Skocz do zawartości

Pani gra w dziwną grę


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Jonash napisał:

@Koko564 przestań się zachowywać jak jakiś pieprzony desperat. Na miejscu tej laski nie chciałbym mieć z tobą nic do czynienia. 

 

To nie pani gra w jakaś dziwną grę, to TY zachowujesz się jak PSYCHOL

Stary ale ja tylko do nie podszedłem zagadałem poprosiłem o kontakt dostałem napisałem do niej nie odpisuje więc pytam się was co dalej w którym momencie jestem psycholem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koko564 napisał:

Cześć bracia 

 

Mam dla was taki fajny temat ogólnie od listopada zmieniłem swoje życie o 180 stopni chodzę na siłownie biegam zmieniłem dietę i złe nawyki na dobre. Bardzo poprawiła mi się sylwetka dużo schudłem kości policzkowe fajnie widoczne zmieniłem fryzurę na lepszą. Stwierdziłem że fajnie było by poznać jakąś Panią.  Daleko nie musiałem szukać w bloku na wprost mnie mieszka bardzo fajna blondynka wiem dużo na jej temat bo ma okna na wprost mnie i nie ma firanek w pokoju i widzę praktycznie wszystko co robi. Z jej życia wiem tyle że jej matka jest po rozwodzie z ojcem matka zdradziła go z jakimś patusem z bmw Pani stwierdziła że nienawidzi swojej matki i z ojcem przeprowadziła się do innego mieszkania a jej młodszy brat został z matką. Po czasie ojciec z córka wrócili do starego mieszkania ale ojciec do byłej żony nic nie czuje zrobili to ze względu na dzieci wiem to bo ten patus z bmw to były pracownik mojego ojca. Zauważyłem że Pani wychodzi z psem między 10-11 więc w tym czasie stałem pod blokiem i czekałem aż ją napotkam i zagadam niestety za 1 razem nie wyszło ale za 3 razem zagadałem do niej Pani ogólnie zrobiła się cała czerwona zmieniła jej się barwa głosu widać było że była bardzo podniecona rozmową ze mną dała mi swojego facebooka.  W ten sam dzień  wieczorem napisałem do Pani jednak ona po dziś dzień nie zaakceptowała zaproszenia ani nie odpisał na moją wiadomość.

Z tego co widzę to cały czas siedzi w domu tylko pytanie czemu mi nie odpisuje skoro na początku była taka zainteresowana rozmową i chętnie podała do siebie kontakt z tego co wiem ma tindera więc kogoś musi szukać ona jest taka 5/10 profil na tinderku mało zachęcający.  Ja mam 18 lat 185 wzrostu ogólnie widzę że jestem dość atrakcyjny dużo osób mi a ona jest 2 lata starsza studiuje weterynarie ale nie jest zbyt atrakcyjna na dodatek płaska.

 

Niestety amor nie chce puścić mam mega doła że nie odpisuje.  Ona nie wie o mnie nic mam pusta tablice na fb poza tym nie mówiłem jej wczoraj ile mam lat bo wczoraj do niej zagadałem.  Mam do was takie pytanie co robić jak tak bardzo mi na niej zależy pisać do niej cały czas bo dziś rano jak jej napisałem ,,?'' to widziałem przez okno że jak usłyszała powiadomienie z telefonu to wbiegła do pokoju i uśmiechnięta wzięła telefon ale nie odpisała na wiadomość.

Teraz pytanie podbijać do niej w tygodniu i dalej zagadywać czy odpuścić bo Pani gra  w coś dziwnego?  tak jak pisałem mam w sobie haj hormonalny i ciężko i pogodzić się z porażką.

 

+( jej aktualne relacje z matką bardzo dobre)

Odpuść, bo Cię zje i wypluje. Z całym szacunkiem Bracie, nie chodzi o to, żeby jechać Ci, ale jesteś młodziutki, a one Cię rozegra. Chcesz, próbuj.. Coś tam zmacasz może, nabierzesz kapkę doświadczenia, ale nawet zadowalającego FBW nie wróżę, to Twój początek przygody z kobietami. 

