Skocz do zawartości

Jak być Chadem za 35 💲


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy bracia czytałem nie raz nie dwa na tym forum że atrakcyjność to synonim Chada który ma idealną wystającą linie żuchwy i symetryczna sylwetkę. Jeżeli chodzi o to drugie to wiadomo nie od dziś że odpowiedni trening i pokłuta dupa mogą zapewnić niezła sylwetkę ale co z twarzą? Operacja plastyczna to spory koszt a wiadomo że bez tego dziewoję nie będę wskakiwać same z siebie na wiadomo co by rozmnożyć swój materiał genetyczny.

Dziś w odmętach internetu znalazłem sposób za jedyne 35 dolarów można mieć taką rozpoznawalność i żuchwę której nie powstydziłby się żaden Chad.

Chciałbym się zwrócić tutaj do eksperta w temacie żuchwy doktorze@Analconda co powiesz o takim rozwiązaniu. 

https://youtu.be/RDZ9wBHkqp0  

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przesadził ale za taki wygląd trzepie teraz taki hajs dziwactwa się dobrze sprzedają. Choć z boku wygląda w miarę normalnie tak jak Chad ale z przodu to dramat.

1 minutę temu, Martius777 napisał:

 Pan zdecydowanie przesadził z treningiem żuchwy, masakra.

@Analconda Myślę że nie mały efekt jest możliwy z treningiem żuchwy stomatolog mi opowiadał że nie raz widział żuwacze powiększone od żucia gumy tylko ci ludzi potem kończyli z niesamowitymi migrenami więc chyba nie warto.

Poza tym panowie jak tu trenować boks z taką wystającą szczęką przeciwnik odrazu będzie miał ułatwione zadanie 😆

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, WsiunzSuchej napisał:

stomatolog mi opowiadał że nie raz widział żuwacze powiększone od żucia gumy tylko ci ludzi potem kończyli z niesamowitymi migrenami więc chyba nie warto.

Warto, warto. Ważne, że kobiety widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś zrobił implanty czy wstrzyknął botoks i teraz skubie frajerów na kasę. Żucie gumy pomaga tylko na chwilę, tak samo znany w środowiskach lookismowych i blackpillowych mewing. Nadmierne praktykowanie obu może spowodować też TMJ czy bruksizm, a wtedy brak szczęki Chada będzie jednym z mniejszych problemów. I zapamiętajcie sobie: Chads are born, not made. Plastic surgery is a cope.

Edytowane przez Covidianin
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie chłopaki kurwa 😅 już widzę jak Twoja twarz się zmienia w jego po ściskaniu jakiegoś gówna w buzi. To samo co szczupłe laski promujące dietę catering a chuja robià dokładnie i w przenośni. Gościu co ma kratę na brzuchu 45 w łapie na wycince mówiący Ci o magicznym suplemencie, ryżu i kurczaku, nie to forum na takie wkrętki 😅

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WsiunzSuchej napisał:

od żucia gumy tylko ci ludzi potem kończyli z niesamowitymi migrenami

https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/stomatologia/czy-guma-do-zucia-jest-zdrowa-aa-qbjh-MYbv-J7YH.html

Bóle głowy i migreny

Na podstawie analizy dostępnych badań naukowych stwierdzono związek między regularnym żuciem gumy a występowaniem bólu głowy i napadów migreny u osób podatnych na te dolegliwości. Małe badanie przeprowadzone na grupie 30 nastolatków pokazało, że rezygnacja z żucia gumy jest bardzo skuteczną metodą na pozbycie się nawracających bólów głowy – zadziałała aż u 60% badanych. O wywoływanie bólów głowy posądza się sztuczne słodziki, jednak nie zostało to potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WsiunzSuchej napisał:

Dziś w odmętach internetu znalazłem sposób za jedyne 35 dolarów można mieć taką rozpoznawalność i żuchwę której nie powstydziłby się żaden Chad.

 

Widzisz @Analconda jest nadzieja dla ciebie nie załamuj rąk wystarczy trochę treningu żuchwy i kwadratowa szczęka murowana😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując, czy miał implanty czy nie - widzę, że do pewnego momentu wzrost mięśni żwaczy i żuchwy dodawał mu estetyki, a później przekroczył tę delikatną granicę, gdzie zaczęło to wyglądać karykaturalnie i groteskowo. Oprócz pojedynczych cech twarzy, liczy się harmonia poszczególnych elementów, czego tu zabrakło. Tak czy inaczej, chłop estetykę

twarzy itd ma/miał na starcie ponadprzeciętną mocno.

 

Ja, chociaż brzmi to nieprawdopodobnie i nie zamierzam nikomu nic udowadniać [nie chcesz - nie wierz😊], po 22 roku życia do teraz zaliczyłem sporo masywniejszą żuchwę, bardziej prostokątny

i większy podbródek, do tego większy wzrost do przodu szczęk. 

 

Głównie dzięki temu, co Mike Mew boży zalecał, prawidłowej postawie ciała, spaniu z zamkniętymi ustami, prawidłowej postawie ustnej itd. [chociaż inne czynniki też były i prawdopodobnie

wszystko działało synergistycznie] Niestety delikatny efekt uboczny tego wszystkiego, że prawa górna szóstka mi pękła,a przy lewej górnej szóstce zrobiła się drobna szpara między nią, a sąsiednim zębem.

To tak w ramach ciekawostki tylko piszę.

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia faza Eksperymentu Calhouna - produkcja bezużytecznych osobników, plus doprowadzenie nierozwojowych cech społecznych do absurdalnej groteski i karykatury nich samych. 

Ten człowiek jest nieoczywistą kpiną z samego siebie i chodzącym, nieuświadomionym trollingiem durnoty. 

Cała para poszła w gwizdek a lokomotywa stoi w miejscu. Szkoda takiego karmić. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

Widzisz @Analconda jest nadzieja dla ciebie nie załamuj rąk wystarczy trochę treningu żuchwy i kwadratowa szczęka murowana😁

Myślisz jakie ćwiczenia mógłby robić na tą szczękę jeszcze? mam parę pomysłów. 

 

Swoją drogą skoro od mężczyzn ostaje się DNA w kobiecie to jakby tak od chada ( ci co tak marzą o nich) przejęli te DNA w taki sam sposób 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.