Kup chomika i jak ci nieumyslnie spier..li pod lozko z terrarium , dzwon natychmiast  o porade weterynaryjna . Jakbys sie jej spodobal to wypinala by ci poslady tego samego dnia czekajac tak dlugo az sie pojawisz w oknie. Ona ma za toba gonic , wtedy to ma sens kolego.

Właśnie z tym oknem to bardzo ciekawa sytuacja bo wcześniej to cały czas ją widziałem w tym oknie  nawet specjalnie wypinała się w samym staniku i robiła w nim fitness a od momentu kiedy widziała mnie że stoję pod blokiem i do niej zagadałem to siedzi w nim po ciemku tak jak by teraz w coś grała. Ogólnie mam takie wrażenie że ona nawet mnie czasami przez te okno podglądała i specjalnie robiła jakieś przebieranki albo ten fitness a teraz siedzi po ciemku.

Teraz, SamiecGamma napisał:

 

 

 

To bardzo niedobrze, bo szanować należy wszystkich swoich rozmówców. Aż tak Ci się spieszy, że nie wstawisz kropki, przecinka, itp., zmuszając nas do wzmożonego wysiłku intelektualnego, żeby w ogóle spróbować zrozumieć o co Ci chodzi? Chcesz porady, ale naszego czasu nie szanujesz. Zastanów się nad tym.

Wezmę to do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co napisałeś i o czym gadałeś. 

Może być tak że na początku nie wygenerowałeś u niej zainteresowania, emocji, dlatego olewa. 

Napisz do niej tylko miejsce i godzinę spotkania. 

Ucieszyła się może dlatego jak dostała powiadomienie bo napisała koleżanka lub jakiś chłopak.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koko564 napisał:

Właśnie z tym oknem to bardzo ciekawa sytuacja bo wcześniej to cały czas ją widziałem w tym oknie  nawet specjalnie wypinała się w samym staniku i robiła w nim fitness a od momentu kiedy widziała mnie że stoję pod blokiem i do niej zagadałem to siedzi w nim po ciemku tak jak by teraz w coś grała. Ogólnie mam takie wrażenie że ona nawet mnie czasami przez te okno podglądała i specjalnie robiła jakieś przebieranki albo ten fitness a teraz siedzi po ciemku.

 

99% kobiet to atencjuszki - szukają zewsząd podziwu, uwagi, komplementów. To niestety nie oznacza, że się spodobałeś. Do mnie przychodziła sąsiadka prawie nago (wystarczyło głębiej spojrzeć i widać było jej sutki, majtek też nie nosiła) i wcale nie była zainteresowana mną jako facetem, tylko łatwym ułożeniem sobie życia z beta-bankomatem. Tylko że ona akurat za głupia była i za szybko się zdradziła z intencji: "hej, przyszłam sobie obejrzeć twoje mieszkanie" 🙊😅 - nawet bez znajomości Red Pilla wiedziałem, co się święci. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mati248 napisał:

Zależy co napisałeś i o czym gadałeś. 

Może być tak że na początku nie wygenerowałeś u niej zainteresowania, emocji, dlatego olewa. 

Napisz do niej tylko miejsce i godzinę spotkania. 

Ucieszyła się może dlatego jak dostała powiadomienie bo napisała koleżanka lub jakiś chłopak.  

W sensie że napisać do niej teraz wiadomość żebyśmy się spotkali np. w poniedziałek o 12 ??

Teraz, SamiecGamma napisał:

 

99% kobiet to atencjuszki - szukają zewsząd podziwu, uwagi, komplementów. To niestety nie oznacza, że się spodobałeś. Do mnie przychodziła sąsiadka prawie nago (wystarczyło głębiej spojrzeć i widać było jej sutki, majtek też nie nosiła) i wcale nie była zainteresowana mną jako facetem, tylko łatwym ułożeniem sobie życia z beta-bankomatem. Tylko że ona akurat za głupia była i za szybko się zdradziła z intencji: "hej, przyszłam sobie obejrzeć twoje mieszkanie" 🙊😅 - nawet bez znajomości Red Pilla wiedziałem, co się święci. 

Tak tylko pytanie czemu tak robiła wcześniej a teraz już nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koko564 napisał:

Tak tylko pytanie czemu tak robiła wcześniej a teraz już nie ?

 

Ona może nawet sama tego nie wiedzieć. U kobiet, nawet tych inteligentnych, kontakty z facetami opierają się na emocjach. Znała Cię tylko z widzenia, to może coś poczuła - jakiś dreszczyk emocji, a jak się odezwałeś, to przeszło jej. Miewałem też tak w życiu. Nigdy nie doszedłem jaki był powód, jak próbowałem wyciągać to od dziewczyn w młodości, to często same nie wiedziały. Ogólnie próba logicznego pojęcia i zrozumienia relacji międzyludzkich jest skazana na niepowodzenie, bo one w dużym stopniu opierają się na emocjach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koko564 napisał:

W sensie że napisać do niej teraz wiadomość żebyśmy się spotkali np. w poniedziałek o 12 ??