 

Secundo, już widzę, że Ci zależy, bo przebierasz nogami, więc na starcie masz -10 punktów w tym układzie. Podziel się za jakiś czas, jak poszlo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koko564 napisał:

Zauważyłem że Pani wychodzi z psem między 10-11 więc w tym czasie stałem pod blokiem i czekałem aż ją napotkam i zagadam niestety za 1 razem nie wyszło ale za 3 razem zagadałem do niej Pani ogólnie zrobiła się cała czerwona zmieniła jej się barwa głosu widać było że była bardzo podniecona rozmową ze mną dała mi swojego facebooka.  W ten sam dzień  wieczorem napisałem do Pani jednak ona po dziś dzień nie zaakceptowała zaproszenia ani nie odpisał na moją wiadomość.

 

Pierwsza podstawowa zasada cytat. " Tam gdzie jesz tam nie srasz".

Nie ogarniaj kobiet z twojego blokowiska bo jak się coś między wami popsuje to negatywną opinię na kwadracie masz murowaną.

Druga sprawa a w zasadzie czerwona kartka otrzymana od kobiety to danie tobie facebooka co oznacza brak zainteresowania.

Zainteresowana kobieta dała by ci numer telefonu a na pierwszym spotkaniu dostał byś się do ciasteczka.

Odwróćmy rolę gdyby do ciebie podeszła piękna kobieta dałbyś jej facebooka czy numer telefonu by jak najszybciej się z tobą skontaktowała?

Na przyszłość gdy podoba ci się kobieta od razu za pierwszym podejściem zagadujesz i bierzesz numer telefonu dodatkowo po kilku dniach umawiasz spotkanie.

Gdy zwlekasz i czaisz się trąca od ciebie desperacją co kobiety jako istoty emocjonalne skrzętnie wyłapują z mowy ciała czy zachowania.

Jeżeli nie chce ci dać numeru to wiedz, że jej się nie podobasz to takie proste.

 

3 godziny temu, Koko564 napisał:

Z tego co widzę to cały czas siedzi w domu tylko pytanie czemu mi nie odpisuje skoro na początku była taka zainteresowana rozmową i chętnie podała do siebie kontakt z tego co wiem ma tindera więc kogoś musi szukać ona jest taka 5/10 profil na tinderku mało zachęcający.  Ja mam 18 lat 185 wzrostu ogólnie widzę że jestem dość atrakcyjny dużo osób mi a ona jest 2 lata starsza studiuje weterynarie ale nie jest zbyt atrakcyjna na dodatek płaska.

 

Kobieta nie była tobą zainteresowana źle to odczytałeś bo wyłączyłeś mózg i zacząłeś analizować fajfusem a to zły doradca.

To, że ktoś z tobą rozmawia i daje ci kontakt w tym przypadku FB i się na dodatek nie odzywa nie oznacza zainteresowania.

Zainteresowana kobieta dąży do jak najszybszego spotkania bo chce przebywać z danym mężczyzną bo daje jej przyjemność czy w twoim przypadku tak było NIE.

Skoro ma profil na tinder to takich jak ty może mieć na pęczki i nawet 5/10 SMV starczy by tylko jednego dnia mieć na wyciągnięcie ręki masę spermiarzy i kukoldów.

Dla kobiety dwudziestoletniej, która jest w kwiecie najlepszej atrakcyjności mężczyzna młody lat 18 z całym szacunkiem jest nie atrakcyjny bo co ty możesz jej dać?

Kobiety to nie efemeryczne istoty karmiące się miłością czy romantyzmem tylko cwane bestie bez moralności nastawione na ugranie własnego interesu i potrzeb 

mówiąc prościej widzą swój czubek nosa a twoje życie czy potrzeby mają tam gdzie nie dochodzi słońce.

 

3 godziny temu, Koko564 napisał:

Mam do was takie pytanie co robić jak tak bardzo mi na niej zależy

 

Proponuje metodę klina zawsze działa w takich przypadkach i szybko zapomnisz o tej dziewczynie.

Mianowicie trzeba sobie ogarnąć kolejną by o tamtej zapomnieć lub jak już tak bardzo cię ciśnie siurek udać się do divy😉

 

3 godziny temu, Koko564 napisał:

Teraz pytanie podbijać do niej w tygodniu i dalej zagadywać czy odpuścić bo Pani gra  w coś dziwnego?

 

Kobieta w nic nie gra jest po prostu niezainteresowana twoją osobą dlatego odpuść sobie.