 

Tak, właśnie tak. 

Kobiety lubią tajemniczych mężczyzn, lubią jak im się dawkuje wiedzę o sobie. 

Kobiety to też księżniczki, może lubi jak chłop się o nią stara.  

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mati248 napisał:

 

Tak, właśnie tak. 

Kobiety lubią tajemniczych mężczyzn, lubią jak im się dawkuje wiedzę o sobie. 

Kobiety to też księżniczki, może lubi jak chłop się o nią stara.  

To może lepiej podbić już do niej w środę niż pisać tak bez sensu bo wydaje mi się że jak bym jej napisał ,,spotkajmy się w poniedziałek o 10.20 przed twoim blokiem'' to by pomyślała że jestem jakiś pojebany albo wgl by mi nie odpisała a ja bym tam czekał jak debil. Ogólnie planuje jej napisać że nie fajnie z jej strony że daje do siebie kontakt po czym nie jest w stanie nawet odpisać ale wydaje mi się że będzie miała mnie w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna "dziwna gra", tylko cos sobie wyinterpretowałeś na podstawie jej zachowania ale prawda jest brutalna -większość chłopaków w Twoim wieku jest niewidoczna dla swoich rówieśniczek.
Ta sama recepta co zawsze - studiuj, ćwicz a jak jakiś temat "ponadplanowo" Cię zainteresuje to czytaj, wgryzaj się, rozkminiaj, zgłębiaj.  
Jeśli  masz okazje to podchodź do kobiet na luzie a to dlatego tak a nie inaczej bo "tego kwiatu naprawdę jest pól światu".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koko564 napisał:

To może lepiej podbić już do niej w środę niż pisać tak bez sensu bo wydaje mi się że jak bym jej napisał ,,spotkajmy się w poniedziałek o 10.20 przed twoim blokiem'' to by pomyślała że jestem jakiś pojebany albo wgl by mi nie odpisała a ja bym tam czekał jak debil. Ogólnie planuje jej napisać że nie fajnie z jej strony że daje do siebie kontakt po czym nie jest w stanie nawet odpisać ale wydaje mi się że będzie miała mnie w dupie.

OMG nie odpierdalaj cyrku i nie rob z siebie małpy,  chłopaku!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, krzy_siek napisał:

Nie chciałbym mieszkać naprzeciwko Ciebie

Nie jestem stalkerem zerkam czasami przez okna co robi tyle jak się świeci światło jak w szklarni u niej i nie ma firanek to raczej większość bloku ją widzi 

Teraz, balin napisał:

A odczytała tą wiadomość? Jak dla mnie, to ona na FB nie zagląda. 

Mordeczko ona nawet nie zaakceptowała zaproszenia na fb wiadomości nawet nie są odczytane to jak ją zagadać ? wydaje mi się że trzeba by podbić do niej jeszcze raz.

Teraz, Personal Best napisał:

OMG nie odpierdalaj cyrku i nie rob z siebie małpy,  chłopaku!

 

Teraz, Personal Best napisał:

OMG nie odpierdalaj cyrku i nie rob z siebie małpy,  chłopaku!

Czemu małpy?  Chciałem tylko podbić zagadać dała kontakt nie odpisuje po tygodniu podejdę (serio przechodzę tam gdzie ona z psem bo chodzę na treningi tamtędy) zapytam się czemu nie odpisuje i tyle jak powie że nie to nie i odpuszczam temat a ty od razu że małpę z siebie robię.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Koko564 napisał:

Ogólnie planuje jej napisać że nie fajnie z jej strony że daje do siebie kontakt po czym nie jest w stanie nawet odpisać ale wydaje mi się że będzie miała mnie w dupie.

 

Tak nie pisz, pokażesz jej że jesteś zdesperowany i nie masz drugiej opcji. 

19 minut temu, Koko564 napisał:

 

Mordeczko ona nawet nie zaakceptowała zaproszenia na fb wiadomości nawet nie są odczytane to jak ją zagadać ? wydaje mi się że trzeba by podbić do niej jeszcze raz.

 

 

Ja to widzę tak, albo nie wchodzi na fb, ale jak widziałeś że jej powiadomienie przyszło i podniosła telefon z bananem to coś tu nie gra. 

Na moje oko nie zaakceptowała zaproszenia i nie odczytuje wiadomości bo nie jest zainteresowana i nie chce żeby tak wyszło że ona odczyta i nie odpisze. 

Dlatego pewnie zaproszenie skasowała a wiadomość usunęła. 

 

Podbij do niej za tydzień i spróbuj jeszcze raz. 

Może akurat okresu dostała, gwiazdy na niebie nie były w takiej linii jak powinny być i coś jej nie spasowało. Chooy wie. 

 

Zrób fake konto, daj zdjęcie 10/10 i zobacz czy będzie odpisywać. 😃

Edytowane przez mati248
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.