Za kilka lat jak ogarniesz swoje życie i na tym się skup to takie kobiety będziesz miał na pęczki

tylko z tą różnicą, że to ty będziesz rozdawał karty a pańcia będzie już po tzw. małej ścianie

gdzie włączy jej sie w akcie desperacji program rozrodczy i na pewno przypomni sobie o tobie😁

  • Like 4
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisali Bracia, gdybyś się jej podobał to na pewno by się odezwała. Nie rób nic, nie inicjuj kontaktu pierwszy i nie rozkminiaj za dużo. Jeśli tak bardzo Cie to męczy to puknij inną laske, jak nie ma pod ręka niczego to zostają Roksany. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SamiecGamma napisał:

 

99% kobiet to atencjuszki - szukają zewsząd podziwu, uwagi, komplementów. 

No tak jest. Niektóre lubią pokusić i tyle. Wystarczy, że laska wyczai, że się gapisz na jej tyłek. I już zaczyna się tak ustawiać, żebyś ci się fajnie patrzyło XD Czasami te odważniejsze się zalotnie uśmiechają i zerkają. 

Nie lubię takich atencjuszek. To pokazuje, jak niewiele w danej chwili kobiecie potrzeba do szczęścia. Uwaga randomowego samca. Nawet nie liczy się jakość, byleby ilość. 

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Odpuść, bo Cię zje i wypluje.

Już go nie strasz. Musiałby trafić na giga ujową laskę. 

Cytat

 widać było że była bardzo podniecona rozmową ze mną

@Koko564 Raczej zdenerwowana niż podniecona. Masz łatkę creepa. Dostałeś ją w momencie, kiedy wysłałeś energię: podobasz mi się, nie potrafię zagadać, jestem ciebie niepewny, będę ci napierdzielał na msg.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koko564 napisał:

wiem tyle że jej matka jest po rozwodzie z ojcem

 

5 godzin temu, Koko564 napisał:

Pani jednak ona po dziś dzień nie zaakceptowała zaproszenia ani nie odpisał na moją wiadomość

Czego chcieć więcej?

5 godzin temu, Koko564 napisał:

z tego co wiem ma tindera więc kogoś musi szukać

 

5 godzin temu, Koko564 napisał:

ona jest 2 lata starsza

 

ImageDetail_61103e5a-550f-4aec-aec7-e751

3 godziny temu, Koko564 napisał:

pytam się was co dalej w którym momencie jestem psycholem ??

Jesteś psycholem, stalkerem, ponieważ nawet nie widzisz nic dziwnego w tym co robisz.

Oczy Ci zarosły cipką i przestań nas oszukiwać...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole, dopiero rok pandemii, a tu takie akcje odchodzą xd

 

Koko, na kurwa chlopaku, jestes mlody a w takim wieku myslenie jest ograniczone;)

Pomysly ktore tu snujesz o jakis probach podchodach, ponownych kontaktach to jest kabaret. Smiech na sali puste krzesła. 

 

Czuć tu desperacje aż po równik. Ogarnij sie

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2021 o 18:32, Koko564 napisał:

zagadam niestety za 1 razem nie wyszło ale za 3 razem zagadałem do niej Pani ogólnie zrobiła się cała czerwona zmieniła jej się barwa głosu widać było że była bardzo podniecona rozmową ze mną dała mi swojego facebooka.  W ten sam dzień  wieczorem napisałem do Pani jednak ona po dziś dzień nie zaakceptowała zaproszenia ani nie odpisał na moją wiadomość.

Skoro teraz Ci nie odpisuje to dała Ci facebooka dla świętego spokoju, żebyś się odjebał od niej na dworze. Nie jestes pierwszy i ostatni, ktory taki akcje mial. Wiekszosc lasek boi sie wprost spławic faceta.

To nie jest żadna gierka ani shit test tylko banalnie prosta sprawa. Jak laska jest zainteresowana facetem to góry i lasy przejdzie, żeby sie do niego dostac.  Wiec olej ją, sprawa jest prosta.

 

Edytowane przez fikakowo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 18 lat, napisze Ci w telegraficznym skrócie. Mimo, że ma wady i to wiele (złe relacje rodzinne, płaska itd.) to Ty chcesz za nią latać. 
 

Nie pociąga Cię ona tylko jej odrzucenie do Ciebie i niedostępność. Jak chcesz coś kolekcjonować, to zacznij od monet albo znaczków, nie kobiet.

 

Zajmij się jakąś lepszą ale Tobą zainteresowaną. Nie zamykaj sobie drogi czymś co z góry skazane jest na niepotrzebny syf i mół.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.